Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Mydła

Kojie San Skin Lightening Soap Classic Mydło rozjaśniające skórę

5 na 52 opinie
100% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 100% osób
  • 24 stycznia 2024 o 0:44
    Dobre mydełko
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Moja córka ma problemy z wypryskami na ciele a szczególnie na partiach ciała gdzie powietrze ma trudniejszy dostęp głównie chodzi o pośladki i dowiedziałam się o szczególnych właściwościach kwasu kojowego który skutecznie przeciwdziała wszelkim potówkom i zakupiłam kilka mydeł a dokładnie trzy ze sklepu internetowego aby mogła je wypróbować na swoje problemy skórne i po testowaniu produktu przez dłuższy okres czasu ponad miesiąc córka stwierdziła że ilość wyprysków zaczęła się zmniejszać przez wysuszające działanie kwasu skóra naprawdę jest rozjaśniona a ślady po wysuszonych wypryskach są zdecydowanie mniej widoczne mydło dobrze się pieni jest wydajne zapach jest neutralny delikatnie cytrusowy więc w imieniu córki mogę polecić
    Zalety:
    • Dobry skład i zawartość kwasu ,wydajne działa na potówki
    Wady:
    • Raczej nie ma
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 maja 2023 o 1:15
    Całkiem ok
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mydełko znajduje się s ładnym opakowaniu, która szata graficzna wpada w oko. W środku mydełko zapakowane jest w folie, które ma 135g. Mydełko jest całkiem super a do tego bardzo wydajne, napewno wystarczy na jakieś pół roku. Co do jego działania to zauważyłam po jakimś czasie że przebarwienia były mniej widoczne. Ale też zauważyłam jak ny lekkie oczyszczenie i nawilżenie. Podsumowując, mydełko bardzo fajnie sprawdziło się na moje przebarwienia, napewno w takiej niskiej cenie znowu kupię.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.