Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy i maski do rąk

Isana Hand Creme Kamille Krem do rąk rumiankowy (stara wersja)

3,4 na 583 opinie
flame8 hitów!
45% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 45% osób
  • 11 maja 2025 o 19:28
    Słabiaczek
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Krem kupiłam oczywiście w Rossku. Opakowanie jest zwykłą tubą, w moim przypadku z nakrętką, bo ja go kupuję zawsze w tej małej wersji, bo mam małe torebki i chcę oszczędzać miejsce. On jest do torebki idealny i momentach totalnego "braku laku" jest tym "dobrym kitem". Zawsze mam go w torebce, zawsze ten rozmiar podróżny, bo po prostu mi go nie szkoda wyżucić jak mam za długo, albo go komuś dać, jak komuś się spodoba. Opakowanie ba bardzo przyjemną dla oka grafikę, sam krem ma lejącą konsystencję i biały kolor. Nie będę może pisać z czym mi się kojarzy konsystencja tego kremu, bo to moje subiektywne odczucie. Krem jest bardzo lekki i wchłania się natychmiastowo. Ja mam bardzo suchą skórę i ona go pije jak szalona. Nawet bym nie zauważyła, że go nałożyłam, gdyby nie mocny zapach, który bardzo długo się utrzymuje. Według mnie wcale nie przypomina zapachu rumianku, raczej zapach jakichś męskich kosmetyków, albo babcinych. Jeśli chodzi o uczucie nawilżenia to w moim przypadku go praktycznie nie ma. Ręce wyglądają na lekko gładsze, ale ten stan rzeczy utrzymuje się tylko do pierwszego mycia rąk. Krem może być wydajny dla osób, które mają normalną skórę, bo to, że jest taki rzadki sprawi, że nie trzeba go używać zbyt wiele. Dla osób z suchą skórą nie będzie wydajny. Jest bardzo przystępny cenowo i ja bardzo często do niego wracam. Jest słabiakiem, brzydko pachnie, ale nie znalazłam innego w tak małym rozmiarze. Może nie ma, albo nie ma w mojej okolicy.
    Zalety:
    • Opakowanie (wersja podróżna)
    • Cena
    • Dostępność
    • Wersja zwykła i wersja podróżna
    Wady:
    • Zapach
    • Nie nawilża mocno przesuszonych dłoni
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii tradycyjnej
    17 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • vwvixx
    vwvixx
    4 / 5
    12 kwietnia 2025 o 21:06
    W tej cenie idealny
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nie jest to może najlepszy krem z jakim miałam styczność, ale jest jednym z najlepszym. Stosunek pojemności i jakości do ceny jest cudowny, ale sam produkt i jego działanie również zasługują na pochwałę. Jest to bardzo przyjemny krem, pomaga nawet na pękające dłonie, ładnie pachnie, nie jest ani za gęsty ani za rzadki. Wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia tłustego w filmu w rezultacie nie ma problemu z używaniem np. telefonu po aplikacji kremu. Raz w podróży zdarzyło mi się użyć go jako balsamu do ciała po kąpieli i zdał egzamin.
    Zalety:
    • Stosunek jakości i pojemności opakowania do ceny.
    • działanie
    • zapach
    • błyskawiczne wchłanianie
    • nada się jako balsam do reszty ciała
    Wady:
    • Nie ma wad
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii tradycyjnej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Netili
    Netili
    3 / 5
    4 maja 2022 o 12:18
    Raczej nie dla mnie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Lubię kosmetyki z isany i często je kupuje dlatego do mojego koszyka wpadł krem do rąk z isany z rumiankiem którego nie miałam okazji jeszcze testować, krem jest rzadkiej lejącej się konsystencji w kolorze białym, ma delikatny zapach, ja nie czuje w nim rumianku pachnie bardziej chemicznie, produkt ten dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy dlatego do bardzo suchej skóry raczej się nie nada, co do działania kosmetyk ten nawilża ale nie jakoś spektakularnie nie poradzi sobie z przesuszonymi dłońmi, delikatnie odżywia i regeneruje i to tyle po paru godzinach ręce znowu są jakieś suche i trzeba znowu zaaplikować krem, a na opakowaniu pisze że ten produkt jest do suchej skóry ja bym powiedziała że bardziej do normalnej bo jest zbyt mało odżywczy, dlatego więcej go nie kupię.
    Zalety:
    • Szybko się wchłania
    • Cena
    Wady:
    • Słabo nawilża
    • Nie radzi sobie z przesuszonymi dłońmi
    • Zapach
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • mm2991
    mm2991
    3 / 5
    7 lutego 2022 o 22:07
    Dość średni krem
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem w wygodnej tubce - opakowanie standardowej dla tego typu produktów. Krem charakteryzuje się dość dziwnym zapachem raczej nie jest to przyjemny zapach przy częstym stosowaniu raczej drażniącym. Krem wchłania się średnio szybko, pozostawia tłusty film. Jeśli chodzi o działanie to zdecydowanie słabo nawilża, choć przy częstym co chwilę stosowaniu widać drobny efekt ale nie chodzi chyba o to by stosować krem co 30 minut. Dobrze natłuszcza dłonie. Jest słabo wydajny przez to, że często trzeba stosowac. Nie podrażnia skóry.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    21 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 3 marca 2021 o 23:16
    Bardzo dobry
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Ten krem jest dowodem na to, że tani nie oznacza zły. Jest dobrym produktem. Szybko się wchłania, co jest dla mnie bardzo ważne. Dobrze nawilża, wygładza.
    Zalety:
    • Jak wyżej
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.