Marion, Love Holo, Smoothing Face Serum Glow Effect (Wygładzające serum do twarzy)

Nadaj skórze nowego, trójwymiarowego blasku, innowacyjne serum o holograficznej poświacie, optycznie rozświetla i wygładza cerę.
Delikatnie i efektownie połyskuje na skórze, nadając jej świeżego wyglądu i efektu glow.
Zaawansowana formuła, mocą skoncentrowanych składników pielęgnuje Twoją cerę:
jagody acai – bogate w odżywcze witaminy i minerały, zapobiega procesom starzenia skóry
jagody goji – intensywnie nawilżają i wygładzają
kwas hialuronowy – poprawia elastyczność skóry.

serum
Cera
normalna
z pipetą
Struktura
lekkie
<50ml

Super serum za niewielkie pieniądze :)

Serum to kupiłam ciekawości na allegro :) bardzo spodobało mi się na zdjęciach, a poza tym kosztowało zaledwie 10 zł więc stwierdziłam, że zaryzykuję :)
Zacznę od tego, że serum przychodzi do nas w ślicznym holo kartoniku, na którym zawarte są wszystkie informacje. Na buteleczce już tych informacji nie ma, natomiast mamy podaną datę ważności.
Serum super nawilża, nie zauważyłam aby wygładzało. Na pewno delikatnie nawilża oraz rozświetla ( nie liczcie na holograficzny efekt na twarzy :p )
Serum ma w środku niewielkie drobinki, które widać w buteleczce, natomiast na twarzy są one nie zauważalne.
Do tego cudownie pachnie :)
Jest dostępne jeszcze nawilżające, na pewno zaopatrze się w nie również :)