Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Rozświetlające serum idealnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji wszystkich typów skóry. Dzięki wysokiemu stężeniu neoglukozaminy nie tylko uaktywnia naturalny proces odnowy skóry (zapobiega jej starzeniu), ale również wyrównuje jej koloryt poprzez zwalczanie zaczerwienienia i nierównej pigmentacji. Zmniejsza widoczne niedoskonałości, poprawiając przy tym przejrzystość cery. Niweluje oznaki zmęczenia.

podkręca działanie kremu

Na kupno serum z serii Bright Boost zdecydowałam się po bardzo dobrych doświadczeniach z serią Hydro Boost. Marka Neutrogena zyskała moje zaufanie, a teraz ponownie go nie zawiodła.
Serum jest zamknięte w praktycznej tubce z pompką. Ma lekką konsystencję, w której dostrzec możemy maleńkie drobinki. Myślę, że stanowią jedynie dodatek, a prawdziwe rozświetlenie dają nam składniki kosmetyku.
Oprócz zauważalnego rozświetlenia serum daje skórze zastrzyk nawilżenia i wygładzenia. Zdecydowanie podkręca działanie każdego kremu, jaki posiadam. Nie zostawia lepkiej warstwy, szybko się wchłania. Jest bardzo wydajne.

Bardzo polubiłam jego działanie wygładzające, przeciwzmarszczkowe i złuszczające

Serum Neutrogena Bright Boost z cała seria wygrałam w konkursie na IG.
Serum zamknięte jest w poręcznej tubce jasnorozowej tak jak kolor całej serii i metalowa zakrętka. Konsystencja serum bardzo lekka, z mieniącymi się drobinkami o delikatnym zapachu. Skład serum na duży plus znajdziemy w nim najwyższe stężenie neoglukozaminy , witaminy C i E oraz kwasy AHA i PHA. Serum bardzo szybko się wchłania lecz na mojej cerze zostawia tłusty film dlatego stosuje je w połączeniu z kremem tylko na noc.
Serum w połączeniu z kremem bardzo dobrze sprawdził się na mojej cerze. Po ponad miesiącu stosowania cera jest wygładzona , nawilżona i rozświetlona. Z każdym dniem skora złuszczala martwy naskórek i odradzała się na nowo. Moja cera wyglada na młodsza , bardziej wypoczęta i jędrniejsza. Zniknęły przebarwienia z którymi męczyłam się dłuższy czas , szarość skory zniknęła i uspokoiły się niedoskonałości które wychodziły ostatnio jak grzyby po deszczu. Serum sprawiło ze moja skora z każdym dniem odradza się na nowo i z każdym dniem pięknieje.

Moja skóra uwielbia to serum <3

Rozświetlające serum to mój ulubiony kosmetyk z całej serii Brght Boost! Stosuję je codziennie. Rano samodzielnie, jako bazę pod makijaż, a wieczorem jako "podkład" pod krem na noc. Już po 2 tygodniach regularnego stosowania zauważyłam poprawę kondycji skóry, ale efekt rozświetlenia i wygładzenia widzę po każdorazowym użyciu.

Wysoka zawartość neoglukozaminy w składzie gwarantuje efektywną regenerację skóry. Dodatkowo zapewnia wyrównanie kolorytu i niweluje zaczerwienienia. Zauważyłam, że przy dłuższym stosowaniu serum zmniejszyło widoczność niedoskonałości. Po każdym użyciu twarz wygląda na wypoczętą, skóra jest wygładzona, wygląda zdrowo i świeżo.

Konsystencja serum jest rzadka i lekka. Rewelacyjnie się wchłania, nie pozostawiając tłustego ani lepkiego filmu na skórze. Na mojej mieszanej cerze sprawdza się doskonale. Stanowi świetną bazę pod makijaż - dobrze współgra właściwie z każdym podkładem. Na rozświetlonej tym serum skórze każdy makijaż wygląda fantastycznie!

Moją uwagę zwrócił też przyjemny, owocowy zapach serum. Opakowanie jest bardzo wygodne i higieniczne - tubka z pompką.

Szczerze polecam <3

Używa produktu od: próbka

skuteczny

Serum ma zmyślne opakowanie, jest to tubka z pompką, co daje świeży i wygodny w użyciu produkt. Serum super sprawdza się rano i wieczorem. Formuła jest lekka, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego lub lepkiego filmu. Nawilża i przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Idealna do cery mieszanej i tłustej. Zapach daje przyjemne doznania podczas aplikacji!

Photoshop w kremie

Dawno już miałam przyjemność używać tak lekkiego i przyjemnego serum do twarzy. Lekka, nie obciążająca formuła, która po nałożeniu na skórę twarzy daje piękny efekt wygładzenia i rozświetlenia.
Wydajność to kolejna zaleta tego kosmetyku, jedna pompka i cała buźka pokryta.
Bardzo podoba mi się świeży, owocowy zapach, nie jest męczący.
Nie zostawia lepkiego filmu, nie zapycha cery.
Zdecydowanie mój hit i będę do niego wracać.

Widać efekty!

To serum ma ultra lekką konsystencję. Kosmetyk stosowałam codziennie, rano i wieczorem. Bardzo szybko się wchłania pozostawiając skórę miękka i promienistą, przygotowując ją na kolejne kosmetyki. Podejrzewam, że dzięki zawartości Neoglukozaminy, moja cera odzyskała wiele blasku. Faktycznie, poprawił się jej koloryt, dzięki czemu wygląda na zdrowszą i mniej zmęczoną.
Aplikacja jest niezwykle łatwa dzięki pompce.
Kosmetyk nie zapycha, pięknie pachnie i nie zostawia na skórze żadnego filmu.

Luksus w dobrej cenie

Serum jest doskonałym dogłębnie pielęgnacyjnym kosmetykiem, ładnie się wchłania i daje poczucie luksusu dostępnego dla każdej z nas. Dobrze nawilża skórę. Bardzo delikatny ładny zapach.

Serum rozświetla

Dostałam produkt w ramach testu Wizaż. Jestem posiadaczką cery z lekko rozszerzonymi porami. Preparat rozświetla skórę, sprawia, że wydaje się jakby lekko wilgotna, konsystencją dość żadna ale szybko się wchłania i skóra pozostaje ładnie rozświetlona, idealnie nadaje się pod makijaż.

rozświetla

Mam cerę mieszaną z lekko rozszerzonymi porami. Preparat rozświetla skórę, sprawia, że wydaje się jakby lekko wilgotna. Nie udało mi się jednak uzyskać takiego efektu, który zachęciłby mnie do powrotu do kosmetyku.
Aplikacja przyjemna, fajne opakowanie - niby zwykłej tubki, a jednak po otwarciu okazuje się, że to dozownik. Konsystencja dość rzadka.

Przyjemne serum rozswietlajace

Używam tego serum od miesiąca razem z reszta kosmetykow z tej serii, generalnie kosmetyk jest bardzo przyjemny, jednak nie zauważyłam jakiegoś rewelacyjnego działania. Lubię serum nawilżające, które używam zawsze na noc. To serum myśle, ze idealnie się sprawdzi dla młodszych kobiet, które nie potrzebują turbo dawki nawilżenia. Zapach bardzo na plus, opakowanie również, nie podrażniło mnie, nie zapchalo porów.

Neutrogena, Bright Boost, Illuminating Serum (Serum rozświetlające)

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam linię kosmetyków Neutrogena, Bright Boost tj. Illuminating Serum (Serum rozświetlające) powiedziałam wow, moje kolory. Piękne opakowanie, które przyciąga wzrok i chce się w danej chwili użyć produktów. Codzienna chwila dla twarzy to tylko z kosmetykami Neutrogena. Od samego początku czuć intensywne nawilżenie serum. Dodatkowo wygładzona, skóra staje się aksamitna w dotyku jak również intensywna regeneracja.

Fajne serum

Bardzo fajny produkt, bardzo lekki, wręcz wodnisty, więc trzeba uważać z aplikacją, daje delikatny efekt poświaty na skórze. Ja stosuję póki co pod oczy i dobrze mi się sprawdza, delikatnie nawilża i nie powoduje przesuszenia ani zapychania porów.