Medik8, Liquid Peptides (Serum peptydowe)

Medik8, Liquid Peptides (Serum peptydowe)

Przywróć swoją skórę do życia za pomocą płynnych peptydów. Ta ultra nawadniająca receptura zawiera 30-procentowy koktajl peptydowy z pionierskim systemem dostarczania składników, które atakują wszelkie widoczne oznaki starzenia się skóry. W połączeniu ze wzmacniającym nawilżenie kwasem hialuronowym zapewnia wszechstronne rozwiązanie zwalczające zmarszczki. Skóra pozostaje odżywiona i odmłodzona.
Niezwykle nawilżające, krystaliczne serum, które błyskawicznie wchłania się w skórę, zawartość 30% kompleksu peptydów i wykorzystanie boi-dronów jako nośników to wyjątkowe rozwiązanie zapewniające poprawę napięcia skóry oraz jej nawilżenia. Serum przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny, wygładza drobne linie i zmarszczki. Skóra pozostaje miękka w dotyku, głęboko nawilżona i odmłodzona.
Główne skłądniki:
Peptydy Miedziowe – Wieloetapowy system penetracji dostarczający 30% serum w głąb naskórka w celu precyzyjnego ukierunkowania oraz osiągnięcia optymalnych rezultatów.

Matrixyl 3000 – Kombinacja peptydów stymulujących produkcję kolagenu w celu ujędrnienia skóry dla młodziej wyglądającej cery.

Argirelox – Działa w walce ze zmarszczkami mimicznymi, minimalizując skurcze mięśni.

Kwas Hialuronowy – Wspomaga nawilżenie skóry.

Karnozyna – substancja aktywna zapobiegająca glikacji, odpowiedzialnej za przedwczesne starzenie się skóry.

regenerujące, na rozszerzone pory, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, przeciwzapalne
bez parabenów, bez alkoholu, bezzapachowa
serum
sucha, wrażliwa, z przebarwieniami / defektami, normalna, trądzikowa, tłusta, mieszana, dojrzała
z pipetą, w butelce
lekkie

Bardzo lubię

Nie byłam zbytnio przekonana do stosowania peptydów. Niby jakaś to tam technologia, ale co to właściwie ma robić? Obietnice są takie, że jakoś nie dowierzałam, że to faktycznie może działać. Jednak ciekawość wygrała i zdecydowałam się na zakup, tym bardziej, że marce Medik8 ufam.
Serum przychodzi do nas w białym kartoniku. Bardzo podoba mi się ten minimalizm marki. Wewnątrz mamy przezroczyste szklane opakowanie z białą naklejką oraz z biała pipetką. Ta wersja ze zdjęcia na Wizaż to chyba jakaś mega stara wersja.
Wewnątrz buteleczki mamy nasze serum, które ma postać dosyć gęstego glutka. Konsystencja podobna jest do serum hialuronowych, albo do lotionu nawilżającego z Hada Labo, tylko Hada jest rzadsza. Zapachu tutaj nie ma, albo ja go nie wyczuwam.
Aplikacja jest bezprobemowa. Pipeta bardzo dobrze dozuje produkt i potrzeba odrobinka, żeby pokryć całą buzię. Po nałożeniu mamy wrażenie lekkiego klejenia, ale to w przeciągu 2 sekund znika i na skórze pozostaje przyjemny woal nawilżenia tylko i można przystąpić do nakładania dalszej pielęgnacji.
Odnośnie jeszcze opakowania to musze zaznaczyć, że według mnie nie jest do końca dobrze przemyślane, ponieważ jak byłam już blisko końca to pipeta nie chciała nabierać kosmetyku, ponieważ nie dosięga do samego dna, a tym samym musiałam sobie przelać resztę do innego opakowana i za to ogromny minus, bo uważam, że płacąc taką cenę wszystko powinno działać jak należy.
Wracając jednak do samego używania. Stosowałam to serum na początku rano i wieczorem, potem już tylko wieczorem i co zauważyłam? Otóż wspaniale spisuje się, jeśli np jesteśmy na kuracji kremami z silnimi retinoidami, dobrze regeneruje skórę, nawilża, sprawia, że jest miękka i przyjemna w dotyku. Ponadto daje uczucie złagodzenia, kiedy skóra mi się łuszczy (stosuję silne retinoidy na receptę). Nie potęguje zaczerwienienia, nie powoduje szczypania jak niektóre inne sera (np z kwasem hialuronowym). Mam wrażenie, że po używaniu go skóra jest taka lepsza, nie wiem, jak to wyjaśnić, ale ona wygląda po prostu lepiej i widzę, że jest w lepszej kondycji, niż jak tego serum nie używam. Ale nie jest to efekt chwilowy, tylko taki, że np jak kilka dni tego serum nie nałożyłam, to wciąż był ten efekt 'ładniejszej' cery. Nie wiem więc, jak to działa, ale działa, więc na pewno kupię kolejne opakowanie.
Butelka starczyła mi na kilka ładnych miesięcy, więc wydajność również oceniam wysoko.

Niezastąpione w pielęgnacji

Niezastapione w pielęgnacji, ale jednak będę musiała chyba zastapić, bo cena mnie niestety ale dobija. Jeżeli chodzi o markę to jest znana ze swojej jakości. Przede wszystkim pięknie nawilża, peptydy robią swoją robotę i działają przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco. Dla mnie do polecenia jest również konsystencja, bo jest bardzo żelowa -wchłania sie pięknie, nie zostawia śladu po sobie, pod makijażem super. Jest też łagodny, nie podrażnia, moja skóra go polubiła, ale jednocześnie cena jest okropnie wysoka, przez co dla mnie to jest jednorazowy zakup. Świetny, ale nie na moją kieszeń.

Najlepszy.

Najlepsze serum z peptydami.

Serum jest lekko żelowe, ale na skórze robi się całkowicie wodne. Wystarczy 1 kropla na całą twarz. Serum wchłania się błyskawicznie do matu. Wygładza, działa przeciwzmarszczkowo, łagodzi podrażnienia.

Pierwsze efekty przeciwstarzeniowe super widoczne zauważyłam po 3 miesiącach użytkowania. Efekt łał. Używam nałogowo na dzień i na noc.

Bardzo polecam. Minusem jest wysoka cena.

Must have, gdy sie konczy kupuje kolejne

Mam 30+ cere normalno/mieszana.
Zuzywam wlasnie 3 opakowanie i gdy sie skoncze na pewno kupie ponownie.
Dlaczego?
Gdy kupilam to serum kompletnie nie wierzylam ze te cale peptydy to cos czego potrzebuje. Przeciez kwas hialuronowy wystarczy. Kupilam jednak to serum zachecona jakas tam blogerka, zuzylam cale. Faktycznie bylo to w czasie miesiaca wakacji kiedy mialam ze soba bardzo malo kosmetykow, m.in to wlasnie serum. Uzywalam go codziennie rano i wieczorem pod ciagle ten sam jeden krem.
Wrocilam do domu, uzywalam go jeszcze jakis czas, skonczylo sie i ... postanowilam kupic inne. Coz to byl za blad! Po miesiacu mialam wrazenie ze mojej skorze naprawde czegos brakuje, miala wiecej wypryskow, wiecej porow, byla bardziej zanieczyszczona, taka... osiadla, czegos jej brakowalo ale nie wiedzialam czego.
Glowna roznica bylo to serum. Kupilam je ponownie i sytuacja zaczela wracac do normy :-). Skora stala sie bardziej napieta, bardziej pod kontrola, pory mniejsze, zaskorniki zamkniete rzadsze, efekt czystej nawilzonej cery praktycznie codziennie, do tego wyglada ona zwyczajnie mlodziej.
Trzeba dac mu czas, wg mnie 4 tygodnie stosowanie raz dziennie to absolutne minimum by widziec rezultalty. Niemniej przy regularnym stosowaniu jest roznica widoczna golym okiem.
Poniewaz nie jest ono tanie, staram sie je stosowac 1 dzeinnie zwukle na noc, jesli gdzies wyjezdzam i mam maly bagaz jest to JEDYNE serum ktore zabieram ze soba. Mysle ze to sie nie zmieni. To swietny produkt dla kazdej 30+ latki.
O ile wczesniej nie wiedzialam o co chodzi z tymi peptydami, teraz juz zdecydowanie rozumiem ze w pewnym wieku skora naprawde sie odwdziecza za ich dostarczanie.

Obietnice producenta:
Visible fine lines and wrinkles fade effortlessly away - trudno powiedziec, poniewaz nie mam takich, niemniej 2 zmarszczki ktore faktycznie mam sa nadal dosc niewidoczne, chyba tylko ja je widze, wiec nie wykluczam, ze cos im zapobiega ;-)
the appearance of plumpness is rejuvenated and skin texture is perfectly refined.
- absolutnie prawda, skora wyglada na odmlodzona bardziej nawilzona i poprawia sie tekstura twarzy

jest miłość :)

Peptydy mają właśnie swoje "5 minut" w świecie beauty. Moja cera jest nimi zachwycona, oczywiście rodzajów jest tyle ile słów w słowniku, badań znacznie mniej, ale potencjał jest :)

szklane, przezroczyste opakowanie z pipetką, serum jest w formie lekkiego żelu, nie ma problemu z dozowaniem i wyciągnięciem produktu.

Działanie:
Serum jest bardzo wydajne, wystarczy jedna kropla na całą twarz. Jest to pierwszy krok pielęgnacji zaraz po oczyszczaniu, nanosimy bezpośrednio na czystą skórę. Ma formę przezroczystego żelu, bez zapachu, szybko się wchłania, nie klei się, nie roluje.

Serum zawiera 30-procentowy koktajl peptydowy m.in. peptydy miedziowe, matrixyl 3000, kwas hialuronowy, argirelox. To kosmetyk lokata anti aging. Cera staje się miękka, delikatna, odzyskuje blask, jest świetnie nawilżona i odżywiona. Serum można nakładać solo lub mieszać z kremem.

Nie oczekiwałam, że kosmetyk zadziała jak operacja plastyczna, wyprostuje zmarszczki, naciągnie skórę i zmieni ją w taflę. Nic nie zmieni się z dnia na dzień, a peptydy to inwestycja na długie lata. To kolejny produkt, który traktuję jako lokatę na przyszłość.