L'Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Replumping Moisturizing Day Cream SPF20 (Wypełniająca pielęgnacja nawilżająca na dzień)

Średnia ocena: 4.00/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowy Hyaluron Specialist z formułą wzmocnioną dwoma rodzajami kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu:
- wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy, który nawilża i wygładza powierzchnię skóry.
- fragmentaryzowany kwas hialuronowy, który wnika w głębsze warstwy naskórka, aby przywrócić sprężystość i długotrwałe nawilżenie.
Lekka i nietłusta konsystencja, idealna dla wszystkich rodzajów skóry

przeciwzmarszczkowe, nawilżające, regenerujące
oil – free / nietłusta
w słoiczku
lekkie
na dzień
Filtry
SPF 15 – 30
normalna, tłusta, mieszana, dojrzała, sucha
Wiek
20+, 30+, 40+

Moc nawilżenia przez cały dzień

Ładne,luksusowe,szklane opakowania i przyjemna w aplikacji zawartość. Lekki zapach,szybko wchłaniająca konsystencja. Krem na dzień napina,nawilża,nie zostawia tłustego filmu.

Dobry krem pod makijaż

Bardzo lubię kosmetyki które mają w sobie SPF, to znak że producent jest świadom zmian w oczekiwaniach klientów oraz że świadomość nt szkodliwego promieniowania słonecznego jest coraz większa. Krem Replumping Moisturizing Day Cream od Loreal gości w mojej łazience już dwa tygodnie i muszę powiedzieć że sięgam po niego z niemałą przyjemnością. Na pewno polubią go osoby o cerze mieszanej (tak jak ja!). Moja skóra baaardzo lubi kwas hialuronowy, który w przypadku tego produktu gra pierwsze skrzypce. Krem bardzo dobrze się wchłania, nie roluje pod makijażem. Bardzo też podoba mi się jak „współgra” z innymi produktami tej serii, np z kremem pod oczy. Jak dla mnie zapach mółgłby być mniej intensywny, ale ja po prostu bardzo nie lubie zapachów w kosmetykach do twarzy. Jak zwykle w przypadku Loreal produkt kupujemy w szklanym opakowaniu z bardzo ładną szatą graficzną. Generalnie na codzień powinien być ok, jednak dziewczyny z typową cerą suchą powinny sięgnąć po coś bardziej nawilżającego.

Dobry krem na dzień :)

Dobry krem na dzień, nadaje się pod makijaż - nic się nie roluje ani nie waży. Odpowiednio nawilża, napina i wygładza. Zapach przyjemny, fajna nietłusta konsystencja. Nie zapchał mnie ani nie podrażnił.

Lekki, ale skuteczny

Przede wszystkim, bardzo odpowiada mi konsystencja tego kosmetyku. Jest lekki, ale spełnia swoje zadanie. Doskonale nadaje się pod makijaż. Ma piękny zapach, oraz filtr słoneczny. W czasie stosowania zaczęłam pracować na nocnej zmianie i kremy te pomagają mi "zachować twarz" po zarwanych nocach. Już poleciłam cały zestaw koleżance i na pewno sama kupię go ponownie.

krem na dzień

krerm na dzień jest mega nawilżającym i ujędrniajacym kremem dla każdej skóry,ja osobiście mam cerę mieszaną i sprawdził się u mnie rewelacyjnie,ma fajną ,lekką konsystencję,miły,delikatny zapach,bardzo szybko się wchłania i doskonale nawilża skóre

Całkiem dobry krem, ale...

Trochę jestem rozczarowana tym produktem. Sądzę, że wynika to w głównej mierze z rodzaju mojej cery.. krem tragicznie roluje się na mojej buzi. Uwielbiam robić masaże twarzy na oliwce lub kremie i tu krem mnie zawiódł. Następnego dnia postanowiłam położyć podkład na twarz.. niestety kolejne rolowanie. Kolejnego dnia odczekałam ponad godzinę i historia z podkładem się powtórzyła.
Poprosiłam przyjaciółkę o podobny test i była zachwycona. Krem się pięknie wchłonął i nic nie rolowało się... Więc sądzę, że to kwestia skóry. Co do zadań, które krem miał spełniać to jestem zadowolona. Krem pięknie nawilża i jak cała seria ładnie napina skórę, co jest widoczne gołym okiem. Zmarszczki mam nadal, jednak myślę że są ciut płytsze... może bardziej nawodnione i przez to mniej widoczne. Ogromny plus za filtr SPF 20 w kremie! mam wrażenie że ostatnio o nim zapominam, więc ułatwił mi pracę;)
Zapach niestety nie jest dla mnie. Zarówno krem na dzień, na noc jak i pod oczy (ten najmniej mi przeszkadzał pewnie przez nałożoną ilość) pachną dla mnie dusząco. Niby ładnie ale po jakimś czasie czuję się zmęczona tym zapachem. Wolę jednak kosmetyki bardziej subtelne, mniej perfumowane.

Mega dzienna pielęgnacja

Krem pięknie pachnie, jak cała seria zaskoczył mnie bardzo na plus, takim orzeźwiającym wrażeniem na buzi, relax dla cery.
Bardzo fajnie, że ma SPF, 20 to nie mało, nie dużo, w sam raz na krem na dzień, na upały można dodatkowo coś zastosować . Wchłania się dobrze, zostawia delikatny film, myślałam, że będzie mi to przeszkadzać, ale nie. Makijaż trzyma się, dobrze się tez na nim rozprowadza. Jestem bardzo na tak. Dość wydajny, opakowanie bezbłędnie piękne, jak to zawsze u tej marki. Buzia wygląda po nim pięknie, nawet bez makijażu, chociaz mam mieszana cerę i potrafi mi się przetłuszczać, ten krem nie powoduje że jeszcze bardziej sie błyszczę ;)

Sprawdza się

Idealnie nawilżają, ujędrniają i sprawdzają w pierwszej pielęgnacji anti-aging. Kremy nie uczulały, odżywiały skórę i powodowały, że zmarszczki są mniej widoczne. Obawy przed pierwszym kremem przeciwzmarszczkowym okazały się zbędnymi. Polecam!

Dobry kosmetyk

Produkt wspaniale nawilża skórę , nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Na plus szybkie wchłanianie. Ma przyjemna konsystencję oraz zapach.Seria Hyaluron Specialist jest niesamowita

Naprawdę dobry

L`Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Replumping Moisturizing Day Cream SPF20
natychmiast po zastosowaniu skóra jest nieziemsko aksamitna i gładka. Nie pozostawia tłustej powłoki jednak sprawia, że wyczuwam ochronną delikatną i atłasową warstwę, która daje poczucie komfortu i wygładzenia. Bardzo dobrze spisuje się pod makijażem.
Przyjemnie pachnie. Co do zmarszczek, niestety nie zauważyłam ich redukcji, ale jak zawsze mam nadzieję, że zapobiega ich pogłębianiu. Plus za SPF20.

Dobry krem

Kremy mają bogatą konsystencję, już na starcie dla mnie są wiarygodne, gdyż czuję że są źródłem nawilżenia. Po stosowaniu skóra wygląda promiennie, nie przesusza się po makijażu. Stosuję krem na dzień również pod makijaż, stanowi doskonałą bazę i nie roluje kosmetyków kolorowych. Typ mojej skóry - mieszana.

Wspaniały

Nawilżająca pielegnacja na dzień jest bardzo dobrym produktem. Moja skóra ja pokochała od pierwszego użycia. Skóra staje się gładka, nawilżona a zmarszczki są mniej widoczne. Odkąd wyprobowalam linie Hyaluron Specialist znałam swoje ulubione produkty do pielęgnacji twarzy :)