GLISS, 7Sec Express Repair Treatment Colour Perfector (Maska do włosów farbowanych i rozjaśnianych)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.91/5

douglas.pl
Średnia ocena: 2.83/5

zobacz więcej ofertzwiń

Intensywna regeneracja w 7 sekund od Gliss. Do włosów farbowanych i rozjaśnianych. Wystarczy tylko 7 sekund, jak po klasycznej masce do włosów!

+ zmienia konsystencję z płynu w krem,
+ zwiększa połysk o 95%,
+ natychmiast wzmacnia blask koloru,
+ nie obciąża włosów.

Najgorsza maska w moim życiu

Wiązałam z tym produktem duże nadzieje, patrząc na tyle świetnych recenzji postanowiłam jak najszybciej zakupić tą maskę. Mam włosy wysokoporowate i delikatnie rozjaśniane, nie zniszczone, bez rozdwojonych końcowek. To co ta maska zrobiła z moimi włosami to jakiś koszmar. Nigdy po żadnym kosmetyku nie miałam tak bardzo spuszonych włosów. Totalne siano, wysuszone na wiór. Nie pomogło nawet związanie włosów w kucyk, były tak mocno spuszone! Miałam kilka podejść w różnych kombinacjach, próbowałam nawet z wyschnieciem włosów naturalnie bez suszarki, efekt zawsze był ten sam. Włosom wysokoporowatym i puszącym się, ten kosmetyk robi dużą krzywdę więc niestety nie polecam:( dostałam wiele negatywnych komentarzy na temat swoich włosów podczas testów tej maski więc to mówi samo za siebie. Jedyny plus to ciekawa aplikacja(chodzi o konsystencję) i ładny zapach. Skład i działanie niestety porażka.

Intrygująca nowinka!

Maska bardzo fajnie się nakłada, jest wydajna, przyjemnie pachnie, nie obciąża włosów i jej użycie trwa tak krótko, że aż trudno dotrzymać tego czasu;-)
Bez wątpienia włosy są po niej miłe i jedwabiście miękkie w dotyku, nabierają blasku i doskonale się rozczesują. Jeśli chodzi o natychmiastowe wzmocnienie koloru, to tu do końca nie mogę potwierdzić, bo od dłuższego czasu nie farbowałam włosów.
Produkt wart uwagi!

Bardzo średnia

Maska fajnie się nakłada, ładnie pachnie.. jenak, szału nie robi. Fajnie, że jej używanie nie zawiera dużo czasu. Skład bardzo średni

Maskę dałam siostrze do przetestowania, ponieważ ma włosy rozjaśniane

Używa produktu od: próbka

Ideałealne rozwiązanie dla wszystkich włosów

Rewelacyjna odżywka która już dala widoczna zmianę juz po pierwszym użyciu. Odzywka nie obciaz ani nie powoduje że stają się one przetłuszczone. Rewelacyjnie qlosy się po niej rozczesują. Będę wracać do tego produktu w przyszłości. Wlosy nie łamią się i nie zostają w nadmiernej ilości po zastosowaniu odżywek. Z pełną świadomością polecam.

Rewelacja

Po zastosowaniu Maski do włosów farbowanych i rozjaśnionych stwierdziłam, że włosy moje odzyskały blask koloru. Maska ma konsystencje płynu ale po nałożeniu na włosy zamienia się w krem i nie obciąża włosów. Jest rewelacyjna jestem bardzo z jej efektów zadowolona.

Włosy pełne blasku

Efekty stosowania intensywnej regeneracji Gliss 7 seconds rzeczywiście (ku mojemu zaskoczeniu) są widoczne po 7 sekundach. Produkt ten działa ekspresowo i przynosi naprawdę oczekiwane rezultaty. Widzę dużą różnicę pomiędzy obecnym stanem moich włosów a tym po zastosowaniu regeneracji Gliss 7 seconds. Moje farbowane oraz rozjaśnione włosy rzucają się w oczy przez swój blask. W trakcie stosowania płynna konsystencja wspomnianego kosmetyku zmienia się stopniowo w bardziej przyjemną, kremową. Produkt nie obciąża włosów, a także jest łatwy w użyciu. Intensywna regeneracja Gliss 7 seconds to wspaniała innowacja, po którą jeszcze nie raz sięgnę!

Używa produktu od: próbka

Coś dla leniuchów

Włosy farbowane wymagają szczególnej pielęgnacji. Moje po rozjaśnianiu były suche i matowe. Dla ich wzmocnienia potrzebne było używanie odżywki do włosów po każdym myciu. Jednakże jestem z natury leniuchem i nie zawsze mam czas i ochotę na nakładanie maski wraz z kilkominutowym oczekiwaniem na jej działanie. W przypadku GLISS, 7Sec Express Repair Treatment Color Perfector uzyskujemy efekt gładkich i odżywionych włosów w zaledwie 7 sekund. Jest to świetna propozycja dla ceniących swój czas oraz chcących uzyskać włosy niemalże jak po pielęgnacji z salonu fryzjerskiego:)

Nie dla mnie

Ekspresowa odżywka jest zamknięta w wygodnej do użytku butelce. Z boku butelki znajduje się podziałka, dzięki której można bez problemu odmierzyć 20 ml (jedną sugerowaną dawkę) produktu. W opakowaniu, odżywka jest konsystencji płynnej, jednak podczas rozprowadzania na włosach, wyraźnie gęstnieje, więc można dokładnie ją rozsmarować. Niewątpliwym plusem jest fakt, że w zasadzie od razu po nałożeniu, można produkt spłukać, gdyż wystarczy jak pobędzie tylko 7 sekund na włosach.
Jeśli chodzi o działanie, hmm.. niestety ale na moich włosach (rozjaśnione blond, raczej wysokoporowate) kompletnie się ta odżywka nie spisała. Włosy po wysuszeniu są szorstkie, sztywne i bez życia. Taka troszkę miotełka ;) niestety mnie się ten produkt nie sprawdził ale może dla kogoś o innych włosach będzie w sam raz :)

Efekt idealnego blondu

Każda posiadaczka farbowanych blond włosów wie jak ciężko jest utrzymać ładny, zadbany kolor, który nie będzie robił się żółty. Jednak używając tego produktu moje włosy nie zmieniały koloru, a ponadto ciągle były błyszczące, jak po wizycie u fryzjera. Bardzo bałam się, że produkt będzie przyśpieszał przetłuszczanie włosów. Na szczęście nic takiego się nie stało, a moje włosy długo wyglądają na świeże. Nie wierzyłam, że 7 sekundowa maska może zadziałać tak samo jak maska, którą trzymamy na włosach pół godziny, ale jest to możliwe. Polecam tą pielęgnację szczególnie wtedy, gdy nie mamy czasu, spieszymy się lub jesteśmy na wakacjach. Produkt jest bardzo wydajny i cudownie pachnie. Na pewno będę go kupować.

Nic specjalnego

Maska na pewno łatwa i szybka w użyciu.
Konsystencja płynna w kontakcie z wodą zmienia się w półpłynną. Ładnie pachnie.
Dobrze się spłukuje i nie obciąża włosów.
Włosy są w miarę nawilżone.
Nie spełnia jednak obietnic producenta. Mam włosy farbowane i ani nie dodała im blasku ani też nie przedłużyła trwałości koloru.
Działa jak zwyczajna odżywka nie jak maska.
Efekty po użyciu masek są dużo bardziej widoczne.
Mało wydajna...przy włosach do pasa to max 3 użycia. Cześć spływa przy nakładaniu.

idealny, świetnie się rozprowadza i podbija kolor włosów

Maska świetnie się rozprowadza i podbija kolor włosów. Świetnie nawilża włosy i nadaje im blasku! Po prostu must-have dla każdej kobiety farbującej włosy! Opakowanie jest wydajne! Mam rozjaśniane włosy i myślę że ta odzywka jest idealna dla tego typu włosów.

Fajny produkt

Mam włosy rozjaśniane, po użyciu produktu włosy były bardziej lśniące i pięknie pachniały. Konsystencja zmienia się z płynu w biały krem, co jest ciekawym rozwiązaniem.