KWC LogobyWIZAŻ logo
Tusze do rzęs

Bourjois Volume Glamour Lift & Stretch Mascara Wydłużający i unoszący tusz do rzęs

4,8 na 5214 opinie

Średnia ocena:
4,8 na 5
Kupi ponownie: 83% osób
  • 5 maja 2024 o 15:03
    Jest ok ale ta marka ma lepsze tusze
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    W poszukiwaniu nowego tuszu do rzęs postanowiłam kupić ten - zainteresował mnie artykuł nad ankietą rekrutacyjną do wizażowego testu a, że tusze obiecujące wydłużenie zawsze mnie przyciągają. Udało mi się go znaleźć w jednej z internetowych drogerii w promocyjnej cenie ( mniej niż 30 zł) i jak za takie pieniądze jest ok. Cena regularna w drogeriach stacjonarnych jest moim zdaniem odrobinę przesadzona. Tusz nie jest zły ale miałam już wiele tuszy tej marki które dawały na moich rzęsach naprawdę imponujący efekt a tutaj natomiast jest ok ale bez żadnego efektu wow. Opakowany jest naprawdę bardzo ładnie. Lekko pękate wykonane z dobrej jakości plastiku opakowanie w odcieniu różu ze złotymi napisami - wizualnie nie ma do czego się przyczepić. Szczoteczka silikonowa lekko wygięta z dość krótkimi igiełkami. Wygodnie się nią operuje. W tuszu nie wyczuwam żadnego określonego zapachu - jest lekko chemiczny ale też bardzo delikatny i szybko wietrzeje. Formuła jest odpowiednio kremowa, tusz nie jest zbyt rzadki dlatego bardzo dobrze się z nim pracuje już od pierwszego użycia. Odcień czerni bardzo ładny bo głęboki i nasycony. Moje rzęsy są dość gęste ale średniej długości . W tuszu satysfakcjonuje mnie efekt sztucznych, wręcz teatralnych rzęs- takich bardzo mocno wydłużonych i zauważalnie pogrubionych. Warstw tuszu to ja sobie nigdy nie żałuję - nakładam tyle abym była zadowolona z efektu końcowego. W przypadku tego tuszu maxymalny efekt (bo sprawdzałam i więcej wyciągnąć się nie dało). Uzyskuje po 3 warstwach. Warstwa pierwsza bardzo ładnie rozdziela rzęsy i leciutko je definiuje- u mnie to właściwie tylko przyciemnienie. Warstwa druga bardzo ładnie rozkłada rzęsy w wachlarz i delikatnie je podkręca oraz lekko wydłuża. Warstwa trzecia to ta którą mogę sobie dobudować wydłużenie i pogrubienie rzęs. O ile na objętość nie narzekam bo rzęsy są naprawdę fajnie zdefiniowane tak wydłużenie nie jest jakieś spektakularne. Jest zauważalne ale rzęsy nie sięgają mi aż do linii brwi więc dla mnie osobiście efekt jest zbyt delikatny. Ale zwolenniczką takiego naturalniejszego efektu to na pewno do gustu by przypadło. Ja jednak chciałabym większego wydłużenia. Jeśli chodzi o kwestie techniczne to tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń - tusz nie rozmazuje się, nie kruszy, nie odbija nad górną i dolną powieką i nie łzawią mi po nim oczy. Trwałość jest bez zarzutu. Nie narzekam również na wydajność. Usunąć go jest łatwo (u mnie masełko). Podsumowując - tusz da się lubić, bardzo ładnie podkreśla rzęsy i jest naprawdę trwały. Jednak dla mnie osobiście efekt jest za delikatny więc nie ponowie zakupu.
    Zalety:
    • ładne opakowanie
    • wygodna szczoteczka
    • nasycony odcień czerni
    • nie łzawią po nim oczy
    • bardzo ładnie rozdziela rzęsy
    • delikatnie podkręca
    • daje fajne pogrubienie
    • jest bardzo trwały
    • łatwo go zmyć
    Wady:
    • dla mnie wydłużenie jest zbyt delikatne
    Drogeria Cocolita.pl
    39 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 maja 2024 o 17:32
    Dodaje objętości i unosi rzęsy
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Tusz od Bourjois zamknięty jest w pięknej pomarańczowej butelce, z metalicznym korkiem w tym samym kolorze. Napisy na butelce w kolorze złota. Całość prezentuje się naprawdę dobrze. Pojemność to 12ml, a czas na zużycie 12 miesięcy. Kolor, którego używałam to Black 01. Tusz posiada fajną, silikonową szczoteczkę, która w precyzyjny sposób rozdziela rzęsy i unosi je. Nakładając kilka warstw otrzymamy dobre pogrubienie, ale nie obciążając rzęs. Formuła jest bardzo lekka i przyjemna. Ja mam długie rzęsy, dlatego ten tusz daje mi to, czego oczekuje, czyli rozdzielenie, uniesienie i pogrubienie. Tusz nie skleja rzęs, nie kruszy się w ciągu dnia. Nadaje rzęsom fajny czarny kolor. Łatwo go zmyć. Jestem zadowolona i z pewnością kupię go ponownie.
    W drogerii internetowej
    33 osób  uznało tę opinię za pomocną
    shewild
    4 / 5
    12 maja 2024 o 19:58
    Tusz, na którym można polegać
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nie miałam wcześniej do czynienia z tuszami od Bourjois. Zazwyczaj wybierałam maskary innych marek, więc przed testowaniem kompletnie nie wiedziałam czego się spodziewać. Tuszu używam codziennie. Mam raczej jasną oprawę oczu, więc rzęsy - choć całkiem długie - nie są gęste i w tuszach na co dzień szukam przede wszystkim dobrego rozdzielenia, zagęszczenia i nadania wyrazistości spojrzeniu. Lubię też, gdy tuszem da się budować efekt. Bardzo mocno wytuszowane rzęsy noszę raczej okazyjnie, na co dzień zdecydowanie króluje wyrazisty, ale wyważony efekt, który mnie nie przytłacza. Tusz od Bourjois w większości spełnia te kryteria, więc na ten moment daję mu zasłużoną czwórkę. Tusz ma bardzo fajne opakowanie. Smukłe, zwężające się ku górze, z wygodną nakrętką. Szczoteczka jest wygięta lekko w łuk i dzięki temu można jej używać na różne sposoby. Wypukła strona pozwala precyzyjniej rozczesać rzęsy i dotrzeć do tych najmniejszych, natomiast wklęsła strona nadaje kolor i pokrywa włoski grubszą warstwą. Tusz nie skleja rzęs, dobrze je rozczesuje i pokrywa jednolitą warstwą tuszu. Fajnie nadaje objętości i lekko je wydłuża. Kolor tuszu jest intensywny i czarny. Nie odbija się na powiece i nie tworzy grudek. Tusz jest bardzo lekki! Zaskoczyło mnie chyba najbardziej to jak łatwo go zmyć. Nie trzeba nawet płynu micelarnego, tusz doskonale zmywa się samą wodą! I to całkowicie, do gołych rzęs. Jednocześnie w ciągu dnia jest normalnie trwały. Wiadomo, przy mocniejszym potarciu trzeba się liczyć z rozmazaną plamką, ale przy normalnym funkcjonowaniu i nawet lekkim dotyku tusz nie zostawia plam, nie ściera się i nie znika w ciągu dnia. Do tego nie podrażnia oczu. Rzęsy są naprawdę fajnie podkreślone, przyciemnione, wydłużone. Nabierają wyrazistości i naprawdę ładnie się prezentują. Tusz fajnie wygląda w codziennym makijażu. Jedna drobna rzecz, która odrobinę mi przeszkadza to fakt, że tusz może nie skleja, ale często tak jakby hmmm łączy cienkie, pojedyncze rzęsy w jedną grubszą. Nie wiem od czego to zależy, bo staram się je dobrze rozczesać, a sama szczoteczka wydaje się w tym pomagać. Nie jest to jakiś brzydki efekt, ale moja osobista preferencja, bo wolę gdy rzęsy są gęstsze i nawet cienkie włoski są rozdzielone. Podsumowując - jest to ciekawy i godny polecenia tusz, który sprawdzi się w codziennym makijażu, jak i w nadaniu bardziej wieczornego looku. Na ten moment nie jest moim ulubieńcem, ale gdybym go sama kupiła, to nie żałowałabym wydanych pieniędzy. Używam go codziennie od kilku tygodni i śmiało mogę polecić. Na pewno nie ma żadnej cechy, która by go od razu dyskwalifikowała, a wręcz przeciwnie – sporo zalet.
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    28 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Olaa199
    5 / 5
    4 września 2024 o 12:16
    Rewelacyjny!
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Skusiłam się na ten tusz przeglądając opinie i udało mi się zakupić go podczas jednej z promocji w drogerii Rossmann. Przyznam, że wcześniej nie używałam żadnego tuszu tej marki. Polubiliśmy się od pierwszego użycia. Moje rzęsy są raczej długie ale za to nie są zbyt gęste, ten tusz świetnie rozdziela i unosi rzęsy oraz delikatnie je pogrubia. Używam już 3 opakowanie i nadal spełnia moje oczekiwania
    Zalety:
    • Wydajność
    • Rozdziela i wyczesuje
    • podnosi i wydłuża rzęsy
    • Cena
    Wady:
    • Brak:)
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
    azileiz
    5 / 5
    27 lipca 2024 o 5:49
    Pokochałam tą Mascarę z pierwszym Użyciem ;)!
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Idealna Mascara to tusz do rzęs, który łączy w sobie dwie kluczowe cechy: wydłużenie i uniesienie. Dla miłośników makijażu to doskonałe rozwiązanie, które sprawia, że rzęsy wyglądają na dłuższe, pełniejsze i pięknie podkręcone, jakby zyskały zupełnie nowy wymiar - i ONA to spełnia! Tusz wyróżnia się specjalnie zaprojektowaną szczoteczką, która jest kluczem do uzyskania spektakularnego efektu. Szczoteczka ta precyzyjnie dociera do każdej rzęsy, równomiernie nakładając tusz od nasady aż po końcówki. Dzięki temu rzęsy są doskonale rozdzielone, a efekt uniesienia jest widoczny już po pierwszej aplikacji. Nie muszę się martwić o grudki czy sklejanie rzęs – szczoteczka zapewnia perfekcyjne wykończenie. Formuła Volume Glamour Lift & Stretch Mascara jest lekka, co sprawia, że rzęsy nie są obciążone, ale zachowują naturalny wygląd. Tusz daje efekt wyraźnego wydłużenia, co optycznie otwiera oko i dodaje mu wyrazistości. Rzęsy wyglądają na dłuższe i bardziej wyraziste, co jest idealne zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia. Jednym z największych atutów tego tuszu jest jego trwałość. Volume Glamour Lift & Stretch Mascara utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień, nie osypując się i nie tworząc efektu "pandy". Nawet po długim dniu w pracy lub intensywnym wieczorze, moje rzęsy pozostają w idealnym stanie, a makijaż wygląda świeżo i promiennie. To produkt, który łączy w sobie łatwość aplikacji, trwałość i pielęgnację, zapewniając rzęsom wyjątkowy wygląd. Gorąco polecam ten tusz każdemu, kto pragnie podkreślić swoje spojrzenie i cieszyć się pięknymi rzęsami przez cały dzień! POLECAM
    Zalety:
    • idealna szczoteczka
    • nie rozmazuje się
    • szybkie efekt
    • bez konieczności dokładania warstw
    • idealna głębia koloru
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną