KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 56% osób
    Renees
    5 / 5
    14 lutego 2021 o 21:18
    Najlepsza opcja to jako odżywka bez spłukiwania albo do zabezpieczania końcówek
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Długo już na mojej liście widniał ten kosmetyk do włosów, ale najpierw chciałam dokończyć produkty, które już mam, żeby znowu nie magazynować czegoś, co na dany moment nie jest mi potrzebne. Wśród włosomaniaczek tem oleokrem jest dosyć popularny, ale czy działa to zależy od tego, czy chcemy aby robił to, co ma robić i służył danym włosom. Ja mam grube, suche, naturalnie kręcone, lubiące się puszyć, czyli takie tak zwane wysokoporowate. I używam tego kremu jako odżywka bez spłukiwania ale też jako serum, zabezpieczajace końcówki. Nakładam po prostu na długości od uszu, tak aby przy skórze nie obciążać włosów ale wygładzać końcówki. I dla moich włosów sprawdza się świetnie. W składzie jest olej moringa, dedykowany średnioporom, olej tamanu podobnie, dla średnioporów więc dla mnie to sygnał, że przy cienkich, prostych włosach ten produkt się nie sprawdzi. On jednak trochę obciąża włosy, choć u mnie to zwykły efekt braku puszenia się, ale trzyma włosy w rydzach dlatego właśnie jestem pewna, że cienkie byłyby zbyt obciążone. Poza brakiem puszenia się to moje włosy staja się takie gładkie, miękkie i super błyszczą się. Zdecydowanie widac efekt zdyscyplinowania ale bez efektu takiego oblepiającego/sztywnego. Nie jest to odżywka do spłukiwania, to produkt typowy jak serum. I można stosować nawet na suche włosy. Ja najczęściej daję na mokre, ale zdarza mi się na drugi albo trzeci dzień, kiedy jeszcze nie myję, dołożyć odrobinkę na końcówki żeby je wygładzić i mega mi się sprawuje. Kolejnym dużym plusem jest to, że produkt po ostatnim częstym stosowaniu nie wysuszył, nie uzależnił włosów. Cały czas je pielęgnuje ale na szczęście bez efektów takich, że bez nich moje włosy są z powrotem jak suche druty. Ma dosyć intensywny zapach. Mi się wydaje taki luksusowy, trochę słodki, trochę taki ciężki do opisania, ale nie jest mdły ani drażniący. Podoba mi się. I osobom w moim otoczeniu. A moje włosy bardzo chłoną zapachy, więc nic mi nie może śmierdzieć.. Tubka jest miękka, nie ma problemu z wyciskaniem serum, jest to też higieniczne, nie grzebię palcami w środki, tylko wyciskam pożądaną ilość na dłoń. Używając tego serum na końcówki nie muszę już dawać serum silikonowego, i mimo,że tak jak silikonowe nie utrwala to jednak na tyle dobrze zabezpiecza moje włosy, że nie ma już potrzeby aby je dodatkowo czymś smarować. Zarówno wtedy kiedy je stylizuję na proste jak i wtedy kiedy są naturalne, kręcone.
    32 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 czerwca 2020 o 19:44
    Piękne, gładkie końcówki bez obcinania przez długi czas!❤️
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Od dłuższego czasu staram wyjątkowo dbać o moje włosy. Oglądam dużo filmików, dużo czytam i tak oto trafiłam na ten krem z polecenia jakiejś włosowej blogerki. Bardzo ciężko mi było gdzieś dostać. Dorwalam w Rossmanie w regularnej cenie, tj. 20 zł. Produkt jest w uroczej tubie, w kolorze czarnym i złotym, zamykanej na klik. Produkt wyciskam na dłoń, następnie rozcieram w rękach i nakładam od połowy włosów w dół. Gdy zaczęłam używać produktu, moje końcowki były do obcięcia ale jeszcze się powstrzymałam. Krem stosuje po każdym umyciu, ale na suche włosy. Po pierwszym użyciu byłam mega zaskoczona jak super wygładził włosy i ich nie obciążył. Używam go od dwóch tygodni, a jestem tego zdania ze odratuje zniszczenia i obejdzie się bez obcinania. Produkt super zabezpiecza końcówki przed temperatura do 230 stopni, przed zniszczeniami i rozdwojeniem. Jest moim hitem! Kto się zastanawia- kupować, bo warto ;)
    23 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 listopada 2022 o 11:02
    Fajnie dociąża rozjaśniane wysokopory.
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Rozjaśniam włosy dość mocno (swoje naturalne mam ciemnobrązowe), do tego mam typ skrętu 2b/2c i bardzo suche pukle. O oleokremach Biovaxu słyszałam jednak takie pochwały, że zdecydowałam się w końcu na zakup - używam tego kremu od dosyć dawna i chwalę go sobie, mimo, iż nie jest to stricte pielęgnacyjny specyfik. Na ten moment mogę jednak powiedzieć, że pomaga mi w dużym stopniu ujarzmić włosy i zdyscyplinować je, a ja właśnie tego potrzebuję :). ZALETY: + Estetyczna i co istotne, praktyczna tuba zamykana na zatrzask - nawet teraz, pod koniec stosowania nie mam problemów z wydobyciem kremu. + Kremowa, ale dość lekka formuła - łatwo rozprowadzić krem zarówno na wilgotnych, jak i na suchych włosach. Nie skleja - oczywiście, stosowany w rozsądnych ilościach. + Piękny, orientalny zapach - słodki, kobiecy, do tego trwały! + Krem fajnie radzi sobie z dociążaniem i dyscyplinowaniem rozjaśnianych włosów - ułatwia rozczesywanie, zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu, delikatnie wygładza, nabłyszcza i sprawia, że włosy są zabezpieczone i gładkie przez cały dzień. Prezentują się naprawdę dobrze i do tego obłędnie pachną - i tak, wiem, że to zasługa silikonów - ale są one w wielu tego typu zabezpieczających włosy preparatach, a właśnie w tym celu stosuje się olejki, sera czy właśnie ten oleokrem :). + Nie obciąża (włosy wysokoporowate). + Nie wysusza, nawet stosowany często. + Wydajny - ja nie myję włosów codziennie, więc i nie codziennie go stosuję, ale moją tubę mam od dobrych kilku miesięcy i jeszcze trochę kremu mi zostało. + Niedrogi. NEUTRALNE: +/- Skład mógłby być nieco lepszy. WADY: - Bardzo słaba dostępność - mój egzemplarz musiałam zamówić przez internet, ponieważ stacjonarnie nigdzie tego kremu nie widziałam. Reasumując - muszę przyznać, że oleokrem to ciekawa i fajna alternatywa dla olejków, które zazwyczaj stosuję celem zabezpieczenia moich włosów. Podoba mi się w nim to, że nie obciąża, a dociąża, jest przy tym lekki i przepięknie pachnie. Włosy wyglądają lepiej z nim, niż bez niego, więc z przyjemnością dokończę moją tubę i zaopatrzę się w kolejną. Polecam - warto spróbować :).
    Drogeria internetowa
    17 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Ganette
    1 / 5
    23 listopada 2022 o 19:34
    Oj skończył jako odżywka którą spłukiwałam z włosów.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Lubię produkty biovax, mają wiele naprawdę fajnych kosmetyków. Niestety ten kosmetyk się do nich nie zalicza. Masakra. Po nałożeniu na mokre włosy i wysuszeniu miałam na głowie dosłownie pozlepiane strąki, a nałożyłam bardzo bardzo mało produktu. Po nałożeniu na suche włosy były tak paskudne w dotyku jakbym siedziała cały dzień w pyle, miałam ostatnio remont i przy cięciu płytek osadzilo mi się pełno pylu we włosach, efekt był bardzo podobny po nałożeniu tego produktu na suche włosy, tyle że były jeszcze takie jakby powleczone dziwna warstwą , nie wiem nawet jak to określić. nieświeze włosy po prostu i to bardzo nieświeze. Nie wiem jak można to nałożyć bez spłukiwania. Wykorzystałam w końcu na same końcówki jako odżywka do spłukiwania, wtedy efekt był taki sobie, ale nie tragiczny jak wcześniej. Szczerze nie polecam, zmarnowane pieniądze.
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 stycznia 2022 o 0:09
    sama nie wiem
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    KIupiłam skuszona dobrymi opiniami. Niestety produkt mnie nie zachwycił. Nie powiem, że był zły ale nic szczególnego nie robił poza tym, ze pomagał rozczesać włosy. Zapach kremu całkiem przyjemny, ale do ulubionego nie będzie należał.
    Zalety:
    • pomaga rozczesać włosy
    • opakowanie
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne