Health Labs Care, Balance On, Trychoszampon nawilżający z prebiotykami

Health Labs Care, Balance On, Trychoszampon nawilżający z prebiotykami

Cena PLN 79.00

Szampon do skóry głowy Balance On to łagodna, a jednocześnie skuteczna formuła oczyszczająca która sprawdzi się w codziennej pielęgnacji, także u osób z wrażliwą i podrażnioną skórą głowy. Może być stosowany również jako uzupełnienie pielęgnacji skór z problemem nadmiernego przetłuszczania, AZS, ŁZS, łupieżem, łojotokiem. Zawarte w szamponie składniki wygładzają włosy, nadając im jedwabistej miękkości.

Szampon zawiera kompozycję składników, które oczyszczają skórę głowy nie uszkadzając bariery lipidowej oraz nie zaburzając równowagi mikrobioty skóry głowy. Humektanty takie jak trehaloza, fruktoza i gliceryna wraz z aminokwasami, solą PCA (składniki NMF- naturalnego czynnika nawilżającego) oraz hydrolizowanymi proteinami roślinnymi wspomagają utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry głowy oraz działają kondycjonująco na łodygę włosa. Kompleksowe wsparcie bariery lipidowej zapewniają fermentowane oleje zawierające lipid MEL oraz Ceramid NG które poprawiają kondycję skóry głowy, także przy problemie suchości i swędzeniu oraz wzmacniają uszkodzoną łodygę włosa. Prebiotyk inulina i Lactobacillus Ferment kompleksowo wspierają mikrobiotę skóry głowy łagodząc podrażnienia. Po użyciu szamponu skóra głowy pozostaje nawilżona, a podrażnienia złagodzone.

Trychoszampon nawilżający z prebiotykami jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry głowy, w tym skóry problematycznej. Nadaje się do częstego stosowania. Może być stosowany jako uzupełnienie kuracji do skór problematycznych np. w łupieżu, łuszczycy, atopowym zapaleniu skóry, łojotokowym zapaleniu skóry.

Wybierz, kiedy potrzebujesz:
● łagodnego i skutecznego oczyszczenia skóry głowy
● złagodzenia uczucia suchości i swędzenia skóry głowy
● nawilżenia i wygładzenia włosów
● wygładzenia plączących się i łamliwych włosów pozbawionych blasku

Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
łagodzące, nawilżające, oczyszczające

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajna alternatywa dla zwykłych szamponów, dobrze oczyszczał, delikatnie chłodził i koił

Bardzo lubię nowości w pielęgnacji włosów, dlatego ucieszyłam się z możliwości poznania tej linii, szczególnie tego szamponu. Bo to pierwszy taki szampon, który jest stricte dedykowany wyłącznie dla skóry głowy.

Opakowanie to czysty minimalizm, biała matowa butelka z zamknięciem na klik o pojemności 250ml. Szampon ma specyficzny zapach, pachnie nieco ziołowo, ale jest to na tyle delikatny zapach, ze mi nie przeszkadzał. Szampon ma bezbarwną żelową formułę, nie był za rzadki, nie uciekał mi przez palce, naniesiony na mokre dłonie i spieniony w dłoniach, pienił się dobrze. Dobrze też rozprowadzało mi się go po skórze głowy, tworzył delikatną piankę, choć nie była obfita to nie znikała szybko. Mam gęste włosy więc aby dotrzeć w każde miejsce na skórze głowy, musiałam się nieco nastać i iść partia za partią dobierając szampon. Zgodnie z sugestią producenta trzymałam szampon kilka minut po czym spłukałam. Wypłukiwał się szybko nie plątał włosów podczas spłukiwania.

Jeśli chodzi o efekty to zacznę od tego, że mycie wyłącznie skóry głowy było dla mnie nowością, jednak jestem miło zaskoczona bo okazuje się, że podczas spłukiwania ta piana odświeżała też włosy i po osuszeniu okazywało się, że są czyste i świeże. Przy regularnym użyciu widzę, że takie mycie odpowiada również moim włosom, bo są bardziej miękkie i mniej suche. Skóra głowy mimo, że skład szamponu jest bardzo delikatny również była czyściutka, włosy lekko odbite od nasady, szampon delikatnie chłodził skórę głowy co było dodatkowym plusem. Poziom odświeżenia skóry głowy naprawdę zadowalający co więcej skóra głowy była odprężona i ukojona. Przy każdym kolejnym użyciu było podobnie, nie zauważyłam by skóra głowy przetłuszczała się szybciej, czy cokolwiek innego co by mnie zaniepokoiło.

Podsumowując bardzo ciekawa alternatywa, cena może wydawać się wysoka ale mam wrażenie, że to nowość na rynku jakiej w sumie nie ma. Szampon dobrze oczyszczał, ale też odczuwalnie nawilżał skórę głowy i eliminował uczucie spięcia. Warto spróbować.

Rewelacja

Mam włosy skłonne do przetłuszczania poprzez nadmierne wydobywanie się sebum, bo byłam ciekawa jak da radę sobie szampon. Jestem zadowolona i usatysfakcjonowana z wyników stosowania tego szamponu. Konsystencja i skład sprawiają że skóra i włosy są nawilżone i, wygładzony. Zapach jest naturalny, wystarczy mała ilość szamponu by sprawić że skóra głowy jest dokładnie oczyszczona jak również.Serdecznie polecam każdemu kto ma włosy przetłuszczające się.

Idealny na co dzień

Szampon jest bardzo wydajny i gęsty, przez co mycie włosów jest bardzo przyjemne. Świetnie łagodzi skórę głowy, sprawdza się także przy wymagającej i swędzącej skórze głowy, a także przy problemach z przetłuszczaniem, jako kosmetyk, który nawilży. Dobrze usuwa brud, sebum i kosmetyki, jest łagodny i nadaje się na codzień. Włosy są miękkie, nie plączą się.
Bardzo dobra butelka, która idealnie dozuje produkt.
Szampon świetnie działa również na długość włosów, nie są one tępe po myciu, ale lekkie i odżywione, dodatkowo miękkie i elastyczne.Włosy na całej długości są wzmocnione.
Zdecydowanie częściej sięgnę po szampon Health Labs, jest on delikatny i skuteczny, dobrze radzi sobie z problematyczną skórą głowy, koi ją i nawilża. A dodatkowo nie obciąża włosów i pielęgnuje je na całej długości.

Fantastyczny!

W ramach uczestnictwa w Klubie Recenzentki miałam przyjemność testować linię kosmetyków Health Labs Care, Balance On. Dzięki nim stworzyłam prywatne Spa w zaciszu własnego domu i w wyjątkowy sposób zadbałam o kondycję swoich włosów. Dziękuję!

Jakie są moje włosy? Cienkie, podatne na rozdwajanie i regularnie rozjaśniane. Nie mają ze mną lekkiego życia! Z chęcią sięgam po suszarkę i wszelkie gadżety do stylizacji na gorąca. Do tego dochodzi problem bardzo wrażliwej skóry głowy. Więc sami widzicie, że recenzowane kosmetyki miały nie lada wyzwanie.

Pierwszą rzeczą, która zachwyciła mnie po otwarciu paczki, było opakowanie szamponu. Wiem banał, ale ja przywiązuję wielką uwagę do estetyki produktu. Szampon został zamknięty w stylowej, minimalistycznej i poręcznej butelce, wykonanej z miękkiego plastiku. Na etykiecie znajdują się kluczowe informacje odnośnie składu produktu i wskazówki dotyczące jego stosowania.

Sam szampon ma gęstą żelową konsystencję i przyjemny delikatny zapach. Jego unikalna formuła jednocześnie myje i pielęgnuje włosy, zapewniając im wszystkie niezbędne składniki do zdrowego wzrostu. Doskonale oczyszcza z wszelkich produktów do stylizacji i w żaden sposób nie podrażnia skalpu, więc z całą pewnością zadowoli też posiadaczki suchej i problematycznej skóry głowy. Jego systematyczne stosowanie sprawiło, że moje włosy stały się odżywione, gładkie i pełne blasku.

Podsumowując-moje włosy pokochały ten produkt. Szampon rewelacyjnie poradził sobie z moimi niesfornymi puklami, zadbał o nawilżenie skalpu i wyciszył wszelkie podrażnienia. UWIELBIAM!!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajny szampon dla suchej i swędzącej skóry głowy

Nie oczekuję nigdy od szamponu działania na włosy - od szamponu oczekuję oczyszczenia i by nie przesuszał mojej skóry głowy. Trychoszampon Balance On spełnia moje oczekiwania.

Testowałam go wraz z chłopakiem - ja mam suchą skórę głowy, która z trudem się przetłuszcza (naprawdę o to trudno), mój chłopak cierpi na ŁZS.

Szampon znajduje się w takiej, hmm, "stabilnej" butelce. Nie powinna się wylewać. Ma odpowiednią konsystencję, ale przede wszystkim dobrze się pieni. Uważam, że to w szamponie dość ważne, ponieważ im bardziej pieniący się szampon, tym łatwiej o delikatniejsze oczyszczenie skóry głowy.

Jeśli chodzi o zapach to jest taki... apteczno-słodki. Może być.

Szampon faktycznie jest delikatny, nie wysusza skóryu głowy, a dokładnie oczyszcza. Skóra głowy mniej swędzi (potwierdzone przez nasz oboje).

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Prebiotyki to coś co lubię

Szampon w wygodnym opakowaniu z moim ulubione sposobem otwierania, przyciskasz i już można używać.
Biała tuba z fajnym design, lekko złoty szampon o specyficznym zapachu, lekko ziołowy ciężko mi go określić napewno nie każdemu się spodoba. Delikatny, lepki nie za gęsty. Szampon nie pieni się jakoś bardzo, ale łatwo rozprowadza się po głowie.
Po umyciu czuć że skóra głowy jest oczyszczona, nie towarzyszy jej uczucie napięcia czy swędzenia, a po dłuższym stosowaniu pozbyłam się łupieżu.
Szampon jest Delikatny, nie podrażnia skóry i nie wysusza włosów co jest dla mnie ważne.
Bardzo lubię ten szampon mimo zapachu jestem bardzo z niego zadowolona i kupie go ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Oczyszcza skórę głowy, niweluje swędzenie i odpowiednio nawilża...

Szampon otrzymałam w ramach testowania od wizaż.pl, za co bardzo dziękuję.

Jest to trychoszampon nawilżający z prebiotykami. Przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów.
Kosmetyk zamknięty jest w 250 ml, plastikowym opakowaniu koloru białego. Na nim widnieją tylko czarne napisy, jest bardzo dużo informacji na temat produktu. Także opakowanie proste, przejrzyste, bez urozmaiceń.

Konsystencja jest gęsta, ma żółtawy kolor. Szampon posiada dziwny zapach, pachnie jak typowy lek. Nie jest to zapach drażniący, ale jest dość wyczuwalny i trzeba się do niego przyzwyczaić. Utrzymuje się na włosach przez cały dzień od umycia.

Szampon podczas mycia tworzy sporą pianę, którą wedle producenta warto potrzymać na włosach przez 3-4 min.

Kosmetyk zawiera w sobie aktywne składniki:
- oleje fermentowane- nawilżają i odbudowują skórę
- animokwasy i sól PCA- zapewniają odpowiedni stopień nawilżenia i regenerują
- prebiotyk inulina- łagodzi podrażnienia

Szampon super sobie radzi ze skórą suchą, problematyczną i podrażnioną. Delikatnie oczyszcza z zanieczyszczeń oraz usuwa nadmiar sebum. Ponadto niweluje podrażnienia, odpowiednio nawilża i pozostawia skórę czystą. Dodatkowo usuwa problem swędzącej skóry.

Działa nie tylko na skórę głowy, ale też i włosy. Po umyciu ułatwia ich rozczesywanie. Pozostawia je miękkie w dotyku i znacznie wygładzone.

Osobiście posiadam włosy z tendencją do przetłuszczania jeśli chodzi o pasma włosów. Natomiast skórę głowy mam suchą, a ten problem pogłębia się zimą, gdy zaczynam nosić czapki. Wtedy też mam to nieprzyjemne uczucie swędzenia.
Już po pierwszym użyciu szamponu problem swędzenia zniknął i jak narazie się nie pojawił. Napewno nawilża skórę, choć po dwóch dniach od mycia, suchość powraca. Także to typowy kosmetyk do codziennego używania, jeśli chce się podtrzymać efekt nawilżenia.
Producent zapewnia wydłużenie świeżości. Niestety nie w moim przypadku, już na 2 dzień bez mycia włosy wyglądają jak wiszące stronki, opadnięte i bez wyrazu.

Podsumowując...szampon ma wiele zalet, ale nie jest doskonały. Bardzo dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia skóry. Niweluje efekt swędzenia czy pieczenia skóry. Trzeba go jednak regularnie używać, by ten efekt został na dłużej. Przy przetłuszczających się włosach nie utrzyma dłuższej świeżości, włosy będą się przetłuszczać już na 2 dzień.
No i cena, kosztuje ok. 80zł. Według mnie jest to wygórowana cena, jest wiele produktów z dużym nawilżeniem w niższych cenach.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Urzeka zapachem, wyglądem, składem i działaniem ale czy jest wart swojej ceny?

Pytanie może okazać się retoryczne gdyż to oczywiście zależy od tego na czym to nam zależy tak na prawdę. Jeśli ktoś boryka się z uciążliwościami związanymi z nadmiernym swędzeniem skóry głowy oraz podrażnieniem po innych kosmetykach to faktycznie może skusić się na tak drogi kosmetyk w ramach kuracji ratującej. Wierzę jednak, że na rynku znajdzie się bardzo łatwo odpowiednik za duzo atrakcyjniejszą cenę.

Kosmetyki te nie zawiodły mnie i z wielką przyjemnością testowałam je aż do samego denka. Producent zapewnił nam długi czas testowania dlatego mogłam wycisnąc z kosmetyku ile się da i przetestować go w różnym czasie i o różnej pogodzie. Pierwsza rzecz która rzuca się w oczy to eleganckie jasne opakowanie ze zmyślnym i poręcznym dozownikiem które pięknie wygląda na półce. Od pierwszego rzutu oka widać, że nie jest to typowy kosmetyk który znajdziemy w pierwszej lepszej drogerii. Producent postarał się aby produkt prezentował się minimalistycznie i interesująco.

Co do samego produktu to okazał się on bardzo wydajny i niesamowicie ciekawy. Forma szamponu-żelu zaciekawiła mnie i urzekła swoim nietypowym, nieokreślonym ale i przyjemnym zapachem. Szampon dość dobrze się pienił i rozprowadzał na salpie równomiernie go pokrywając. Co ważne, nie jest agresywny, nie szczypie w oczy ani też nie podrażnia miejsc które są już ówcześnie zranione (w moim przypadku uparty strupek na tyle skalpu który notorycznie zadzieram).

Szampon oceniam głównie na podstawie traktowania skóry głowy gdyż od dawna już nie trakuję nimi całych włosów. Podejrzewam, że sam szampon nie ma działania stricte na włosy i nie nadaje im wyjątkowej miękkości jednak kiedy odżywki nakładałam troszkę mniej to włosy nie plątały się po myciu i nie były matowe.

Zainteresowana dalszym korzystaniem z tych produktów zajrzałam na strone www i niestety produkty te nie wypadają korzystnie cenowo co potrafi odstraszyć klienta. Niestety zrezygnowałam z dalszego zakupu gdyż mimo, że produkt sprawdził się świetnie, nie jest wart swojej ceny.

Super produkt

Szampon spełnił moje oczekiwania jest wygodny łatwo się rozprowadza dobrze się pieni i jednej pachnie i przyjemnie. Włosy po jego użyciu stały się miękkie i lśniące nawilżone wcześniej miałam.suche włosy na pewno polecam ten produkt

Super szampon

Szampon do włosów bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy. Już niewielka ilośc wystarczy aby dobrze umyć włosy. Bardzo dobrze się pieni. Jego zapach jest specyficzny ale nie jest przeszkadzający. Szampon do włosów sprawia że włosy są miękkie, odzyskały swój dawny blask i ułatwia ich rozczesywanie. Kupię go napewno raz jeszcze.

Bardzo dobry, uniwersalny szampon

Szampon Health Labs jest kosmetykiem bardzo uniwersalnym i bezproblemowym. Sądzę, że może dobrze sprawdzić się przy wielu typach włosów i przy wielu problemach ze skórą głowy. Bardzo dobrze domywa skórę głowy, nie pozostawiać uczucia suchości i ściągnięcia. Bardzo dobrze i szybko się pieni oraz spłukuje. Nie sprawia żadnych problemów. Skóra głowy jest ukojona, wyciszona, zregenerowana.

Brak szału

Szampon nie wwart swojej ceny. Jedyne co mogę pochwalić to konsystencja, skład i zapach. Skóra swędzi, efekty tłustych włosów. Inne osoby testujące chwalą. Dla mnie nie jest faworytem