Duft & Doft, SalmonVGene Hydro Active Mask (Odmładzająca maska do twarzy)

Duft & Doft, SalmonVGene Hydro Active Mask (Odmładzająca maska do twarzy)

Pojemność 1 szt

SalmonVGene ™ Hydro Active to luksusowa maska z mikrowłókien z gęstą warstwą powietrza. Jest bogato nasączona odżywczą esencją wzbogaconą o aktywny składnik Omega-3, aminokwasy i zmieszany DNA sodu pochodzące z ekstraktów z łososia i ekstraktu z dzikiej róży. Które drastycznie poprawiają naturalny proces odmłodzenia skóry. Inne naturalne składniki, takie jak woda z fermentacji saccharomyces z zielonej herbaty (40%), kolagen i perła, zapewniają intensywne nawilżenie i rozjaśnienie odcieni skóry. W 38 ml maska jest nasycona 3 razy większą ilością substancji niż inne na rynku, zapewniając intensywne zanurzenie. To nie jest zwykła maska na twarz!

Dobrze nasączona tkanina

Bardzo lubię maski na tkaninie,ostatnio tylko takie stosuję bo są wygodne w zastosowaniu.Maska Salmon Vgene ma dobrze wycięty kształt,jest troszkę grubsza niż inne tego typu maski które do tej pory stosowałam,oraz ma całkiem przyjemny zapach. Trzymałam ją ok 20 minut,resztę esencji której było dużo w opakowaniu wklepałam na szyję oraz trochę na dekolt. Jeśli chodzi o efekt odmładzający to zauważyłam wygładzenie zmarszczek,oraz delikatne napięcie skóry. Po jej zastosowaniu moja skóra była miękka i zrelaksowana.Polecam