Neutrogena Hydro Boost dodaje skórze energi , działa na 3 sposoby

- Intensywnie nawadnia
- Pomaga wygładzić drobne zmarszczki
- Natychmiast rozświetla zmęczoną skórę

Formuła wzbogacona o kwas hialuronowy zapewnia nawodnienie skóry do 24 godzin. Mikrokapsułki zawierają antyoksydant i witaminę E o właściwościach rewitalizujących które są uwalniane do serum po naciśnięciu pompki.

Dramat

Serum z tej marki to jest porażka. Zakupiłam skuszona promocją w drogerii, jak i tyloma pozytywnymi opiniami na Wizażu.

Niestety z przykrością stwierdzam, że to najgorsze serum jakie przyszło mi testować.

Plusy:
+Ładne opakowanie, choć to i tak plastik
+Żelowa konsystencja sprawia wrażenie że będzie to konkretne nawilżenie
I tyle niestety

Minusy:
-Klei się niesamowicie, w środku jest brokat
-Produkt mnie delikatnie piekł po nałożeniu
-Rano obudziłam się z wypryskami na nosie, żuchwie i
-Co jest chyba najgorsze wysuszył mi skórę do takiego stopnia, że miałam suche płaty skóry.

Skórę mam suchą, momentami bardzo suchą.
Produkt miał być nawilżający a okazał się totalnym bublem. Jeszcze za taką kasę! Szok

Teraz bym nie dała za niego nawet 10 złotych.

Paniom nie polecam, jest mnóstwo lepszych i tańszych produktów od tego shitu.

Bardzo mieszane odczucia

Zachęcił mnie ciekawy desing tego serum z kapsułkami w środku. Wygląda to inaczej, więc kupiłam. Bardzo lubię krem żelowy z tej serii, jest naprawdę świetny. Wydawało mi się, że serum będzie równe dobre, ale mam mega mieszane uczucia.
Mam cerę mieszaną, bardzo kapryśną. Raz konkretny kosmetyk jej służy, a innym razem ten sam jej nie pasuje. I tak mam z tym serum.

Raz moja skóra super szybko je wchłania, nic się nie lepi i świetnie przyjmuje inne kosmetyki. A innym razem serum się u mnie mocno klei i nie chce wchłaniać.

Serum zostawia na skórze świecącą warstwę. To chyba to obiecane rozświetlenie. Wygląda to zdrowo i naturalnie, jednak do czasu aż cera nie zacznie produkować sebum.

Mam cerę mieszaną, która się przetłuszcza w strefie T. Normalnie takie 3/4 godziny skóra wygląda dobrze. Przy tym serum sebum wydziela się szybciej i makijaż mega się świeci.

Co do nawilżenia, to szału nie ma. Krem-zel z tej serii nawilża o niebo lepiej.
Gdy cera potrzebuje nawilzenia, to samo to serum za dużo go nie da.
Jest dodatkiem do wieloetapowej pielęgnacji. Wtedy nawilżenie jest w porządku. Gdy skóra jest odpowiednio nawilżona, to serum zaspokaja jej potrzeby.
Gdy jest przesuszona i potrzebuje nawilżenia, to widać że ten kosmetyk nie daje sam rady.

Serum jest wydajne. Ma wygodne opakowanie z pompką. Nie zapycha skóry i nie powoduje niedoskonałości.

Podsumowując nie zawsze z moją cerą się dogaduje.

Czy jest warte zakupu? Nie wiem. Wydaje mi się, że lepiej kupić kwas hialuronowy i dodać go do obecnej pielęgnacji i efekt będzie lepszy.

Fajne serum

Booster kupiłam w Rossmanie razem z Aqua żelem z tej samej serii. Serum ma przyjemną żelową konsystencję, a perełki w środku ładnie się prezentują. Dość dobrze nawilża, chociaż muszę przyznać, że spodziewałam się, że będzie lepiej. Żel stosuję zazwyczaj na noc, pod inny krem. Efekt rano jest zadowalający. Cena mogłaby być niższa.

Coś nowego

Na początku oczywiście urzekł mnie design buteleczki i jego transparentność i oryginalna konsystencja z kuleczkami w środku. Mimo że wykonanie opakowania jest plastikowe mam wrażenie używania bardziej luksusowego produktu.

Konsystencja jest rzadka i szybko się wchłania, raczej nie jest wygodny jeśli chodzi o rozprowadzanie po skórze.

Nie nawilża jakoś super, właściwie nie zauważyłam również efektu nawodnienia skóry. Na pewno nie poprawiło wyglądu mojej cery,
Myślę jednak, że może być dobrą bazą pod makijaż. Lekko matuje skórę, nie tworzy dodatkowej warstwy na twarzy . Używając podkładu bezpośrednio na serum, nie trzeba obawiać się rolowania produktów.

Brokatowe wysuszenie

Serum to kupiłam pod wpływem impulsu. Wkurzyłam się na swoją cerę i chciałam na szybko coś nawadniającego. Akurat było na promocji, więc się skusiłam. Kosztowało trochę ponad 30 złotych w drogerii Rossmann.

Moja cera lubi płatać mi figle. Jednego dnia jest przetłuszczona, ale wygląda dobrze, a drugiego już szara, odwodniona, matowa. Czasami tydzień utrzymuje dobre nawilżenie, a potem przez kolejny miesiąc jest sucha lub odwrotnie. Tym razem była na tyle odwodniona, że wręcz rzuciłam się na recenzowane w tym miejscu serum. Szybko spojrzałam na oceny, a że okazały się wysokie, to nie zastanawiałam się i kupiłam. Jakież było moje zdziwienie, gdy ujrzałam w nim drobny brokat... Wiedziałam od tego momentu, że to nie będzie miłość. No więc pierwsze użycie dało mi nadzieję. Fajnie się wchłonęło, rozświetliło skórę (nie tylko przez brokat) i przywróciło koloryt. Potem nałożyłam mój krem na noc, który aktualnie używałam i wszystko było w porządku. Na drugi dzień obudziłam się wysuszona na wiór. Spróbowałam więc tym razem bez kremu, żeby zobaczyć jaki będzie efekt. Kolejnego dnia obudziłam się ponownie wysuszona na wiór, ale jeszcze bardziej. Stwierdziłam, że może w takim razie nie nadaje się na noc, więc użyłam na dzień, pod makijaż. W tym przypadku się sprawdziło, ale na jakiś czas... Dało lekką, rozświetlającą brokatem i nieco klejącą bazę, dzięki czemu podkład trzymał się bez zarzutów i wyglądał dobrze. Niestety po zmyciu makijażu odczuwałam ściągnięcie, a w lustrze dostrzegłam wszechobecne suche skórki. Znowu wysuszuło mnie na wiór... Odpuściłam. To jest serum, które daje złudzenie dobrze wyglądającej skóry tylko jakiś czas od nałożenia go na twarz. Zasługą tego jest też ten drobny brokat, który znajduje się w białych kapsułkach. Takiego oszustwa to ja nie lubię i nie rozumiem tak wielu pozytywnych recenzji. Nie polecam!

Serum ma lekką konsystencję żelową. Bardzo łatwo się rozprowadza przez to, że jest dodatkowo śliskie. Wchłania się szybko, więc możemy praktycznie od razu nałożyć na nie krem. Nie pozostawia po sobie żadnej warstwy, chyba że brokat się liczy ;).

Zapach ma świeży, morski. Pamiętam, że tak samo pachnie żel do mycia twarzy i krem z tej samej serii, bo miałam okazję używać. Nie jest piękny, ale nie jest też brzydki - obojętny mi.

Opakowanie to jedyna zaleta tego produktu. Pomijając karton, w którym początkowo się znajduje, to jest to plastikowa, przezroczysta buteleczka z plastikową pompką. Wygląda na pewno inaczej niż typowe opakowanie dla serum. Po prostu rzućcie okiem na dołączone do recenzji zdjęcie, bo ciężko to opisać ;). Gdyby nie fakt, że jest w całości plastikowe, to mogłoby być całkiem luksusowe w odczuciu, bo gdy się na nie tylko patrzy, to takie jest. Ale chociaż ten plastik jest dobrej jakości. Pojemność to 30ml (jak dobrze, że nie więcej).

Idealne nawilżenie.

Serum dostałam w prezencie świątecznym.
Stawiam na mocne nawilżenie skóry, szczególnie w zimowym okresie.
Produkt sprawdza się idealnie!! Prócz tego, że nawilża, ma drobinki w swoim składzie, które nadają skórze pięknego blasku :D. Dla mnie bomba.
Stosuję serum po tonizacji skóry, przed nałożeniem kremu :).
A no i jeśli chodzi o plusy, to na pewno cena, bo jest bardzo przyzwoita w porównaniu do efektów działania :)

Niekoniecznie

Produkt ten otrzymałam do testowania i rozpoczęłam go z wielkim entuzjazmem. Konkretna dawka nawilżenia, kwas hialurowonowy, pieknie wyglądające pudełko - jednak troche sje rozczarowała. Produkt ten nie polubił sie z moją skórą.
Produkt ma konsystencje która szybko sie wchłania i nawilża skórę, jednak nie na ta długo jak gwarantuje producent.
Stosując tsn produkt zauważyłam powstanie nowych niedoskonalosci, ktore po przesyłaniu siestosowania prouktu zniknęły. Serum jednak oddałam mamie której bardzo przypasowalo.

Może zaskoczyć

Neutrogena, Hydro Boost, Capsule in Serum (Nawadniający booster serum do twarzy)- początkowo nie zachwycał, nie widziałam efektów ani zmian. Ale! po krótkim czasie okazało się, że moja twarz młodnieje- a wiadomo, ze każda z nas tylko na to czeka i szuka kosmetyków, dzięki którym może poczuć się znów piękna i młoda.

Używa produktu od: próbka

Uwielbiam

Osobiście uwielbiam formę tego serum. Jest podany w małej, prostej butelce z pływającymi w środku "perełkami", które dla mnie "robią efekt".
Sam produkt może nie robi żadnego spektakularnego "wow" ale jest na tyle przyjemne, że prawdopodobnie kupię ponownie. Mała ilość wystarcza mi na całą twarz i chętnie sięgam po serum rano wieczorem.

Nawilżające serum

Nawilżające serum z kwasem hialuronowym. Lekka konsystencja dobra pod krem. Serum odpowiednio nawilża i pozostawia rozświetloną skórę twarzy. Ma w sobie perełki, które po wyciśnięciu i nałożeniu na skórę zostawia błyszczące drobinki. Dobry dla skór tłustych, mieszanych i normalnych nie wiem jak z cerami, które się bardziej przesuszają

Całkiem fajne

Samo serum nie zrobiło na mnie większego wrażenia, ale w połączeniu z krem bomba! Dobre jako pierwszy krok do nawilżenia cery. Dla cer tłustych i mieszanych może okazać się hitem, jednak dla suchej to zdecydowanie za mało. Plus za lekki zapach.

Bardzo fajnie nawilżający i rozświetlający kosmetyk do twarzy

Serum ma fajną lekką konsystencję. W środku są rozświetlające kuleczki, które podczas dozowania mieszają się z serum. Ładnie rozświetla i napina skórę, pod makijaż idealne. Według producenta :
NEUTROGENA® Hydro Boost® Nawadniający booster. Serum do dodaje skórze energii, działając na trzy sposoby:

• Intensywnie nawadnia
• Pomaga wygładzać drobne zmarszczki
• Natychmiast rozświetla zmęczoną skórę

Formuła wzbogacona o kwas hialuronowy zapewnia nawodnienie skóry do 24 godzin. Mikrokapsułki zawierają antyoksydant i witaminę E o właściwościach rewitalizujących, które są uwalniane do serum, po naciśnięciu pompki.

Według mnie jest to najlepsze serum do twarzy jakie kiedykolwiek miałam