Bielenda Professional, Supreme Lab, Sebio Derm, Łagodny żel do mycia twarzy z kompleksem antybakteryjnym

Zaawansowana linia Sebio Derm jest przeznaczona zarówno do skór młodych, jak i tych dojrzałych i z pierwszymi zmarszczkami. Żel do mycia twarzy jest łagodny dla skóry - nie zawiera agresywnych środków myjących, a wyłącznie te delikatne. Nie podrażnia, nie ściąga i nie wysusza skóry - pozostawia ją dobrze oczyszczoną, pomaga w walce z niedoskonałościami i nadmiernym przetłuszczaniem, jednocześnie dbając o jej komfort. Zmywa makijaż, jest tez odpowiedni do wieloetapowego oczyszczania.

Kompleks antybakteryjny - składniki działające antybakteryjnie, wspomagają redukcję niedoskonałości, regulują wydzielanie sebum.
Niacynamid - reguluje wydzielanie sebum, pomaga w redukcji niedoskonałości.

Delikatne oczyszczanie bez podrażnień - dodatkowe składniki łagodzące i nawilżające, łagodne środki myjące.

Największe odkrycie roku 2020 i moja największa perełka w kosmetyczce. Najlepszy żel do mycia twarzy, który jest warty swojej ceny. Choć ma tylko 200 ml to i tak jest bardzo wydajny.

Żel do mycia twarzy od firmy Bielenda jest naprawdę jednym z najlepszych żeli jakie do tej pory używałam. Żel ma pompkę dzięki, której łatwo jest wydostać produkt na dłonie. Konsystencja produktu jest w formie żelu i ma przezroczysty kolor. Po nałożeniu żelu na dłonie mieszam go z odrobiną wody i wtedy nakładam na twarz. Żel wtedy ładnie się pieni i jest delikatny dla skóry twarzy. Skóra jest ładnie oczyszczona i nie czuje, żeby była wysuszona. Niestety czuje, że żel powoduje lekkie ściągnięcie twarzy. Na szczęście, żel pomaga z nadmiernym przetłuszczaniem skóry oraz pomaga w walce z trądzikiem dzięki zawartemu w żelu kompleksem antybakteryjnym. Żel nie podrażnił mojej skóry i nie wystąpiła żadna alergia po jego użyciu. Myślę, że żel sprawdzi się idealnie do cery mieszanej i tłustej. Zapach żelu jest ładny. Żel zawiera w sowim składzie niacynamid czyli witaminę B3, który działa przeciwzapalnie i gojąco na trądzik oraz Melaleuca Alternifolia Leaf Oil = czyli Tea Tree Oil jest to olejek z drzewa herbacianego, który ma działanie przeciwbakteryjne i jest stosowany również w kosmetykach do skóry trądzikowej. Poza tym żel jest bardzo wydajny, chociaż ma tylko 200 ml, to i tak na długo starcza. Opakowanie ma ładną szatę graficzną, lecz niestety jest plastikowe i nie widać zużycia produktu. Cena żelu jest wysoka, ale za jakość trzeba zawsze dobrze zapłacić. Myślę, że choć żel jest drogi to i tak jest warty swojej ceny i mogę go polecić.

Zdecydowanie jestem na tak.

Kosmetyki na pierwszy rzut oka robią totalnie profesjonalne wrażenie. Niczym z najwyższej półki, takie które używają profesjonalni wizażyści i kosmetyczki. Żel od razu przypadł mi do gustu, ponieważ ma bardzo, ale to bardzo delikatny zapach, wręcz prawie niewyczuwalny! Uwielbiam takie produkty, ponieważ nie lubię jak coś w mojej codziennej pielęgnacji twarzy pachnie intensywnie. Konsystencja jest typowo żeliwa w kierunku rzadkiej, pięknie domywa makijaż i nie podrażnia przy tym skóry. Jestem w trakcie pierwszego opakowania, nie zauważyłam żeby moje przebarwienia zniknęły z twarz, ale widzę że mam zdecydowanie mniej wyprysków oraz wągrów na nosie. Po użyciu żelu moja skóra jest miękka i fajna w dotyku, aż chce się jej dotykać wręcz. Produkt jest bardzo wydajny. Zdecydowanie warty uwagi. Polecam do codziennej pielęgnacji rano jak i wieczorem. Po użyciu ze szczoteczką do mycia twarzy, czułam się jak po drogim zabiegu u kosmetyczki.

Jestem zadowolona

Żel do mycia twarzy zamknięty jest w bardzo wygodnej dla mnie buteleczce z pompką. Idealnie oczyszcza cerę z zanieczyszczeń i resztek makijażu. Nie wysusza, jest wydajny i ma przyjemny zapach. Używałam w połączeniu z serum z tej samej linii i co zauważyłam podczas stosowania to to, że moja cera nie świeci się już tak w ciągu dnia, widoczność porów została zredukowana a także pozbyłam się zaskórników.

Idealny do codziennego stosowania

Żel zamknięty jest w estetycznym opakowaniu z dozownikiem, posiada przyjemny, delikatny i świeży zapach. Po nałożeniu na zwilżoną wodą twarz delikatnie się pieni. Wystarczy jedna pompka żelu, by dokładnie i skutecznie ją oczyścić, co czyni go bardzo wydajnym. Mam wymagającą cerę, z niedoskonałościami, tendencją do świecenia się w strefie T. Produkt doskonale się u mnie sprawdził, nie podrażnił skóry, nie wysuszył, zmatowił ją. Przyczynił się redukcji wyprysków i do ograniczenia pojawiania się nowych, to zapewne zasługa składu. Żel zawiera niacynamid i olejek z drzewa herbacianego, a więc substancje które są znane ze swoich łagodzących stany zapalne właściwości. Zdecydowanie warto wypróbować ten produkt!

+ przyjemny, świeży zapach
+ skutecznie oczyszcza
+ nie zapycha
+ nie wysusza
+ nie podrażnia
+ ogranicza wydzielanie sebum
+ pomaga w walce z niedoskonałościami
+ świetny skład

Przyjemny żel oczyszczający

Pierwsze skojarzenie jakie miałam to żel, którego używałam jako nastolatka. Zapach dosłownie identyczny, przyjemny kojarzący się z czystością i świeżością. Dobrze oczyszcza skórę, nie drażni oczu, nie uczula. Dość wydajny jak na stosowanie rano i wieczorem. Plus za opakowanie z pąpka, miałam go zawsze pod ręką przy umywalce i nie musiałam nawet podnosić opakowania, żeby wydobyć produkt. Na pewno skuszę się na niego ponownie w połączeniu z serum działa tak jak zapewnia producent.

Używa produktu od: próbka

Świetny

Żel przyjemny w zapachu.Delikatny. Cera świeża pozbawiona kosmetyków.Niedoskonalosci mniej widoczne po kilku dniach stosowania zelu.Mniej wypryskow i porow. Cera rozjasniona i pelna blasku.Polecam

Używa produktu od: próbka

rewelacyjny produkt

Produkt od pierwszego zastosowania spełnił moje oczekiwania. Wygodny w użyciu z pompką. Konsystencja produktu jest lekka, w formie żelu, łagodna, nie podrażnia. Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy. Pomaga w walce z nadmiernym przetłuszczaniem skóry. Nie zapycha. Produkt nie przesusza skóry.

świetny, od teraz mój ulubieniec!

Ten żel do mycia twarzy (moim zdaniem) jest świetny! Całkowicie spełnił moje oczekiwania. Najlepszy jaki dotąd miałam, a testowałam już wiele tego typu produktów.
Żel znajduje się w plastikowej butelce z wygodną w użyciu pompką. Opakowanie jest bardzo poręczne i łatwe w użyciu. Sam żel ma bardzo piękny zapach, nie jest on jednak zbyt mocny. Produkt ma żelową konsystencję, przezroczysty i nie za rzadki. Dla mnie idealna konsystencja, nic "nie ucieka" podczas używania. Poza tym ładnie się pieni i łatwo spłukuje. Od razu czuć odświeżenie, skóra jest czysta, dokładnie oczyszczona, świeża i złagodzona. nic nie piecze, nie szczypie, nie ma uczucia ściągnięcia, żadnego dyskomfortu. Zel jest naprawdę łagodny ale zarazem skuteczny.
Usuwa zanieczyszczenia i makijaż, pomaga w walce z nadmiernym przetłuszczaniem, pomaga w redukcji niedoskonałości, nie wysusza i nie podrażnia skóry.
Jest świetny i przy nim zostaję!

Nie sądziłam, że to powiem - ten żel jest idealny

Mam cerę mieszaną i na palcach jednej ręki mogę zliczyć dni, gdy moja cera bez makijażu wygląda w miarę. Rozszerzone, nieestetyczne pory, sporo błyszczenia szczególnie w okolicy policzków i nosa i do tego łatwo zapychająca się skóra.

Bardzo ucieszyłam się z możliwości wzięcia udziału w testowaniu produktów Bielenda i byłam ciekawa efektów, bo wszystko co może jej pomóc jest dla mnie na wagę złota.

Prawdę mówiąc choć kiedyś nie przykładałam wielkiej wagi do produktów myjących do twarzy, to teraz obserwując swoją cerę wiem, że sporo od nich zależy - w moim przypadku szukam skrupulatnego oczyszczenia cery, co dobrze przygotuje skórę na krem i pozostawi odczuwalne uczucie oczyszczenia beż żadnego filmu, i bez efektu przesuszenia bo moja cera reaguje na to lawiną sebum, więc w kwestii żeli do mycia twarzy jestem wyczulona bo moja skóra bardzo szybko weryfikuje co jej odpowiada. Dotąd nie znalazłam idealnego żelu myjącego, aż chyba do teraz..

Przechodząc do rzeczy ten żel Bielendy był zapakowany w kartonik i tu jak w przypadku wszystkich kosmetyków Bielenda Professional na opakowaniu kartonikowym jak również na etykiecie samego produktu znajdziemy wyczerpujące informacje o składnikach, działaniu i spodziewanych efektach. Bardzo doceniam to podejście producenta do rzeczowego i dokładnego opisania głównych składników i substancji aktywnych. Wszystko wygląda profesjonalnie a do tego bardzo estetycznie. Żel zapakowany jest w plastikową butelkę z pompką, bardzo praktyczne, poręczne, idealne.

Jeśli chodzi o sam kosmetyk to pachnie tak jak jeden z jego głównych składników czyli olejek z drzewa herbacianego. Jest to główny aromat tego żelu i jest to nieco intensywny aromat, czego na początku się przestraszyłam bo o ile lubię zdecydowane zapachy jak perfumy to produkty do pielęgnacji twarzy wolę w delikatniejszej wersji, na szczęście jednak zapach nie jest
męczący i muszę to przyznać, że da się go polubuć. Szczególnie, że już podczas spłukiwania go z twarzy zapach zaczyna wietrzeć. Żel jest przeźroczysty, nie lejący, wydozowany nie ścieka między palcami. Żel szybko i wystarczająco się pieni, mi na dokładne umycie twarzy wystarczy niecała 1 pompka. Żel jak wspomniałam tworzy obfitą pianę, szybko się zmywa, a po osuszeniu twarzy czuć wyraźne odświeżenie skóry, i przede wszystkim efekt dokładnego jej oczyszczenia. Ten bezpośredni efekt oczyszczenia twarzy z sebum, resztek makijażu, kurzu czy innych zanieczyszczeń jest rewelacyjny i dla mnie w 100% zadowalający, skóra jest czysta, miękka, rześka. Po osuszeniu twarzy ręcznikiem czuć lekkie ściągnięcie twarzy jednak nie jest ono dokuczliwe, nie powoduje również dyskomfortu, pieczenia czy czegokolwiek co by mi przeszkadzało.

Co najważniejsze, żel nie przesusza skóry stosując go ponad 2,5 tygodnia moja skóra jest w coraz lepszej kondycji, mniej się przetłuszcza, skóra wygląda świeżo i rześko. Jest to jeden z tych żeli do mycia twarzy, które osoby z mieszaną skórą po prostu powinny poznać. Co prawda nie zauważyłam jakiś długofalowych efektów jego stosowania, poprawienia stanu cery oprócz redukcji błyszczenia ale muszę docenić producenta za to, że żel rzeczywiście jest skuteczny w codziennym oczyszczaniu cery mieszanej a jednocześnie łagodny, nie agresywny, nie powodujący pogorszenia jej stanu podrażnieniami. Cera podczas codziennego używania jest jaśniejsza, mniej się zaypcha, jednak wydaje mi się, że sam żel nie przyniesie spektakularnej poprawy stanu cery, a musi to być zależne od kilku etapów pielęgnacji, a ten żel jest idealnym początkiem dla pielęgnacji cery z niedoskonałościami bo robi zdecydowanie więcej niż mogłabym spodziewać się od żelu do mycia twarzy. Na pewno sięgnę po ten żel ponownie, bo w kwestii oczyszczania mojej kłopotliwej cery nie widzę mu równych.

To co przede wszystkim jest godne polecenia to fakt, że zarówno do porannego oczyszczania skóry jak i wieczornego domycia
skóry po demakijażu sprawdził się idealnie. Moim zdaniem ten żel to absolutny must-have w pielęgnacji cery mieszanej i będzie stanowił idealne rozpoczęcie rytuału pielęgnacji.

Rewelacyjny zel

Żel spełnił moje oczekiwania w 100 % dobrze zmywa makijaz usuwa wszelkie zanieczyszczenia z twarzy ,nie wysusza nie podraznia skóra jest wyraznie odzywiona i mniej podatna na przetłuszczanie , pozatym zel jest bardzo wydajny dobrze sie pieni plusem jest wygodna pompka która ułatwia dozowanie

Dbry dla mieszanej cery

Żel sprawdza się u mnie świetnie. Domywa makijaż, a jednocześnie jest bardzo delikatny. Zapach ma bardzo delikatny, taki nieprzeszkadzający. Fajne opakowanie, kosmetyk jest też wydajny i myślę, że jeszcze chwilę mi posłuży. Zdecydowanie widzę poprawę kondycji mojej cery, jest zawsze dobrze odświeżona, a tym samym nie ściągnięta czy podrażniona. Fajna regulacja sebum, naprawdę produkt warty uwagi.

Superowy żel

To jest mój pierwszy żel do mycia twarzy firmy Bielenda .Mama cerę dojrzałą i nie myślałam ,że tak doskonale sprawdzi się u mnie. Moja cera jest mieszana ze skłonnościami do nadmiernego wydzielania sebum i niedoskonałościami.
Żel jest w plastikowej butelce o pojemności 200 g z pompką , która dobrze wydobywa produkt .jest łatwy w użyciu. Etykieta jest zielona, co fajnie wpływa na wygląd. Żel jest przeźroczysty a jego konsystencja taka w sam raz od razu się rozprowadza. Na twarzy powstaje delikatna piana która fajnie zwywa się wodą. produkt ma ładny, delikatny zapach.
Ja używam żelu dwa razy dziennie. Rano i wieczorem. Dobrze działa na moją skórę bo się nie błyszczy. Skóra jest gładka i odświeżona.
Bardzo pokochałam te żel i myślę ,że na pewno kupię w przyszłości.