Vichy, Liftactiv, Collagen Specialist, Creme de Jour (Krem na dzień (stara wersja))

Zobacz oferty

notino.pl
Średnia ocena: 3.45/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Zawiera wysokiej jakości składniki aktywne pochodzenia naturalnego o właściwościach stymulujących produkcję naturalnego kolagenu oraz ujędrniających skórę. Po pierwszym zastosowaniu następuje poprawa sprężystości, skóra jest widocznie wygładzona.

na dzień
Cera
wrażliwa, normalna, dojrzała
liftingujące, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające
w słoiczku
50 – 100ml

Kupiony w: Inna drogeria

Lekki krem na dzień

Jako lekki krem na dzień - w porządku. Jeśli liczycie na jakiekolwiek mocniejsze nawilżenie, rozczarujecie się. Jest lekki, szybko się wchłania, nie pozostawia filmu na skórze. Jak dla mnie zbyt mało nawilżający.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Zgodność z opisem producenta: 1

Zbyt silikonowy

••• Moja Cera •••
Wrażliwa, mieszana z przetłuszczającą się strefą T tj. broda, noc i czoło. Widoczne rozszerzone pory i zaczerwienienia na skórze bywają uciążliwe i w swojej pielęgnacji zmierzam do ich minimalizowania. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i w żaden sposób nie są kłopotliwe. Cera jest podatna na alergie czy uczulenia, które na szczęście zdarzają się bardzo rzadko a jeśli któryś z kosmetyków nie pasuje na żuchwie staje się widoczna "kaszka". Posiadam cerę jasną.

••• W skrócie •••
Krem testowałam razem z ampułkami ale oczywiste, że krem starczył na dłuższy czas, jednak nie było tutaj zachwytów i według mnie krem nie spisał się tak dobrze.

[ZALETY}

[WADY}
- Gęsta, silikonowa konsystencja
- Nie zawsze spisał się pod makijażem - roluje się
- Nie wywołuje efektów niepożądanych
- Nie zauważyłam niczego ciekawego co mogłoby sprawić, że kupię go ponownie

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Krem na dzień.

Jestem zachwycona firma Vichy już od lat kiedy byłam nastolatką, mam cerę z tendencją do niedoskonałości a ten krem jest warty swojej ceny. Nie zapycha , moja skóra twarzy jest po nim bardzo miękka i nawilżona. Nie czuję efektu ściągnięcia. Stosuję go codziennie rano. Dla mnie ten krem nie ma wad. Jestem bardzo zadowolona.
Na pewno kupię następne opakowanie.

Kupiony w: Inna drogeria

Same plusy

Nic dodać, nic ująć, same plusy! Zdecydowanie wart swojej ceny. Mam cerę mieszaną z tendencją do niedoskonałości, ten krem używam na zamknięcie (okluzję) codziennej pielęgnacji wieczornej, buzia rano jest mięciutka i nawilżona, nie zapycha, bardzo ładnie koi moje niedoskonałości. Dla mnie to ten jedyny, a używałam już baaardzo wielu, bardzo polecam!

Kupiony w: Nie podano

dobry krem

Rewelacyjnie nawilża, nie klei się, staje się matowy, skóra robi się miękka i przyjemna w dotyku. Jeżeli od razu po nałożeniu kremu nałożysz fluid jest super, jeśli dopiero po jakiejś godzinie to może się złuszczyć, bo na powierzchni skory tworzy się delikatny filtr. Polecam bardzo!

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: W aptece

Swietny, ale...

Uzywam tego kremu od okolo miesiaca i wszystko super. Skora mojej twarzy jest lepiej nawilzona, gladsza, bardziej napieta, mam wrazenie, ze niektore zmarszczki powoli ulegaja splycaniu (moze to krem w polaczeniu z zaiegiem Biorepeel z mikronakluwaniem). Zapach super, konsystencja bajeczna i jakby ten krem posiadal wlasciwosci maskujace powiekszone pory.

Po nalozeniu skora jest wrecz aksamitna, ale...niedlugo potem gdy tylko przesune palcem po twarzy (wiem, ze nie powinnam,ale czasem sie zdarzy ;P ) krem sie roluje, choc uzywam mikroskopijne ilosci. Nawet nie probuje stosowac nan podkladu :(

Co do ceny...coz...nie naleze do osob, ktore patrza na cene kosmetykow, wiec mi ona nie przeszkadza.

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Opakowanie: 1

jestem na nie

Zachęcona opiniami, postanowiłam spróbować ten krem na sobie. Niestety, zupełnie mi nie przypasował ze względu na aplikację i brak efektów działania. Krem ma lekką konsystencję, ale po nałożeniu miałam odczucie jakbym miała na sobie sylikonowy, sztuczny kosmetyk. Nie czułam żeby produkt wchłonął się i zaczął działąć. Wręcz przeciwnie, miałam wrażenie że stoi na skórze, a efekt o którym pisze producent wynika z jego matowego i jak dla mnie - sztucznego bardzo wykończenia. Aplikacja drażniła mnie do tego stopnia, że po kilku próbach, musiałam kosmetyk wyrzucić. Niestety, dla mnie totalne rozczarowanie :(

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Opakowanie: 5

Nie mogę się przekonać do tej marki.

Jakoś nie mogę się przekonać do produktów marki Vichy. Poprawione przez nich składy są nawet OK, ale sam zapach i konsystencja działają na mnie trochę odpychająco.
Miałam do tego kremu dwa podejścia, ale finalnie nie dałam rady zużyć słoiczka do końca. Krem pozatykał mi pory. Zapach jak dla mnie okropny, trochę przypomina mi tanie wino. Delikatnie czuć że szczypie kiedy przy smarowaniu nie ominie się dolnej powieki. Krem stosowałam tylko na noc ponieważ po nałożeniu makijażu rolował się.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Zgodność z opisem producenta: 4

Efekt natychmiastowy… ALE!

Osoby o cerze bezproblemowej, zdrowej, normalnej lub tłustej na pewno będą zadowolone.
Krem natychmiastowo poprawia wygląd skóry. Matowi. Wyrównuje koloryt. Wygładza. Napina. Świetny, szybki efekt.
ALE! Osoby ze skórą suchą przestrzegam. Potęguje efekt suchości. Ja mam bardzo suchą. Po nałożeniu kremu przez kilka minut wyglądam pięknie. Skóra niczym po dobrym makijażu. Ale potem szybko widać przesuszenie i wyglądam starzej.
Niemniej jednak, preparat dobrze dobrany do skóry czyni cuda (widzę po koleżance), więc z czystym sumieniem 5 gwiazdek.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 4

Mocny

Mam cerę mieszaną, miejscami wrażliwą. Niestety krem nie jest odpowiedni do cery wrażliwej. Po jego nałożeniu moja twarz robiła się cała czerwona i piekła. Stosowałam go na noc i po przebudzeniu faktycznie skóra była napięta i wygładzona, więc działanie liftingujące jest spełnione. Specyficzny dla mnie jest zapach kremu, który przypomina mi męskie perfumy (być może jest też w tym nuta wieczorowej elegancji). Na twarzy zostawia matowe wykończenie. Niby dobrze się wchłania, ale pozostawia tak jakby powłoczkę na skórze i cały czas go się wyczuwa. Konsystencja jest gęsta, ale dobrze aplikuje się ten krem. Nie zapycha porów. Niestety mnie podrażnił. Raczej nie polecam…

Kupiony w: Nie podano

Kolejny Hit Vichy

Krem dostałam do testów i jestem nim absolutnie zachwycona. Idealnie nawilza i napina skórę ale jej nie przetluszcza. Szybko się wchlania a twarz po użyciu wygląda naprawdę dobrze. Wiem co pisze bo od długiego czasu walczę z szarą cerą i przebarwieniami. Po tym cudenku buzia niemal promienieje. Ja na pewno go kupie ponownie... Zostaje ze mną

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Bardzo delikatny krem

Krem jest lekki i bardzo fajnie się wchłania, ma przyjemny zapach nie przesadzony czy za mocny tylko subtelny. Miałam ogromne oczekiwania co do aktywności kremu zwłaszcza pod oczy, że może trochę pomoże na moje pierwsze zmarszczki. Niestety nie zaobserwowałam spektakularnego efektu. Krem owszem jest bardzo gładki delikatny i fajnie nawilża ale oczekiwałam bardziej działania przeciwzmarszczkowego.