Avon, Mark., Big & Daring Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Avon, Mark., Big & Daring Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Pogrubiający tusz do rzęs - do 6x grubsze rzęsy (na podstawie badań właściwości fizycznych tuszu na sztucznych rzęsach).
Wygięta szczoteczka - dopasowuje się do rzęs, idealnie pokrywając je tuszem. Skoncentrowana formuła z kolagenem pogrubia rzęsy bez grudek.
Produkt odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktowe. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych:
Black
Brown black

nie dla mnie

Tusz testowałam zarówno gdy był dostępny w poprzedniej szacie graficznej jak i ten w nowej odsłonie. I zdanie mam ciągle takie samo - bardzo słaby. Za taką cenę w jakiej są dostępne w katalogu, w drogerii kupimy o niebo lepsze tusze do rzęs.

Zaczynając od szczoteczki - duża, gruba, dość rzadko rozstawione włoski - powoduje to sklejanie rzęs i uniemożliwia ich pomalowanie od samiutkiej nasady, bo możemy się ukłuć w oko.

Formuła tuszu wg mnie również nieudana - każdy egzemplarz jaki miałam po ok tygodniu zaczyna się zbijać w grudki, które osadzają się na szczotce do malowania i powoduje oblepianie nimi rzęs i dodatkowo skleja je. Po 2,5 -3 tygodniach tusz zaczyna już zasychać i po pomalowaniu osypuje się niemiłosiernie pod okiem . W ciągu dnia od pierwszego użycia, również dość szybko odbija się na powiekach i osypuje.

Nie wiem dlaczego, ale zawsze coś mnie podkusi do zamówienia tuszu z avon i później kończy się tym, że po prostu żałuję wydanych pieniędzy...

Trójka

Tusz widocznie wydłuża i pogrubia rzęsy, nie kruszy się i nie rozmazuje. Efektu pogrubienia i zwiększenia objętości nie jest spektakularny. Sprawdzi się raczej dla dziewczyn o gęstych rzęsach. Niestety jest nie trwały.

Nie polecam

Opakowanie tuszu jest dość grube przez co źle się go trzyma w ręce.
Niestety bardzo skleja rzęsy, a szczoteczka do nakładania jest wielka i gruba.
Plusem jest to, że opakowanie ma bardzo ładne kolory, nic więcej nie polecam. W promocji można go kupić już za ok 15 zł.

Dobry tusz

Tusz widocznie wydłuża i pogrubia rzęsy, nie kruszy się i nie rozmazuje. Jest dość trwały, jednak można go bez problemu zmyć się przy użyciu tradycyjnych środków, Efektu pogrubienia i zwiększenia objętości nie jest spektakularny. Sprawdzi się raczej dla dziewczyn o gęstych rzęsach. Tusz ma dobrą konsystencję i bardzo dobrze się rozprowadza. Aplikacja jest bardzo przyjemna i łatwa.

Bardzo dobry

Na początku muszę napisać, że mam długie i ciemne rzęsy więc niewiele trzeba, abym była zadowolona z tuszu. Moje oczekiwania są małe: chcę pogrubić rzęsy, tusz ma wytrzymać cały dzień bez rozmazywania i nie uczulać. Ten produkt spełnił moje oczekiwania w 100%. Rzęsy są faktycznie bardzo pogrubione, efekt jest niesamowity. Tusz wytrzymuje cały dzień bez rozmazywania. Po kilku miesiącach od otwarcia zaczął się lekko kruszyć, ale to normalne, więc się nie czepiam. Tusz mnie nie uczulił. Przy demakijażu dwufazówką schodzi bez problemu. Wadą może być jedynie ogromna szczoteczka. Nie każdy takie lubi, ja też wolę te standardowe. Ciężko tak wielką szczoteczką pomalować dolne rzęsy. Mimo to oceniam ten tusz bardzo pozytywnie, a do szczoteczki da się przyzwyczaić.

Ma moc

Bardzo fajny tusz! Mocno podkręca i pogrubia rzęsy co bardzo lubię. Dodatkowo nie podrażnia oczu! Po całym dniu pozostaje na rzęsach bez efektu skruszenia. Dość wydajny. Naprawdę godny polecenia.

bardzo fajny :)

Tusz do rzęs, który początkowo mnie irytował ale teraz bardzo mi się podoba. Mark, tusz do rzęs Avon Big & Daring Volume Black. Czytałam o nim i wywoływał wiele kontrowersji swoją ogromną szczotą i też się jej obawiałam. Faktycznie tusz ma szczotę a nie szczoteczkę, po pierwszym użyciu byłam trochę zła bo brudził powiekę i sklejał rzęsy. Dałam mu następną i następną szansę i teraz nawet fajnie mi się go używa. Tusz mocno podkreśla i pogrubia rzęsy, trzeba lekko nim operować i wszystko fajnie wychodzi. Bez żadnej poprawki kosmetyk trzyma się cały dzień, nie kruszy mi się. Podoba mi się, nie jest jakimś ideałem ale ma u mnie dobrą 5

Wersja wodoodporna

Mam wersję wodoodporną i jestem naprawdę zadowolona. Spełnia swoją funkcję bez zarzutu (przetestowane w kinie na wzruszającym filmie ;) ). Tusz ma wygiętą szczoteczkę, co pozwala solidnie podkręcić rzęsy. Oprócz tego fajnie pogrubia. Nie zauważyłam osypywania się pod oczami. Jest trwały i wydajny. Plus również za pojemność- 10 ml. W katalogu kosztuje zazwyczaj około 15 PLN, więc uważam, że warto.

słabiutki

Moja opinia o tuszach z Avonu jest taka, że niestety wszystkie są jakieś takie nieudane. Mniej lub bardziej. Ten trochę mniej ale mimo tego tusz jest słaby :( skleja rzęsy a po krótkim czasie robi się pod oczami panda.

nic specjalnego

Przecieram oczy ze zdziwienia czytając tak dobre recenzje...

Za taką cenę w drogerii można otrzymać naprawdę przyzwoity produkt, niestety Avon się tym razem nie popisał.
Szczoteczka- niewygodna, za duża, ciężko pomalować nią wszystkie, rzęsy np. te w kącikach
konsystencja - coś strasznego... grudy, grudy, grudy...
Nawet po odpowiednim oczyszczeniu szczoteczki z nadmiaru tuszu w ogóle nie da się tym operować. Rzęsy wyglądają komicznie. Jeżeli ktoś lubi efekt "pajęczych nóg" to jest to dla niego odpowiedni produkt. Fanką naturalnego efektu rozdzielonych i wydłużonych rzęs - odradzam.
Tusz i wyglądem i efektem przypomina mascarę Rimmel by Kate Moss Scandal Eyes, która swego czasu miała ocenę ok. 2 na wizażu i na szczęście została wycofana ze skalpów. Jemu wróżę to samo...

Ulubieniec

Dostałam kiedyś na urodziny i mogę szczerze powiedzieć, że był to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam. Niesamowicie wydłuża rzęsy, pogrubia także, jednak moje są dość grube i skupiałam się głównie na wydłużeniu. Polecam go na wszystkich grupach kosmetycznych jako najlepszy, polecam go także tutaj. Warty każdej ceny.

Zadawalający efekt wydłużonych rzęs!

Na wstępie mojej recenzji chciałabym zaznaczyć, iż recenzowany produkt dostałam do testów dzięki uprzejmości portalu Wizaż.pl. Jednak forma otrzymania produktu do testów nie wpływa na moją opinie.

* * *

Nie będę ukrywać, Big & Daring to mój must have. Jest to kolejny tusz Avon, który stał się moim ulubieńcem. Powoli zaczynam przekonywać się do marki Avon, jak i do jej kosmetyków. U niektórych dziewczyn tusz się nie sprawdził z różnych przyczyn. Natomiast u mnie spisał się na medal. Rzeczywiście wydłuża i równomiernie rozdziela rzęsy. Efekt pogrubienia występuje u mnie jedynie wtedy, kiedy nałożę kilka warstw tuszu - ale to chyba normalne, prawda? :-)

Co do zmywania - no niestety nie zmywa się dobrze. Płyn micelarny z Biodermy niestety nie dał rady, podobnie jak ten słynny z Garniera. I tutaj muszę się niestety przyczepić. Fajnie, że tusz jest po części wodoodporny, ale jednak jego oporność z płynami do demakijażu już nie.

Podsumowując - lubię i używam. Jestem na tak.