Dermacol, Caviar Long Stay Make - Up & Corrector (Długotrwały podkład z korektorem)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria

Długotrwały make - up z wyciągiem z kawioru wraz z korektorem.
Udoskonalający korektor rozjaśnia partie wokół oczu oraz tuszuje niedoskonałości skóry. Trwały make - up z kawiorem, który pobudza i wygładza skórę, ma lekką, delikatną konsystencję i długotrwale kryje niedoskonałości. Głęboko nawilża skórę, odżywia i chroni przez cały dzień. Korektor wraz z fluidem dodaje skórze energii, ujednolica kolorystycznie, rozjaśnia i pozostawia skórę ożywioną bez zmarszczek. Sposób użycia: Na mniejszą powierzchnię, jaką są np. cienie pod oczami, plamki i inne niedoskonałości skóry, nałóż korektor wklepując palcami, następnie aplikuj make - up.
Połączenie korektora i długotrwałego fluidu czyni go kosmetykiem profesjonalnym.
Dostępny w 4 odcieniach.

dojrzała, normalna, sucha
liftingujące, nawilżające, o przedłużonej trwałości, kryjące
fluidy

super polecam

Super krem! Idealnie się wchłania, odżywia i nawilża skórę, która zostaje aksamitnie wygładzona. Ja mam skórę mieszaną z tendencją do błyszczenia. U mnie się sprawdził. Skóra wydaje się świeża i odmłodzona, bardziej elastyczna i miła w dotyku. Krem jest doskonały pod makijaż. Ten kosmetyk to dopełnienie kuracji dla mojej skóry twarzy. Polecam!

Mile mnie zaskoczył...

Podkład posiadam w kolorze najjaśniejszym jaki był 01 Pale, gama kolorystyczna nie powala 4 kolory a i tak dla mnie ciutek za ciemny, dostępny przez internet za jakieś 35 zł w promocji.
Opakowanie bardzo poręczne z małym lustereczkiemi i korektorem w środku w nakrętce. Podklad bardzo gesty, kremowy coś w stylu Tarte posiada małą łopatka do wydobywania, w składzie ma wyciąg z kawioru który daje nawilżenie i ładnie wygładza cerę nie obciążając jej.
Bardzo mocno kryjacy, zastygający, dający matowe wykonczenie, nakładany gąbeczka wygląda ładnie ni tworząc maski na twarzy, maskuje drobne niedoskonałości ale już z mocniejszymi przebarwieniami na kościach policzkowych sobie nie poradził, przebijały.
Doskonale współgrał z każdym moim korektorem pod oczy, pudrem, bazami czy filtrami UV, nie ważył się wciągu dnia, nie wysuszył mojej skóry, miałam wrażenie że lekko oksydował.
Nie trzeba go pudrować, nie wchodzi w zmarszczki, nie ściera się pod maseczką.
Niestety korektor jest dla mnie nieodpowiedni, sprawdzi się u młodszych, u mnie tworzył pod okiem suchary, nie ważne czy dałam ociupinkę pod oczy, wchodził w zmarszczki i je podkreślał.

Śnieżka

jestem strasznie blada i ciężko dobrać mi podkład, tutaj testując stwierdziłam ze kolor to strzał w 10 i z wielką checią poleciałam z nim do kasy. Juz podczas pierwszego użycia moj entuzjazm osłab, niestety podklad strasznie się utlenił i wyszedł na mojej cerze pomarańczowy pomimo ze wzięłam najjaśniejszy odcień jednak korektror zdecydowanie został moim ulubieńcem piekne krycie. Podklad scierał mi się w strefie t i miałam wrażenie ze spływa. Nie został moim ulubieńcem

Świetne krycie

Mam problematyczną cerę i podkład Dermacol świetnie sobie z nią radzi nie tworząc przy tym efektu maski. Co prawda korektor jest jakimś nieporozumieniem, a dokładnie jego ilość, ale sam podkład zagości w mojej szafce na dłużej

Raczej nigdy więcej

Dziwny produkt, który obiecuje bardzo wiele. Zacznę od śmiesznego opakowania, które jest mało higieniczne. Codzienne dotykanie szpatułki i "grzebanie palcem w korektorze" nie jest za fajne. Można to było lepiej rozwiązać.
Podkład jest bardzo gesty, jak taki treściwy krem. Bardzo dobrze wyrównuje koloryt cery i dobrze kryje. Kolor korektora jest idealnie dopasowany do koloru podkładu. Ja mam suchą skórę z widocznymi zmarszczkami na czole i niestety podkład ten wysuszył mi skórę i uwidocznił zmarszczki bardzo mocno. Dodatkowo zbiera się w zmarszczkach mimicznych przy ustach. Pojawiły się suche skórki. Jego zaletą jest na pewno to, że po kilku godzinach nie trzeba go poprawiać, nie wyświeca twarzy. Jest naprawdę trwały.

Dobry podkład o mocnym kryciu

Niska cena jak na produkt tej jakości, jedyny minus podkładu to mała gama kolorystyczna.
Fajny pomysł z korektorem, który również się sprawdza. Używałam go kilka lat temu i pamiętam, ze byłam zadowolona. Trwałość nie powala, po kilku godzinach trzeba poprawić makijaż, natomiast jak na prodult z tej półki cenowej jest godny polecenia.

Wielka pomyłka

Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami i postanowiłam wypróbować. Niestety, już po jednym użyciu wiedziałam, że to zupełnie nie moja bajka... Gęsty i tępy w rozprowadzaniu, bardzo widoczny na twarzy. Efekt maski murowany. Sposób aplikacji to jakieś wielkie nieporozumienie... Zamiast pompki, mamy po prostu szpatułkę, która tkwi w słoiczku. Za każdym razem musimy więc grzebać palcem w podkładzie, jeśli nie bezpośrednio, to zbierając go ze szpatułki. Nie wiem, co autor miał na myśli, ja wolę bardziej higieniczne rozwiązania w podkładach. Bardzo nie lubię wyrzucać kosmetyków, ale ten nadaje się do kosza, na pewno nie do twarzy. W moim przypadku, pieniądze wyrzucone w błoto.

całkiem niezły, choć mega gęsty

Podkład bardzo fajny choć może na początku dość ciężko się aplikować nie wprawionej ręce(czyli mi). Najlepiej nakłada mi sie go palcami w połączeniu z gąbeczką :) Podkład fajnie zastyga na buzi, plusem jest to że ma wyciąg z Kawioru i korektor ulokowany w zakrętce. średnio podoba mi sie jednak jego mega gestość i szpatułka którą się go wybiera ze słoiczka. Wydaje się ciut mało ekonomiczny. Jest to z teg co sie orientuje odpowiednik najdroższego podkładu świata(wygląda opakowanie złudząco podobnie i równiez zawiera kawior). Podsumowując jest to dobry produkt za 35 zł. nie zapycha mnie mimo że jest dość treściwy i buzia ładnie się prezentuje. czego ciec wiecej? może tylko pompki ;)

Ciekawy :)

Na pewno nie jest tak mocni kryjący, jak inny podkład tej firmy :)
Tworzy zdrowy efekt na twarzy:)
Jest ciężki, ale nie zapycha:)
Krycie można budować :)
Odcień korektora dobrany do odcienia podkladu, za co ogromny plus :) Korektor nie wchodzi w załamania, nie podkreśla ich:)
Funkcjonalne i wygodne opakowanie:)

Rozczarowanie

Generalnie skusiłam się na ten podkład po przeczytaniu tutaj recenzji. Jednak bardzo się zawiodłam. Co do trwałości to jest bardzo słabo (wciąż chyba tutaj L'Oreal Paris, Infallible 24h - Matte Foundation jest numerem 1 pod względem podkładów trwałych). Po aplikacji wyglądał na twarzy na prawdę super, tak świeżo. Jednak po kilku godzinach noszenia go na twarzy, robił się okropny i gęsty. Wyglądało to bardzo nienaturalnie. Do tego średnio polubił się z moją cerą.
Powiem tak- nie obwiniam podkładu, może po prostu nie jest dla mojej cery. Więc do tłustej cery go nie polecam.

Podkład kupiłam przypadkiem i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam dwa odcienie 02 i 03. Używałam wielu podkładów i tańszych i droższych i ten jest naprawde świetny. Krycie ma średnie, po nałożeniu drugiej warstwy można uzyskać praktycznie pełne. Utrzymuje sie cały dzień, korektor używam nie pod oczy ale do tuszowania np, wyprysków, gdyż jest bardzo gęsty i kryjąc. Kupiła go za 37 zł, wart swojej ceny, niektóre droższe podładu nie dorównuja jemu.

5/5 genialny! krycie + trwałość = 5/5!

Moja skóra:
- naczynkowa
- sucha
- czerwone policzki, nos i broda

Plusy podkładu:
+ krycie świetne !!! 7h bez poprawek
+ nawilża, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek
+ nie robi maski
+ stapia się ze skórą
+ upiększa

Minusy:
- dostępność: kupiłam na allegro
- słoiczek niby super bo szpatułką na twarz od razu kładę,ale minus bo pewnie na końcu nie wygrzebię resztki podkładu

POLECAM !!!!
CUDO!!!
Revlon CS przestał na mnie działać a dermacol jest extra