Oillan, Balance, Hydro - aktywny krem do twarzy

Oillan, Balance, Hydro - aktywny krem do twarzy

Krem długotrwale nawilża oraz wygładza suchą, odwodnioną i wrażliwą skórę. Kwas hialuronowy wiążąc wodę w głębszych warstwach skóry, przywraca odpowiedni poziom nawilżenia. Olej z ogórecznika lekarskiego intensywnie odżywia skórę, przywracając jej elastyczność i gładkość. Mało shea odbudowuje barierę hydrolipidową naskórka, wzmacniając naturalny system ochronny skóry. Witamina E neutralizuje działanie wolnych rodników, chroniąc skórę przed przedwczesnym jej starzeniem. D - pantenol łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.

uniwersalne
wrażliwa, odwodniona, sucha
ochronne, na przebarwienia, na zaczerwienienia, zimowa ochrona
bogate

Wykorzystała: kilka próbek

Rewelacja

Najpierw dostałam próbki kremu z apteki i od razu byłam zachwycona efektem jaki daje stosowanie kremu.Jest lekki ,wręcz wchłania się jak serum do twarzy ,od razu skóra jest rozpromieniona i daje uczucie nawilżenia .Mam cerę problematyczną i nie każdy krem się nadaje ,a ten świetnie działa pod makijażem ,podkład super rozprowadza się na nim .Polecam najlepszy kremik jaki miałam od lat

Krem do twarzy

Idealny dla suchej skóry zwlaszcza latem. Daje rade również jako maseczka. Ma lekka konsystencje ładny zapach oraz szybka sie wchłania. Przynosi ulgę skórze.

Niezły jak na swoją cenę

Kupiłam ze względu na niezłe oceny, nie najgorszy skład i niską cenę jak na krem apteczny (ok. 20 zł ).

Minusem dla mnie jest opakowanie w tubce (przyzwyczaiłam się do pompek lub słoików, w tubce zostaje dużo produktu, a rozcinanie i wygrzebywanie jest niewygodne), ale wiadomo - w tej cenie trudno o coś lepszego, krem był by droższy.

Skład: mamy glicerynę, masło shea, hialuronian sodu, wyciąg z alg, olej z nasion ogórecznika, skwalan, ceramid, cholesterol, witamina E, pantenol, alantoina - w skrócie niezły zestaw nawilżająco-kojąco-natłuszczający (okluzyjny).

Konsystencja nie jest zbyt tłusta - owszem, czuć że nałożyłyśmy krem na twarz, nie jest to produkt dla cer tłustych, ale dla mieszanych - normalnych - suchych - odwodnionych - naczynkowych jak najbardziej. W przypadku mojej normalnej-naczynkowej sprawdzał się idealnie na noc jako taki kompres nawilżająco-łagodzący zaczerwienienia. Na dzień, jeśli wykonywałam makijaż, to pod spód też się nadawał, ale musiałam odczekać 2-3 minuty przed nałożeniem podkładu. Działanie w porządku - cera nawilżona, bardziej elastyczna, wyciszona, ukojona w stosunku do stanu bez kremu. Czasami gdy nałożyłam go za dużo (łatwo przesadzić) to można było odczuć jego tłustość. Kluczowy jest więc umiar. Dobrze się rozprowadza, więc wystarczy naprawdę niewielka ilość.

Myślę, że warto wypróbować, jeśli macie młodą skórę i szukacie podstawowej pielęgnacji. Jest to opcja w większości lepsza od kremów drogeryjnych, a wcale nie droższa. Na promocji tym bardziej.

Ratuje z opresji

Krem do którego wracam za każdym razem kiedy moja skóra jest przesuszona albo kiedy pojawiają się na niej reakcje alergiczne po testowaniu nowości. Wiem że dzięki niemu moja skóra odzyska nawilżenie i gładkość. Odkryłam go po długich poszukiwaniach kremu idealnego.

Jestem na tak

Dostałam próbkę tego kosmetyku, ale po jednorazowym zastosowaniu byłam na prawdę bardzo zadowolona. Skóra wydawała się nawilżona ale w ten lekki sposób. Generalnie jestem na tak i myślę że skuszę się na zakup tego kosmetyku.

Towarzysz na długo

Mam cerę mieszaną, wrażliwą, skłonną do niedoskonałości i przebarwień. Co prawda krem polecany jest dla cery suchej ale nic bardziej mylnego! Używam na noc, skóra po nim jest bardzo dobrze nawilżona, odżywiona i mięciutka. Nie zapycha i nie powoduje wysypu krostek. Zapach neutralny, jest bardzo wydajny i tani. Póki co nawet nie myślę o zastąpieniu go innym.

Ulubieniec!

Krem sam w sobie jest lekki, szybko się wchłania, nie zapycha i muszę przyznać, że czuć, że nawilża. Świetnie sprawdza się jako baza bazy pod makijaż. Na noc będzie za słaby, ale na dzień idealny. Bardzo się z nim polubiłam i żałowałam kiedy dosięgnął dna. Wrócę do niego z pewnością jak już moje zapasy stopnieją.

niezły krem drogeryjny

krem według producenta przeznaczony jest do stosowania na dzień i na noc, ja używałam go głównie wieczorem, ponieważ jest stosunkowo gesty i ciężki, mimo to rozprowadza się go bardzo łatwo i nie zauważyłam żeby zapychał skórę, ze względu na konsystencję nie wydaje mi się odpowiednim produktem pod makijaż, ponieważ podkład może po nim "jeździć", ma delikatny, prawie niewyczuwalny zapach, duży plus to brak substancji zapachowych i barwników, zamknięty jest w solidnej tubce, po umyciu skóry, kiedy czasami jest ona wysuszona i ściągnięta nakładam go, a po aplikacji efekt nawilżenia utrzymuje się długo, rano skóra jest miękka elastyczna i nawilżona, wchłania się średnio szybko i pozostawia leciutko lepką warstwę, która znika po kilku minutach, wystarczy nałożyć jego niewielką ilość, ponieważ jest skoncentrowany, przez co również wydajny, jego regularna cena to około 20zł, a w promocji -50% można go dorwać za 10 zł, tak więc obie ceny są atrakcyjne, bardzo lubię testować nowe produkty i ten poszedł w odstawkę, wątpię, że jeszcze do niego wrócę, aczkolwiek był po prostu fajny, ale znam lepsze

Mój ulubieniec!

Po bardzo długich poszukiwaniach idealnego kremu wreszcie trafiłam na markę Oillan, której produkty w większości są niezastąpione. Krem lekki, ale bardzo nawilżający co jest rzadkością. Skład i cena w promocji jak najbardziej na plus. Krem łatwo się nakłada, dość szybko się wchłania. Nie świecę się po nim, jak po większości innych kremach. Jest idealny pod makijaż, mam wrażenie że to najlepsza baza pod makijaż jaką miałam :) Cena w promocji to ok. 10-15 zł w Super-Pharm. Więc nie jest to wysoka cena jak za taką jakość. Pojemność dość mała, ale krem jest bardzo wydajny. Polecam !

Mieszane uczucia

Nie wiem co sądzić o tym kremie..Nawilża po nałożeniu ale daje dziwne odczucie tłustej warstwy. Nie wiem czy przypadkiem mnie nie wysypuje,boję się że od codziennego stosowania jednak byłby komedogenny. Używam tylko na noc bo jest raczej za ciężki pod makijaż. Zapach też mi nie pasuje. Jednak krem powinien dawać trochę przyjemności przy aplikacji..

krem Oillan hydro

zdecydowanie TAK!

dawno nie spotkałam tak dobrego kremu do twarzy skupiłam sie na promocje i nie żałuje

plusy:
wydajny
skóra jest po nim nawilżona
nie podrażnia
koi zaczerwienienia
idealny pod makijaż
delikatny ma zapach
nie zapycha

minusów brak

Świetny

Idealny krem na codzień, używam i pod makijaż i na noc i jestem zachwycona. Nie zapycha, dobrze nawilża, nie uczula. Zapach nie jest powalający ale mnie się to podoba, bo wiem że krem jest bardziej "naturalny". Opakowanie jest wygodne, krem jest wydajny.
Polecam!