HelloBody, Coco Smooth, Daily Eye Cream (Krem pod oczy)

HelloBody, Coco Smooth, Daily Eye Cream (Krem pod oczy)

Ten krem pod oczy nawilża, pozostawiając skórę miękką i rozjaśnioną.
Do codziennego stosowania.
Formuła w 99,9% pochodzenia naturalnego.

bez silikonów, bez parabenów, bez alkoholu
w tubce
kremy pod oczy
regenerujące, przeciw cieniom / opuchnięciom, nawilżające, kojące / łagodzące

Nie za taką cenę

Krem pod oczy marki Hello Body dostałam w zestawie od koleżanki. Zapach delikatny - kokosowy (dla Mnie na plus, ale nie każdy lubi), konsystencja kremowa - również super, działanie wygładzające i fajne pod makijaż.
Ale czy warte swojej ceny? No nie dałabym. W takiej półce cenowej wybrałabym co innego.

Fajny ale cena to przesada...

Gdyby nie ta cena to kupiłabym go jeszcze. Faktycznie jest delikatny i dobrze nawilża skórę wokół oczu, ale znam tak samo dobre i w tańszej cenie... Zapach był bardzo przyjemny, konsystencja bardzo delikatna. Pozostawiał skórę dobrze nawilżoną i gotową do dalszego działania. Fajnie sprawdzał mi się też przed nałożeniem makijażu. Lubiłam go, jest warty polecenia.

Jak za taką cene to nie wiem czy warto

Jakiś czas temu o tej marce było bardzo głośno i nie powiem bardzo mnie korciło aby coś przetestować.
Teraz jakby temat ucichł ,a ja skusiłam się na krem pod oczy krem za około sto złotych czy warto ...
Papierowy kartonik, a w nim plastikowa tubka 15 ml szata graficzna opakowania minimalistyczna
Krem ma delikatny zapach taki jakby kokos mdlawy no mi nie przeszkadza ale też jakoś za bardzo się nie podoba.
Konsystencja kremowa treściwa choć szybko się wchłania.
Skórę zostawia miękka i nawilzona niby ma wygładzać ale tego nie zauważyłam.
Szczerze to po kremie za stówkę spodziewalabym się czegoś więcej

Całkiem przyjemny, lekki krem.

Markę HelloBody poznaję dzięki pudełku kosmetycznym, jest to już drugi produkt w moich rękach. Delikatny krem pod oczy, który nawilża, wygładza, nadaje się pod makijaż, bez silnych substancji zapachowych, ale z delikatną nutką kokosa.

Konsystencja: lekka formuła sprawia, że krem szybko się wchłania, nie lepi się, dobrze współpracuje z makijażem, idealny do porannej pielęgnacji.

Działanie: moja skóra wokół oczu jest bardzo wymagająca, nie raz, nie dwa zbyt słabo nawilżającymi kosmetykami zrobiłam sobie krzywdę, łatwo u mnie o suche skórki na powiekach, swędzące i czerwone podrażnienia. Całe szczęście z kremem HelloBody nie miałam takiego problemu, skóra wyglądała zdrowo, na zadbaną, nie swędziała ani nie piekła. Z chęcią powrócę do tego kremu, super działał na moją skórę.
Krem, jak i cała marka, jest nietestowana na zwierzętach, ogromny plus.

Zapach: bardzo delikatny aromat kokosa, nie jest perfumowany

Opakowanie: tubka przyjazna środowisku, zrobiona z recyklingu, Miękkie, dziubek malutki, więc nie wyciśnie się zbyt wiele kremu. Zawsze przecinam opakowania, bo nienawidzę marnotrawstwa, tutaj było jeszcze sporo produktu.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Produkt, na który moje oczy czekały!

✔️ pozostawia skórę gładką i miękką
✔️ daje efekt korektora
✔️ pomaga zmniejszyć widoczność cieni pod oczami i opuchliznę
✔️ dokładnie nawilża

Ten krem pod oczy to niezastąpiony pomocnik młodych kobiet, które chcą opóźnić pojawianie się zmarszczek, spowodowane przesuszeniem i starzeniem się skóry. Im wcześniej zaczniesz pielęgnację, tym lepiej! ♥

GDYBY NIE TA CENA

Zacznę od opakowania, które ma bardzo ładną szatę graficzną. Ma wygodną końcówkę dzięki czemu można nałożyć precyzyjnie minimalną ilość produktu, ponieważ jest bardzo wydajny. Krem ma przyjemny, delikatny zapach kokosa. Ma bardzo ciekawą konsystencję, ponieważ nie jest klejący, produkt szybko się wchłania, nie zostawia żadnej tłustej warstwy na skórze. Ma za to taką bogatą formułę, czuć, że nie jest to wodnista konsystencja. Jeśli chodzi o efekty to na pewno nawilża, delikatnie usuwa cienie pod oczami.
Byłoby wszystko okej gdyby nie ta cena! Krem bardzo drogi, jak na takie efekty.

Faktycznie 'smooth' ale nie za tą cenę..

Produkt w minimalistycznym, ładnym kartoniku, sama tubka również minimalistyczna i porządnie wykonana. Aplikacja kremu mega przyjemna dzięki delikatnemu ale wyczuwalnemu zapachowi kokosa oraz dzięki aksamitnej konsystencji. Łatwo się wchłania, jest lekki i niezbyt wyczuwalny ale treściwy i odżywczy - to mu trzeba przyznać. Skóra jest bardziej nawilżona i gładka. Producent pisze: "Ekstrakt z kory cedru atlaskiego daje efekt korektora, pomagając zmniejszyć pigmentację oraz widoczność cieni pod oczami i opuchliznę." No ekstrakt może faktycznie tak działa, ale nie zauważyłam, żeby krem dawał taki efekt.

Poza tym krem jest wegański i nietestowany na zwierzętach oraz nie zawiera mikroplastiku. Info na stronie o tym, że nie zawiera parabenów jest bez sensu, bo i tak prawo nie pozwala na zawartość parabenów w kosmetykach, więc na rynku polskim wszystkie kosmetyki sa bez parabenów ;) No i czy za taką cenę warto? Nie wiem, ja bym go nie kupiła za regularną cenę, ale może ktoś inny już tak, chociaż myślę, że można znaleźć równie fajny krem za niższą cenę, chociaż ten ma całkiem fajny skład.

Dobry ale Nie za taką cenę

Opakowanie i forma podania jest bardzo wygodna. Krem w ma bardzo delikatny zapach ale dla mnie mogłoby go nie być, nie lubię zapachów w kosmetykach do okolic oczu. Moje oczy bardzo są bardzo wrażliwe na zapachy. Ten jednak ich nie podrażnił ale mimo to nie przypadł mi do gustu.

Pomijając już ten zapach to krem sam w sobie jest nawet dobry. Widzę że rozjaśnił mi okolicę oczu i fajnie ją ujędrnił. Nawilżał też dobrze to trzeba mu przyznać. Moje oczy bardzo się z nim polubiły. Nakładałam go zarówno rano jak i wieczorem jako jeden z etapów pielęgnacji. Pod makijażem też dobrze się sprawdził (nie robił problemów pod korektorem).

Uważam że jest to dość dobry krem pod oczy jednak za taką cenę chciałabym coś więcej. Może trochę narzekam ale używałam tańszych produktów pod oczy , które dawały mi taki sam efekt wiec czemu miałabym przepłacać.

Uwielbiam !

Zazwyczaj sceptycznie pochodzę do testowania produktów które są wszędzie.
Jednak do tej marki miałam jakieś dobre przeczucie, które mnie nie zawiodło.
Na pierwsze zamówienie poszedł krem pod oczy, i od pierwszego użycia jestem nim zauroczona . Krem jest bardzo treściwy i bogaty w swojej konsystencji. Okolica moich oczu była dobrze nawilżona, co przekładało się na dobry stan mojej cery. Cienie pod oczami zniknęły, produkt szybko się wchłania ładnie pachnie i świetnie sprawdza się pod makijaż. Produkt ma 15ml a jest tak wydajny że końca nie widać. Wiem że do najtańszych nie należy ale przy takiej wydajności według mnie się opłaca.
Szata graficzna też jest bardzo ładna, a tubka miękka dzięki czemu produkt łatwo się wyciska.
Jestem tak zauroczona tymi produktami iż mam ochotę pozostać tylko przy produktach HelloBody.

Można ale niekoniecznie trzeba

HelloBody swego czasu wylewało się zewsząd . To spowodowało , że z jednej strony bardzo chciałam przetestować jakiś ich produkt a z drugiej obawiałam się tego , że utopię kasę na coś co w ogóle nie zda u mnie egzaminu - często tak jest z kosmetykami które polecają dosłownie wszyscy. Krem pod oczy otrzymałam w prezencie , zużyłam cały i tytułem wstępu powiem od razu , że nie jest to zły produkt , o ile nie oczekujemy od niego cudów. No ale sama nazwa Daily wskazuje na dość lekki codzienny produkt więc jeśli ktoś podejdzie do niego z takim nastawieniem to go polubi , jeśli natomiast ktoś oczekuje od niego cudów i usunięcia nawet błędów w życiu to może poczuć się srogo zawiedziony. Biorąc pod uwagę jego cenę regularną oczywiście.

Zacznijmy standardowo od opakowania. Niby takie nic , ale wizualnie bardzo mi się podoba. Miękka biała tuba , estetyczne napisy i aplikator w formie dziubka - od kremu pod oczy w kwestii opakowania niczego więcej nie wymagam , więc i tu nie mam do czego się przyczepić. Jest estetycznie. Tyle.

Pierwsze co zasługuje na pochwałę to zapach. Jest po prostu piękny. Jest to wiernie oddany aromat kokosowych wafelków i co najlepsze niby jest mocny i po aplikacji kremu wyczuwalny naprawdę długo , ale jest w tym wszystkim tak delikatny , że nie wywołuje żadnego łzawienia z oczu. Barwa kremu to beż konsystencja natomiast podczas wyciskania wydaje się być dość gęsta i zbita ( co przekłada się na świetną wydajność ) natomiast przy aplikowaniu kremu nie ma żadnego uczucia oblepienia , czy też twardej nie chcącej się wchłonąć mazi. Ja kremy pod oczy zawsze delikatnie wklepuje opuszkami palców , nigdy ich nie wcieram i tutaj z aplikacją żadnego problemu nie miałam. Treściwy ale lekki - chociaż to nie ma do końca sensu on naprawdę taki jest .

OK , techniczne informacje mamy z głowy to teraz najlepsze i najważniejsze czyli efekty. Zacznę może od tego , że mam przekroczone już 33 wiosny życia , ale na stan cery nie narzekam. Pod oczami mam delikatne zmarszczki mimiczne które dla świata są ledwo widoczne , ale mnie wkurzają bo ja je widzę. Zasinień genetycznie nie posiadam - u mnie są to typowe zasinienia losowe z nerwów , stresów , smutku i niewyspania , więc mam świadomość , że takie zasinienia schodzą u mnie samoistnie , wiem po jakim czasie to nastąpi , nigdy nie wymagam od kremu redukcji zasinień bo nie mam po prostu takiej potrzeby. To samo odnośnie przesuszenia okolicy pod okiem - jako posiadaczka cery mieszanej nie mam pojęcia co oznacza sucha i napięta skóra w tej jakże wrażliwej okolicy. Także mi taki krem Daily jak najbardziej odpowiada :) No ale wiadomo różni ludzie to i potrzeby różne. U mnie w chwilę po nałożeniu kremu faktycznie dało się odczuć nawilżenie. Jak dla mnie optymalne i wystarczające. Dodatkowo beżowa barwa kremu powodowała to , że spojrzenie optycznie wydawało się bardziej rześkie i wypoczęte. Stosowałam go rankiem i na wieczór , i u mnie jeśli chodzi o ranek sprawdzał się pod makijaż - podkład się na nim nie rolował , korektor sie nie utleniał. Więc spoko. Oczywiście najważniejsze są regularne efekty i ja je tutaj widziałam , nie spektakularne , ale powtórzę po raz kolejny : w zamyśle producenta to lekki codzienny krem nawilżająco wygładzający , a że nawilża całkiem nieźle to i w miarę upływu czasu wygładzenie okolicy pod okiem oczywiście się pojawiło. Zmarszczek oczywiście nie wymazał , ale przez swoje właściwości nawilżające wygładził co spowodowało , że moje lekkie mimiczne zmarszczki wydają mi się teraz być minimalnie płytsze. I ja z takiego efektu jestem naprawdę zadowolona.

Żadnych podrażnień czy przesuszeń u mnie nie wywołał. Ciężko jednak stwierdzić czy ktoś naprawdę koniecznie musi go kupić - bo owszem nawilża i wygładza , ale kremy typu Soraya Plante czy L'Oreal Hyaluron Specialist działały u mnie naprawdę bardzo podobnie a kosztują ułamek ceny recenzowanego. Nawet biorąc pod uwagę częste promocje o których wspominały dziewczyny w innych recenzjach. Jeśli ktoś posiada widocznie zasinienia czy bruzdy pod oczami to on tutaj nie zdziała zbyt wiele. Serio to dobry nawilżający krem bez efektu WOW . Nie rzuca na kolana ale też producent nie obiecuje nam cudów , więc na pewno nie powiem , że jest to bubel.

Polubiłam go , ale w cenie regularnej na pewno bym go nie kupiła :) Na promocji owszem.

Bez rewelacji

Kupiłam ten krem na promocji -50% na Black Friday. Krem jest bardzo wydajny, zapach mógłby być trochę delikatniejszy. Muszę zaznaczyć że nie mam dużych zmarszczek oraz nie posiadam dużych cieni pod oczami. Krem fajnie nawilża, jest bardzo wydajny. Nie zauważyłam efektu wow po jego stosowaniu. Fajny sposób dozowania kremu. Cena jest dość wysoka, gdyby robić to coś chętnie skusiłabym się po kolejne opakowanie ale niestety.

Dobry, jednak bez efektu wow

Krem pod oczy dobieram bardzo starannie. Jest to jeden z kosmetyków na które zwracam szczególną uwagę. Moja skóra pod oczami jest trudna w pielęgnacji a dodatkowym problemem są cienie pod oczami. Moje oczy są stosunkowo głęboko osadzone, co niestety przekłada się na to, że pod oczami pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne, a więc moja skóra potrzebuje nie tylko solidnej dawki nawilżenia, ale również ochrony anti-age, zmniejszenia zasinień i cieni pod oczami równomiernie z odpowiednim odżywaniem. Dodatkowym wyzwaniem dla kosmetyków są same oczy, które są wrażliwe, a co za tym idzie łatwo je podrażnić. Krem od Hellobody to mój drugi kosmetyk tej marki – po piance do mycia twarzy. Dostałam go w prezencie akurat kiedy skończył mi się mój poprzedni krem pod oczy. Zaczęłam go używać z pewną dozą sceptycyzmu, ale im dłużej używam, tym bardziej podoba mi się ten kosmetyk. Piękny zapach, szybkie wchłanianie i świetne nawilżenie – za to go lubię. Niemniej jednak ideałem nie jest i ma znaczącą wadę.

OPAKOWANIE

Krem znajduje się w prostym kartoniku z logo marki oraz nazwą produktu. Uwielbiam prostotę i kolorystykę opakowań tej marki – są przepiękne i dają niesamowity efekt wizualny. Całość prezentuje się schludnie i ładnie. Na każdej ze ściance znajdziemy informacje o produkcie – opis, skład, a w dodatku oddzielone od siebie grafiką z serduszkami. Właściwe opakowanie to tubka wykonana z białego tworzywa imitująca grafikę na kartoniku. Podoba mi się to, że aplikator ma formę dzióbka, dzięki czemu łatwo dozować odpowiednią ilość kosmetyku w precyzyjny sposób.

KREM

Krem ma lekko beżową barwę i przyjemny zapach kokosa. Fanki tej nuty zapachowej będą z pewnością zadowolone. Jest delikatny, jednak wyczuwalny długo po aplikacji i umila mi każdorazowe zastosowanie tego kosmetyku. Jeśli chodzi o konsystencję jest zbity, gęsty i bogaty, ale zarazem aksamitny. Wystarczy niewielka ilość, aby pokryć nim okolice pod oczami. Wchłania się szybko, wystarczy lekko wklepać. Krem bardzo dobrze nawilża skórę, wygładza i odżywia zarazem. Nadaje się do stosowania pod makijaż, ponieważ dobrze współgra z korektorem pod oczy, nie roluje się i nie zbija w grudki i świetnie sprawdza się jako baza. Przy systematycznym stosowaniu skóra jest odpowiednio nawilżona i odżywiona. Kosmetyk zapewnia w pewnym stopniu ochronę anti-age i jest dobrą formą prewencji przed powstawaniem i pogłębianiem istniejących już zmarszczek, tutaj przede wszystkim liczy się regularna pielęgnacja, a więc przede wszystkim nawilżanie i odżywianie. Niestety nie zauważyłam rozjaśnienia cieni, w tym aspekcie kosmetyk mnie nieco zawiódł. Nie rozświetla i nie zmniejsza cieni. Minusem jest dla mnie jego wysoka cena. Plusem to, że podrażnia moich wrażliwych oczu, co świadczy o jego delikatności. Produkt jest bardzo wydajny i ma świetny skład. Polubiliśmy się, jednak miłości z tego nie będzie.

PLUSY:

+ bogata, aksamitna konsystencja
+ świetnie nawilża, odżywia, wygładza
+ współgra z kosmetykami do makijażu
+ nie roluje się, nie zbija w grudki
+ dobrze się wchłania
+ ma przyjemny zapach
+ przyjazny skład
+ śliczne, minimalistyczne opakowanie
+ wydajność

MINUSY
nie rozjaśnia cieni pod oczami
wysoka cena