Oriflame, The ONE, Growth Booster (Olejek stymulujący wzrost paznokci)

Oriflame, The ONE, Growth Booster (Olejek stymulujący wzrost paznokci)

Olejek stymulujący wzrost paznokci. Odżywcza formuła wspomaga wzrost paznokci, staja się one dłuższe i mocniejsze w zaledwie 3 dni. Wzbogacony o ekstrakt z kiwi oraz witaminy C i E, chroni, odżywia i nawilża paznokcie i skórki.
Składniki aktywne:
- witamina C,
- witamina E,
- ekstrakt z kiwi.

Zaskoczenie

Spodziewałam się marnego efektu i bardzo się zaskoczyłam, gdy okazało się, że ten produkt naprawdę działa, a efekty widać tak szybko. Olejek ten znacznie poprawił kondycję moich paznokci. Rosną szybciej, a przy tym są bardziej wytrzymałe, nie łamią się. Produkt bardzo wydajny, stosuję często, a zużycie jest niewielkie.
Szybko się wchłania, nie trzeba długo czekać.
Przyjemny zapach.
Opakowanie estetyczne, porządnie wykonane, zakrętka z "klikiem", dzięki któremu można mieć pewność, że jest dobrze zamknięte.
Pędzelek bardzo dobrze wykonany, szeroki, łatwy w pracy.

Widoczne efekty przy regularnym stosowaniu

plusy:
+ przyjemny kwiatowy zapach
+ szybko się wchłania
+ nietłusty
+ nawilża skórki
+ przyspiesza wzrost paznokci
+ wygodny aplikator

minusy:
- trochę się klei

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niezbyt wydajny
- trudno wydobyć resztki produktu z opakowania
+ estetyczne i wygodne opakowanie

Produkt idealny

Kiedyś bardzo dawno temu dostałam olejek wzmacniający do paznokci z Oriflame. Pamiętam opakowanie i charakterystyczny zielony kolor. Przez wiele lat szukałam produktu, który by choć trochę przypominał tamten olejek. I tak w pewnym katalogu trafiłam na olejek ONE. Muszę przyznać, ze butelka jest bardzo ładna, aplikator bardzo poręczny. Produkt ma odpowiednią konsystencję, przez co łatwo go rozprowadzić dokładnie po całej płytce paznokcia. No i działanie, które jest bezkonkurencyjne. Bardzo dobrze wzmocnił moje paznokcie, efekt był widoczny nawet po zaprzestaniu używania olejku. Jest bardzo wydajny i myślę, że na pewno nie raz zrobię sobie jeszcze kurację tym produktem.

Lepszego nie ma

Po kryzysie,w czasie które moje długie i mocne paznokcie zmieniły się w ledwo wystające za opuszki maleństwa trafiłam na ten produkt. Zdziałał cuda! Szybko i widocznie wzmocnił paznokcie, sprawił, że stały się dłuższe, lekko nawilżył skórki. Zapach produktu jest bardzo przyjemny, a opakowanie to dla mnie hit. Jest bardzo zgrabne, wygodne, zamyka się na kliknięcie, pędzel jest długi, więc wygodnie się nim pracuje. Niestety sam produkt dość długo sie wchłania, łatwo go zetrzeć z paznokci gdy się nie uważa. Jest to naprawdę wydajny produkt. Minusem jest jednak według mnie jego cena regularna, jednak przy jgo wydajności można spokojnie poczekać na promocję.

Rewelacja.

Przeszłam już chyba przez 6 buteleczek tego produktu. Jest genialny. Sprawdza się przy słabych paznokciach. Stają się zdrowsze, twardsze, rzeczywiście szybciej rosną. Produkt jest wydajny, ładnie pachnie. Na pewno będę do niego wracać.

Doskonały

Olejek faktycznie stymuluje wzrost poaznokci.Na poczatku stosowalam go 2-3 razy dziennie.Pozniej raz na dobe,na noc i to wystarczylo,aby uhodowac piekna dlugosc paznokci bez szkodliwego formaldehydu.Paznokcie twarde,mocne,nie rozdwajaja sie.Kolorowa emalia idealnie na nich sie trzyma,nic nie odpryskuje.

Efekt długich paznokci w krutkim czasie

Polecam w 100%. Olejek szybko się wchłania przy bardzo zniszczonej płytce, przy zdrowszej trwa to minimalnie dłużej. Efekt dłuższych paznokcie widać ju po kilku dniach. Są zdrowsze i szybciej rosną oraz zauważyłam, że są twardsze. Jest idealny pod lakier. Stosuję go nawet kilka razy dziennie, jeżeli nie mam lakieru na paznokciach.