Avon, True, Power Stay 16 Hour Lip Colour (Matowa szminka w płynie 16 godzin)

Avon, True, Power Stay 16 Hour Lip Colour (Matowa szminka w płynie 16 godzin)

Szminka, która przetrwa od świtu do zmierzchu!
Idealny efekt matowych ust bez poprawek? Teraz to możliwe! Supertrwała szminka AVON Power Stay pozostanie na ustach przez 16 godzin – w każdej sytuacji! Jedz, pij, śmiej się i całuj, ile tylko chcesz! Szminka nie spływa, nie rozmazuje się i nie zostawia śladów, a po nałożeniu, staje się niewyczuwalna na ustach. Wybierz swój idealny kolor spośród 10 intensywnych, matowych odcieni: delikatnych nude (Non-stop nude, Cant Quit Cafe), romantycznych róży (Persistent Pink, Relentless Rose, Fail-Proof Fuchsia, Run On Rouge), klasycznych czerwieni (Resilient Red, Stay Put Sangria) lub modnych fioletów (Power On Plum, Overdrive Orchid).

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

Super trwala szminka o koszmarnej konsystencji

Od jakiegos czasu nie uzywam juz praktycznie szminek w sztyfcie. Te w plynie sa duzo trwalsze, nie zjadaja sie, maja zazwyczaj lepsza pigmentacje i latwiej nimi wyrysowac usta dzieki aplikatorowi z gabeczka albo pedzelkiem.

Szminka Avon Power Stay ma ladne opakowanie, ktore zmiesci sie z latwoscia do kopertowki albo do kosmetyczki. Po otwarciu od razu wyczuwamy piekny zapach. Tutaj niestety powoli koncza sie zalety szminki.

Aplikator w polaczeniu z kremowa, kleista konsystencja szminki sprawia, ze nie da jej sie precyzyjnie nalozyc na usta. W jedno miejsce naklada sie wiecej, w drugie mniej, nie mozna dokladnie obrysowac konturu ust bez wychodzenia za linie. Po nalozeniu trzeba naprawde troche poczekac, az szminka zaschnie. Mimo dosyc dobrej, na pierwszy rzut oka, pigmentacji, musialam sie troche napracowac, aby nalozyc szminke rownomiernie. Power Stay zdecydowanie nie zasycha tak szybko jak szminki o bardziej plynnej konsystencji. Nawet po odczekaniu mialam wrazenie, ze usta sie kleja.

W koncu, kiedy przeszlam przez meczarnie aplikacji i kiedy szmince udalo sie w koncu zaschnac, okazala sie naprawde trwala na ustach. Wydaje mi sie, ze przy najkladaniu jej pedzelkiem do ust, udaloby sie uniknac wielu z opisanych przeze mnie problemow. Tylko czy warto tak sie gimnastykowac, skoro na rynku sa lepsze produkty w podobnej cenie, ktore nie wymagaja tyle zachodu z ich aplikacja?

Supertrwała szminka Power Stay

Ogólnie nie mam zwyczaju malować ust, bo nie umiem, nie lubię albo robię to po prostu źle. Usta zawsze miałam rozmazane, musiałam poprawiać itp.
Gdy dostałam szminkę od Avon Power Stay (ponoć bardzo trwałą) nie wierzyłam, że działa takie cuda :)
A więc:
-po pierwsze, jest naprawdę meeeeega trwała - na ustach trzyma się ponad 12godzin..
-po drugie, nie zostawia śladów na ubraniach, kubkach itp.
-nie ściera się
-ma ładny żywy kolor
-wystarczy jedna cienka warstwa (dwie stanowczo odradzam, bo może zrobić się skorupa na ustach), szminka delikatnie zastyga na ustach
-żeby ją zmyć potrzeba naprawdę dobrego preparatu do makijażu
-cenowo - też jest w miarę (24.99zł)

Najgorsza szminka jaką miałam

Wybrałam kolor persistent pink, to ma być matowa pomadka? może i matowa, ale z jakimś takim metalicznym okropnym połyskiem. źle się nakłada, zastyga na skorupę, wysusza usta, ciągle ją czuć, zmywa się bardzo ciężko, ale to lepienie się to coś strasznego. Nie polecam, nigdy więcej nie kupię.

To się nazywa trwałość!

Miałam okazję wypróbować dwie pomadki dzięki uprzejmości wizaż.pl. Moje koleżanki już zamówiły je sobie u konsultantka Avon. Nie mogły obojętnie przejść obok moich czerwonych ust. Kolor jest poprostu przepiękny i w ciągu dnia, pomimo jedzenia i picia, usta nie zmieniają kolory. Nie tworzy się ciemniejsza ramka wokół ust. Makijaż jest bardzo trwały i dopiero pod koniec dnia, na środku pomadka zaczęła pękać, ale bardzo subtelnie. Jedynie ja to mogłam zauważyć. Kolor nude jest rzeczywiście nude i też Avon nie pożałował pigmentacji. Pomadka nie odbija się na skórze, ubraniach. Łatwo się nakłada i nie przemieszcza się. Dość szybko zasycha. Same pozytywy choć muszę przyznać, że z trudem się zmywa i potrzebuję kilka podejść olejkiem do demakijażu.

Godna uwagi

+ opakowanie
+ pigmentacja
+ konsystencja
+ łatwość aplikacji
+ nieodczuwalna na ustach

- utrzymywanie się na średnim poziomie

Produkt jest godby polecenia, nie jest to jednak jakość wysokopółkowa - trwałość przy jedzeniu i piciu pozostawia wiele do życzenia

Zdecydowane nie

Produkt dostałam w ramach testowania z Klubu Recenzentki (odcień czerwony i nude). Odcienie bardzo intensywne, bardziej na wieczorne wyjścia. Szminka jest bardzo trwała, jednak nie wiem czy to na plus czy na minus, gdyż bardzo ciężko ją potem zmyć z ust. Szminka bardzo szybko zastyga, co nie pozwala na poprawki. Wysusza usta, co wygląda nieestetycznie. Na aplikator nabiera się bardzo dużo produktu, co utrudnia nakładanie. Opakowanie ładne, poręczne ale chyba tylko tyle z plusów. Dla mnie zdecydowanie nie.

Avon True Power Stey

Miałam okazję testować 2 szminki i z każdej jestem bardzo zadowolona. Kolor utrzymuje się długo na ustach, konsystencja samej szminki jest dobra, szminka ma wygodny aplikator. Polecam gorąco.

Źle wydane pieniądze

Kupiłam odcień persistent Pink na próbę ponieważ chciałam sama przetestować jej trwałość. Konsultantką avon chwalą konsystencję szminki i czas jaki utrzymuje się na ustach. W moim przypadku okazała się złym wyborem. Szminka źle się rozprowadza i zostawia smugi na ustach. Owszem zastyga na ustach i nie brudzi ale po nałożeniu przeszkadza na ustach. Przez cały czas czułam ja na ustach. Ciężko jest także zmyć ja z ust. Jestem pewna że nie kupię jej kolejny raz. Być może inne kolory lepiej się nakładają.

Szminka odporna na wszystko

Pod względem trwałości nie spotkałam bardziej odpornej szminki, do tego piękny czerwony i soczysty kolor. Kolor nude po wyschnięciu może nie pasować do każdego odcienia cery.

Ma swoje wady i zalety

Jeżeli miałabym oceniać tylko trwałość to dałabym tej pomadce maksymalną ocenę ponieważ faktycznie jest bardzo trwała. Wytrzymuje nawet 10- 12 godzin pomimo spożywania posiłków i picia co jest największą zaletą tego produktu. Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi bardzo dobrze i równomiernie rozprowadza się ją na ustach - sumie jak masełko :)
Niestety na aplikator nabiera się zbyt duża ilość produktu. Pomadka bardzo długo zastyga . Przez pierwszą godzinę czuć lepką warstwę na ustach. Natomiast gdy już zastygnie jest całkowicie niewyczuwalna. Po kilku godzinach od aplikacji niestety zaczyna wysuszać usta i podkreślać suche skórki - świeżo po nałożeniu wygląda na ustach idealnie.
Jeśli chodzi o opakowanie to jest ono jak najbardziej na plus - jest małe i wygląda bardzo elegancko poprzez oszronione opakowanie.
Reasumując jeśli chodzi i trwałość to jedna z najlepszych matowych pomadek jakie stosowałam lecz mając na uwadze jej inne wady uważam , że można znaleźć na rynku lepszy produkt w podobnej cenie.

Nieziemska trwałość!

Szminkę dostałam w ramach testów od wizaż w dwóch kolorach, czerwonym i nude. Były one zapakowane dodatkowo w czarne eleganckie kartonowe pudełko. Opakowanie jest plastikowe oraz prześwitujące dzięki czemu możemy zobaczyć kolor oraz ilość produktu w środku. Pędzelek kształtem jest podobny jak w matowych pomadkach golden rose jednak buteleczka nie posiada dozownika przez co sami musimy usuwać nadmiar produktu. Po nałożeniu bardzo mocno się klei, trzeba poczekać dłuższą chwilę żeby zastygła i najlepiej odbić ją na kawałku chusteczki żeby zebrać niewsiąknięty nadmiar. Pomadka po tym " zabiegu" jest niewyczuwalna na ustach, użyłam jej kilka razy i nie zauważyłam żeby wysuszyła. Jeżeli chodzi o trwałość to jestem pod ogromnym wrażeniem!! Jest jeszcze lepsza od golden rose!! Użyłam czerwonej na wieczór panieński koleżanki, jadłam i piłam nie uważając wcale na to żeby jej nie zetrzeć, wytrzymała całą noc!! Nad ranem była tylko delikatnie starta od wewnętrznej strony ale było to naprawdę minimalne! Ta szminka trafiła do moich ulubieńców i używam koloru nude prawie codziennie!! Polecam wszystkim!

Pozytywnie!

Pierwsze co rzuca się w oczy to fakt, że na aplikator nabiera się zbyt dużo produktu a po nałożeniu tworzy się wręcz skorupa. Dlatego aplikator moim zdaniem jak najbardziej na minus, nie jest wygodny i precyzyjny. Przy drugim podejściu zdecydowałam się użyć pędzelka do ust i udało mi się uzyskać bardzo fajny efekt. Szminka klei się tylko do momentu zaschnięcia. Produkt bardzo łatwo się nakłada i rozprowadza.

Szminka jest naprawdę bardzo trwała,kilka godzin trzymała się bez zarzuty nawet po myciu zębów! Po długim czasie zaczyna się ścierać, ale ściera się ona bardzo dyskretnie, nie jest to zbyt widoczne, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ją na wielkie wyjścia. Trwałość w tym przypadku jest także lekkim minusem, naprawdę czasami ciężko ją zmyć i resztki zostają na ustach nawet na drugi dzień, przy nakładaniu trzeba się porządnie skupić, ponieważ zasycha bardzo szybko!