Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy uniwersalne

KOI Cosmetics Krem do cery wraźliwej 

4,3 na 54 opinie
50% kupi ponownie

Porównaj ceny

Hebe
KOI Cosmetics
99,00  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,3 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 50% osób
  • 13 marca 2024 o 22:29
    Świetny! Łagodzi podrażnienia, wycisza skórę i pięknie nawilża!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Ten krem to chyba będzie mój must have w pielęgnacji! Spełnia wszystkie moje oczekiwania: - łagodzi podrażnienia i oczywiście nie powoduje ich, nie uczula. - nawilża, pozostawia delikatny film na skórze - ale nie lepki czy tłusty, po prostu pozostawia uczucie miłego nawilżenia, dla mnie to plus, nie lubię kremów które wchłaniają się do 0. - wycisza skórę - świetny pod makijaż, bardzo dobrze współgra z każdym moim podkładem. - nadaje się pod oczy, nie powoduje łzawienia a to dla mnie bardzo ważne Opakowanie w słoiczku, krem jest bardzo wydajny, jednak mógłby być nieco większy bo go pokochałam!
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    25 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 3 stycznia 2023 o 17:21
    Świetny
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Znakomity krem. Odpowiada mi w nim wszystko , począwszy od szklanego opakowania, przez naturalny skład, delikatny zapach, odpowiednią, niezbyt ciężką, ale bogatą konsystencję, aż po działanie, które jest takie jakiego oczekuję : skóra po aplikacji jest mocno nawilżona, odżywiona, zyskuje gładkość i jest jedwabista w dotyku. Dla mojej suchej i wrażliwej skóry jest idealny.
    Zalety:
    • zapach
    • działanie
    • skład
    • opakowanie
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 listopada 2021 o 8:39
    Uwielbiam go na tyle, że nie wyobrażam sobie pielęgnacji cery bez niego
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Mój ulubiony krem na dzień. To już moje 3 opakowanie a ja jestem z tych osób które lubią testować nowości i raczej nie trzymam się jednego kremu i rzadko kiedy wracam ponownie do tych samych kosmetyków, chyba, że są to sztosy takie jak ten :) Posiadam skórę wrażliwą, skłonną do niedoskonałości, wyprysków i zapychania pomimo tego, że jest już nie pierwszej młodości. Krem do cery w zamknięty jest w ciemnym malutkim słoiczku. Malutkim ale jego wydajność jest na dobrym poziomie. Konsystencja gęsta ale puszysta, koloru śnieżnej bieli. Zapach jest delikatny choć ja czuję leciutko cynamon. Ale jest naprawdę bardzo subtelny i nie będzie drażnił. Krem świetnie nawilża, nie wyświeca skóry i idealnie nadaje się pod makijaż. Nie roluje się. Wchłania się praktycznie do matu. Nie zapycha mi cery, nie podrażnia. Ma działanie przeciwzapalne. Wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia znikają pod nim w ekspresowym tempie. Słoiczek starcza mi na 1.5 miesiąca codziennego używania. Muszę przyznać, że odkąd go stosuję moja cera wygląda dużo lepiej, jest mięciutka, nawilżona i dobrze odżywiona. Gorąco Wam polecam.. naturalny bogaty skład który działa na skórze jest warty wypróbowania. Jedynym minusem jest cena.
    Zalety:
    • ciemne apteczne opakowanie
    • naturalny bogaty skład
    • świetne działanie nawilżające I odżywcze
    • idealny pod makijaż
    • łagodzi zmiany zapalne i zaczerwienienia, będzie dobry do naczynkowych cer
    • wydajny
    Wady:
    • cena
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    29 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Hanjaas
    Hanjaas
    2 / 5
    26 stycznia 2021 o 16:07
    rozczarowanie :(
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zdecydowanie nie dla osób z trądzikiem różowatym. Mimo delikatnej konsystencji bardzo podrażnia. Niestety nadał się tylko do rąk, a szkoda bo wiele produktów mają naprawdę super.
    Zalety:
    • zapach
    Wady:
    • podrażnia
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.