Ziaja, De - Makijaż, Mleczko micelarne nawilżające

Średnia ocena: 4.59/5

blizejciebie.pl
Średnia ocena: 5.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Micelarne, nawilżające mleczko do codziennego demakijażu twarzy i oczu. Łączy w sobie składniki ułatwiające oczyszczanie oraz substancje nawilżające skórę. Oczyszcza w jednym etapie, nie zatyka porów, pozostawia skórę nawilżoną i pachnącą. Zawiera nawilżający booster - ekstrakt z Caesalpinia Spinosa połączony z kwasem hialuronowym – surowce o aktywności nawilżającej. Czystość zapewniona przez micele, które łączą się z sebum oraz składnikami makijażu i je usuwają. Może być stosowane przez osoby noszące szkła kontaktowe. Testowane dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów. Łagodne nawet dla wrażliwych oczu. Delikatnie perfumowane.

Cera
wrażliwa
nawilżające, oczyszczające
mleczko
w butelce
>100ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Trilaureth-4 Phosphate, Sodium Cocoamphoacetate, Panthenol, Caesalpinia Spinosa Gum, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Geraniol, Linalool, Sodium Hydroxide, CI 42090 (FD&C Blue No. 1)

Idealny dla skóry wrażliwej

Zawsze mam problem z doborem kosmetyków do demakijażu, który po pierwsze będzie skuteczny a dodatkowo nie podrażni mojej skóry i tutaj trafiłam idealnie... Konsystencja jest idealna, łatwo rozprowadza się na płatkach kosmetycznych, idealnie oczyszcza skórę a do tego ładnie ją nawilża. Zapach jest bardzo delikatny dla mnie wręcz niewyczuwalny. Tak jak producent obiecuje - po zastosowaniu nie zatyka porów. Mój numer jeden dla skóry wrażliwej i problematycznej.

Bardzo dobry kosmetyk za małe pieniądze..

Mleczko micelarne nawilżające od Ziai dostałam w prezencie od siostry, jej nie posłużyło.
Produkt zamknięty w bardzo wygodnej, plastikowej butelce o pojemności
200 ml z zamknięciem na klik.
Mleczko zawiera w składzie nawilżający booster- ekstrakt z Caesalpinia spinosa połączony z kwasem hialuronowym o silnych właściwościach nawilżających.
Samo mleczko ma przyjemną i delikatnie kremową konsystencję w biało mlecznym kolorze.
Zapach przyjemny kremowy.
Produkt bardzo dobrze u mnie radzi sobie ze zmyciem makijażu, jest bardzo delikatny dla skóry.
Po użyciu mleczko nie pozostawia na skórze tłustego filmu i nie powoduje ściągnięcia skóry, twarz jest dobrze oczyszczona, świeża.
Natomiast nie radzi sobie za dobrze z demakijażem oczu, przy próbie zmycia tuszu trochę piekły i łzawiły mi oczy, dlatego używam go wyłącznie do demakijażu twarzy.

Doskonałe nawilżenie

Demakijaż jest nierozłącznym elementem mojej wieczornej pielęgnacji. Zawsze staram się pozbyć resztek makijażu z mojej buzi przed samym spaniem.
Bardzo lubię testować nowości i tym razem zdecydowałam się na mleczko micelarne z firmy Ziaja.

Produkt doskonale radzi sobie z nawet mocnym makijażem czy wodoodpornym tuszem do rzęs. Nie wysusza, nie podrażnia skóry ani nie powoduje wysypu. Dodatkowym plusem jest fakt że nie szczypie on w oczy.
Pozostawia skórę wyciszoną i nawilżoną.

Polecam :)

Jedno z niewielu, po którym nie szczypią mnie oczy

Do demakijażu oczu stosuję tylko mleczka, bo są najłagodniejsze i najskuteczniejsze.
To mleczko jest dostępne praktycznie w każdym Rossmannie za grosze i jeszcze dodatkowo często jest w promocji.

Świetnie radzi sobie z makijażem, demakijaż trwa tylko chwilę, nie trzeba trzeć oczu. Oczy po demakijażu nie szczypią, nie łzawią, a są świetnie oczyszczone.

Mleczko znajduje się w miłym dla oka opakowaniu i jest bardzo wydajne

Naprawdę nawilża

Lubię kosmetyki Ziaji, a to mleczko podpatrzyłam u mojej mamy i oczywiście z ciekawości użyłam. I jak użyłam, to przy najbliższej okazji kupiłam :) mleczko jest naprawdę skuteczne w usuwaniu makijażu, przy czym mam uczucie, że jest delikatne i naprawdę nawilża - po jego użyciu nie mam potrzeby użycia kremu nawilżającego (cera nie jest ściągnięta). Jak dla mnie świetny kosmetyk w śmiesznie niskiej cenie :)

Przydatny

Szukałam czegoś na szybko do zmywania makijażu i moim oczom ukazał się ten oto kosmetyk. Postanowiłam go sprawdzić, ponieważ marce Ziaja ufam i nie boje się nowości, mam skórę suchą, zaczerwienioną, skłonną do podrażnienień. Pierwsze użycie okazało się być strzałem w 10, sięgam po ten kosmetyk codziennie wieczorem i nie zrobił on mi krzywdy cera jest nawilzona, makijaż zmyty, oczy nie szczypią, same plusy jedyne do czego mogłabym się przyczepić to że nabieram go więcej niż płynu micelarnego dlaczego też mleczko to szybkiej się kończy ale nie kosztuje milionów więc nie będę przesadzać. Buteleczka jest ładna, prostota sama w sobie, kosmetyk dobrze się nabiera. Polecam

Porządne!

Mleczko jest na prawdę dobre do zmywania całodoniowego makijażu przy którym nie musimy bardzo przyciskać wacika aby demakijaż był skuteczny.
Nie powoduje podrażnień ani zaczerienień naskórka delikatny dla oczu i ich okolic.
Cera po jego użyciu jest miękka delikatnie nawilżona oczyszczona złagodzona i gotowa do dalszej pielęgnacji.
Niestety z makijażem wodoodporny już tak sobie dobrze nie radzi trzeba poprawiać zwykłym płynem micelarny.
Konsystencja dość gęsta lejąca wystarcza na bardzo długi czas.
Serdecznie polecam każdemu!

Uwielbiam!

Demakijaż oczu wykonuję przy pomocy mleczka, Rzadko sięgam po płyny micelarne itp. Do oczu wolę mleczko, bo jest łagodniejsze i nie wypadają mi tak po nim rzęsy.

Plusem jest łatwa dostępność tego produktu- prawie każdy Rossmann. Cena niska- około 10 zł, ale też często zdarza się na nie promocja i kupuję większy zapas.

Odkąd odkryłam to mleczko nie używam niczego innego. Świetnie zmywa makijaż oczu, radzi sobie z cieniami do powiek, kreską wykonaną eyelinerem i z tuszem na rzęsach. Radzi sobie też z makijażem twarzy czyli podkładem, korektorem i pudrem.
Oczy przy użyciu tego mleczka nie szczypią, nie łzawią, nie pojawia się na nich tzw. mgła. Jest delikatne dla oczu, ale też skuteczne, bo szybko zmywa makijaż i nie trzeba przy tym trzeć oczu.

Produkt bardzo wydajny. Jedyne co żałuję to, że odkryłam je tak późno, bo straciłam czas i pieniądze na np mleczko Garniera po którym piekły mnie oczy.

Nie można mu nic zarzucić!

Zacznę od tego, że rzadko sięgam po mleczka do demakijażu. Zdecydowanie bardziej wolę płyny micelarne. Na ten produkt zdecydowałam się będąc w Lidlu i potrzebując na szybko kupić coś do zmywania makijażu. Mój wzrok przyciągnęła prosta, ale ładna szata graficzna, niska cena- ok. 8 zł. (?) oraz przeznaczenie "sucha skóra, mocny make-up". Jest to kosmetyk, który świetnie radzi sobie z np. wodoodpornymi mascarami i długotrwałymi podkładami. Przy tym nie podrażnia twarzy, a zostawia ją dobrze oczyszczoną i co najważniejsze- nawilżoną. Nie powoduje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia, ani pieczenia podczas zmywania makijażu, a także nie zapycha i nie powoduje powstawania niedoskonałości (a moja skóra jest bardzo wrażliwa i wymagająca). Dodatkowo ma przepiękny zapach!
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to wydajność produktu. Wydaje mi się, że produkt może się dość szybko skończyć, natomiast ja takie wrażenie odnoszę co do każdego mleczka micelarnego.

Wow!

To mleczko do zmywania makijażu jest cudowne. Mam cerę suchą i często wybieram produkty nawilżające. To mleczko wpadło mi w ręce przez przypadek w drogerii, wzięłam je głównie temu, że było tanie.

Po kilku użyciach okazało się, że jest świetne! Genialnie nawilża i szybko zmywa makijaż. Skóra gładka jak po zastosowaniu maseczki nawilżającej.

Ma świetną konsystencję oraz delikatny zapach. W tej cenie trudno znaleźć coś równie dobrego.

Zdecydowanie polecam.

De-makijaż Ziaja

Bardzo fajne mleczko micelarne które nawilża oczyszcza jest bardzo wydajne i przepięknie pachnie. Stosowałam bardzo dużo i bardzo rózne tego typu produkty i ten jako jedyny wywołał u mnie efekt łał napewno kupię ponownie i z całą pewnością polecam.

Najlepsze mleczko

To najlepsze mleczko do zmywania makijażu jakie miałam. Mam cerę suchą, z oznakami starzenia, dlatego wybieram zawsze produkty nawilżające.
To mleczko kupiłam dawno temu przez przypadek i okazało się prawdziwym hitem. Mam już 3 opakowanie.
Mleczko ma świetną konsystencję, jest białe o delikatnym zapachu.
Nie dość że wspaniale usuwa makijaż, nawet wodoodporny to jeszcze doskonale nawilża skórę. Po jego użyciu nie trzeba stosować kremu na noc. Skóra jest gładka i miła w dotyku.
Mleczko nigdy mnie nie uczuliło, ani nie spowodowało podrażnień.
Mleczko jest bardzo wydajne i wystarcza na długo, a cena przystępna.
Polecam wszystkim. Ja jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię następne opakowania.