Barwa, Siarkowa, Antybakteryjny krem matujący

Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Formuła kremu oparta o wyselekcjonowane składniki aktywne pozwala na skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Krem ogranicza wydzielanie sebum, nadając skórze matowe wykończenie na wiele godzin. Działa antybakteryjnie, złuszczająco i ściągająco. Ponadto regeneruje i przyspiesza odnowę uszkodzonego naskórka, łagodząc i kojąc podrażnienia, a także nawilżając i wygładzając skórę. Idealnie nadaje się pod makijaż.

Matuje, ale może wysuszać

Opakowanie ładnie wygląda, krem ma mocno cytrusowy zapach. Matuje tak do 4h. Stosuję go tylko na strefę T, ponieważ wysusza pozostałe okolice (mam cerę mieszaną).

rewelacyjny na rozszerzone pory

Fantastyczny krem dla cery tłustej z rozszerzonymi porami. Podczas zimy stosowałam kurację retinolem, która doprowadziła moja tłusta i porowatą skórę do porządku, ale wraz ze wzrostem temperatury na lato, zabawa z poszerzającymi się porami w strefie T zaczęła się na nowo. Kiedy tylko zobaczyłam, że pory zaczynają się znowu poszerzać, sięgnęłam za wczasu za ten krem w połączeniu z tonikiem i peelingiem z tej samej serii, pamiętając że używałam tego zestawu parę lat temu, gdy miałam problemy skórne, no i ku memu zaskoczeniu skóra bardzo szybko wróciła do normy. Jest to mój hit do codziennej pielęgnacji skóry bardzo tłustej. Polecam.

Nie, nie, nie

Kupiłam ten krem z myślą o stosowaniu pod makijaż oraz w dni bez makijażu. Jak nietrudno się domyślić oczekiwałam zmatowienia i tego, żeby nie wysuszał.
Dodam jeszcze, że posiadam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się.

Krem zamknięto w pomarańczowym, plastikowym, 50 ml słoiczku z białą zakrętką.

Pachnie bardzo przyjemnie, cytrusowo.

Ma gęstą, zwartą konsystencję, ale dość łatwo się go aplikuje. Szybko się wchłania, niestety nie do matu. Pozostawia na skórze taką satynową poświatę.

Przez pierwsze dwa tygodnie po zakupie aplikowałam go zawsze pod makijaż, a ponieważ jego zakup zbiegł się w czasie z testowaniem nowego podkładu sądziłam, że to właśnie nowy podkład sprawia, że czułam się tak jakbym nakleiła na całą twarz cienką, nieprzepuszczalną folię. Kiedy jednak zaczęłam go używać w dni bez makijażu okazało się, że to ten krem. Czuć go na twarzy przez cały dzień, w sposób bardzo nieprzyjemny.

Dodatkowo krem podkreśla suche skórki i zapycha (zawdzięczam mu kilku drobnych nieprzyjaciół).

Podsumowując, poza przyjemnym zapachem, dość niską ceną i łatwą dostępnością nie dostrzegam żadnych plusów. Nie sprawdziła się żadna z obietnic producenta:
- krem nie matowi
- nie działa antybakteryjnie.

Bardzo dobry krem

Moja cera jest tłusta i trądzikowa. Kremu używam na codzień jako bazę pod makijaż. Krem ma lekką nietłustą konsystencję, dobrze się wchłania i matuje cerę. Wydaje mi się również że kondycja mojej trądzikowej cery jest lepsza odkąd zaczęłam go stosować. Ma ładny zapach.

Jeden wielki zawód

Kupiłam ten krem, ponieważ miał dobre recenzje. Stosuje go jakiś miesiąc i jest tylko gorzej. Mam cerę problematyczna skłonną do wyprysków różnego rodzaju i pochodzenia. Miał on za zadanie matowić skórę i zapobiegać powstawaniu trądziku. Stosowałam go codziennie rano pod makijaż a czasem nakładałam sam krem. Nie można mu zarzucić, że nie matuje, bo akurat w tym się sprawdza, ale zupełnie nie zauważyłam poprawy wyglądu mojej cery. Mogę z śmiałością stwierdzić, że jest gorzej. Coraz więcej wyprysków zwłaszcza w strefie T, nie wiem czym to jest spowodowane, ponieważ używam innych kosmetyków antytradzikowych, których jestem pewna, tylko ten krem jest nowy i nigdy więcej się na niego nie skuszę.

Matuje... I tyle

Mam cerę problematyczną z uporczywym trądzikiem. Stwierdziłam, że będzie okej dla mojej cery i kupiłam go w aptece.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to szklany słoiczek. A tak normalnie to krem był w kartoniku z podpórkami.

Zapach kremu piękny. Taki orzeźwiający, cytrusowy.

Krem rzeczywiście matuje, ale nie wiem na jak długo, bo ja nigdy nie miałam problemów z przetłuszczoną skórą. Kupiłam go ze względu na antybakteryjne działanie. Poza tym matem nie ma nic szczególnego.

Podkreśla suche skórki, wysusza i nie widziałam, żeby zwalczał trądzik. Wydaje mi się, że wręcz przeciwnie, po nim pojawiło się jeszcze więcej zmian na skórze.

Nigdy już do niego nie wrócę.

Zaskakująco dobry!

Krem kupiłam po kilku latach, z powodu nagłego wysypu. Droższe kremy totalnie nie dawały rady ani z zapychaniem ani z okropnym przetłuszczaniem skóry wynikającymi najpewniej ze zmian hormonalnych. Ku mojemu zaskoczeniu, krem za kilkanaście złotych, którego używałam dawno dawno temu okazał się idealny!

Świetny pod makijaż

Krem kupiłam z myślą przeznaczenia go pod makijaż. Producent obiecywał zmatowienie. Krem faktycznie matowi, ładnie uspokaja skórę, po kilku dniach widać różnicę, mam mniej nieprzyjaciół. Jeśli chodzi o zaskórniki, to nie zauważyłam spektakularnych efektów.
Świetnie sprawdza mi się pod makijażem, z pudrem ryżowym moja buzia jest matowa przez całą noc.
Przeczepić muszę się do nawilżenia - po regularnym używaniu kremu zauważyłam zwiększone wysuszenie mojej skóry, przez co na noc aplikuję mocno nawilżający krem a ten na dzień. Takie połączenie sprawdza mi się super.
Zapach jest przyjemny, cytrusowy, bardzo delikatny. Konsystencja kremu jest bardzo gęsta, zbita, ale ładnie rozprowadza się po twarzy.
Opakowanie bardzo eleganckie, solidne, wygodne.

Sam nie da rady

Krem ma delikatny, cytrusowy zapach i to chyba tyle z większych plusów. Bez nawilżającego serum sobie nie poradzi z odpowiednim nawilżeniem skóry co jest ważne przy skórze trądzikowej. Jego matowienie nie jest mocne ale jest. Na skórze zostaje delikatny blask. Tonik jest świetny natomiast krem już nie dorównuje poziomem.

Fajny krem

Do codziennego noszenia samodzielnie średnio się nadaje, bo szybko się wyświecam, ale pod makijaż jest super. Jest lekko tępy w rozprowadzaniu, ale nie utrudnia, to bardziej cecha niż wada/zaleta. Szybko się wchłania, faktycznie daje efekt matu, ma cytrusowy zapach, standardową pojemność i dobra cenę. Jest łatwo dostępny i wydajny, niewielka ilość wystarcza do pokrycia całej buzi. Polecam

Rzeczywiście matuje

Niestety jestem posiadaczką cery mieszanej ze skłonnością do trądziku, nie jest mi obce uporczywe świecenie się cery. Bardzo długo szukałam kremu, który złagodziłby choć trochę ten problem. Krem Barwy Siarkowej kupiłam kierując się opiniami i nie pożałowałam, zostanie ze mną na dłużej. Konsystencja kremu jest dość gęsta, zapach przyjemny i delikatny, produkt pięknie matowi cerę, jest idealną bazą pod makijaż, sprawia że makijaż dłużej wygląda świeżo, cera nie świeci się tak szybko. W dodatku nie działa drażniąco na cerę, łagodzi stany zapalne, uspokaja skórę, nie zapycha. Zdarza się, że podkreśla suche skórki, myślę, że z cerą suchą i wrażliwą by nie współpracował. Reasumując krem rewelacja jest mega wydajny, skłonił mnie do przetestowania innych produktów tej marki.

Cudze chwalicie swego nie znacie" polecam produkty BARWY, od kremów po żele mydła

Seria kosmetyków wyprodukowanych przez Barwę - Siarkowa Moc powinna być stosowana przez osoby, które mają problemy z tłustą, błyszczącą się skórą twarzy, na której pojawiają się wypryski i objawy trądziku. Krem jak najbardziej się sprawdza i pomaga wygoić skórę, likwidując jednocześnie zaczerwienienia. W moim przypadku sprawdził się w 100%, ale już wiem, że nie można go stosować bez przerwy, gdyż wysusza skórę, która w efekcie końcowym zaczyna się łuszczyć. Dlatego też proponuję stosować go systematycznie, aż do wykończenia jednego słoiczka, a później wymienić krem na jakiś odżywczy do cery z problemami trądzikowymi. Efekt gwarantowany. Najlepiej używać go jednocześnie z tonikiem z tej samej serii. Moja cera jest pełna drobnych niedoskonałości. Od kiedy używam tego kremu te niedoskonałości zaczynają się zmniejszać. Krem działa antybakteryjnie, dzięki czemu blokuje występowanie niedoskonałości. Krem bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem drobnych krostek z cery. Jest bardzo wydajny. Uważam, że bardzo dobrze matuje moją skórę i sprawia, że jest ona jedwabiście gładka. Konsystencja gęsta o przyjemnym zapachu. Opakowanie łatwe w otwieraniu. Polecam