Vichy, Liftactiv, Collagen Specialist, Creme de Jour (Krem na dzień)

Vichy, Liftactiv, Collagen Specialist, Creme de Jour (Krem na dzień)

Zawiera wysokiej jakości składniki aktywne pochodzenia naturalnego o właściwościach stymulujących produkcję naturalnego kolagenu oraz ujędrniających skórę. Po pierwszym zastosowaniu następuje poprawa sprężystości, skóra jest widocznie wygładzona.

Wspaniały

Krem Vichy Liftactiv Collagen zachwycił mnie swoim czerwonym sloiczkiem. Krem ujął mnie swoim zapachem i jedwabista konsystencja.Idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż ,nie waży sie i nie roluje.Szybko wnika w głąb skóry,pozostawiając skórę idealnie nawilżona i wygladzona.Mam problem z przebarwieniami ,ktore sa teraz mniej widoczne po używaniu kremu.Krem optymalnie nawilża i dodaje cerze blasku

Nie taki cudowny

Może moje oczekiwania byly zbyt wielkie albo poprzedni krem przeciwzmarszczkowy zbyt dobry, ale zawiodłam się na tym kremie. Zacznę moze od pozytywów, piękne szklane, eleganckie opakowanie, przyjemna konsystencja. Skóra po użyciu faktycznie jest jedwabiscie gładka i matowa. Swietny krem jako baza pod makijaż. Zapach nie powala, krem jest mało wydajny, jeśli chce go użyć także na szyje to bardzo dużo się zużywa. Ja akurat czesto chodzę bez makijażu więc widzę że efekt gładkiej skóry dość szybko mija, nawet lekko wysusza moja skórę, wrażliwa naczyniowa, efektu dobrego nawilżenia nie zauważyłam, wygladzenia nawet najdrobniejszych zmarszczek również. Krem kupiłam w Niemczech za 100zl, ale gdybym dala za niego 170zl to na pewno uznalabym że nie jest wart swej ceny.

Używa produktu od: próbka

Zawiodłam się

Nie na kremie się zawodłam, tylko na Wizażu, który dotychczas traktowałam jako niezależny i opiniotwórczy.
Tymczasem prawie wszystkie oceny nowego kremu Vichy są wystawione przez Wizaz pod fikcyjnymi nickami.
Komu jeszcze przyznajecie pozytywne opinie za kasę?

Testuje

Mam mieszane uczucia co do tego kremu. Zaraz po nałożeniu skóra jest wygładzona ale to za sprawą silikonow. Mam dość porwana skórę a krem całkowicie zatkal pory. I dlatego nie wiem czy to dobrze czy źle. Pachnie męskimi perfumami

Wspaniały

Krem Liftactiv Collagen Specjalist zamknięty jest w pięknym czerwonym słoiczku .Ma jedwabista konsystencje.Zapach ma bardzo przyjemny i nie nachalny.Używam go juz ponad miesiąc i juz widać efekty.Cera jest bardziej sprężysta i wygładzona.Miałam problemy z przebarwieniami na policzkach.Zauważyłam że nie sa juz tak widoczne.Krem poprawił mi koloryt skóry.

Krem Vichy Liftactiv Collagen Specialist

Vichy Liftactiv Collagen Specialist, to innowacyjny krem, inspirowany nieinwazyjnymi zabiegami medycyny estetycznej, który skutecznie koryguje objawy starzenia się skóry.Po 2 tyg widoczna róznica!Skóra jest znacznie jędrna, sprężysta i wygładzona.Polecam jak NIC!!!

długoterminowo nie

Moja skóra należy raczej do mało wymagajacych ale szybko sie zatyka i nie musze nawet patrzec na inci szybko wiem co ma w sobie silicony.
Produkt jest fajny pod względem konsystencji tworzy ciekawy film i jest idealny na wyjscia bankowietowe. Niestety przy dłuższym stosowaniu wysusza a efekt wygładzenia przestaje robic wrażenie. Bardzo dużo silikonów i krzemionki to one zapewne odpowiadają za ten efekt bankietowy - krótkoterminowy oraz wysuszenie długoterminowy.

bardzo dobry

Bardzo dobry krem na dzień, nadaje się pod makijaż, dobrze nawilża, wygładza nieco skórę. Nie mam w zasadzie żadnych zastrzeżeń co do tego kosmetyku. Wiadomo, że cudów nie zdziała, ale jest ok, do tego ładnie pachnie nie tak bardzo intensywnie.

Idealny krem

Krem po prostu idealny. Skóra gładka, napięta i nawilżona. Ogromna zaleta jest że po nałożeniu skóra nie jest klejąca. Bardzo szybko się wchłania i wygładza skórę. Jest rewelacyjny. Na pewno będę go używała i polecę to koleżankom

Dobry krem

Krem używam prawie miesiąc. Mam cerę mieszaną, więc spodobał mi się w tym kremie efekt matujący. Twarz po wklepaniu kremu jest dobrze nawilżona i gładka. Po dłuższym stosowaniu widać redukcję zmarszczek. Jestem bardzo zadowolona z działania tego kremu.

Przyjemny- napina i lekko wygładza

Kremu używało mi się bardzo przyjemnie. Ładnie napinał skórę, szybko się wchłaniał. Po jego użyciu moja cera wyglądała na wypoczętą, odżywioną i wygładzoną. Trudno mi się wypowiedzieć na temat działania przeciwzmarszczkowego gdyz używam kremu zbyt krótko aby zauważyć jakieś wielkie zmiany. Uważam, że jest to dobry krem dla skóry z pierwszymi objawami starzenia. Można zacząć go również używać nieco wcześniej- prewencyjnie

Zachwytów brak

Stosuję krem od końca grudnia.
Nie zauważyłam poprawy owalu twarzy czy splycenia zmarszczek.
Faktycznie krem napina skórę przez co wydaje się ona bardziej jędrna, jednak u mnie po pewnym czasie zmienia się to w uczucie ściągnięcia (podejrzewam alkohol wysoko w składzie).
Po użyciu więc muszę ratować się czymś tłustszym (inny krem, olej).
Dla mnie z pewnością nie jest to odkrycie roku- przyjaźni z tego nie będzie ;).