Cztery Pory Roku, Intensywne wyszczuplenie, Hipoalergiczny balsam do ciała

Cztery Pory Roku, Intensywne wyszczuplenie, Hipoalergiczny balsam do ciała

Dzięki zawartości aktywnych składników wyszczuplających balsam do ciała pozwala uzyskać efekt elastycznej i jędrnej skóry, zmniejszyć widoczność cellulitu, a także wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Skutecznie nawilża, wygładza i modeluje sylwetkę. Aby uzyskać oczekiwane efekty należy połączyć regularne stosowanie balsamu z odpowiednią dietą i aktywnością ruchową.

Zawarty w produkcie ekstrakt z bluszczu zapobiega gromadzeniu się tłuszczu i hamuje powstawanie cellulitu. Ekstrakt z guarany reguluje metabolizm, ma działanie antycellulitowe i ujędrniające. 100% naturalna kofeina: aktywizuje lipazę, enzym odpowiedzialny za rozkład tłuszczy. Olej z pestek winogron intensywnie nawilża, uelastycznia i regeneruje skórę.

Wskazania: zmniejszenie widoczności cellulitu, ujędrnienie i uelastycznienie skóry, wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej.
Składniki aktywne (nowy skład): ekstrakt z bluszczu, ekstrakt kofeiny, olej z pestek winogron.

z defektami, normalna, alergiczna / atopowa
balsamy
wyszczuplające, nawilżające, antycellulitowe, ujędrniające
hipoalergiczna
w tubie

Działa pod warunkiem że nie masz cellulitu :D

Tak jak zaznaczyłam w tytule recenzji działa pod warunkiem że nie masz
cellulitu :), ja do takich nie należę mam cellulit,poza tym nie jestem młodą dziewczyną a kobietą w wieku 40+, moje ciało potrzebuje dużej dawki kolagenu, elastyny, kofeiny,koenzymu q10, od balsamu nie oczekuję że w ciągu tygodnia wyprasuje mi pomarańczową skórkę ( kto by nie chciał :D) ale pragnę żeby było jędrne, "zbite", nie straszyło swoją wiotkością ani kalafiorowymi udami, dodatkowo jak balsam jest wzbogacony o produkt który przyśpiesza nasz metabolizm w postaci chili czy imbiru to jest super.

To co mnie skusiło na ten balsam to 70% zmniejszenie cellulitu oraz opakowanie ale jak to mówił Złomek z bajki bujdy na resorach :)).

Mamy tu miękką elastyczną tubę o pojemności 250 ml, data zużycia od otwarcia 12 miesięcy,opakowanie można postawić na głowie,klapka w kolorze morelowym typu klik-klak, grafika bardzo przyjemna dla oka w srebrnym kolorze, na tle mamy logo producenta morelę z listkami a także ziarenka kawy.
Balsam pachnie delikatnie morelą,natomiast ekstraktu z kawy kompletnie nie wyczuwam,konsystencja jest bardzo fajna,dobrze się rozsmarowuje,nie ucieka z dłoni podczas aplikacji,zostawia delikatny film na ciele ale nie klei się i można od razu się ubrać.

A co nam naobiecywał producent ?
*efekt elastycznej i jędrnej skóry- nic z tego nie zauważyłam przy systematycznym stosowaniu
*zmniejszenie cellulitu i redukcja tkanki tłuszczowej-tu też nic z tego tkanka tłuszczowa ma się dobrze i cellulit tez mnie nie pożegnał
*regularnie stosowany wyszczupla sylwetkę i idealnie ją modeluje oraz pomaga zredukować obwody ciała -no ludzie to są obietnice że ho ho,nie wyszczuplił, nie zrobił ze mnie laski modelki a o redukcji bryczesów nawet nie wspomnę
*balsam utrzymuje optymalne nawilżenie skóry przez kilka godzin-i to jest TO!

Podsumowując balsam powinien mieć w swojej nazwie nawilżający bo rewelacyjnie nawilża, skóra jest delikatna w dotyku,miękka,efekt nawilżonej zadbanej skóry utrzymuje się od mycia do mycia,nie uczulił mnie ani nie podrażnił,kupiłam, zużyłam ale tęsknić nie będę.

Fajny balsam

Balsam w fajnym opakowaniu z moze nie zbyt przejrzysta grafiką .Konsystecja dosc gesty dobrze sie rozprowadza i dobrze wchłania chociaz przez chwile czuc taka śliska powłoke .Ładnie pachnie kawą z cytrusami .Na opakowaniu jest napisane ze zmniejsza widoczność cellulitu niestety nie zauwazyłam zadnej rozncy .Dobrze nawilża

Słaby

Balsam zgodnie z obietnicami ma nawilżać i wyszczuplać. U mnie nie zrobił ani jednego, ani drugiego. Doprowadził tylko do jeszcze większego przesuszenia skóry.

fajny

Balsam posiada dość gęsta konsystencje i zapach przyjemny ma w sobie podobny nuty jak inne produkty tej formi. Opakowanie jest ładne estetyczne i wygodne w użyciu jednak pod koniec trzeba je rozciąć żeby zużyć całość balsamu. Sam balsam nawilża skórę ale nie jakoś spektakularnie jednak ujędrnienie u siebie zauważyłam spore. Początkowo miałam obawy, że balsam będzie bielił skórę i się długo wchłaniał z powodu doświadczeń z innymi produktami tej firmy jednak przy mniejszej ilości w ogóle nie bieli i się wchłania dosłownie w sekundzie.

Kupiony na promocji za połowę ceny - czyli za 3,50 :D nie miałam wobec niego najmniejszych oczekiwań, a bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zapach ma słodki i intensywny, ale nie na tyle, żeby to przeszkadzało. Dobrze się wchłania, ale zostawia na skórze śliski film, który nie do końca lubię. Nawet następnego dnia skóra dalej jest odżywiona. Największe zaskoczenie - rzeczywiście zmniejsza widoczność cellulitu. Nie mam z nim znacznych problemów, więc nie mogę opowiedzieć o spektakularnym efekcie, ale w wyższych partiach ud, po ich ściśnięciu pojawia mi się nieestetyczna pomarańczowa skórka - przy użyciu tego kremu nie zauważyłam tego :) a nie zanotowałam żadnego spadku wagi i centymetrów. Mały efekt, ale cieszy :)
Polecam produkt!

Ujędrnia

Od razu na wstępie zaznaczę, że oczywiście nie wierzę, że jakikolwiek balsam może wyszczuplić ciało. Kupiłam ten balsam z myślą o ujędrnieniu nóg i wygładzeniu. I w tej kwestii spełnił moje oczekiwania w 100%. To mój niezbędnik w lato, bo dobrze nawilża, ujędrnia i przede wszystkim szybko się wchłania! Ma ładny zapach i wygodne opakowanie. Jest ciężko dostępny.

Polecam ten balsam nie tylko osobom z cellulitem

plusy:
+ ładny kawowo-owocowy zapach
+ łatwo się rozprowadza
+ długotrwale i dogłębnie nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+ delikatnie napina skórę

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- bardzo miękka tubka
+ wydajny
+ niska cena

Ładnie nawilża

Kiedy kupowałam ów balsam, w zasadzie nie kierowałam się chęcią intensywnego wyszczuplenia, bowiem doskonale zdaję sobie sprawę, że takie deklaracje przy balsamach to ściema ;) Ale dałam się skusić na "jabłkowity", świeżo-owocowy zapach i niewygórowaną cenę (w NETTO ok. 7 zł), a okazało się, że konsystencja i działanie są całkiem przyzwoite. Balsam nawilża i wygładza skórę, jest ona taka "zadbana" i emanuje dyskretnym blaskiem zdrowia. Może nie superhit, ale wart uwagi i wracam do niego. Nie jest mega wydajny, ale cena sprawia, że można go po prostu częściej kupować, nie rujnując budżetu. Dla mnie ok.