Anubis Cosmetics, Sensitive Zul Moisturizer Cream (Nawilżający krem do cery wrażliwej)

Zapobiega podrażnieniom, łagodzi i uspokaja skórę.

Linia produktów skomponowana ze składników, które zachowują naturalną równowagę skóry, zapobiegają i łagodzą podrażnienia. Synergia SENSITIVE CARE BALANCE działa odprężająco i uspokajająco dzięki aktywnym składnikom, które ją tworzą, GUAIAZULENE + BISABOLOL + KWAS MLEKOWY, które uczestniczą w ograniczaniu uwalniania mediatorów prozapalnych, neutralizując w ten sposób wolne rodniki i chroniąc skórę przed utlenianiem jednocześnie zwiększając nawilżenie naskórka i łagodząc wrażliwą i podrażnioną skórę.

Kojący i mocno nawilżający krem. Działa poprzez ograniczanie reakcji nadwrażliwości skóry, koi i chroni cerę. Wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry oraz jej elastyczność. Zawiera filtr UV.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Krem dla bardzo wrażliwej i suchej skóry

Użyłam kilka próbek tego kremu... Próbowałam używać i na dzień i na noc.
Ma wspaniałą konsystencję, subtelny ledwo wyczuwalny zapach (co jest dużym plusem dla alergików), baaardzo intensywnie nawilża (dla mnie aż za bardzo). Moja koleżanka jest zachwycona nawilżającym działaniem tego kremu, natomiast na mojej skórze on po prostu się nie sprawdził.
Polecam dla osób z bardzo wrażliwą i suchą skórą.

Mam cerę mieszaną, czasami nadwrażliwą. Ten krem bardzo dobrze nawilża, nie powoduje podrażnień ani zarumienienia. Lekka i przyjemna konsystencja, idealny na wiosnę-lato-jesień. Szybko wchłania się.