L'Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss, Szampon do włosów matowych i szorstkich

L'Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss, Szampon do włosów matowych i szorstkich

Cena PLN 36.99

Szampon odżywiający i wygładzający włókna włosów. Wzbogacony kwasem glikolowym, który wzmacnia włókna włosów i intensywnie poprawia ich jakość.

oczyszczające, wygładzające, regenerujące, wzmacniające, nawilżające
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna
bez parabenów, zapachowa, bez alkoholu
do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych

• Wydajność: 4
  • Zapach: 1
  • Opakowanie: 5

Brak matowych i szorstkich włosów

Szampon sprawił że moje włosy nabrały blasku i świeżości, wraz w połączeniu z resztą kosmetyków linii Glycolic Gloss świetnie usuwa mat i szorstkość włosów, moje włosy stały się proste i po wysuszeniu nie puszą się, jedynym minusem jest bardzo chemiczny zapach

• Wydajność: 4

Dobrze oczyszcza

Mam włosy suche oraz matowe z tendencja do przetłuszczania się. Szampon bardzo dobrze oczyszczał skórę głowy, dzięki czemu były uniesione u nasady. Inne szampony, które dotychczas używałam nie dawały takiego efektu, przez co zawsze miałam oklapnięte włosy. Szampon nie ograniczył jednak łojotoku, ale też nie takiego było jego zadanie. Wciąż muszę być włosy codziennie. Po jego stosowaniu włosy fajnie się rozczesywały i pięknie pachniały, to na pewno ogromny plus!

Seria Glycolic Głoss do włosów matowych i szorstkich

Szampon mają super zapach który długo utrzymuje się na włosach ,jest bardzo wydajny dobrze wsie pieni i myje . Polecam go jednak do grubszych włosów . Przy moich cienkich włosach efekt był krótki ,włosy były sztywne i szybko się przetłuscily . Włosy faktycznie były błyszczące dość długo . Jednak nie do końca idealnie wygładzone .

Fajny szampon :)

Szampon miałam okazję przetestować dzięki Wizaż.pl, za co bardzo dziękuję :)

Włosy po użyciu szamponu są miękkie i lśniące. Szampon super pachnie.

Na pewno kupię kolejne opakowanie :)

Polecam :)

Szampon...

Konsystencja szamponu fajna kolor perłowy zapach przepiękny opakowanie wygodne . Szampon idealny do suchych zniszczonych włosów odzyskują miękkość polecam w 100% . I moim znajomym już poleciłam ❤️❤️❤️

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 5

Wsparcie dla suchych włosów

Szampon Glycolic Gloss okazał się strzałem w dziesiątkę dla moich suchych i matowych włosów. Niestety częsta stylizacja ciepłym powietrzem moich włosów znacznie je osłabia. Staram się wybierać kosmetyki które je nawilżą i odżywią. Testowany przeze mnie szampon stosowany z pozostałymi produktami z tej linii wyraźnie poprawił kondycję moich włosów. Dodatkowym atutem jest piękny zapachy i dobra konsystencja szamponu. Już podczas spłukiwania czuje że włosy są wygładzone i bardziej sprężyste. Po tym szamponie nie mam problemu z rozczesywaniem włosów i z pewnością kupię go ponownie. Polecam szampon wszystkim, którzy tak jak ja męczą się z sianowatymi włosami.

• Opakowanie: 5

Włosy stały się lśniące i gładkie już po pierwszym użyciu

Szampon spełnił moje oczekiwania, włosy stają się bardzo miękkie bo zastosowaniu, produkt jest wydajny a zapach fenomenalny, zresztą jak cała seria tych kosmetyków. Skóra głowy jest dobrze oczyszczona, szampon starczy na dłuższy czas, gdyż nie trzeba niewiadomo ile dawać go na skórę głowy ponieważ bardzo dobrze się pieni

Szampon L’Oreal Paris

Szampon pięknie pachnie, moje włosy są po nim odżywione i nawilżone, nie obciąża włosów, są one po nich gładkie. Na pewno sięgnę kolejny raz. Tak jak cała seria świetnie się sprawdził. Bardzo wydajny.

Produkt odżywił moje wlosy

Hejkaa szampon do wlosów lini Glycolic Gloss
ma gestą konsystencję zapach jest lekki i dlugo utrzymuje sie na wlosach opakowanie jest slodkie rózowe,produkty sa wydajne.Moje wlosy sa farbowane byly lekko zniszczone odrazu po 3uzyciach wlosy sa slniace i odzywione

Matowe nabrały blasku

Szampon L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss skutecznie usuwa z włosów zabrudzenia, tłuszcz oraz pozostałości produktów do stylizacji. Ze skóry głowy też. Szampon tworzy obfitą, puszystą pianę (co uwielbiam), nie podrażniając przy tym skóry głowy i roztaczając piękny zapach. Czuć świeżość już od pierwszego użycia. Co najważniejsze, z każdym kolejnym myciem moje włosy stawały się coraz piękniejsze – matowa powierzchnia przemieniła się w olśniewający blask, a o to przecież chodziło. Już po pierwszym myciu włosy stały się bardziej miękkie, a po drugim odczucie było jeszcze bardziej zachwycające.

Używa produktu od: próbka

L`Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss, Szampon do włosów matowych i szorstkich

Szampon z serii Glycolic Gloss, zrobiłam na mnie ogromne wrażenie,pierwsze co po otwarciu opakowania urzekł mnie zapach.. oh.. jak on pachnie! Przypomina zapach z perfumerii lub z jakiegoś lub eksluzywnej perfumerii co pozwala nam dodatkowo zrelaksować się i ukoić zmysły podczas kąpieli. Po pierwszym zastosowaniu szamponu już widać różnicę, szampon jest mocno oczyszczający przez to świeżość włosów jest przedłużona,czujemy tą świeżość jeszcze długi czas po umyciu włosów, włosy po zastanostowaniu szamponu na całej długości są już miękkie i zdecydowanie przyjemniejsze w dotyku co jeszcze bardziej zachęca do kolejnych kroków pielęgnacji

Uwielbiam

Zapach i konsystencja szamponu jest jedynie dodatkowym plusem względem tego co uzyskałam dzięki temu produktowi. Nigdy w życiu moje włosy nie układały się lepiej. Szampon wygładził moje wysokoporowate i puszące się włosy. Nie muszę używać prostownicy aby włosy się układały. W swoim życiu miałam już naprawdę wiele produktów od wielu firm, które obiecywały cuda, ale tylko ten szampon moge naprawdę z całego serca polecić. Jestem zachwycona cała seria od Elseve Glycolic Gloss.