Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Pomadki i szminki

Nabla Diva Crime Lipstick Matowa pomadka do ust

4,7 na 56 opinii
flame3 hity!
67% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,7 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Kupi ponownie: 67% osób
  • 19 października 2018 o 12:02
    miłe zaskoczenie
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam ze względu na kolor- czerwień o nazwie Dragonfire (seria w złotym opakowaniu). Jako fanka intensywnych kolorów na ustach, nie mogłam przejść obojętnie obok cuda o takiej nazwie. Zaskoczyła mnie wielkość opakowania- jest niewielkie w porównaniu do tradycyjnych opakowań (gramaturowo dostajemy taką samą ilość produktu jak np. w pomadkach L'oreala czy Maybelline).
    Zalety:
    • kolor- piękna, żywa czerwień z odcieniem pomarańczowym,
    • trwałość- dobrze się trzyma na ustach, jedząc umiejętnie nie wymaga wielu poprawek w ciągu dnia; nie rozmazuje się, nie wychodzi poza kontur ust, nie roluje się, nie zbiera naturalnych załamaniach ust,
    • nie wymaga stosowania konturówki,
    • efekt, który daje na ustach do miękki mat/ lekko satynowy,
    • nie wysusza ust (a dodam, że moje usta bardzo łatwo i szybko się przesuszają),
    • niewielkie i eleganckie opakowanie łatwo zmieścić w wieczorowej torebce,
    • opakowanie zamykane na klik daje pewność, ze pomadka nie otworzy się w torebce.
    Wady:
    • dostępność stacjonarnie- to największy minus produktu; kupowanie pomadki tylko na podstawie zdjęć w internecie może prowadzić do rozczarowania.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Guiri
    Guiri
    4 / 5
    23 listopada 2017 o 22:46
    Fajna ale nie najlepsza
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam te pomadkę w kolorze "Bye Bye Birdie" czyli neutralny brąz/nude. Wydawało mi się, że będzie to mój idealny nude ale, niestety, wygląda na mnie jakoś dziwnie więc oddałam ją mamie, która jest z niej bardzo zadowolona. To prawda, że formuła jest wyjątkowo komfortowa i praktycznie niewyczuwalna na ustach, jest również trwała jak na tak kremową konsystencję i nie wysusza ust. Ktoś tu pochwalił zapach, a to właśnie zapach najbardziej mi w niej przeszkadzało. Pomadka pachnie chemicznie, co prawda nie tak odrażająco jak pomadki z NYX'a (te tradycyjne), ale na tyle nieprzyjemnie, że nie miałam ochoty po nią sięgać. Jest to po prostu chemiczna woń, w żaden sposób nie zatuszowana. Mimo to, mam ochotę wypróbować jeszcze dwa odcienie - "Closer" i "Boheme" bo wydają mi się niezwykle ciekawe. Mam nadzieję, że pachną inaczej niż "Bye Bye Birdie"...
    Zalety:
    • Malutki, poręczny format.
    • Bardzo komfortowa formuła.
    Wady:
    • Odpychający chemiczny zapach.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 listopada 2017 o 14:12
    Cudo!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Naprawdę cudowna pomadka! Posiadam odcień Boheme, który staje się nudziakiem w mocnym sztucznym świetle, ale za to mocno ciemnieje w fiolet w świetle dziennym. Produkt niesamowicie trwały, podczas pracy poprawiam ją raz. Bardzo okej się zjada, nie wygląda tragicznie, schodzi równomiernie - ale też i sam proces zjadania jest czasochłonny ;) Konsystencja bardzo milusia, nie lepi się, po prostu bardzo przyjemnie się ją nosi! Opakowanie eleganckie i solidne. Warta swojej ceny!
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 września 2017 o 11:12
    Fantastyczna
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jest to najdrozsza (zaplacilam za nia niecale 50 zl na promocji) ale tez najlepsza pomadka w mojej kolekcji. Podobalo mi sie kilka kolorow, ale zamowilam najbezpieczniejszy dla mnie - zgaszony roz Ombre Rose. Juz od pierwszego nalozenia wiedzialam, ze jest to cos innego w mojej kolekcji. Pomadka jest jakby bardzo rzadka, bardzo lekka w konsystencji, ale wystarczy jedno pociagniecie by calkowicie pokryc usta. Kolor jest piekny i bardzo twarzowy. W ogole nie wysusza ust, w ogole tez jej na ustach nie czuc. Jak dla mnie, trwalosc ma najlepsza ze wszystkich tego typu pomadek. Zjadlam wlasnie tlusty obiad (pizze) i innej pomadki dawno by nie bylo, ale ta sie zjadla jedynie na srodku i to w bardzo subtelny sposob. Wydaje mi sie, ze barwi usta, ale nie w chamski, widoczny sposob, dzieki czemu nie znika do konca nawet po posilku. Podoba mi sie opakowanie, jest bardzo eleganckie, podoba mi sie tez sklad i ze jest cruelty free. Szkoda, ze sa dosyc drogie, ale za taka jakosc mozna wydac wiecej. Juz wiem, ze na pewno kupie inne odcienie. Mam nadzieje, ze inne sa rownie twarzowe jak Ombre Rose, bo mimo przejrzenia niezliczonej ilosci zdjec i swatchy w internecie nigdy nie ma sie pewnosci jak bedzie wygladac na nas. Ten kolor jednak bedzie pasowal kazdemu. Marka Nabla nie przestaje mnie zadziwiac rewelacyjna jakoscia oferowanych produktow.
    Zalety:
    • kolor (Ombre Rose)
    • trwalosc
    • opakowanie
    • sklad
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • krokuch
    krokuch
    4 / 5
    3 kwietnia 2017 o 6:59
    PRZYJEMNA
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Szminka w pięknym, eleganckim opakowaniu. Ładnie pachnie, ma fajny skład i przyjemną konsystencję. Łatwo maluje się nią usta, ale lepiej wygląda z konturówką. Kolory śliczne, tak samo wyglądają na ustach. Nie wysusza ust, ale nie jest zbyt trwała. Szkoda.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.