Cien, Food For Skin, Żel-peeling do mycia twarzy `Wygładzanie z kokosem`

Cien, Food For Skin, Żel-peeling do mycia twarzy `Wygładzanie z kokosem`

Żel-peeling do mycia twarzy - wygładzenie z kokosem min 95% składników pochodzenia naturalnego - skóra normalna, tłusta i mieszana.
Głęboko oczyszcza i złuszcza. Usuwa zaskórniki, odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność. Wygładza niedoskonałości. Redukuje nadmiar sebum i zapobiega błyszczeniu się skóry. Pozostawia uczucie świeżości.
Nie zawiera mydła, nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry, beztłuszczowy.

oczyszczające, złuszczające
w tubie
żel
>100ml

produkt ok ale bez szalu

+ cena
+ wydajnisc
+dobrze zmywa i oczyszza
+ weganska
+ dostepnosc
-pozostawia ciezka do domycia
Nie wiem czy sie skusze drugi raz ale jak za ta cene to polecam ;)

Dla mnie KIT

Naprawdę jestem w szoku taka ilością pozytywnych komentarzy. Dla mnie jest to bubel. Po pierwsze kuszenie sloganami mającymi sprawiać wrażenie że produkt jest Eco. Dla mnie daleko mu do tego. Po drugie pachnie jak jakieś stare mydliny. Ten zapach jest okropny. Po trzecie peeling z niego żaden. Po czwarte wysuszyl mi strasznie skórę. Po piąte naprawdę do cery mieszanej? Rili? To moja w takim razie potrzebuje czegoś innego. I co ze niska cena jak teraz muszę się ratować droższy i kosmetykami żeby zlikwidować te wszystkie pryszcze które mi się po nim porobily. Goodby cien wie ej cię nie kupie. Choćbys złotówkę kosztował. I ten zapach...

dobry :)

Skuszona promocją bez zastanowienia kupiłam ten produkt. Nie zawiodłam się, ale jest to zdecydowanie bardziej żel niż peeling. Kuleczki które są w produkcie nie mają właściwości peelingujących a raczej oczyszczające. Skóra po nim jest bardzo miła, przyjemna, czuć, że jest oczyszczona. Jest bardzo fajny do codziennej pielęgnacji- zwłaszcza, że jest w świetnej cenie.

Żel jest bardzo przyjemny w użytkowaniu, kuleczki nie są ostre i szybko rozpuszczają się pod wpływem wody.
+ zapach jest bardzo delikatny
+ przystępna cena
+ wydajne opakowanie
+ skóra po nim jest oczyszczona i miła w dotyku

Taki sobie

Bardziej żel niż peeling. Drobinki są dość duże ale jest ich mało i nie ma co liczyć na to że sobie dokładnie zetrzemy skórę bo po prostu się rozjezdzaja po nałożeniu.

Żel w ogóle się nie pieni, ogólnie to kojarzy mi sie bardziej z żelem miceralnym.

Jeśli chodzi o działanie to mimo ze się nie pieni to mam wrażenie jakby wsiąkał cały brud i tłuszcz z twarzy bo buzia jest oczyszczona.

Nie przesuszyl mi skóry i nic niepokojącego się nie zadziało. Za cene 3.50zl można spróbować

Pozytywne zaskoczenie

Z produktami z Lidla nie mam zbyt często do czynienia, ten peeling wzięłam z ciekawości. Sprawdza się cudownie! Nadaje się idealnie do codziennej pielęgnacji. Pięknie wygładza, oczyszcza i nawilża. Normalnie petarda! Od teraz zdecydowanie jest to produkt, który muszę mieć zawsze w łazience. Polecam!

delikatnie złuszczający z moim ulubionym kokosem

Żel wzbogacony delikatnymi drobinkami, które nie podrażniają skóry. Pachnie obłędnie (ale ja uwielbiam kokos) lekko słodko, ale świeżo. Odżywia, nawilża a przy okazji oczyszcza. Istne kombo. Zostawia skórę miękką , odświeżoną, nawilżoną ale bardzo dobrze oczyszczoną.
Cena bajka.
Bardzo wydajny

Całkiem ok

Jest to delikatny żel peelingujący, więc można stosować go codziennie. Ma bardzo ładny, przyjemny dla noska zapach. Dobrze oczyszcza skórę, pozostawia ją miękką i gładką bez uczucia ściągnięcia. wydajny. Fakt drobinek peelingujących jest Trochę mało ale spełnia swoją rolę. Polecam, zwłaszcza w tej cenie (3,50 zł w promocji)

Ciekawy żel

Zel zakupilam w Lidlu za okolo 3,50. Zel jest bardzo ciekawym nowym produktem na rynku. Zapach nie jest kokosowy, to raczej przyjemny, delikatny kwiatowy zapach. Zel ma bardzo malo drobinek peelingujacy wiec mozna go stosowac na codzien. Nie jest on peelingiem, ale zelem myjacym tak. Zel bardzo dobrze sie rozprowadza po twarzy, pozostawia ja czysta, pachanca i gotowa do dalszych zabiegow pielegnujacych. Opakowanie to tuba, dozownik wypuszcza idelna ilosc produktu. Po regularnym stosowaniu produktu nie zauwazaylam zadnych wypryskow, przesuszenia.

Strzał w dziesiątkę

Dla mnie strzał w dziesiątkę. Peeling doskonale wygładza skórę twarzy, po użyciu nie mogłam wyjść z zachwytu. Do tego należy dodać niską cenę, bo ok. 3,50 zł I mamy połączenie idealne. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Dość dobry

W moim odczuciu jest to raczej żel peelingujący. Jeżeli ktoś szuka peelingu w typie "zdzieraka" to się zawiedzie. Zawiera brązowe drobinki zatopione w przeźroczystym żelu. Drobinek jest tam sporo. Czuć je pod palcami w trakcie mycia. Daje przyjemne uczucie wygładzenia. Oczyszcza w delikatny sposób. Nie wysusza i. W większości tego typu produktów miałam uczucie "ściągnięcia" tu jest minimalne i nie powoduje to dyskomfortu, ale nie stosuję go codziennie. Ok. 2-3 razy w tygodniu. Zapach jest typowo kosmetyczny, lekko mydlany. Nie pachnie kokosem. Przyjemnie się go używa.

Luksio

Nigdy jakoś nie miałam parcia na te kosmetyki cien , choć są one zazwyczaj zachwalane,ale przy okazji małych zakupów w lidku i z racji tego że mój żel mi się akurat skonczył, wzięłam sobie z czystej ciekawości ten żel-peeling który kosztował mnie aż 3,50 zł :) I jestes pod ogromnym wrażeniem że czasem za takie grosze można kupić takie perełki. Żel ma przyjemną konsystencję, mimo że ma napisane żel-peeling jest delikatny, super oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijażu, nie podrażnia, nie uczula. Zawsze po myciu twarzy żelem , używam płynu micelarnego ktory zazwyczaj oczyszczał cerę z resztek makijazu i cos tam zostawało na waciku, a tu nic. Wacik czysty , czyli super czysta cera :) Skóra jest wygładzona i świeża. Bardzo polecam