PUPA, Ultraflex Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

PUPA, Ultraflex Mascara (Pogrubiająco - wydłużający tusz do rzęs)

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.81/5

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 3.48/5

Marka
Cena PLN 60.00

Ultraflex Mascara marki PUPA to maksymalnie podkręcający & ekstremalnie wydłużający tusz do rzęs.
Dzięki ekskluzywnej formule z dużą zawartością składników modelujących oraz wyjątkowych polimerów, rzęsy są równomiernie pokryte od nasady, aż po same końce. Tusz tworzy cienką warstwę w postaci filmu, który daje rzęsom ekstremalne podkręcenie oraz maksymalną trwałość. Specjalna szczoteczka z elastycznymi włoskami doskonale rozczesuje rzęsy i aplikuje odpowiednią ilość tuszu Ultraflex Mascara, rozprowadzając go równomiernie po całej długości rzęs.

Efekt
wydłużające, podkręcające
niewodoodporne

Maksymalne wydłużenie

Kupiłam w drogerii EZebra tą mascarę bo była ona w promocyjnej cenie a szukałam takiej która jest skutecza ale niedroga i nie myliłam się bo dobrze maluje rzęsy oraz pogrubia w zadowalający sposób,jest ona dostępna na rynku od wielu lat bo marka Pupa slynie ze swoich dobrze zaprojektowanych kosmetyków do pielęgnacji oraz makijażu i ten tusz jest jednym z bardziej lubianych i docenianych bo wydłuża rzęsy w taki sposób aby wraz z cieniami do powiek oraz dobrze zrobioną kreską tworzyć ciekawy look na każdą okazję.Jestem zadowolona bo podoba mi się jak maluje dobrze dobraną czernią moje rzęsy aby nadać im nowego, lepszego wymiaru.Polecam.

Jeden z ulubionych

Często do niego wracam, najczęściej, gdy jest na promocji za około 20 - 25zł. Cena niepromocyjna powala, a kupuję kosmetyki w 99% stacjonarnie.

Lubię ten tusz za wszystko, łącznie z opakowaniem. Piękny czerwony kolor i ogólny design bardzo mi się podoba.

Szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy. Nabiera odpowiednią ilość tuszu, by ich nie sklejać. Rzęsy są wydłużone i ładnie podkreślone. To ostatnie głównie za sprawą pięknej czerni produktu. Produkt nie osypuje się z czasem i nigdy nie podrażnił moich oczu.
Tusz jest bardzo wydajny, czasem starcza na 5 miesięcy bez zaschnięcia.

Jedyny minus to dosyć długi czas schnięcia. Trzeba się powstrzymać z kichaniem przez 15 minut od aplikacji.

Oj lubię

••• Rzęsy • Wymagania •••
Posiadam jasne, średniej długości rzęsy o niezbyt dużym zagęszczeniu. Lubię mocno pomalowanie rzęsy (oczywiście z umiarem) bez efektu sklejenia. Tusz nie powinien sklejać, tworzyć grudek i być trwały. Wydłużenie, rozdzielenie i pogrubienie to najczęstszy oczekiwany efekt lecz pogrubienie nie jest tak konieczne jak wydłużenie. Przy testowaniu używam jednego tuszu ale później lubię mieszać tusze i używać przy jednym makijażu dwóch czy trzech.

Tusz kupiła w drogerii na większej promocji i jedyne co mnie do niego przyciągnęło to to, że nigdy nie miałam tuszu z tej marki. Zakup jak się okazało był dobrym strzałem i z całą pewnością chętnie do niego powrócę.

ZALETY:
+ Szczoteczka, która nabiera dobrą ilość tuszu, nie jest oblepiona aczkolwiek zdarza się, że końcówka tuszu jest nieco oblepiona ale to są pojedyncze, sporadyczne przypadki, które wybaczam
+ Odcień czerni jak dla mnie satysfakcjonująca
+ Łatwa praca, malowanie rzęs szczoteczką
+ Efekt wydłużenia, delikatnego pogrubienia i rozdzielenia to coś co lubię
+ Trwały ale łatwo go usunąć
+ Nie skleja rzęs, nie tworzy grudek i nie uczula
+ Ja go bardzo polubiłam, bo już od dawna zauważyłam, że ciężko mi dogodzić z maskarą. Tusz z Essence i ten Ultraflex Mascara to dla mnie odkrycia w tym roku ( ja na dzień dzisiejszy)

WADY:
Nie znam.

Fajny tusz

Fajny czarny tusz, posiada silikonową, dość standardową sztoteczkę. Ma bardzo ładny, czarny, intensywny kolor. Maskara bardzo ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy. Nie kruszy się w trakcie dnia. Ma bardzo proste i ładne opakowanie. Tuszem pracuje się bardzo łatwo i prosto.

Bardzo słaby

Na moich rzęsach brak jakiegokolwiek efektu, rzęsy nie są ani wydłużone ani podkręcone, bardzo się osypuje pod oczami i odbija na górnej powiece. Jedno wielkie NIE. Jedyne co to fajna silikonowa szczoteczka.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Zauroczyłam się w tym tuszu przypadkiem, podczas wizyty w aptecznej drogerii. Chciałam spróbować czegoś nowego, przyciągnął mnie jaskrawo-czerwony kolor tubki. Przetestowałam obie wersje jakie oferowała PUPA i stanęło na wersji Ultraflex.

Precyzyjnie rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie ma osypywania się czy odbijania na górnej powiece - ten tusz to naprawdę must have i moje odkrycie 2023 roku.

Kupiłam już 4 opakowanie i chyba ten produkt pozostanie ze mną na dłużej.

mega dobra

Kupiłam ten tusz na promocji i nie zawiodłam się. Jest to pierwsza rzecz z marki PUPA jaką miałam okazję testować i jestem zachwycona. Na moich dość długich i gęstych rzęsach daje efekt wow. Nie osypuje się i nie rozmazuje. Szczoteczka idealnie pokrywa każdą rzęsę i wręcz spektakularnie pogrubia i wydłuża. Jest bardzo wydajna i bardzo przyjemna w użyciu. Przy pierwszym użyciu może być z nią ciężko ale po kilku dniach sprawdza się idealnie. Jedyny minus, to cena regularna. Polecam.

Jedna z lepszych maskar na rynku

Maskara wyróżnia się przede wszystkim szczoteczką - z jednej strony ma długie, dość rzadko rozmieszczone włoski, z drugiej zaś krótkie i gęste. Pozwala to na nałożenie tuszu przy samej powiece i bardzo dobre rozprowadzenie go na rzęsach.
Mam rzęsy bardzo długie i dość gęste i jest to praktycznie jedyna maskara, która ich nie skleja. Dodatkowym plusem jest to, że nie kruszy się w ciągu dnia.

Wydłużenie ekstra

Kupiłam ten produkt w sklepie stacjonarnym w jednej z drogerii. Skusiła mnie promocja na ten tusz. Markę tą znam z Instagrama. Opakowanie produktu przyciąga bardzo wzrok.

Szczoteczka silikonowa równomiernie rozkłada produkt na rzęsach, dzięki czemu rzęsy się nie sklejają i pięknie się wydłużają. U mnie maksymalnie dwie warstwy wystarczyły do uzyskania efektu, z którego byłam bardzo zadowolona.

Produkt ten jest bardzo wydajny, a jeśli chodzi o trwałość to tutaj niestety troszkę brakuje do ideału. Do codziennego makijażu jak najbardziej będzie to dobry produkt. Nie nałożyłabym go na jakąś większą imprezę.

Nie przekonał mnie

Piękne czerwone opakowanie. Eleganckie i jednocześnie skromne.
Szczoteczka dość długa, silikonowa, elastyczna.
Zapach intensywny, lekko kwaśny.

W moim przypadku nie było to ekstremalne wydłużenie i podkręcenie jak zapewnia producent. Niemniej jakiś efekt był.

Przy pierwszych użyciach na szczoteczce zostaje dość duża ilośc tuszu która niestety nie rozprowadza się równomiernie na rzęsach i powoduje ich sklejanie. Efekt nieciekawy.

Podsumowując po kilku miesiącach użytkowania nie przekonał mnie ten produkt a szkoda.

super

Bardzo fajna mascara! Jak zwykle silikonowa szczoteczka nie zawodzi. Bardzo ładnie rozdzielone i wydłużone rzęsy. Polecam!
Cena regularna nie zachwyca, ale mi udało się dorwać ją za 30 zł.

Miłe zaskoczenie

Produkt wart swojej ceny. Kupiłam po wypróbowaniu próbki od koleżanki i nie żałuję. Głęboka czerń, trwały, utrzymuje się u mnie przez cały dzień (zawsze nakładam bazę na rzęsy). Dużym plusem jest szczoteczka, fajnie rozdziela rzęsy i ich nie skleja, nie powoduje nieestetycznych grudek. Pogrubia i delikatnie wydłuża rzęsy.
W drogerii internetowej można trafić dużo taniej.