HelloSkin, Jumiso, Rich Nourishment Sheet Mask (Odżywcza maska w płachcie)

HelloSkin, Jumiso, Rich Nourishment Sheet Mask (Odżywcza maska w płachcie)

Zobacz oferty

douglas.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 2.83/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Innowacyjność formuły maski Helloskin Jumiso Rich Nourishment Sheet Mask polega na wykorzystaniu ekstraktu z esencji 9-krotnie gotowanego czarnego żeńszenia, to produkt, który świetnie odżywia skórę, ma bogactwo
witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.
Delikatna budowa tej maski zapewnia:
zminimalizowanie dyskomfortu: okrągły przekrój budowy włókna miękko pokrywa skórę i działa niezwykle łagodnie
doskonałą przyczepność : maska wykonana z tak miękkiego materiału bardzo dobrze przylega do skóry twarzy
szybką absorpcja żelu w masce: dzięki tak cienkiej budowie żel bardzo łatwo wchłania się w skórę
duży przepływ powietrza przez maskę: twoja skóra może oddychać przez warstwę maski podczas noszenia jej na twarzy.

Bardzo fajna

Hello skin jumiso odżywcza maska w płachcie znajduje się w saszetce.
Opakowanie jest w kolorze morelowym.cena tej maski to 8zl.znajdziemy ja w dealz.
Maska ma odżywiać nasza skórę. Ja używam masek w plachcie w celu nawilżenia i odżywienia mojej skóry. Mam skórę sucha.
Plachta jest dobrze skrojona, obficie nawilżona esencja. Dobrze przylega.
Zakładamy ja na ok 15min.nastepnie ściągamy i wklepujemy resztę esencji w skórę.
W składzie znajdziemy tutaj między innymi zeń szeń. Maska nie podrażniła mnie ani nie uczuliła. Przyjemnie pachnie tak owocowo. Skóra po jej użyciu jest mięciutka nawodniona i odżywiona. Efekt utrzymuje się kilka dni. Zauważyłam też lekkie rozświetlenie. Widziałam też inne maski z tej serii. Myślę że mogę ją polecić.

JUMISO WOW!!

Jestem naprawdę pod wrażeniem. Materiał jest cienki, dobrze przepuszcza powietrze dzięki czemu serum, którego producent nie szczędził, dobrze się wchłania. Maseczka trzyma się i bardzo dobrze przylega do twarzy. Po zdjęciu mamy efekt nawilżenia i wygładzenia, który przy tej maseczce jest WOW, ciężko mi znaleźć inne słowo. Moja skóra jest dopieszczona i szczęśliwa. Jednym minusem jest cena, do przeżycia, ale mogłaby być niższa.

Genialna!

Kupiłam w rossmanie, w którym z radością obserwuje coraz częstsze występowanie produktów koreańskich :) Mam cerę suchą, wrażliwą.. Maseczka genialnie nawilżyła twarz i dekolt (pozostałość maseczki w opakowaniu wylałam na dekolt). Buzia była pięknie rozświetlona, bez podrażnień

Najlepsza

Od niedawna maseczki Jumiso można dostać w Rossmannie. Maska jest świetna. Nawilża skórę i efekt jest wyczuwalny przez kilka dni (oczywiście jako dodatek do pielęgnacji). Esencji jest bardzo dużo w opakowaniu. Kosmetyk jest naprawdę bardzo dobry. Wzbogaca pielęgnację, nie powoduje wyprysków, esencja długo utrzymuje się na skórze, ale nie jest to irytujące. Wszystkie obietnice producenta nie są żadnym śmiesznym marketingiem, a faktycznie możemy liczyć na porządną maskę.
Bardzo lubię również inne maski z tej serii. Doceniam je za jakość i wydajność. Cena mogłaby być niższa, ale jest jeszcze do przeżycia.
Bardzo polecam.

Doskonale odżywiająca zmęczoną koreańska maska w płachcie HELLOSKIN

Bardzo delikatna i cienka, ale doskonale nasączona bogatą nawilżającą esencją koreańska maska w płachcie.
Można z powodzeniem zaaplikować na twarz i oddać się innym zajęciom przez najbliższe 25 minut od nałożenia - duża ilość esencji powoduje, że maska wolno wysycha, nie ciągnie skóry, a nadmiar można po zdjęciu płachty wklepać w twarz.
Cera jest doskonale nawilżona, elastyczna i napięta w zdrowy sposób.
Nie wymaga dodatkowej aplikacji kosmetyków pielęgnacyjnych.
Nałożona rano, np. przed wyjściem na imprezę powoduje, że dobry stan skóry wydłuża trwałość makijażu.