Barwa, Siarkowa, Antybakteryjny tonik do skóry tłustej i trądzikowej

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych pozwala skutecznie zwalczyć objawy trądziku i nadmierne błyszczenie się skóry. Działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejszając wydzielanie sebum. Redukuje blizny potrądzikowe, oczyszcza i zwęża pory. Działa antyseptycznie, dezynfekuje i wysusza, a jednocześnie zapewnia optymalne nawilżenie, zatrzymując wilgoć w skórze, kojąc i łagodząc podrażnienia.

Nie działa

Ten tonik przesuszyl mi cerę. Nawet w Połączeniu z kremem z tej serii, który okazał się totalnym hitem.
Niestety nie zawsze łączenie produktów tej samej marki daje spektakularne efekty. Mi się ten tonik nie sprawdził, zapach tez ciężki.

Nie dla mnie

Skuszona wieloma pozytywnymi recenzjami wizażanek oraz wycofaniem ze sprzedaży mojego ulubionego toniku antybakteryjnego z AA zakupiłam barwę siarkową czym byłam bardzo uradowana bo ciężko było mi ją dostać w moim Rossmanie. Pełna nadziei, zachwycona zapachem i opakowaniem które nie pozwoli zmarnować ani kropli zaczęłam stosować produkt. Nie zrażał mnie początkowo brak efektów. Zaskórniki nie znikały a dodatkowo pojawiały się nowe. Na plus zasługuje fakt iż tonik fajnie odświeża i matuje ale tylko na krótko. Nie zauważyłam efektu nawilżenia który obiecuje producent. Skończyłam ten kosmetyk bo nie lubię marnotrawstwa ale już do niego nie wrócę.

Super produkt w niskiej cenie!

To mój pierwszy tonik jaki miałam okazje stosować. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się cudów po tym produkcie, jednak jestem pozytywnie zaskoczona.

Stosuję obecnie mydło siarkowe oraz mrem nawilżajacy z tej samej serii i myślę, że ten tonik mocno podbija działania obu produktów.

Po.użyciu skóra jeat gładka, zmatowiona, a pory zdecydowanie mniej widoczne.
Mniej wyświeca mi się strefa T, a zmiany trądzikowe szybciej się wysyuszają i znikają.

Osobiście jestem nardzo zadowlona.z tego toniku i na 100% bedę go używać. Polecam stosować co z kremem nawilzajacym i matujacym oraz z mydłem w kostce.. razem dają ładniejszą cerę i mniej niedoskonałości.

Naprawdę w porządku

Dostałam raz gratis ten tonik. Wcześniej nie używałam. Idealny - nie wysusza, nawilża. Skóra po nim czuje się dobrze.
Nawet fajny zapach. Zmywa wszelkie zanieczyszczenia. Polecam.

Dobry, dla niewymagających

Tonik robi to co powinien, uspokaja skórę po kontakcie z wodą. Niweluje uczucie ściągnięcia skóry po kąpieli. W dzisiejszych czasach toników ze spryskiwaczem tradycyjne otwarcie może być dla niektórych minusem ale jak dla mnie to bez różnicy najważniejsze jest pachnące cytrusami wnętrze. Jest tani i dobry poleciłabym go osobom, które nie szukają ekskluzywnych produktów, a działających. Jest to jeden z lepszych toników jakie testowałam.

Siarka i cytrusy

Miły zapach. Pomarańczowy kolor. Na bazie alkoholu niestety. Moim zdaniem zbyt mocne ma działanie. Bardzo wydajny. Ładne opakowanie. Wysusza i redukuje wypryski. Ma działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

Ani nie pomógł,ani nie zaszkodził

Tonik nie ściąga, dokładnie oczyszcza skórę.
Średni ani nie pomógł ani nie zaszkodził. Kolor pomarańczowy, zapach dość intensywny. Plus za wygodne opakowanie i za to, że cena nie jest wygórowana

Zabolało

Uradowana wizją naprawy swojej mieszanej ze skłonnością do trądziku cery zakupiłam szybko ten produkt. Niska cena, siarka, która podobno dobrze wpływa na trądzik i piękny zapach podsyciły moje podekscytowanie. Jednak już po pierwszym użyciu moja skóra była cała zaczerwieniona (nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło), lepka i piekła. Niestety tonik uczulił mnie. Przyznam, że owszem moja skóra jest gładsza, ale nie pojawiły się żadne zmiany jeśli chodzi o trądzik.

Zapach i działanie!

Według mnie, posiadaczki cery mieszanej, sprawdzał się super. Przez pewien czas, gdy moja pielęgnacja była naprawdę złożona, na mojej twarzy odbywały się wojny atomowe, był jednym z codziennych stałych elementów pielęgnacji. Owszem, tonik może lekko wysuszać bo takie jest poniekąd jego zadanie, a także składników mających za zadanie zniwelować wypryski. Nie będzie on nawilżał bo nie takie jest jego zadanie. Tylko raz miałam po nim ściągniętą cerę bo oczywistym jest, że po toniku należy zadbać o balans i nawilżyć skórę kremem.
Mi osobiście bardzo pomógł w najgorszym okresie, teraz używam sporadycznie do normalizowania cery.
Zapach jest bardzo przyjemny, mam wrażenie że pomarańczowy (?)
Buteleczka posiada zamknięcie na klik, bardzo higieniczne według mnie, poręczne i z całkiem przyjemną, klasyczną szatą graficzną.

Nie działa...

Problemy ze skórą mam tylko czasami i właśnie na takie awaryjne sytuacje kupiłam tonik siarkowy, który dla mnie okazał się zupełnie nieprzydatny. Kompletnie nie radzi sobie z wypryskami a dodatkowo wysusza strasznie skórę, która staje się napięta i szorstka. A zapach kojarzy mi się z cytrynowym płynem do mycia naczyń.

Dobra jakość do ceny.

Wydaje mi się, że tonik wypada bardzo dobrze na tle innych w podobnej półce cenowej, głównie dlatego, że nie zniszczył mi skóry. Przestraszył mnie zapach, który był, owszem, przyjemny, ale również bardzo intensywny, a jak wiadomo perfumy w kosmetykach są najczęstszym powodem alergii i podrażnień. Dobrze się sprawdził jako odświeżenie, nie powodował świecenia, nie nasilał trądziku. No i to w sumie wszystko co można o nim powiedzieć. Może jeszcze tylko dodam, że nie jest zbyt wydajny. Używałam go dwa razy dziennie i wystarczył mi na ok. 2 tygodnie. Czy kupię w przyszłości? Nie mówię nie.

Bardzo przyjemny o cytrusowym zapachu

Używałam 2 lata temu kiedy miałam o wiele większy problem z trądzikiem, teraz na szczęście jest mniejszy. Fajnie działał, skóra po nim była oczyszczona do tego zmatowiona na długi czas, po regularnym używaniu zauważyłam poprawę stanu skóry, powstawało mniej niedoskonałości i szybciej się goiły. Jak dla mnie nie ma piękniejszego zapachu nich zapach cytrusów a ten tonik właśnie tak pachnie. Podoba mi się jego zamykanie-na "klik" przez co opakowanie jest higieniczne i nie ma obaw że wyleje się nam zbyt wiele produktu. Przestałam go używać bo na rynku pojawiło sie mnóstwo nowości i chciałam je poznać ale sprawnością jeszcze do niego wrócę.