Barwa, Siarkowa, Siarkowy żel antybakteryjny

ezebra
155155 opinii
ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Działanie składników aktywnych pozwala na walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Żel działa antybakteryjnie i złuszczająco, reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejszając wydzielanie sebum. Ogranicza rozwój bakterii odpowiedzialnych za trądzik, a jednocześnie nawilża i wygładza skórę, zapobiegając uczuciu ściągnięcia. Ponadto ma działanie przeciwzapalne i łagodzące.

złuszczające, antybakteryjne, nawilżające, oczyszczające
w tubie
żel
oczyszczanie twarzy
trądzikowa, tłusta

Barwa siarkowa siarkowy żel oczyszczający do twarzy

Siarkowy żel oczyszczający do twarzy od Barwa siarkowa to świetny produkt do pielęgnacji cery trądzikowej. Idealnie nadaje się do codziennej rutyny pielęgnacyjnej cery problematycznej. Łagodzi stany zapalne cery usuwa bakterie tym samym przyspiesza gojenie się krost. Ładnie pachnie świetnie się pieni dobrze myje. Osusza zmiany trądzikowe nie wysuszając tym samym cery. Idealnie się komponuje zresztą produktów z tej gamy. Polecam wszystkim borykającymi się z trądzikie. Na prawdę działa.Opakowanie jest bardzo poręczne wygodne w użyciu, a produkt wydajny. Z pewnością jeszcze nie raz zagości w mojej kosmetyczce.

Dobre oczyszczenie w dobrej cenie

Nie wiem, dlaczego go lubię, ale to dobry produkt w przystępnej cenie. Ładnie oczyszcza i myje buzię. Nigdy mnie nie 'wysuszył' ani nie podrażnił. Wydaje mi się, że wręcz koił i wyciszał wszelkie stany zapalne. Jeszcze do niego wrócę i to nie raz. Wydajne opakowanie, bardzo przyjemny zapach - pomarańczowy/cytrusowy.

Pielęgnacja antytrądzikowa

Żel zamknięty w tubie na klik o pojemności 120 ml wygodne i bezproblemowe użycie produktu żel ma ładny zapach cytrusowy jest średniej konsystencji bardzo fajnie się pieni przyjemnie się nim myję twarz bardzo dobrze oczyszcza skórę producent zaleca stosować rano i wieczorem jednak moja skóra po dwóch razaz była sucha więc mylam twarz raz dziennie nim i wtedy było wszystko ok więc trzeba z nim ostrożnie a jak sobie radzi z trądzikiem leczy go dość szybko i zmiany nie pojawiają się tak często ogranicza wydzielanie sebum oraz matuje skórę przy wygojonych zmianach lubię też użyć profilaktycznie co drugi dzień i warto go zacząć używać od jednego razu dziennie taka rada dla suchych cer jestem zadowolona

Uwielbiam ten żel

Żel spełnia swoja rolę. Dobrze oczyszcza twarz, łagodzi podrażnienia, lekko złuszcza i ogranicza wydzielanie sebum. Dzięki niemu zmiany zapalne szybciej się goją. I pojawia się ich dużo mniej. Nie podrażnia, nie mam uczucia ściągnięcia po nim.
Nieraz był ratunkiem dla mojej cery. Polecam wszystkie produkty z tej serii

Dobry

Żel jest całkiem dobry. Dobrze oczyszcza twarz z pozostałości makijażu i nadmiaru sebum. Moja trądzikowa i tłusta cera podczas stosowania żelu była w dobrej kondycji. Nie wysuszył mi skóry. Zapach jak dla mnie trochę sztuczny. Konsystencja trochę za rzadka.

Ale ogólnie żel na plus, pewnie jeszcze do niego wrócę.

Oczyszcza, może wysuszać

Mam problem z przetłuszczającą się strefą T i skłonnością do zmian trądzikowych. Żel doskonale oczyszcza moją twarz, ściąga, skóra po nim aż prosi o zastosowanie jakiegoś kremu. Niestety jeśli stosuję go więcej niż raz dziennie-wysusza.

Całkiem dobry ale może przesuszać

Żel jest bardzo fajny, wygodnie się go aplikuje, wystarczy niewielka ilość na całą twarz. Stosowałam go codziennie wieczorem po zmyciu mejkapu albo po prostu żeby oczyścić wieczorem twarz. Dobrze "domywa" skórę, pozostawią ją odświeżoną i z uczuciem czystości. Zapach jest bardzo fajny, konsystencja również. Zaraz po zastosowaniu żelu nie czuć suchości skóry. Dopóki stosowałam go zamiennie z innymi produktami było okej. Niestety przy regularnym stosowaniu przez dłuższy czas może faktycznie powodować uczucie przesuszonej skóry i pojawić się mogą suche skórki.
Polecam ale na pewno nie dla skór suchych.

wysusza

na początku był spoko.po rozpoczęciu drugiego opakowania mnie wysuszać.ma ładny zapach i jest wydajny. mogłam go używać tylko co 2 dni bo zaczął wysuszać.po umyciu także jest uczucie ściągniętej skóry.trochę pomaga pozbyć się trądziku

Żel się dobrze sprawdza na mojej trądzikowej skórze. Delikatnie ją wysusza ale i dezynfekuje oraz widocznie zmniejsza ilość wyprysków i niedoskonałości. Posiada charakterystyczny zapach, który nie każdemu może przypaść do gustu ale da się przyzwyczaić a nawet go polubić.

dobry produkt

Uważam, że jest to bardzo dobry żel do oczyszczania twarzy. Świetnie oczyszcza, domywa resztki makijażu, zostawia efekt zmatowionej skóry na jakiś czas. Po użyciu twarz jest przyjemna w dotyku, gładka i na pewno nie przesuszona. Kosmetyk ma specyficzny zapach, który dla mnie na przykład nie jest zbyt przyjemny, ale byłam w stanie się do niego przyzwyczaić. Poza tym jest bardzo wydajny i przystępny cenowo. U mnie żel sprawdził się świetnie i istnieje spora szansa, że jeszcze do niego wrócę :)

Oj nie

Używałam tego produktu, gdy mój chłopak zaczął mieć dziwne problemy ze skóra, a mi akurat tez nic nie pomagało, wiec postanowiłam się wspomóc. Niestety nie jestem zadowolona z działania produktu. Fakt, ze dobrze oczyszcza twarz, ale wysusza ja. Takie działanie nie jest do końca porządane. Tłusta skóra nie powinna być tak agresywnie traktowana, a ten produkt niestety jest agresywny. Nie działał w żaden sposób na niedoskonałości. Ładnie pachnie i nic poza tym. Mimo rozszerzonej pielegnacji, nie pomogl mi.

żel myjący barwa siarkowa

Żelu używam już sporadycznie. Wcześniej używając codziennie niestety wysuszał mi cerę. Gdy używam 2-3 razy w tygodniu fajnie oczyszcza pory, zostawia skórę miłą w dotyku, redukuje sebum. Działanie się długo utrzymuje.