Bielenda, Eco Sorbet, Nawilżająco - kojące serum booster do twarzy `Malina`

Bielenda, Eco Sorbet, Nawilżająco - kojące serum booster do twarzy `Malina`

Lekkie, wegańskie serum booster do pielęgnacji skóry wymagającej skutecznego nawilżenia i ukojenia, również dla cery wrażliwej. Skoncentrowana dawka składników aktywnych silnie nawilża i koi skórę, ogranicza migrację wody z naskórka i wspiera jego regenerację. Serum likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia i suchości. Jego lekka, deserowa formuła nie obciąża skóry, idealnie wchłania się, nie pozostawia uczucia lepkości i doskonale pielęgnuje Twoją cerę. W serum umieściliśmy skuteczne składniki aktywne: Ekstrakt z maliny wspiera barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie nawilża i odżywia skórę. Hydro Complex mix betainy i trehalozy, ten duet wykazuje wspaniałe właściwości nawilżające i kojące naskórek. Kwas hialuronowy dogłębnie nawilża i rewitalizuje naskórek. Serum zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego (wg normy ISO 16128), kartonik pochodzi z odpowiedzialnych źródeł, co potwierdza certyfikat FSC®, butelka wykonana w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej, opakowanie bez celofanu, nadające się do ponownego przetworzenia, produkt certyfikowany przez PETA – wolny od okrucieństwa #crueltyfree.

boostery, serum
z pompką