Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy i maski do rąk

Yves Rocher Tropicale Tentation, Creme Mains Parfumee Krem do rąk

4,4 na 59 opinii
22% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 22% osób
  • 1 marca 2023 o 11:23
    Tropikalny zapach
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Uwielbiałam używać ten krem latem. Przede wszystkim spodobał mi się jego zapach, który kojarzył mi się bardzo tropikalnie. Był słodki, a jednocześnie cytrusowy, idealny na lato. Krem bardzo szybko się wchłaniał i zostawiał taki miły ochronny film na dłoniach. Bardzo dobrze nawilżał. Co mi przeszkadzało, to ta kanciasta zakrętka, której po prostu nie znoszę. Samo opakowanie 30 ml idealnie nadawało się do torebki. Polecam!
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 czerwca 2022 o 9:12
    Jest ok
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Mała tubka kremu idealny do torebki. Nie oblepiał skóry, szybko się wchłaniał. Nawilżał tak jak powinien. Zapach dla mnie nawet przyjemny, delikatnie cytrusowo kwiatowo. Opakowanie w porządku. Dostałam go gratis do jakiś większych zakupów. Dosyć wydajny na jak małą pojemność. Sam raz na raz.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • HonoSa
    HonoSa
    3 / 5
    9 maja 2021 o 21:48
    Delikatnie wygładza, ale z okrutną, cytrusową siłą- tylko dla wielkich fanek cytrusów
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem do rąk z nutą zapachowa Tropicale Tentation otrzymałam wraz z perfumkami z serii do większego zamówienia złożonego na stronie producenta. Do kompozycji zapachowej odniosłam się już w osobnej recenzji. Dość powiedzieć,że nie polubiłyśmy się, o nie- i perfum z pewnością nie zużyję. Krem do rąk powiela- dla mnie nieznośnie banalne, płaskie i jednowymiarowe wyobrażenie tropików, z którym absolutnie się nie zgadzam. O ile jednak fioleczka zapachu trafiła "za karę" do szuflady, o tyle krem do rąk próbuję zużyć, ponieważ jego niewielkie gabaryty idealnie nadają się do podręcznej, torebkowej kosmetyczki. Krem ma średniogęstą, aksamitną konsystencję. Szybko się wchłania, pozostawiając na dłoniach wyczuwalny film lekkiego wygładzenia i nawilżenia. Nie pomaga w regeneracji suchych i spierzchniętych dłoni, ale jako podręczne smarowidło do rąk radzi sobie na trójkę , a dłonie są gładsze i zmiękczone. Wydajność pozostawia jednak wiele do życzenia. Zużycie produktu utrudnia mi jednostajny, wibrujący zapach, który przypomina mi o dżungli w wydaniu fototapety w toalecie. Byłabym jednak niesprawiedliwa, gdybym kremowi odmówiła "trójkowych"właściwości pielęgnacyjnych. Ogólnie- jestem na nie...
    Zalety:
    • poręczna tubka-idealna do torebkowej kosmetyczki
    • wygładza, nawilża dłonie
    Wady:
    • nie dla suchych, spierzchniętych dłoni
    • mało wydajny
    • utrwala banalny, drażniący zapach kompozycji Tropicale Tentation
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Iwona_C
    Iwona_C
    5 / 5
    19 grudnia 2020 o 15:27
    Jest tropikalnie, owocowo z całkiem przyzwoitym efektem pielęgnacyjnym.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kremy od YR pojawiają się u mnie bardzo często , zawsze dorzucam do zakupów ten który akurat jest w promocji. Tropical Tentation również w taki sposób zawitał do mojego koszyka. Opakowanie jest charakterystyczne dla większości kremów do rąk tej firmy, tubka jest malutka, wygląda jak wykonana z metalu ale to jednak mięciutki plastik. W tym przypadku ma srebrny kolor i nadruk białej etykiety z tropikalnymi listkami, kwiatami a nawet kolorową papugą. Zakrętka jest ośmiokątna,wygodna w odkręcaniu (ja jednak preferuje zamykanie klik) można również postawić na niej tubkę . Pojemność jest mała tylko 30 ml, ale dzięki temu jest to kosmetyk który można wrzucić do torebki czy kieszeni i zawsze mieć pod ręką. Konsystencja jest biała , niezwykle lekka i delikatnie kremowa. Zapach śliczny i prawdziwie tropikalny. Świeży, słodki z wyczuwalną nuta moreli i orzeźwiającą pomarańczą. Mocno owocowy i mocno intensywny, długo wyczuwalny na dłoniach po aplikacji ale nie jest uciązżiwy. Podstawa składu jest woda, gliceryna, woda chabrowa, olej z orzechów macadamii, masło shea, i oczywiście dodatki zapachowe i konserwujące. Krem przyjemnie się rozprowadza i bardzo szybko wchłania,pozostawia na skórze śliską powłoczkę, skóra jest mięciutka , wygładzona z satynowym rozświetleniem. Nie pozostawia po sobie lepkiej czy kleistej warstwy, chwile po aplikacji dłonie są gotowe do wykonywania codziennych czynności. Nawilżenie jest dobre ale nie wybitne, sprawdzi się do codziennej pielęgnacji dłoni, które są w miarę dobrym stanie. Nie sadzę by poradził sobie z skórą przesuszoną i wymagającą. U mnie spisuje się dobrze i jego działanie pielęgnacyjne w zupełności mi wystarcza, dodatkowo podoba mi się zapach i warstwa ochronna która na skórze pozostaje dłuższą chwilę. Cena jak za tak małą pojemność i delikatne działanie jest dość wysoka, dostępność też jest kiepska bo to wersja limitowana, ale kremik jest na tyle przyjemny że z chętnie zakupie go ponownie.
    Zalety:
    • lekka konsystencja
    • piękny tropikalny owocowy zapach
    • szybko się wchłania
    • nie pozostawia tłustego ani lepkiego filmu
    • wygładza i zmiękcza skórę
    • nawilża i odżywia
    • pozostawia film ochronny
    • małe, poręczne opakowanie (idealne do torebki, kieszeni)
    • kolorowa szata graficzna
    • spora wydajność
    Wady:
    • wysoka cena
    • ciężko z dostępnością
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    33 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • musiaaa
    musiaaa
    5 / 5
    3 grudnia 2020 o 20:45
    Idealny do torebki
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem ma ładną szatę graficzną i jest niewielki - jest idealny do torebki! Krem po nałożeniu na dłonie pięknie pachnie i bardzo szybko się wchłania. Likwiduje suchość rąk i pozostawia na skórze delikatną poświatę, ale nie ma ani śladu lepkości czy tłustości! Dla mnie to idealny krem do używania w ciągu dnia, bo nie znoszę, gdy moje ręce się lepią albo są tłuste! Zapach jest bardzo ładny i pozostaje na dłoniach, ja nie mogę się powstrzymać i co chwilę wącham swoje ręce :D
    Zalety:
    • zapach
    • brak lepkości i tłustości
    Wady:
    • cena
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.