KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy uniwersalne

Avon Anew, Ultimate Supreme, Advanced Perfomance Creme Luksusowy krem odmładzajacy 45+

5 na 512 opinie
flame4 hity!
92% kupi ponownie

Porównaj ceny

ceneo
Krem Avon Anew Ultimate Supreme intensywnie odmładzający Advanced Performance Cream na dzień i noc 50ml
39,90  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
5 na 5
Kupi ponownie: 92% osób
  • 2 maja 2018 o 15:45
    świetny
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupowałam kilkakrotnie, mimo że do 45 lat brakuje mi paru wiosenek. Krem ma przyjemną aksamitną konsystencję, nie za tłustą, nie za wodnistą, taką naprawdę fajną, aksamitną. Dobrze się wchłania, ładnie pachnie i nie zapycha. Pięknie rozświetla skórę, usuwa z niej oznaki zmęczenia. Napina, ale nie wysusza i nie podrażnia. Drobne zmarszczki są mniej widoczne. Nie radzi sobie z lwią zmarszczką na czole, ale na taki problem jest już chyba potrzebny lekarz medycyny estetycznej nie zaś krem popularnej marki.
    Zalety:
    • konsystencja
    • efekt rozświetlenia i wygladzenia
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
    ivva1
    5 / 5
    11 września 2018 o 17:10
    Krem godny uwagi.
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Zużyłam ten produkt w 2 małych słoiczkach. Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Krem bardzo dobrze nawilżał twarz, szyję i dekolt. Konsystencja niby masełkowa, ale krem dobrze się rozprowadzał i szybko wchłaniał. Stosowałam go na noc , rano skóra była przyjemna w dotyku , mięciutka. Zapach raczej kosmetyków z wyższej półki , mnie sie bardzo podobał. Czy wrócę ? Tak wrócę. To jeden z lepszych kremów jakie ostatnio stosowałam.
    U konsultantki
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
    babi
    5 / 5
    16 grudnia 2015 o 8:07
    ABSOLUTNE CUDO!
    Używa od:rok lub dłużej
    Jestem w wieku ,gdy kobiety desperacko miotają się w poszukiwaniu kremu idealnego.I chyba taki właśnie znalazłam ;-) Kremy z serii Avon Anew są zawsze bardzo zaawansowane technologicznie.A ten kremik jest ich ostatnim nowym odkryciem.Mimo zimowej pory sprawdził się znakomicie.Konsystencja raczej nawilżająca,bardzo dobrze wchłania się i pod makijaż i na noc.Nie pozostawia zadnej warstewki na twarzy,wchłania się do matu,pozostawia uczucie nawilżenia i odswiezenia.A najwazniejsze są widoczne rezultaty i to od 1 uzycia! Twarz o jednolitym kolorycie,napięta ale bez uczucia sciągania,zmarszczki zniwelowane.Nadaje sie nawet pod oczy-nawilza,nie podraznia,daje efekt liftingu.Krem zawiera kwasy AHA ale nie szczypie podczas aplikacji,chociaz mam cere wrazliwą,skorą do alergii.Producent podaje ponadto,że w kremie jest złoto,perły i platyna,a więc totalnie na bogato ;-) Ja jestem zachwycona jego działaniem! Naprawdę jest wart swojej ceny! Polecam! Używam tego produktu od: 2 tygodnie Ilość zużytych opakowań: w polowie 1
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 lipca 2021 o 16:57
    Dobry krem do twarzy
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jak dla mnie całkiem w porządku krem, umieszczony w ciemnym, szklanym słoiczku. Fajny zapach produktu. Konsystencja nie za gęsta, bardzo dobrze i szybko się wchłania.
    Zalety:
    • Zapach
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 listopada 2020 o 15:35
    Najlepszy od lat
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Zdecydowanie najlepszy krem tej marki. Widocznie poprawia stan cery. Mozna powiedziec ze ja wycisza. Znikaja krostki, zaczerwienienia, cienie pod oczami, skura jest odzywiona i wypoczeta. Doskonaly dla problematycznej cery Niestety splycenia zmarszczek nie zauwazylam. Moj ulubieniec i bede do niego wracac
    Zalety:
    • Skura wyglada na wypoczeta
    Wady:
    • Nie robi nic ze zmarszczkami
    U konsultantki
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną