Avon, True, Power Stay 16 Hour Lip Colour (Matowa szminka w płynie 16 godzin)

Avon, True, Power Stay 16 Hour Lip Colour (Matowa szminka w płynie 16 godzin)

Szminka, która przetrwa od świtu do zmierzchu!
Idealny efekt matowych ust bez poprawek? Teraz to możliwe! Supertrwała szminka AVON Power Stay pozostanie na ustach przez 16 godzin – w każdej sytuacji! Jedz, pij, śmiej się i całuj, ile tylko chcesz! Szminka nie spływa, nie rozmazuje się i nie zostawia śladów, a po nałożeniu, staje się niewyczuwalna na ustach. Wybierz swój idealny kolor spośród 10 intensywnych, matowych odcieni: delikatnych nude (Non-stop nude, Cant Quit Cafe), romantycznych róży (Persistent Pink, Relentless Rose, Fail-Proof Fuchsia, Run On Rouge), klasycznych czerwieni (Resilient Red, Stay Put Sangria) lub modnych fioletów (Power On Plum, Overdrive Orchid).

w płynie
kryjące
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Kupiony w: U konsultantki

Szminka w błyszczyku jest bardzo przyjemna w stosowaniu, super nawilża i jest matowa przez co utrzymuje się dość długo na ustach. Odcienie ma fajne do wyboru. Cena jest niska

Genialna!

Pomadka jest cudowna. Bardzo trwała. Kolory są bardzo ładne a sztosem jest odcień mauve all night. To zimny szary róż. Nie za ciemny ani nie za jasny. Mój top odcień. Taki prawdziwy brudny róż. Cudowny odcień. Mat. Trwałość i cóż chcieć więcej. Nie śmierdzi. Plastikowe poprawne opakowanie. Wszędzie się zmieści. Cudowna pomadka. Mocno napigmentowana. Polecam!

Jest ok

Szminka, która przetrwa od świtu do świtu... Hmm, no gdybym nie jadła ani nie piła to może by przetrwała...
Ogólnie szminka jest naprawdę ok, długo się utrzymuje, dość łatwo aplikuje. Szybko zasycha, jest matowa. Lubię takie szminki, mają tylko jeden minus, trochę wysuszają usta, można odczuwać lekki dyskomfort jeśli ktoś nie przywykł do matowych szminek. Zjada się ładnie od środka, wytrzymuje długo, ale nie aż tak długo jak podaje producent :) daje jej jakieś max 8h przy jedzeniu i piciu.
Szeroki wybór kolorów, mam ich aż 6!

Matowa szminka w płynie 16 godzin

Jedna z trwalszych pomadek jakie używałam. Posiadam pomadkę w trzech odcieniach i każdy z nich jest tak samo piękny. Pomadka po nałożeniu, aż do pełnego wyschnięcia nie przyjemnie lepi się na ustach. Należy nakładać ją z umiarem zbyt duża ilość produktu, nie chce wyschnąć i tworzy nie przyjemną skorupę. Produkt utrzymuje się cały dzień nawet przy jedzeniu i piciu. A zmyć go można tylko za pomocą płynu dwufazowego, inny nie potrafi sobie z nim poradzić.

Kupiony w: U konsultantki

Mega trwała, ale trudno znaleźć ładny odcień

Pomadka łatwo nałożyć za pomocą aplikatora, małe opakowanie jest też idealne do damskiej torebki. Pomadka szybko zasycha na ustach i robi się trwała , spokojnie przetrwa kilka godzin.
To największe zalety kosmetyku, a teraz przejdę do minusów, z których do najważniejszego zaliczę małą ilość odcieni,szczególnie brak ładnych nudziakow. Po zaschnieciu szminka zmienia odcień, delikatnie ciemnieje. Nie podoba mi się także jak po pewnym czasie zaczyna się wałkowac na ustach i nierównomiernie ścierać kawałkami.
Dlatego juz do niej nie wrócę, chyba że wprowadzą jakiś nowy ładny odcień ????

Super trwała

Takiej trwałości, to ja się nie spodziewałam! Szminka wytrzymuje na moich ustach cały dzień i pewnie gdybym jej wieczorem nie zmyła, to trzymała by nawet kolejnego dnia. Ta trwałość kompletnie mnie urzekła, lubię trwałe szminki, ale ta przeszła samą siebie.

Fajna gama kolorystyczna, marka Avon na prawdę dała czadu z tym kosmetykiem. W ogóle cała seria Power Stay robi dobrą robotę.

Mam odcień szminki czerwony i różowy i jestem mega zadowolona.

U mnie się sprawdzila

Pomadka jest nie do zdarcia. U mnie trzyma się na ustach pomimo tego że jem i pije. Polecam serdecznie. Ma delikatny zapach
Aplikator jest bardzo wygodny
Pomadka nie rozmazuje się. Zastyga na ustach.

Avon ma w ofercie bardzo dużo odcieni kolorystycznych. Pomadka jest poręczna i ma bardzo ładne opakowanie.
Używam ją na większe wyjścia gdyż na codzień używam błyszczyków które poprawiam w trakcie dnia. Ta Pomadke poprawiam może z raz. Polecam.

Niezniszczalna

Ta szminka jest naprawdę niezniszczalna. Nic nie jest w stanie jej zerwać z ust, tłuszcz, maska, szalik, nic. Trwałość niesamowita. Kolor czerwony- ładny, szybko zasycha, wykończenie kredowe, sztuczne. Ale rozumiem, że to koszt kosmicznej trwałości. Co ważne, nie masakruje ust.
Jest okejka, bez szalu, ale jeśli mam być pewna, że nic się nie stanie z kolorem przez długi czas, to jest idealny wybór.

Bezkonkurencyjna trwałość

Trwałość pomadki bije na głowę wszelkie pomadki deklarujące trwałość, jakich dotychczas używałam, i nie omieszkam ich porównać na łamach recenzji. Wszem i wobec oznajamiam: trwalszej pomadki nie znajdziecie.

Trwałość pomadek takich jak: Golden Rose Longstay (i wszelkie inne Golden Rose, które są mniej trwałe od Longstay), Sephora Collection Lip Stain, Bourjois Rouge Edition Velvet, Lovely K-Lips, aż wreszcie Maybelline Matte Lip Ink - choćby w najmniejszym stopniu nie umywa się do trwałości pomadki z Avonu.
Ewentualnie może z nią konkurować pomadka Max Factor Lipfinity, ale ona z kolei bardzo wysusza usta, a konieczność używania załączonej do niej wazeliny obniża jednocześnie jej trwałość. Nie mniej Lipfinity jest jedyną pomadką, co do której mam cień wątpliwości, czy Avon ją deklasuje w kwestii trwałości. Na pewno natomiast deklasuje ją w relacji jakość:cena, bo jest dwukrotnie tańszy, a trwałość porównywalna.

Trzyma się na moich ustach od nałożenia aż do zmycia - a zmyć jest naprawdę trudno. Olejek do demakijażu z emulgatorem nie daje jej rady, o dziwo szybciej zmywa się zwykłym mydłem.

Jeśli się ściera, to tylko od naprawdę tłustych potraw (gorąca kawa, herbata jej niestraszne), np. od oliwy na pizzy, a ściera się równomierne.

Bardzo ułatwia aplikację fakt, że szybko zasycha. Nie martwię się o mimowolne roztarcie szminki poza kontur ust podczas malowania.

Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to uboga gama kolorystyczna. Mam szminkę w odcieniu Cant Quit Cafe i niestety nie widzę w katalogu innego odcienia, który by mnie interesował. Sam Cant Quit Cafe mogę z czystym sumieniem polecić jako odcień na co dzień, dla jasnej cery jest świetnym nudziakiem w złamanym, ciepłym różu z domieszką morelowego odcienia.

Wstyd mieć to na ustach

Szminka to słaba podróbka Maybelline superstar matte ink. Mam kolor jasny róż, nie pamiętam numeru. Podczas nakładania szminka ma efekt prześwitujący, przez co na dużej powierzchni występuje słabe krycie a na obrzeżach powstaje grubsza warstwa co wygląda nieestetycznie. Konsystencja nieprzyjemna, klei się na ustach na tyle długo że przy zamykaniu i otwieraniu ust szminka odkleja się powodując ubytki. Bardzo wchodzi w linie na ustach, bardzo ciężko zmyć ją z tych zgięć. Oczywiście tak jak matte ink potrzeba do demakijażu płynu do makijażu wodoodpornego np czas na nivea albo coś dwufazowego. Produkt kiepskiej jakość i nie wiem ile kosztuje bo dostałam go od koleżanki ale na pewno nie jest wart swojej ceny. No wstyd po prostu.

Kupiony w: U konsultantki

Piękny kolor bardzo dobra trwałość

Produkt zakupiony u konsultantki wybrałam kolor Persistent Pink jasny róż w chłodnym odcieniu pomadka ma gęstą konsystencję jest bezproblemowa w aplikacji dobrze kryje ma dobrą pigmentację jest bardzo trwała odporna na jedzenie i picie fajna opcja na wielkie wyjścia jak potrzeba supertrwałej pomadki jestem zadowolona polecam

Kupiony w: U konsultantki

Nie lubię, mocno wysusza usta

Kupiłam tą szminkę dlatego, że jest matowa i trwała. To prawda! Lecz niestety mocno wysusza usta... szkoda, bo efekt daje na prawdę przepiękny. Szkoda mi ust dla tej pomadki, żeby się dodatkowo wysuszyły... Dodatkowo podkreśla skórki. Bardzo ciężko zmyć ten kosmetyk z ust. Usta są bardzo delikatne i trzeba uważa przy demakijażu, jednak ta szminka jest tak trwała że demakijaż nie jest już taki łatwy!