Eveline Cosmetics, Wonder Match, 4 in 1 Velour Cheek & Lip Color Balm (Róż i pomadka w płynie)

Zobacz oferty

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 4.5 ml
Cena PLN 28.99

Multifunkcyjny kosmetyk do makijażu twarzy i ust. Zapewnia nawilżenie, odżywienie i doskonały wygląd cery oraz ust.

Róż i pomadka w płynie z serii Wonder Match to wyjątkowy produkt, który przeznaczony jest do makijażu twarzy oraz ust. Formuła wzbogacona o składniki aktywne takie jak: skwalan, peptydy oraz wegański kolagen, dbają o wygładzanie i nawilżenie skóry. Niacynamid pełni funkcję warstwy ochronnej, regenerując i łagodząc podrażnienia. Cera jest przyjemnie aksamitna, odświeżona, a policzki uzyskują naturalny rumieniec. Usta są wypielęgnowane, odżywione. Produkt z aplikatorem, który w wygodny sposób może być nakładany na twarz lub usta. Dostępny w 5 kolorach, idealnych dla każdego typu urody. Jeden kosmetyk do wielu zastosowań!

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

• Stosunek jakości do ceny: 3

Róż i pomadka - 4 w 1!

Zanim poznałam ten produkt używałam tylko różu w kamieniu ale ten zdecydowanie odmienił cały mój makijaż! Po pierwsze, cudownie się go rozprowadza, z wielką łatwością wpasowuje się w koloryt skóry, dzięki czemu staje się ona jeszcze bardziej rozświetlona i promienna. Jedynym minusem jest opakowanie, z którego wypływa trochę produktu, jeśli jednak dokręcimy go dobrze i wyczyścimy - nic się nie zabrudzi. Myślę, że tą jedną wadę można wybaczyć, patrząc na zalety tego produktu. Jako pomadki jeszcze go nie testowałam, ale myślę, że sprawdzi równie dobrze jak róż!

• Trwałość: 4

Jest okej

Produkt sam w sobie jest dobry, ma ładny zapach, pigment, zostawia satynowe wykończenie, ale potrafi zrobić plamy. Za to opakowanie jest na minus, produkt się wylewa

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zgodność z opisem producenta: 3

świetny róż, kiepska pomadka

OPAKOWANIE tubeczka z wygodnym aplikatorem. Widziałam opinie, że opakowanie kiepskie i produkt się wylewa, ale szczerze nie wiem skąd to się bierze - u mnie produkt jest od kilku miesięcy, biorę go również na wszelakie wyjazdy i opakowanie dalej wygląda jak nówka ;)

FORMUŁA płynna, dość kleista, porządnie zastyga. Nakładam przeważnie najpierw na wierzch dłoni a potem pędzlem lub gąbeczka rozblendowane na twarz, no i z dłoni wodą z mydłem resztki nie zejdą trzeba użyć jakiegoś demakijażu. Ma delikatny zapach

EFEKTY jako róż jest super. Mam kolor nr 2, mega uniwersalny i bardzo elegancki. Dobrze wtapia się w skórę, nie zapycha, po zastygnięciu raczej trzyma się na miejscu nawet nieprzyklepany sypkim różem. Przy nakładaniu pędzlem, dupką gąbeczki czy nawet palcami jest małe prawdopodobieństwo zrobienia sobie plam, których nie będzie sie dało szybko naprawić. Wspaniały pigment i wspaniały blend :)
Jako pomadka jednak u mnie niestety całkowicie nieprzydatny. A szkoda, bo kolor mega mi się podoba. Na ustach zostawia smugi, nie trzyma się. Zachowuje się jak błyszczyki z kolorem we wczesnych latach 2000 dodawane jako gratis do Bravo.

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 1

Fajny produkt, fatalne opakowanie

Sam róż jest naprawdę niezły - dobrze napigmentowany, łatwo się blenduje zarówno gąbeczką, jak i palcami, wygląda naturalnie, jest bardz wydajny.
Niestety, dużą wadą jest opakowanie - produkt z niego wycieka, więc nie jest to róż, który można sobie wrzucić do kosmetyczki czy do torebki. Muszę przechowywać go pionowo i wycierać po każdym użyciu, co utrudnia komfort stosowania. To samo miałam z korektorem tej firmy, więc ewidentnie ten aspekt jest niedopracowany.
Do ust też się nie nadaje, więc 4w1 można włożyć między bajki ;) Maże się, nie zastyga, rozlewa. Sprawdza się wyłącznie jako róż.
Ze względu na opakowanie nie kupię ponownie.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Świetny napigmentowany róż!

Kupiłam ten róż z względu na polecenia. Był to mój pierwszy kremowy róż, który miałam, ponieważ jeszcze półtora roku temu używałam tylko prasowanych róży. Na początku, jak to pierwsze razy nie pracowało mi się z nim dobrze. Robił plamy i był zbyt napigmentowany i wiem, że to nie jest wina różu, tylko moja. Jeżeli ktoś dopiero zaczyna przygodę z kremowymi różami, polecam poszukać innego produktu. Chyba, że lubicie od razu rzucać się na głęboką wodę.
Aktualnie jest to mój ulubieniec. Jest jak już mówiłam strasznie napigmentowany, naturalnie i ślicznie wygląda na policzkach, nosie, powiekach i ustach, daje delikatny efekt zdrowego glow i jest starsznie wydajny. Posiadam kolor 04 i moim zdaniem jest to idealny odcień do makijaży w stylu peachy, summer, glowy, beachy, clean makeup.
Nawet jeżeli jesteście osobami, które nie lubią za dużo różu, możecie nałożyć na dłoń małą kropeczkę produktu i delikatnie wblendować w policzki. Ten róż nada waszej skórze ładnego i naturalnego koloru.

Wizażanki najczęściej polecają:

Najlepszy róż

Co tu dużo pisać, wszyscy znają te kultowe róże. Dla mnie bomba. Posiadam 3 kolory: 1 - brzoskwinka, 2 - zgaszony, lekko brudny róż, 4 - totalny cukierowy róż. Moimi faworytami są 1 i 2, używam ich codziennie od roku albo dłużej. Zawsze aplikuję te róże pędzlem. Super się rozprowadzają, mają fajny pigment, nie robią tłustej plamy na policzku. Moim zdaniem super róże. Nie uczuliły mnie ani nic mnie po nich nie wysypały. Polecam

• Opakowanie: 5

Idealny zamiennik tych Najdroższych?!

Eveline Cosmetics Wonder Match 4 in 1 Velour Cheek & Lip Color Balm to wszechstronny kosmetyk, który można stosować zarówno jako róż do policzków, jak i pomadkę do ust.
Produkt jest dostępny w wygodnym opakowaniu z aplikatorem typu doe-foot, co ułatwia precyzyjne nakładanie zarówno na usta, jak i policzki. Opakowanie jest kompaktowe i eleganckie, idealne do noszenia w torebce - za co odrazu go pokochałam!
Na policzkach daje naturalny, zdrowy rumieniec, a na ustach – intensywny kolor z matowym wykończeniem. Formuła jest lekka i nietłusta, co zapewnia komfort noszenia przez cały dzień.
Produkt jest długotrwały i dobrze utrzymuje się zarówno na ustach, jak i na policzkach. Kolor nie blaknie w ciągu dnia, a jego intensywność pozostaje nienaruszona. Pomimo matowego wykończenia, nie wysusza skóry ani ust.
Wonder Match 4 in 1 Velour Cheek & Lip Color Balm jest bardzo komfortowy w noszeniu. Formuła jest nawilżająca i przyjemna, nie powodując uczucia ciężkości ani lepkości.
Cena produktu jest przystępna, co czyni go świetnym wyborem dla osób szukających wszechstronnego i wysokiej jakości kosmetyku w rozsądnej cenie.
Jak dla mnie to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wielofunkcyjne kosmetyki. Świetna konsystencja, trwałość, komfort noszenia oraz szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że jest to produkt godny polecenia. Jest to wręcz idealny zamiennik najdroższych kosmetyków, oferując podobną jakość za ułamek ich ceny!

• Stosunek jakości do ceny: 3

Mieszane uczucia

Ciekawy kosmetyk, bardzo wydajny, ma także piękne kolory. Ale jednak pomimo lekkiej konsystencji zupełnie nie zagrał z moimi podkładami i robił plamy, bardzo trudno się go blendowało, w dodatku szybko zastyga, więc czas na blendowanie był mocno ograniczony. Zdecydowanie wolę róże w formule kremowej, a nie w płynnej, jak ten róż od Eveline - z kremami znacznie łatwiej się pracuje.

Kupiony w: W hipermarkecie

• Wydajność: 4

Super!

Mam róże w odcienie 02 i 03, 02 to brudny róż, a 03 to taki typowy róż.
Produkty bardzo fajnie się rozprowadzają i co najważniejsze ciężko zrobić sobie nimi krzywdę. Trzeba dość sporo nałożyć produktu żeby było coś widać. Ale wyglądają na twarzy bardzo ładnie.

W skrócie:
Zalety:
- ciężko zrobić sobie nimi krzywdę
- ładne kolory
- cena

Wady:
- mało wydajne

• Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

zamiennik rare beauty!

Róż bardzo wydajny. Wystarczy mała ilość na ładny efekt. Zróżnicowany wybór kolorów więc każdy coś dla siebie znajdzie. Efekt zdrowej muśniętej słońcem skóry. Zamiennik kultowego różu z rare beauty.

• Trwałość: 3
  • Opakowanie: 5

Śliczny i bardzo napigmentowany kremowy róż.

Mam ten kosmetyk w kolorze 01, który ma przepiękny, naturalny kolor różu idealny dla każdego. Jest bardzo napigmentowany, dlatego lepiej nałożyć go mniej i dopiero później można dokładać, jeśli się chce. Mimo, że jest on małych rozmiarów to starcza na długo. Aplikator ma bardzo fajny, dobrze się nim nakłada na twarz. Stosowałam go również na powieki i wyglądał bardzo ładnie, tworząc spójny makijaż. Można go też nakładać na usta. Jeśli chodzi o trwałość, to niestety ale w ciągu kilku godzin już go prawie nie widać, dlatego ja nakładam na niego jeszcze prasowany róż, aby był bardziej trwały. Lubię wielofunkcyjne kosmetyki, bo wystarczy mieć jeden, a można nim stworzyć prawie cały makijaż. Do tego ten róż ma w sobie składniki pielęgnujące jak np. niacynamid czy skwalan, więc już w ogóle dla mnie ekstra!

• Opakowanie: 4

Na pewno zakupie kolejne opakowanie

Róż idealnie rozprowadza się po policzku, jest idealnie napigmentowany i bez utrwalaczy trzyma się cały dzień nawet podczas spania w autokarze z czystym sumieniem mogę go polecić a na promocji w rossmanie lub hebe da się go kupić za mniej niż 20zł