Intersilesia McBride Polska, Family Splash, Szampon z rumiankiem

Intersilesia McBride Polska, Family Splash, Szampon z rumiankiem

Pojemność 1 000 ml

Szampon do włosów Family Splash o zapachu rumianku posiada pH naturalne dla skóry głowy, przeznaczony jest do mycia każdego rodzaju włosów. Doskonale oczyszcza i nie obciąża włosów. Specjalnie opracowana formuła zawiera kompleks witamin, które odżywiają i wzmacniają Twoje włosy, a ekstrakty z rumianku i kasztanowca dbają o ich zdrowy i piękny wygląd.

Szampon family splash

Ja ten szampon kupuje ,bo jest tani dla psa.
Pies zadowolony...
Na psie pieni się bardzo dobrze a za drugom razem jeszcez lepiej.I pięknie pachnie nie zależnie czy to jet oliwka ,pokrzywa czy rumianek.
Niestety stoi pod prysznicem i mąż go używa też jako żelu do całego ciała i włosów jak złapie ręką takiego używa.
Dziwne co?
Mąż zadowolony ,pies zadowolony i ja zadowolona bo rodzina tania w użytkowaniu he he.
Ja niestety go nie używam .Szampon mocno oczyszcza a ja mam zniszczone długie włosy .Po drugom stosowaniu nie mogłam się rozczesać .
I tym sposobem pies ma dużą butlę taniości a mąż jak się załapie to też.

Nie polecam osobom z przetłuszczającymi się włosami

Szampon bardzo łatwo można pomylić z klasykiem - familijnym. Niestety przydarzyło się to mnie. Skusiła mnie niska cena, bo to typowy rypacz, a nie ma co przepłacać przy takim kosmetyku.
Litrowe opakowanie za kilka złotych wystarcza na długo, bo jakby miało być inaczej. Nieżyt praktyczne otwieranie, może się łatwo wyślizgnąć przy mokrych rękach i wylać. Konsystencja nawet nie tak bardzo wodnista jak w niektórych tanich szamponach. Jednak trudno go spienić. Muszę dwa razy brać na dłoń dość sporą ilość i wtedy dopiero pokrywam całą skórę głowy. Za tym też idzie jego zmniejszona wydajność.
Podoba mi się zapach tego szamponu, przypomina rumianek, ale chemiczny, w Familijnym bardziej do mnie przemawia.
Domywa włosy, choć na chwilę. Mam wrażenie, że przy moich włosach, które trzeba myć przynajmniej co dwa dni, wystąpiło większe przetłuszczenie po używaniu tego szamponu. Dlatego wrócę do oryginału.

Mieszane odczucia

Szampon ten kupił mój chłopak po tym jak mu powiedziałam,żeby kupił familijny,ale nie o ten mi chodziło. Chyba nie do końca sprecyzowałam o który mi chodzi. Szampon został kupiony przez pomyłkę, ale i tak musieliśmy go zużyć.

Szampon jest w dużym litrowym przezroczystym opakowaniu. My mieliśmy rumiankowy. Na etykiecie są wyrysowane kwiatki rumianku. Etykieta wygląda estetycznie, gdyby nie duży czerwony napis na żółtym tle NOWA BUTELKA 1L. Konsystencja szamponu jest dosyć rzadka przez co jest on mało wydajny, mimo ogromnej butelki. Jednak w tak niskiej cenie nie powinnam się czepiać. Dodatkowo ciężko się go użytkuje pod prysznicem. Tak duże produkty powinny mieć pompkę do aplikacji środka.

Sam szampon nie pieni się zbyt dobrze, ale oczyszcza włosy. Niby jest przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Przy moich przetłuszczających się włosach jedno mycie tym szamponem nie wystarcz. Minimum muszę umyć głowę dwukrotnie. Duży plus,że nie przesusza i nie podrażnia skóry głowy. U mnie nie wywołał łupieżu a u mojego chłopaka niestety tak ( on ma większą tendencję przy częstej zmianie kosmetyków).

Jak za taką cenę jest to produkt całkiem dobry mimo,że jest mało wydajny i ciężko się pieni, a do całkowitego oczyszczenia skóry głowy i włosów należy użyć go kilkukrotnie.

Tani szampon z Biedronki

plusy:
+ przyjemny zapach
+ dość dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza

minusy:
- plącze włosy
- rzadka konsystencja

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niewygodna butelka
+ bardzo niska cena

4/5

Family Splash to marka litrowych szamponów dostępnych tylko w Biedronce. W swojej ofercie posiada rumiankowy, pokrzywowy i oliwkowy. Zużyłam dwie butelki pokrzywowego i oliwkowego. Dwa tygodnie temu zaczęłam używać wersji rumiankowej. Moje włosy są krótkie, cienkie, gęste, do niedawna farbowane na rudo. Od tygodnia szampony dostępne są w tej samej litrowej pojemności, ale w mniejszym opakowaniu.