Vichy, Liftactiv, Collagen Specialist, Creme de Jour (Krem na dzień)

Vichy, Liftactiv, Collagen Specialist, Creme de Jour (Krem na dzień)

Zawiera wysokiej jakości składniki aktywne pochodzenia naturalnego o właściwościach stymulujących produkcję naturalnego kolagenu oraz ujędrniających skórę. Po pierwszym zastosowaniu następuje poprawa sprężystości, skóra jest widocznie wygładzona.

Mój nowy ulubieniec <3

W temacie kremów wybrzydzam jak mało kto! Nie może być ani za tłusty, ani zbyt wodnisty. Musi ładnie pachnieć, ale nie nachalnie i drażniąco. Powinien dobrze nawilżać i nadawać się pod makijaż.

Taki właśnie jest ten krem! Już po pierwszym nałożeniu wiedziałam, że się pokochamy. Uwielbiam zapach, ale najbardziej jestem zachwycona działaniem. Genialnie wygładza i nawilża skórę. Po użyciu buzia wygląda bardzo promiennie. Świetnie nadaje się pod makijaż. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustej ani lepkiej warstwy.

Opakowanie pierwsza klasa - praktyczne i estetyczne.

Z pewnością zostanie ze mną na dłużej. Wypróbujcie!

Agata

Bardzo dobry!

Mam skórę dojrzałą i uwielbiam markę Vichy, raczej nigdy się nie rozczarowałam jej produktami, tak było i w tym przypadku. Krem ma świetną konsystencję i kolor, bardzo lubię kolorowe kremy. Działanie widać już po pierwszym nałożeniu, skóra momentalnie się wygładza, jest niesamowicie miła w dotyku, krem świetnie się wchłania, nie ma niemiłego efektu ściągnięcia, a mimo to skóra jest wyraźnie lepiej napięta, nawilżenie i komfort odczuwalne są przez cały dzień. Krem ma trochę podobne działanie do bazy pod makijaż, podkład świetnie się na nim rozprowadza i trzyma przez cały dzień.

Rewelacyjny

Krem Vichy Liftactiv Collagen Specialist skradł moje serce już po kilku pierwszych użyciach. Ma bardzo lekką konsystencję (lekko żelową), doskonale się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy. Po jego użyciu skóra jest widocznie wygładzona, doskonale nawilżona i sprężysta . Krem widocznie wyrównuje koloryt skóry, cera jest sprężysta i jedwabista. Nie zapycha, nie podrażnia, nie uczulił mnie. Ma przyjemny zapach, bardzo dobrze się rozprowadza i może być stosowany pod makijaż. Po jego użyciu cera jest wygładzona, pełna blasku, rozświetlona. Zauważyłam również, że drobne zmarszczki trochę zostały spłycone.To jest chyba pierwszy produkt, który tak dobrze sprawdził się na mojej twarzy - jakby był stworzony specjalnie dla mnie. Krem jest rewelacyjny i na pewno pozostanie ze mną na długo. Produkt zamknięty w szklanym, czerwonym słoiczku z minimalistyczną grafiką, wygląda bardzo elegancko.

Dla mnie: świetny!

Jak to z Vichy - sam fakt posiadania cieszy.
Przez kilkanaście lat sporo produktów tej marki przewinęło mi się przez dłonie. Praktycznie z każdej serii coś miałam/mam i tylko 2 razy nie tyle się zawiodłam, co spodziewałam się więcej, bo właśnie tak postrzegamy Vichy - wysoka półka.
Myślę, że ten krem może stać się kolejnym bestsellerem Vichy.
Jest taki akuratny: nawilża, wygładza, redukuje przebarwienia, poprawia wygląd skóry, dobrze się wchłania, nie jest przesadnie inwazyjny, nie podrażnia, nie męczy twarzy. Krem idealnie skrojony pod potrzeby kobiety 30+, której smog, zmęczenie i szarzyzna twarzy nie są obce.
Bardzo szybko widać efekty. Mnie zachwycił. Cena dość wysoka ale taki kosmetyk kupuję raz na kilka miesięcy.

Ujędrnia, wygładza i nawilża

Prędzej czy później bajka o pięknej i gładkiej skórze może zostać czymś zmącona - pierwszą zmarszczką, utratą jędrności skóry czy jej nierównomiernym kolorytem, co z kolei przyczyni się do mniejszej pewności siebie. Warto nie dopuścić do złego zakończenia z pomocą dobrego kremu, który nawilży, wygładzi oraz ujędrni skórę :). Taka inwestycja w postaci odpowiedniego kosmetyku to w tym przypadku podstawa. A skóra odwdzięczy się nam jak bliska przyjaciółka - blaskiem i promiennością.

Krem na dzień z zawartością kolagenu marki Vichy otrzymałam w ramach testowania na Wizażu, za co bardzo dziękuję. Intensywny tryb życia, częste podróże oraz brak snu znacznie odbiły się na mojej cerze, czyniąc ją pozbawioną jędrności, poszarzałą i smutną, nawet posiadającą już niewielkie zmarszczki. Szczerze przyznaję, że z ogromną ciekawością przyjrzałam się temu kremowi - w tym przypadku otrzymujemy bardzo ładny, czerwony słoiczek z białą zakrętką, który skrywa 50 ml delikatnego, pięknie pachnącego produktu o łagodnym, kremowym (lub lekko morelowym?) odcieniu. Jego konsystencja nie mogłaby być lepsza - jest lekka i bardzo przyjemna, dzięki czemu krem szybko się wchłania i nie zostawia na skórze lepkiej warstwy. Świetnie sprawdzą się przy tym jako krem pod makijaż i świetnie współpracuje z innymi kosmetykami - nie roluje się ani nie błyszczy nadmiernie na skórze. Warto również dodać, że jest bardzo wydajny i wystarcza na długi czas. Jest to o tyle ważne, gdyż zakup kremu może być sporym wydatkiem - jego regularna cena wynosi około 140 złotych. Czy jest warty takich pieniędzy?

Krem stosuję od niemal 3 tygodni, o każdym poranku i muszę przyznać, że jestem zadowolona z efektów. Moja cera odzyskała zdrowy, ujednolicony koloryt i nie straszy już za dnia, kiedy rezygnuję z makijażu :). Jest wyczuwalnie jędrniejsza i gładsza w dotyku, niż przed zastosowaniem kremu. Niewielkie zmarszczki, jakie posiadałam, zostały odrobinę spłycone. Skóra prezentuje się zdrowiej, promienniej, jest bardziej miękka w dotyku oraz wspaniale nawilżona, co zdecydowanie wpłynęło także na moje lepsze samopoczucie. Takiego efektu chciałam i muszę przyznać, że krem w 100% spełnił moje oczekiwania. Uważam, że jest warty swojej ceny. Chyba kupię go mojej mamie na imieniny :). Polecam, ja jestem szczerze zachwycona.

Moje odkrycie

Krem ujął mnie swoim wyglądem.Czerwony słoiczek z bialym opisem,tak jak lubie .Krem ma przyjemny ,nie nachalny zapach .Konsystencja jest jedwabista i odpowiednia.Po pierwszej aplikacji zauwazylam ze cera nabrała blasku,jest bardziej wygladzona.Stosowalam krem na dzień i na noc.Po 2tyg cera jest bardziej jedrna,odżywiona i poprawił sie jej koloryt.Moje przebarwienia na policzkach wyjasnialy nie sa juz tak widocznie.Krem idealnie nadaję się pod makijaż,szybko się wchłania nie pozostawiajac tłustego filmu .U mnie krem spisał sie rewelacyjnie i smialo moge powiedzieć ze jest to moje odkrycie.

Daje radę!

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST fantastycznie spełnia się w swojej roli. Przede wszystkim świetnie nawilża, poprawia koloryt cery oraz wygładza skórę. Zmarszczki staja się mniej widoczne, skóra coraz młodsza i gładsza. Krem ma przyjemny zapach, nie podrażnia skóry, nie uczula. Lekka formuła szybko wchłania się i przygotowuje skórę pod makijaż.

Fajny krem

Fajny krem, o fajnej konsystencji, zapach oczywiście kwestia gustu, ale krem ma nie pachnieć on ma działać . Krem fajnie nawilżył i odżywił moją skórę, przy tym wygładził ją i ujednolicił koloryt. Niestety ma wadę według mnie za słabo redukuje zmarszczki. Dla mnie najważniejsze było, że mnie nie podrażnił, bo mam wrażliwą cerę. Jest też doskonały jako baza pod makijaż. Jak dla mnie może nie rewelacja ale chętnie do niego wrócę.

Miłość od pierwszego posmarowania

Mam 40 lat i moja skóra wymaga już bardziej specjalistycznej pielęgnacji. Ten krem to był strzał w dziesiątkę pod wieloma względami, ale po kolei: Od jakiegoś czasu borykałam się z suchą, pieczącą i swędząca skóra wokół nosa, pomimo braku kataru, a kremy natłuszczające nie pomagały. Było nawet gorzej. Kiedy nałożyłam ten krem od razu ustało pieczenie i swędzenie, po dwóch tygodniach stosowania, skóra w okół nosa jest jak nowa. Nie jest już sucha ani się nie łuszczy. Cud!
Zauważyłam również, że moja skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona a zmarszczki nieznacznie spłycone, a to dopiero dwa tygodnie stosowania!
Krem zamknięty jest w zgrabnym szklanym pojemniczku w czerwono-pomarańczowym kolorze, ma lekką, aczkolwiek treściwą konsystencje, szybko się wchłania. Stosuję go rano i wieczorem i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie teraz innego kremu. Można powiedzieć, że to miłość od pierwszego posmarowania. Musze przyznać , że krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i polecam każdej nawet najbardziej wymagającej skórze.

SUPER

krem jest rewelacyjny,zredukował o wiele moje zmarszczki,szczególnie te na czole,które stało się gładsze i jakby świeższe,zapach ,konsystencja kremu to istna poezja dla skóry,na pewno będę go kupowała,gorąco polecam wszystkim

Rewelacyjny - czarodziej :)

Krem VICHY LIFTACTIVE COLLAGEN SPECIALIST wyjątkowo przypadł mi do gustu . Trafił w samo sedno moich potrzeb ,jeżeli chodzi o pielęgnację . Poza tym ,ze spełnia to co obiecuje producent - skóra po kremie jest "zmatowiona" ,satynowa, nie błyszczy się .Wygląda na wypoczętą i zdrową nawet bez podkładu . Delikatne zaczerwienienia znikają ,skóra jest napięta i nawilżona . Na początku nie mogłam się tylko przyzwyczaić do zapachu ..ale już jest ok. Ten krem zdecydowanie polecam!

Dobry pod makijaż

Kremu używam od ponad dwóch tygodni. Bardzo dobrze nadaje się pod makijaż. Ma przyjemną konsystencję, cera jest gładka i dobrze nawilżona. Opakowanie ładne i eleganckie. Nie odpowiada mi jednak zapach, trochę taki drażniący.

Ten krem działa!!!

Gdy przeczytałam co obiecuje producent pomyślałam bardzo dużo jak na jeden produkt. Jednak po kilku dniach używania mogę powiedzieć , że jet to jeden z najlepszych kremów, które do tej pory miałam. Po posmarowaniu twarzy skóra niemal natychmiast robi się gładka, sprężysta i zarazem matowa, wcale się nie świeci jak to często bywa w przypadku innych kremów. Po tygodniu koloryt się wyrównał. Czego chcieć więcej !!! Dla mnie to krem idealny!!! Polecam!