Barwa, Siarkowa, Siarkowy żel antybakteryjny

Barwa, Siarkowa, Siarkowy żel antybakteryjny

Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Działanie składników aktywnych pozwala na walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Żel działa antybakteryjnie i złuszczająco, reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejszając wydzielanie sebum. Ogranicza rozwój bakterii odpowiedzialnych za trądzik, a jednocześnie nawilża i wygładza skórę, zapobiegając uczuciu ściągnięcia. Ponadto ma działanie przeciwzapalne i łagodzące.

w tubie
żel
>100ml

Super zapach

Tego żelu używałam co prawda dość dawno temu, ale naprawdę miło go wspominam. Był wydajny, nie ściągał skóry, nie podrażniał. Miał bardzo przyjemny, jakby pomarańczowy zapach. Posiadał drobinki, które przy oczyszczaniu peelingowały skórę twarzy. Ja kupiłam go chyba na jakiejś promocji w Rossmannie :) Poza tym miałam wrażenie, że naprawdę działał antybakteryjnie, bo moje zaskórniki były wtedy mniej widoczne, miałam też mniej niedoskonałości.

Fajny żel za niewielkie pieniądze.

Żel kupiłam za jakieś 12 złotych i uważam, że to naprawdę dobrze wydane pieniądze. Zapach po dłuższym użytkowaniu może być Trochę irytujący i wolała bym, żeby żel miał pompkę, ale jak na tą cenę jest wspaniały. Nie wysusza skóry (przynajmniej mojej, mam tłustą), zauważyłam, że mam po nim trochę mniej wyprysków. Ma fajną konstystencję, dość gęstą przez co jest mega wydajny. Ładnie radzi sobie z makijażem.

Dobry żel

Kupiłam ten żel zachęcona pozytywnymi opiniami w Internecie oraz z uwagi na dość niską cenę i jestem zadowolona z tego produktu na tyle żeby kupić go ponownie. Żel dobrze oczyszcza buzię, ma bardzo przyjemny siarkowo-pomarańczowy zapach i gęstą konsystencję bez drobinek. Po umyciu buzia jest gładka i promienna, nie ma uczucia ściągnięcia. Co prawda nie zauważyłam żeby produkt ten zniwelował trądzik ale na pewno nie pogorszył stanu mojej skóry.

Nie wysusza - Konsystencja galaretki - Zapach cytrynowych landrynek

Żel ma postać galaretki, nie pieni się, tylko podczas mycia "siedzi" na skórze, nie rozpuszcza się jak np Sensibio Biodermy. Po zmyciu skóra nie jest wysuszona i jestem zadowolona z efektu oczyszczenia.

Ma słodki zapach cytrynowych landrynek.

Nie odpowiadał mi ze względu na konsystencję i słodki zapach. Zasługuje jednak na dobrą czwórkę.

Taki sobie

Zachęcona opiniami i obietnicami producenta postanowiłam kupić żel siarkowy, jednak kończąc pierwsze i ostatnie opakowanie jestem zawiedziona. Uważam, że produkt nie spełnia obietnic i nie "wnosi" nic nowego w stan mojej skóry. Jedynym plusem dla niego jest to, że nie pogorszył stanu skóry.

Spoko produkt

Skusiłam się na ten produkt przez hasła "cena na do widzenia" oraz "żel siarkowy".
Ogólnie mam pozytywne skojarzenia. Produkt był bardzo wydajny. Taka tubka wystarczyła mi na ponad miesiąc codziennego użytkowania. Żelowa konsystencja, która bezproblemowo rozprowadzała się po twarzy. Czuć było zapach siarki i pomarańczy, woń szybko się ulatniała. Ładnie oczyszcza twarz z resztek makijażu. Nie zauważyłam zmniejszenia trądziku.

Przyjemny

Żel jest dosyć tani i wydajny. Dobrze się pieni oraz jest delikatny dla skóry. Nadaje się do zmywania makijażu, gdyż skóra po użyciu jest dokładnie oczyszczona i niepodrażniona. Może jedynie trochę ją wysusza. Mimo wszystko, pewnie sięgnę po niego ponownie.

Jest ok, ale nie powala

Produkt to typowy przeciętniak. Mam cerę tłustą i trądzikową, stosowałam wiele żeli do mycia twarzy, ale ten mnie jakoś szczególnie nie powalił. Nadaje efekt ściągniętej skóry i lekko wysusza. Może i jakoś hamował powstawanie nowych pryszczy, ale nie było jakiegoś wow.
Cena jak na żel jest okej, ma fajny skład w tym siarkę, która działa antybakteryjnie, co przy cerze trądzikowej jest bardzo ważne. Poza tym jest wydajny i przyjemnie pachnie.

Super

Na na ten trafiłam przez przypadek i bardzo się cieszę bo uratował on moja cerę, męczył się z trądzikiem bardzo długo nic nie pomagało aż do momentu kiedy zaczęłam go stosować wszystkie krostki znikły po kilku dniach codziennego stosowania bardzo polecam.

Wysusza

Żel Barwy Siatkowej kupiłam z myślą o moich niedoskonałościach i o błyszczeniu się skóry. Faktycznie po dłuższym myciu twarzy rano i wieczorem żelem, niedoskonałości zostały zredukowane, a wydzielanie sebum zmniejszone. Niestety skutkiem ubocznym jest wysuszona skóra twarzy oraz pojawienie się suchych skórek. Nie zauważyłam działania wygładzajacego. Często miałam problem z aplikacją produktu, nawet po lekkim naciśnięciu tubki, wylatywało za dużo żelu. Zapach bardzo przyjemny.

dla cery tłustej i mieszanej

żel bardzo dobrze myje twarz.skóra wygłąda po nim świeżo i jest czysta.nawet sprzyja usunieciu pryszczy .w ogóle baaaardzo mi si spodobał. zapach bardzo ładny .tekstura też bardzo przyjemna.wszystkim bardzo polecam

Jak dla mnie - NIE

Warto zaznaczyć, że cena żelu nie powala, zapach nie jest drażniący, wystarcza go na długo przy częstym używaniu. Jednak nie polecam go ze względu na to, co robił z moją twarzą - niewyobrażalnie wysuszał i ją ściągał. Bez kremu u mnie nie przeszedł.
Podsumowując - żel ma zalety, jednak dla mnie ponad wszystko przeważa wpływ kosmetyku na cerę, co jest tutaj ogromną wadą.