KWC LogobyWIZAŻ logo
Podkłady

Dermacol Caviar Long Stay Make - Up & Corrector Długotrwały podkład z korektorem

4,1 na 518 opinii
flame5 hitów!
67% kupi ponownie

Porównaj ceny

E-Glamour.pl
Dermacol Caviar Long Stay podkład i korektor z kawiorem odcień 1 Pale Make-up & Corrector) 30 ml
57,90  zł
Pachnidelko
Dermacol Caviar Long Stay podkład i korektor z kawiorem odcień 4 Tan Make-up & Corrector) 30 ml
66,00  zł

Mile mnie zaskoczył...
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Podkład posiadam w kolorze najjaśniejszym jaki był 01 Pale, gama kolorystyczna nie powala 4 kolory a i tak dla mnie ciutek za ciemny, dostępny przez internet za jakieś 35 zł w promocji. Opakowanie bardzo poręczne z małym lustereczkiemi i korektorem w środku w nakrętce. Podklad bardzo gesty, kremowy coś w stylu Tarte posiada małą łopatka do wydobywania, w składzie ma wyciąg z kawioru który daje nawilżenie i ładnie wygładza cerę nie obciążając jej. Bardzo mocno kryjacy, zastygający, dający matowe wykonczenie, nakładany gąbeczka wygląda ładnie ni tworząc maski na twarzy, maskuje drobne niedoskonałości ale już z mocniejszymi przebarwieniami na kościach policzkowych sobie nie poradził, przebijały. Doskonale współgrał z każdym moim korektorem pod oczy, pudrem, bazami czy filtrami UV, nie ważył się wciągu dnia, nie wysuszył mojej skóry, miałam wrażenie że lekko oksydował. Nie trzeba go pudrować, nie wchodzi w zmarszczki, nie ściera się pod maseczką. Niestety korektor jest dla mnie nieodpowiedni, sprawdzi się u młodszych, u mnie tworzył pod okiem suchary, nie ważne czy dałam ociupinkę pod oczy, wchodził w zmarszczki i je podkreślał.
    Wady:
    • mała gama kolorystyczna
    • oksyduje
    W drogerii internetowej
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 czerwca 2018 o 15:26
    Rozczarowanie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Generalnie skusiłam się na ten podkład po przeczytaniu tutaj recenzji. Jednak bardzo się zawiodłam. Co do trwałości to jest bardzo słabo (wciąż chyba tutaj L'Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation jest numerem 1 pod względem podkładów trwałych). Po aplikacji wyglądał na twarzy na prawdę super, tak świeżo. Jednak po kilku godzinach noszenia go na twarzy, robił się okropny i gęsty. Wyglądało to bardzo nienaturalnie. Do tego średnio polubił się z moją cerą. Powiem tak- nie obwiniam podkładu, może po prostu nie jest dla mojej cery. Więc do tłustej cery go nie polecam.
    Zalety:
    • korektor chyba z najlepszym kryciem jakie do tej pory spotkałam (szkoda, że szybko się "zmazuje" z twarzy)
    Wady:
    • bardzo słaba trwałość
    • cena też bez rewelacji
    • tylko przez chwile wygląda dobrze na twarzy
    • opakowanie ładne, ale nie praktyczne.
    W drogerii internetowej
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 marca 2015 o 15:04
    Świetny produkt w dobrej cenie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Mając cere mieszaną i w dodatku bardzo bladą jest mi niezwykle ciężko zneźć podkład idealny, który nie będzie spływał z twarzy po 2-3h od nałożenia i który będzie miał dobrą cenę. Przeglądając kiedyś pewien sklep internetowy znalazłam ten produkt wśród nowości. Będąc sceptycznie nastawiona do zakupów kosmetyków kolorowych przez internet postanowiłam zaryzykować, tym bardziej, że był w promocyjnej cenie. Zalety produktu: *świetnie kryje, korektor potrzebny tylko w awaryjnych sytuacjach *dołączony korektor w tym samym odcieniu, który kryje dosłownie wszystko! *nie zapycha porów *lekko pielęgnuje cere *nie wysusza *ładny lekki półmat, efekt który uwielbiam *trzyma się na twarzy bardzo długo *dobra cena *fajne opakowanie z lusterkiem *bardzo wydajny mimo małego opakowania (zarówno korektor jak i podkład) Wady produkt: *bardzo ograniczona dostępność *4 kolory, mimo wyboru najjaśniejszego był lekko za ciemny *nie da się nakładać palcami (dla mnie to nie problem bo i tak używam gąbeczki ale dla niektórych może to być kłopotliwe) *mam wrażenie że nie da się wykończyć całego opakowania, nie da się wyciągnąć całego produktu łopatką. Dobry produkt w rozsądnej cenie. Polecam! Używam tego produktu od: 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam pierwszego
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 lipca 2023 o 12:10
    super polecam
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Super krem! Idealnie się wchłania, odżywia i nawilża skórę, która zostaje aksamitnie wygładzona. Ja mam skórę mieszaną z tendencją do błyszczenia. U mnie się sprawdził. Skóra wydaje się świeża i odmłodzona, bardziej elastyczna i miła w dotyku. Krem jest doskonały pod makijaż. Ten kosmetyk to dopełnienie kuracji dla mojej skóry twarzy. Polecam!
    Inna drogeria
    Śnieżka
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    jestem strasznie blada i ciężko dobrać mi podkład, tutaj testując stwierdziłam ze kolor to strzał w 10 i z wielką checią poleciałam z nim do kasy. Juz podczas pierwszego użycia moj entuzjazm osłab, niestety podklad strasznie się utlenił i wyszedł na mojej cerze pomarańczowy pomimo ze wzięłam najjaśniejszy odcień jednak korektror zdecydowanie został moim ulubieńcem piekne krycie. Podklad scierał mi się w strefie t i miałam wrażenie ze spływa. Nie został moim ulubieńcem
    Zalety:
    • korektor
    Wady:
    • utlenia się
    • Scierał się
    • Splywał
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną