Pixi, Glow Tonic (Tonik złuszczający do twarzy)

Pixi, Glow Tonic (Tonik złuszczający do twarzy)

Zobacz oferty

Kultowy tonik złuszczający brytyjskiej marki Pixi. Napina, ujędrnia i wyrównuje teksturę skóry. Dzięki złuszczającemu działaniu pomaga usunąć martwe komórki i pozostawia zdrowszą skórę. Bezalkoholowy, skomponowany z najwyższą starannością z naturalnych składników, odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Jego skład jest bogaty w aloes i żeń-szeń. Zawiera także wyciąg z oczaru amerykańskiego, który ujędrnia i wygładza skórę. Dodatek kasztanowca stymuluje krążenie. Zawartość kwasu glikolowego - 5%.
Stosować rano i/lub wieczorem, jako etap pośredni między oczyszczeniem twarzy, a aplikacja serum lub kremu:
- Etap 1: oczyścić twarz
- Etap 2: nasączyć tonikiem płatek kosmetyczny i przetrzeć twarz, szuję i dekolt (omijając okolice oczu)
- Etap 3: następnie aplikować serum lub krem nawilżający.

Dobry produkt

Jest to produkt dobry, ale jak dla mnie nie idealny. Mam cerę wrażliwa z tendencją do niedoskonałości. Używałam go w okresie jesienno-zimowym tamtego roku. Rzeczywiście przy regularnym stosowaniu koloryt skóry się wyrównuje, skóra wyglada na taka bardziej „wypoczętą”, naskórek delikatnie się złuszcza, no i najważniejsze - dzięki niemu pozbyłam się drobnych krostek, które miałam na czole. Także tonik jak u mnie się sprawdził :) Minus za to, że nie zdecydowałabym się go używać przez cały rok.

Szkoda pieniędzy!

- Zły skład np: Sodium Hydroxide (czyli soda żrąca)
- Poza delikatnym rozjaśnieniem i względnym wyrównaniem kolorytu nie robi nic. Nie napina, nie ujędrnia. Nie poprawia kondycji skóry.
- Nie sprawdzi się przy cerze suchej i wrażliwej ponieważ potęguję wysuszanie oraz powoduje podrażnienia, wysyp krost i zaskórników
- Skóra po aplikacji jest lepka i lekko ściągnięta
- W tej cenie można znaleźć produkty o wiele lepszym działaniu

Dobry

Fajny tonik który używam jesienią, zimą i wczesną wiosną. Ładnie złuszcza martwy naskórek, skóra zyskuje blask i ujednolicony koloryt.
Cena jak dla mnie zaporowa. Przerzuciłam się na tonik z kwasem glikolowym z the ordinary, 2x tyle produktu za 1/2 ceny toniku z pixi, a działanie to samo a nawet lepsze.

Ani nie jestem rozczarowana, ani zadowolona

Tonik otrzymałam jako prezent urodzinowy i chyba tylko dlatego nie jestem rozczarowana, bo nie musiałam wydawać takich pieniędzy (jak na tonik) na kosmetyk, z którego jestem średnio zadowolona.

Byłam bardzo podekscytowana i zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie i szałem jakim robi sama marki Pixi wśród blogerek kosmetycznych. Dlatego spodziewałam się czegoś extra, czegoś co odróżnia ten tonik od pozostałych. I tutaj się rozczarowałam.

Oprócz delikatnego efektu zmatowienia nic innego nie zauważyłam. Jednakże te efekty zaczęły być widoczne gdy już kończyłam buteleczkę, tak więc jeśli chciałabym podtrzymać efekt musiałabym zakupić drugą buteleczkę, czego raczej bym nie zrobiła zważywszy na fakt, że wg mnie ten tonik nie ma innych plusów.
Nie zauważyłam wyrównania kolorytu, o którym wiele słyszałam w kontekście tego kosmetyku. Liczyłam, że i u mnie nastąpi delikatny efekt złuszczenia a co za tym idzie - poprawi się koloryt.
Nie zauważyłam nawilżenia, ale po użyciu pozostaje miłe wrażenie oczyszczonej, lekkie skóry. Zapach przyjemny, nie drażniący.

Konsystencja ok - tak jak w klasycznym toniku.

Bardzo dobry i wydajny tonik

Tonik zamknięty został w przezroczystej buteleczce o okrągłym kształcie. Bardzo dobrze dopasowującym się do dłoni. Przyznam szczerze, że podoba mi się bardzo cała szata graficzna marki w iście wiosennym tonie. Buteleczka zamykana jest przez nakrętkę, a jej zawartość wydobywa się przez niewielki otwór, który zresztą bardzo fajnie dozuje ilość nakładanego produktu.

Aplikacja tonik jest bardzo przyjemna, między innymi przez zapach, który jest lekko wyczuwalny, ale w żadnym wypadku nie utrzymujący się na skórze. Dla mnie to atut przy tego typu kosmetykach.

Tonika bardzo dobrze współgra z innymi kosmetykami. Spokojnie można stosować go zarówno przy wieczornej jak i porannej pielęgnacji. Nie pozostawia na skórze dziwnego filtra, przez co mamy odczucie świeżości i czystości. Przywraca skórze odpowiedni odczyn pH, ładnie rozpromienia i rozjaśnia buzie.

Bardzo dobry tonik

Produktu Pixi Glow Tonic używam od dwóch tygodni i zdecydowanie widzę efekty. Dobrze oczyszcza i pozostawia skórę gładką, przyjemną w dotyku. Jestem posiadaczką skóry tłustej ( bardzo tłustej ) ze skłonnościami do trądziku. Niestety tonik w żaden sposób nie uregulował wydzielania sebum, lecz widzę że na skórze powoli przestają pojawiać się nowe wypryski ( pojawiają się coraz mniejsze i zdecydowanie coraz rzadziej ). To z czego jestem bardzo zadowolona, to fakt że rzeczywiście zredukował zaczerwienienia, drobne pozostałości po ciężkim trądziku. Skóra ogólnie nabrała lepszego kolorytu i wygląda zdrowiej. Do tego wszystkiego tonik ma bardzo przyjemny i lekki zapach. Polecam.

Mimo innych recenzji zdecydowałam się na zakup i jestem zadowolona

Byłam sceprtczniw nastawiona do zakupu tego produktu ale zdecydowałam się ponieważ byla na niego promocja, jestem zadowolona, moja skora po nim pozostaje gladka i blyszczaca, mimo tego ze sama mialam obawy przed zakupem polecam

Rozczarowanie i to spore

Myślę, że jak większość osób, kupiłam go po tym jak zobaczyłam ile influencerek go poleca. Jak to on miał nie złuszczać i zwężać pory. Mam cerę suchą, wręcz odwodnioną i pomimo, że jest ona bardzo ładna, o tyle na nosie od lat walczę z zaskórnikami zamkniętymi i otwartymi. Zachęciłam się więc i pobiegłam do sephory. Stosowałam wedle zaleceń. Słyszałam, że sprawdzi się też cerom suchym, ale nie mojej... Tonik uczulił mnie i to mocno. Nie mam tendencji do zapychania skóry, z wyjątkiem strefy nosa i bardzo rzadko czoła, a to coś spowodowało u mnie tylko powstanie nowych zaskórników na brodzie, których wcześniej nie było, ale dodatkowo spowodował rozszerzenie porów w okolicach nosa! Przez Trzy miesiące walczyłam również z bolesnymi wypryskami na brodzie. No niestety ja nie polecam. Nie mam pojęcia co mnie tak zapchało, jaki składnik wywołał taką reakcję, ale wiem jedno, że nigdy już do niego nie wrócę! :(

Bez szału

Produkt dość drogi jak na swoje działanie. Osobiście jestem zdania, że lepiej wydać więcej na lepszej jakości produkt, niż zasypać się masą drogeryjnych kosmetyków, które będą tylko zajmować miejsce w łazience. Niestety w przypadku tego toniku, muszę zaliczyć go do tej drugiej kategorii. Poza ładnym zapachem i opakowaniem nie dostrzegam właściwie żadnych plusów. Co gorsza, po kilku tygodniach stosowania zauważyłam, że mam mocno rozszerzone, zapchane pory. Kiedy nałożę nawet delikatny makijaż, moja broda i nos wyglądają po prostu tragicznie. Nie mam skóry problematycznej, trądziku ani zaskórników, więc można się domyślić, że nie byłam zachwycona takim pogorszeniem cery.

Przyjemny

Bardzo fajny ten tonik, mysle, ze do niego wroce. Uzywalam go zeszlej wiosny i faktycznie potwierdzam jego dzialanie. Nie jest ono spektakularne, ale to sklepowy tonik, a nie zabieg kosmetyczny. Przyjemny w stosowaniu, ladnie pachnie. Przy czestym stosowaniu podraznial mi troche skore, dlatego stosowalam go co drugi dzien wieczorem. A potem nakladalam mocno nawilzajace serum i krem.

Delikatnie złuszczający tonic

Produkt zamknięty jest w niewielkim 100ml opakowaniu bądź 250 ml. Opakowanie jest wygodne w użytkowaniu, a jego szata graficzna sprawia że mam poczucie korzystania z produktów z wysokiej półki jakimi oczywiście są kosmetyki marki Pixi. Pixi Glow Tonic to złuszczający tonik do twarzy, który napina i ujędrnia skórę oraz wyrównuje jej powierzchnię. Produkt ma za zadanie pomagać usunąć martwe komórki naskórka i tak faktycznie się dzieje, pozostawiając skórę zdrową i gładką. Zmniejsza widoczność porów i przyspiesza odnowę komórkową, rozjaśnia cerę i dodaje jej blasku. Reguluje wydzielanie sebum i przyspiesza gojenie niedoskonałości. Tonik nie zawiera alkoholu i nie jest testowany na zwierzętach. Przeznaczony do pielęgnacji wszystkich typów skóry. Tonic zawiera
#5% kwas glikolowy, który złuszcza martwy naskórek i oczyszcza skórę.
#wyciąg z żeń-szenia poprawia krążenie i dodaje skórze blasku.
#sok z aloesu nawilża i łagodzi podrażnienia.
# zawiera również ekstrakt z oczaru wirginijskiego o silnym działaniu antyoksydacyjnym, przeciwzmarszczkowym i przeciwtrądzikowym.

Mieszane uczucia

Kupiłam ze względu na dobre recenzje z Youtube. Spodziewałam się efektu wow. Zużyłam dwa opakowania. Na początku zauważyłam lekką poprawę w kolorycie cery, ale to wszystko. Nie było spektakularnych efektów. Można znaleźć coś w niższej cenie z takimi samymi efektami. Tonik nie jest zły, ale to tylko tonik.