Barwa, Siarkowa, Siarkowy żel antybakteryjny

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Działanie składników aktywnych pozwala na walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Żel działa antybakteryjnie i złuszczająco, reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejszając wydzielanie sebum. Ogranicza rozwój bakterii odpowiedzialnych za trądzik, a jednocześnie nawilża i wygładza skórę, zapobiegając uczuciu ściągnięcia. Ponadto ma działanie przeciwzapalne i łagodzące.

w tubie
żel
>100ml

Dobry

Żel jest całkiem dobry. Dobrze oczyszcza twarz z pozostałości makijażu i nadmiaru sebum. Moja trądzikowa i tłusta cera podczas stosowania żelu była w dobrej kondycji. Nie wysuszył mi skóry. Zapach jak dla mnie trochę sztuczny. Konsystencja trochę za rzadka.

Ale ogólnie żel na plus, pewnie jeszcze do niego wrócę.

Oczyszcza, może wysuszać

Mam problem z przetłuszczającą się strefą T i skłonnością do zmian trądzikowych. Żel doskonale oczyszcza moją twarz, ściąga, skóra po nim aż prosi o zastosowanie jakiegoś kremu. Niestety jeśli stosuję go więcej niż raz dziennie-wysusza.

Całkiem dobry ale może przesuszać

Żel jest bardzo fajny, wygodnie się go aplikuje, wystarczy niewielka ilość na całą twarz. Stosowałam go codziennie wieczorem po zmyciu mejkapu albo po prostu żeby oczyścić wieczorem twarz. Dobrze "domywa" skórę, pozostawią ją odświeżoną i z uczuciem czystości. Zapach jest bardzo fajny, konsystencja również. Zaraz po zastosowaniu żelu nie czuć suchości skóry. Dopóki stosowałam go zamiennie z innymi produktami było okej. Niestety przy regularnym stosowaniu przez dłuższy czas może faktycznie powodować uczucie przesuszonej skóry i pojawić się mogą suche skórki.
Polecam ale na pewno nie dla skór suchych.

wysusza

na początku był spoko.po rozpoczęciu drugiego opakowania mnie wysuszać.ma ładny zapach i jest wydajny. mogłam go używać tylko co 2 dni bo zaczął wysuszać.po umyciu także jest uczucie ściągniętej skóry.trochę pomaga pozbyć się trądziku

Żel się dobrze sprawdza na mojej trądzikowej skórze. Delikatnie ją wysusza ale i dezynfekuje oraz widocznie zmniejsza ilość wyprysków i niedoskonałości. Posiada charakterystyczny zapach, który nie każdemu może przypaść do gustu ale da się przyzwyczaić a nawet go polubić.

dobry produkt

Uważam, że jest to bardzo dobry żel do oczyszczania twarzy. Świetnie oczyszcza, domywa resztki makijażu, zostawia efekt zmatowionej skóry na jakiś czas. Po użyciu twarz jest przyjemna w dotyku, gładka i na pewno nie przesuszona. Kosmetyk ma specyficzny zapach, który dla mnie na przykład nie jest zbyt przyjemny, ale byłam w stanie się do niego przyzwyczaić. Poza tym jest bardzo wydajny i przystępny cenowo. U mnie żel sprawdził się świetnie i istnieje spora szansa, że jeszcze do niego wrócę :)

Oj nie

Używałam tego produktu, gdy mój chłopak zaczął mieć dziwne problemy ze skóra, a mi akurat tez nic nie pomagało, wiec postanowiłam się wspomóc. Niestety nie jestem zadowolona z działania produktu. Fakt, ze dobrze oczyszcza twarz, ale wysusza ja. Takie działanie nie jest do końca porządane. Tłusta skóra nie powinna być tak agresywnie traktowana, a ten produkt niestety jest agresywny. Nie działał w żaden sposób na niedoskonałości. Ładnie pachnie i nic poza tym. Mimo rozszerzonej pielegnacji, nie pomogl mi.

żel myjący barwa siarkowa

Żelu używam już sporadycznie. Wcześniej używając codziennie niestety wysuszał mi cerę. Gdy używam 2-3 razy w tygodniu fajnie oczyszcza pory, zostawia skórę miłą w dotyku, redukuje sebum. Działanie się długo utrzymuje.

W porządku

Używałam go gdy szukałam innowacji w swojej pielęgnacji. Niestety nie zagościł długo w mojej codziennej pielegnacyjnej rutynie. Używałam go tylko gdy miałam delikatne zmiany na skórze, niewielkie wypryski. Produkt sam w sobie dobry, niestety nie dla każdego. Mnie pomógł, mojego brata jeszcze bardziej uczulił. W sam w sobie ok, nie robi dużej krzywdy na twarzy.

Super zapach

Tego żelu używałam co prawda dość dawno temu, ale naprawdę miło go wspominam. Był wydajny, nie ściągał skóry, nie podrażniał. Miał bardzo przyjemny, jakby pomarańczowy zapach. Posiadał drobinki, które przy oczyszczaniu peelingowały skórę twarzy. Ja kupiłam go chyba na jakiejś promocji w Rossmannie :) Poza tym miałam wrażenie, że naprawdę działał antybakteryjnie, bo moje zaskórniki były wtedy mniej widoczne, miałam też mniej niedoskonałości.

Fajny żel za niewielkie pieniądze.

Żel kupiłam za jakieś 12 złotych i uważam, że to naprawdę dobrze wydane pieniądze. Zapach po dłuższym użytkowaniu może być Trochę irytujący i wolała bym, żeby żel miał pompkę, ale jak na tą cenę jest wspaniały. Nie wysusza skóry (przynajmniej mojej, mam tłustą), zauważyłam, że mam po nim trochę mniej wyprysków. Ma fajną konstystencję, dość gęstą przez co jest mega wydajny. Ładnie radzi sobie z makijażem.

Dobry żel

Kupiłam ten żel zachęcona pozytywnymi opiniami w Internecie oraz z uwagi na dość niską cenę i jestem zadowolona z tego produktu na tyle żeby kupić go ponownie. Żel dobrze oczyszcza buzię, ma bardzo przyjemny siarkowo-pomarańczowy zapach i gęstą konsystencję bez drobinek. Po umyciu buzia jest gładka i promienna, nie ma uczucia ściągnięcia. Co prawda nie zauważyłam żeby produkt ten zniwelował trądzik ale na pewno nie pogorszył stanu mojej skóry.