Ingrid Cosmetics, Ingrid x Team X, Ember Satin Lipgloss (Błyszczyk do ust satynowy)

Pojemność 4,5 ml

Błyszczyk Ember Satin o satynowym wykończeniu idealnie uzupełni każdy Twój makijaż, wpisując się zarówno w codzienny, jak i bardziej elegancki styl.

• Ember Satin powstał we współpracy Ingrid Cosmetics i Julii Żugaj z Teamu X.

• Posiada kobiecy odcień nude oraz matowe wykończenie.

• Nowa receptura zapewnia długotrwały efekt.

• Formuła wzbogacona witaminami.

• Błyszczyk posiada przyjemny, słodki zapach.

w płynie /z aplikatorem
Efekt
perłowe

Tragedia

Sama konsystencja i produkt są super, kolor wygląda naprawdę ładnie i jest bardzo trwały, pomadka ani się nie roluje ani nie schodzi w brzydki sposób ale po 3 dniach opakowanie pokruszyło mi się samo z siebie, pomadka ani nie upadła ani nie była noszona w torebce, niestety produkt już nie jest zdatny do użytku gdyż plastik się wykruszył a opakowanie się nie zamyka.

Jest ok

Mam tą pomadkę ponieważ kupiłam ja w zestawie z tuszem do rzęs na innej aplikacji. Dałam 4gwiazdki, ponieważ gdy pomadka zaschnie, to troche trudno ją zmyć. Pomadka też po kilku miesiącach się wylewa. Oprócz tych dwóch rzeczy jest wyszystko dobrze. Polecam :))

Całkiem fajna

Już po pierwszym użyciu zakochałam się w tym produkcie. Pomadka posiada piękny, czekoladowy zapach. Aplikator nie należy do najlepszych, ale nie jest zły. Krycie pomadki można budować. Kolor pomadki jest bardzo uniwersalny - ciepły brąz. Nie wysusza ona ust w takim samym stopniu jak typowe matowe pomadki. Nie utrzymuje się bardzo długo - po posiłku wymaga ona poprawek. Zastyga na mat. Dla mnie jest super.