Rimmel, Lasting Finish 25HR Breathable, Medium Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Udoskonalona lekka formuła o trwałości, która pozostaje niezmienna.Szukasz podkładu, który będzie trwały i nie zniknie z Twojej twarzy nawet przez 25 H, a do tego pozwoli Twojej skórze oddychać? Teraz możesz mieć to wszystko dzięki Rimmel Lasting Finish 25H Breathable!

Jego ultralekka formuła zapewnia delikatne krycie, długi efekt działania, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i jest odporna na pot i wilgoć. Dzięki temu sprawdzi się idealnie przez cały rok, a zwłaszcza latem, kiedy nasza cera potrzebuje powietrza i lekkości.

Trudny podkład

Ze względu na dobrą opinię skusiłam się na kupno tego podkładu, niby żałuje ale komfort jaki zapewnia na skórze jest niesamowity i to na tyle co dobrego można o nim powiedzieć. Gama kolorystyczna do niczego, nie dość ze i tak są już ciemne to mocno oksydują na pomarańczkę. Gdyby nie oksydował to jeszcze bym mu dała szanse a tak to to chyba muszę się nieźle opalić by jakoś to wyglądało. Zapach taki jakby alkoholowy, intensywny - może nie każdemu się spodobać. Cena myśle ze adekwatna do jakości tego produktu, no niestety ale to nie jest produkt dla osób z jasną karnacją jak np. dla mnie i większości polek.

Zakochana od pierwszego użycia!

Od zawsze lubiłam testować produkty, ale po użyciu tego nie rozstaję się z nim na krok! Podkład idealnie sprawdzi się do codziennego użytku - jest lekki, lekko kryjący, skóra wygląda mega naturalnie. Bardzo przypadł mi do gustu aplikator! Na początku byłam do niego dosyć sceptycznie nastawiona, jednak po kilku użyciach wiedziałam, że to jest to! Super sprawa nie musieć brudzić paluchów podczas makijażu :) Mam skórę suchą i zawsze przed nałożeniem podkładu mocno ją nawilżam kremem, w porównaniu z innymi podkładami CZASAMI DELIKATNIE podkreślał suche skórki, mimo to wydaje mi się, że to dobry wynik, gdyż nie jeden robił skorupkę z mojej twarzy. Produktu używam już jakiś rok i uważam, że jest niezawodny!

Bardzo dobry podkład na codzień

Bardzo dobry podkład do codziennych zadań, moim zdaniem znacznie lepszy niż czerwona wersja tego podkładu.
Nie zatyka porów i nie sprawia, że cera staje się gorsza po tygodniu używania, jak w niektórych innych produktach tego typu. Krycie wystarcza do cery skłonnej do niewielkich wyprysków. Bardzo ładnie zakrywa rozszerzone pory. Dość słabo matuje, więc polecam używać dodatkowo dobrego pudru. Ma przyjemny zapach, i wygodną do używania konsystencję.
Rzeczą, która nie podoba mi się w tym podkładzie, jest sposób jego nakładania - przez gąbeczkę na patyczku, wkładaną do środka butelki. Nie jest to zbyt higieniczne, wolę nakładać podkład w tradycyjny sposób.

(za)Różowy

Kupiłam słuchając wielu pochlebnych opinii na temat tego podkładu... nieco się jednak zawiodłam. Używam 010 z Lating Finish, który jest dla mnie troszeczkę za różowy ale dobry jasnością, wydawało się więc, że ten będzie taki sam. To błąd. Z jakiegoś powodu Breathable na mnie okropnie ciemniał lub moze różowiał? Najzwyczajniej zmieniał kolor. Faktycznie bardzo lekki i przyjemny ale kolor wyklucza. Wyglądałam jakbym za długo przebywała na słońcu. Poza tym niezbyt przypadł mi do gustu aplikator. Szkoda.

Szkoda pieniędzy.

Miałam kolor 010 i 103.
010 - bardzo różowy odcień.
103 - neutralny ciemny beż.
Producent mówi o oddychającym podkładzie. Jeden wielki kit. Nakładając ten podkład w ogóle nie widać go na twarzy ma tak słabe krycie. Nie wiem ile musiałabym go nałożyć na twarz, żeby cokolwiek przykryć.
Jedyny plus to ciekawy aplikator.

Wykorzystała: kilka próbek

Delikatny fluid

Fluid idealnie nadaje się do codziennego makijażu. Jest lekki ( bardzo plynny), nie dla osób które chcą mocnego krycia. Jest wydajny, łatwo się rozprowadza, nie zatyka i nie powoduje efektu maski. Co do trwałości nie jest to 25hr ale nie utlenia się za szybko.

Do cery idealnej

Krycie tego podkładu jest bardzo lekkie więc nadaje się dla osób kompletnie nie narzekających na swoją cerę. Krycia nie zbudujemy kolejną warstwą. I choć miał być lekkim podładem to spowodował że problem zapchanej cery powrocił wraz z kiloma nieprzyjacielami.... Choć zaczynam się zastanawiać czy ich powodem nie jest czasem nie higieniczny aplikator....Kolorystyka słaba jeśli chodzi o jasne odcienie wpadają w mocno żółte tony ( zdecydowanie brakuje chłodnych ziemistych odcieni dla Polskich blondynek) nie polubił się też z moim pudrem, który zaczął się na nim warzyć. Jest rzadki przed użyciem należy go wstrząsnąć co powoduje że później się wszędzie rozchlapuje. Nie wrócę do niego tym bardziej że jego cena nie jest odpowienia do jego jakości...

Warty uwagi

Ten pokład zaskoczył mnie pozytywnie. Bardzo fajna formuła, linia kolorów też jest bardzo fajna. Dobrze kryje i nie zatyka. Nie marzę się i nie zostawia smug na twarzy. Świetnie łączy się z innymi produktami. Nie tworzy maski i jest wydajny

Ciekawy podkład

Podklad ogólnie odpowiadał mi i miał średnie krycie. Najważniejsze był lekki i nie robil maski na twarzy. Uzywalam go latem i bardzo dobrzexsue sprawdził. Jedynie ten aplikator mi nie odpowiadał i to, że nie wiedziałam ile tego produktu jeszcze mogło zostać. Poza tym dla samej konsystencji pewnie do niego jeszcze wrócę.

Naturalny efekt!

Jest to mój pierwszy podkład, do tej pory używałam tylko kremów bb, ponieważ bałam się efektu zbyt idealnej, sztucznej buzi. Produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, ma lekkie krycie (a nie średnie, jak informuje napis na opakowaniu) i na skórze daje niezwyke delikatny, naturalny efekt, przy czym cera jest wygładzona a koloryt ujednolicony. Nie podkreśla porów, nie wysusza mojej skóry twarzy (która lubi wyglądać sucho), przyjemnie się rozprowadza (używam beauty blendera). Opakowanie - szklana butelka z zakrętką, do której przymocowany jest aplikator (pacynka?) - dla mnie dużo lepsza opcja niż wyciskana tubka. Co do trwałości - jest ok, jednak szybko znika mi z czubka nos, ale mam tak akurat z chyba każdym kosmetykiem. Cena bardzo przystępna jak za tak fajny kosmetyk. Polecam każdej osobie, której zależy na bardzo naturalnie wyglądającym, lekkim makijażu!

podkład na lato

Idealny podkład na lato. Krycie ma co prawda średnie, ale ładnie ujednolica koloryt i tuszuje większość niedoskonałości. Jest ultra lekki i ma piękne wykończenie. Wygląda niezwykle naturalnie i jest w przystępnej cenie.

Nie zauważysz, że masz makijaż!

Ten podkład to mój absolutny hit! Jestem posiadaczką trudnej cery z trądzikiem i nigdy nie byłam fanką lekkiego czy średniego krycia, aż do momentu, kiedy nałożyłam go pierwszy raz na twarz.

Jest to podkład o lekkiej konsystencji, bardzo naturalnym i satynowym wykończeniu, wygląda na skórze przepięknie, a właściwie wcale go nie widać.

Ma ładne, naturalne kolory i różne tonacje, jest podkładem długotrwałym, mimo lekkiej konsystencji i delikatnego krycia, które swoją drogą można zbudować do średniego.

Nie wyświeca się i nie ściera, wspaniałe komponuje się z innymi produktami o kremowej konsystencji, więc jest idealnym produktem dla osób lubiących konruowanie na mokro.

Aplikator, choć mało higieniczny, sprawdza się świetnie, gdyż można rozprowadzić nim podkład do tego stopnia, że gąbką do nie wypije, a tylko rozprowadzi to, co pozostało po aplikatorze.

Serdecznie polecam.