PUPA, Ultraflex Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

PUPA, Ultraflex Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

Zobacz oferty

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Ultraflex Mascara marki PUPA to maksymalnie podkręcający & ekstremalnie wydłużający tusz do rzęs.
Dzięki ekskluzywnej formule z dużą zawartością składników modelujących oraz wyjątkowych polimerów, rzęsy są równomiernie pokryte od nasady, aż po same końce. Tusz tworzy cienką warstwę w postaci filmu, który daje rzęsom ekstremalne podkręcenie oraz maksymalną trwałość. Specjalna szczoteczka z elastycznymi włoskami doskonale rozczesuje rzęsy i aplikuje odpowiednią ilość tuszu Ultraflex Mascara, rozprowadzając go równomiernie po całej długości rzęs.

niewodoodporne
Efekt
wydłużające, podkręcające

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Wydajność: 4

Miłość od pierwszego wejrzenia

Zauroczyłam się w tym tuszu przypadkiem, podczas wizyty w aptecznej drogerii. Chciałam spróbować czegoś nowego, przyciągnął mnie jaskrawo-czerwony kolor tubki. Przetestowałam obie wersje jakie oferowała PUPA i stanęło na wersji Ultraflex.

Precyzyjnie rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie ma osypywania się czy odbijania na górnej powiece - ten tusz to naprawdę must have i moje odkrycie 2023 roku.

Kupiłam już 4 opakowanie i chyba ten produkt pozostanie ze mną na dłużej.

mega dobra

Kupiłam ten tusz na promocji i nie zawiodłam się. Jest to pierwsza rzecz z marki PUPA jaką miałam okazję testować i jestem zachwycona. Na moich dość długich i gęstych rzęsach daje efekt wow. Nie osypuje się i nie rozmazuje. Szczoteczka idealnie pokrywa każdą rzęsę i wręcz spektakularnie pogrubia i wydłuża. Jest bardzo wydajna i bardzo przyjemna w użyciu. Przy pierwszym użyciu może być z nią ciężko ale po kilku dniach sprawdza się idealnie. Jedyny minus, to cena regularna. Polecam.

• Opakowanie: 5

Jedna z lepszych maskar na rynku

Maskara wyróżnia się przede wszystkim szczoteczką - z jednej strony ma długie, dość rzadko rozmieszczone włoski, z drugiej zaś krótkie i gęste. Pozwala to na nałożenie tuszu przy samej powiece i bardzo dobre rozprowadzenie go na rzęsach.
Mam rzęsy bardzo długie i dość gęste i jest to praktycznie jedyna maskara, która ich nie skleja. Dodatkowym plusem jest to, że nie kruszy się w ciągu dnia.

• Trwałość: 4

Wydłużenie ekstra

Kupiłam ten produkt w sklepie stacjonarnym w jednej z drogerii. Skusiła mnie promocja na ten tusz. Markę tą znam z Instagrama. Opakowanie produktu przyciąga bardzo wzrok.

Szczoteczka silikonowa równomiernie rozkłada produkt na rzęsach, dzięki czemu rzęsy się nie sklejają i pięknie się wydłużają. U mnie maksymalnie dwie warstwy wystarczyły do uzyskania efektu, z którego byłam bardzo zadowolona.

Produkt ten jest bardzo wydajny, a jeśli chodzi o trwałość to tutaj niestety troszkę brakuje do ideału. Do codziennego makijażu jak najbardziej będzie to dobry produkt. Nie nałożyłabym go na jakąś większą imprezę.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Nie przekonał mnie

Piękne czerwone opakowanie. Eleganckie i jednocześnie skromne.
Szczoteczka dość długa, silikonowa, elastyczna.
Zapach intensywny, lekko kwaśny.

W moim przypadku nie było to ekstremalne wydłużenie i podkręcenie jak zapewnia producent. Niemniej jakiś efekt był.

Przy pierwszych użyciach na szczoteczce zostaje dość duża ilośc tuszu która niestety nie rozprowadza się równomiernie na rzęsach i powoduje ich sklejanie. Efekt nieciekawy.

Podsumowując po kilku miesiącach użytkowania nie przekonał mnie ten produkt a szkoda.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

super

Bardzo fajna mascara! Jak zwykle silikonowa szczoteczka nie zawodzi. Bardzo ładnie rozdzielone i wydłużone rzęsy. Polecam!
Cena regularna nie zachwyca, ale mi udało się dorwać ją za 30 zł.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Miłe zaskoczenie

Produkt wart swojej ceny. Kupiłam po wypróbowaniu próbki od koleżanki i nie żałuję. Głęboka czerń, trwały, utrzymuje się u mnie przez cały dzień (zawsze nakładam bazę na rzęsy). Dużym plusem jest szczoteczka, fajnie rozdziela rzęsy i ich nie skleja, nie powoduje nieestetycznych grudek. Pogrubia i delikatnie wydłuża rzęsy.
W drogerii internetowej można trafić dużo taniej.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 4

Jedna z lepszych maskar.

Maskarę dostałam w prezencie od koleżanki, więc chętnie ją przetestowałam. Zawsze byłam wierna maskarom z maybelline, ta jednak mnie zaskoczyła a wymagania mam niemałe. Tusz faktycznie pogrubia rzęsy i bardzo je wydłuża. Już jedna warstwa dae efekt jaki inne tusze dają przy dwóch a nawet trzech. Szczoteczka jest bardzo wygodna, posiada dwa rodzaje igiełek.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4

Tusz dla każdego

Do zalet maskary można na pewno zaliczyć bardzo głęboki czarny kolor, który nadaje oku charakteru. Bardzo przyjemna do pracowania szczotka można wytuszować dokładnie rzęsy bez zbędnego mazania powieki. W ciągu dnia nie kruszy się, ładnie wygląda. Nie daje efektu wow, ale do użytkowania na co dzień sprawdza się nienagannie.

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Bardzo średni

Skusiłam się na ten tusz po rekomendacji jednej z modelek na IG, akurat był na promce w Rossmannie. Chociaż pierwsze wrażenie było pozytywne to teraz po kilku miesiącach używania stwierdzam, że to przeciętny tusz. Ma bardzo ładny, głęboki, czarny kolor i rzeczywiście wydłuża rzęsy, ale niestety efekt jest na „chwilę”. Tusz się kruszy i osypuje, rozmazuje pod wpływem gorszej pogody. Zostawia pandę pod okiem po kilku godzinach. Zdecydowanie nadaje się na szybkie wyjście, albo kiedy nie zależy nam na długotrwałym i precyzyjnym makijażu. Do stosowania na całodzienne wyjście zdecydowanie się nie nadaje.

Kupiony w: Inna drogeria

Niepozorne cudo

Tusz otrzymałam w prezencie od siostry, właściwie był to przekaz: zobacz, znalazłam idealny i tani tusz do rzęs! Spróbowałam i kończę właśnie trzecie opakowanie :)

Zacznijmy od tego, że mascara pięknie rozdziela rzęsy, pogrubia je i zostawia naprawdę wyraźnie zaznaczone oko. Szczoteczka jest wygodna, nie zostawia grudek. Czerń jest głęboka, a pojemność odpowiednia. Tusz nie odbija się na powiekach w trakcie dnia, zostaje na miejscu, nie kruszy się.

Jest to moj ulubiony tusz, dostępny w drogeriach stacjonarnych i w sieci!

Niepozorna czerwona laleczka

Tusz ten kupiłam przez sporą promocję, która była na niego w drogerii Rossmann. Bodajże z około 80 złotych na około 20. Co prawda w drogeriach internetowych znajdziemy go za 20-30 złotych w regularnej cenie, ale nie ma to jak zakupy stacjonarne ;p.

Jakbym miała wybrać jeden kolorowy kosmetyk, który miałabym używać całe życie, to byłby to tusz do rzęs. Mam taką urodę, że robi on diametralną różnicę na mojej twarzy, wyraźnie ją ożywiając. Tym razem, dzięki sporej promocji, w moje ręce wpadł tusz Pupa Milano. Dla ciekawych, co oznacza ta zabawna ''pupa'' w nazwie marki - jest to po prostu z języka włoskiego lalka, laska, laleczka. Urocze, prawda :D? Ale czy ta laleczka dobrze mi się sprawdziła? Otóż tak! Już od pierwszego użycia pięknie rozdziela. Nie jest przesadnie mokry i szczoteczka nie nabiera też zbyt dużej ilości produktu. Jedna warstwa zdecydowanie niektórym osobom starczy, szczególnie fanom lekkiego makijażu, bo już wtedy świetnie pogrubia i nadaje kruczoczarny kolor włoskom. Jednak ja jestem fanką wyrazistych rzęs, więc nakładam dwie/trzy warstwy. Ale wiecie - nie muskam ich delikatnie, tylko porządnie wjeżdżam w nie zygzakiem ;p. Osiągam wówczas efekt wachlarza, bo to tusz, który sprząta, gotuje i wyjdzie jeszcze z psem :D. A po polsku - rozdziela, pogrubia, wydłuża i podkręca. Czasami jestem wręcz w szoku, że moje naturalne rzęsy mogą wyglądać na sztuczne. A wystarczy trafić na dobrą mascarę :)! Ponadto ma dobrą trwałość. Nie odbija się pod oczami (nienawidzę, kiedy się to dzieje) i nie kruszy. Dopiero teraz, kiedy zrobił się nieco starszy, po całym dniu zostawia kilka drobinek pod okiem, ale to nie jest coś, czego nie da się ogarnąć. Co ciekawe, trwałość idzie tutaj w parze z łatwym zmywaniem. Olejkiem do demakijażu rozpuszczam go w kilka chwil. Tak więc, jak widać, trafił w dziesiątkę. Dla mnie to jeden z najlepszych tuszów do rzęs, jakie miałam przyjemność używać. Wrócę do niego z wielką chęcią <3.

Szczoteczka jest silikonowa, prosta, ale ma dwa rodzaje wypustek. Na większym obszarze są one standardowe, krótsze, ale mamy też rząd delikatnie dłuższych, cieńszych i bliżej siebie osadzonych. Nie zauważyłam jednak różnicy w efektach - maluje zawsze tak samo. Należy raczej do kategorii tych większych, przez co wielokrotnie ubrudziłam sobie powieki, lecz praktyka czyni mistrza. Z czasem ręka przyzwyczaja się do pracy z taką szczoteczką.

Opakowanie jest w pełni plastikowe, czerwone, z połyskującymi, srebrnymi napisami. Nie robi wielkiego wrażenia, bo jest minimalistyczne i bardzo standardowe, ale skrywa w sobie naprawdę świetny produkt! Przez ten wyrazisty kolor łatwo go znaleźć w kosmetyczce :D. I choć jest plastikowe, to plastik ten ma dobrą jakość. Twardy i mocny. Patyczek od szczoteczki również stabilnie trzyma się całości. Pojemność według producenta to 10ml.