Wibo, #Wibomood, Highlighting Base (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Wibo, #Wibomood, Highlighting Base (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Rozświetlająca baza pod makijaż o delikatnej kremowej konsystencji. Znacznie przedłuża trwałość makijażu. Baza jest bogata w ekstrakty z kiwi, grejpfruta i alg morskich. Idealna dla każdego typu cery. Nie zmienia koloru podkładu. Rozświetla cerę. Produkt należy stosować na oczyszczoną skórę, najlepiej po wcześniejszym użyciu kremu.

Raczej nie...

Troszkę mnie dziwi taka ilość pozytywnych komentarzy. Być może zależy to od cery lub podkładu ale używałam bazy już przy kilku pokładach i dla mnie nie jest dobra. Mam sucha cerę a po uzyciu nawet malej ilosci bazy twarz się strasznie świeci, sprawia wrazenie tłustej. Nie zauważyłam też aby podkład dłużej się utrzymywał. Podsumowując: baza zdecydowanie nie dla mnie

Podejrzana

Nigdzie nie znalazłam składu tej bazy. Nie ma go ani na stronie producenta, ani na opakowaniu (a baza zapakowana jest w kartonik). A podejrzewam ją o komedogenność, gdyż za każdym razem jak jej używałam, pojawiał się wysyp nieprzyjaciół. W każdym razie analiza składu nie była mi dana. Ale kleistość i konsystencja może utrudniać skórze życie.

Sam produkt jest bardzo wodnisty i zapakowany w tubkę o pojemności 15 ml, z której to się obficie wylewa. Polecam wstrząsnąć przed użyciem, bo rozwarstwia się w opakowaniu na olej i wodę.

Na twarzy daje złotą poświatę, co jest raczej niespotykane. Zwykle bazy dają coś w stylu perłowego blasku. Efekt jest ciekawy, błysk przebija spod podkładu. Natomiast pod światło widać, że to są złote drobinki drobnego, ale jednak brokatu.

Nie lubię takiej lepkości bazy. Bo nie jest to lepkość sama w sobie, ale taka połączona z tłustawym filmem. Makeup szybciej mi się wyświeca na tej bazie, także makeupu raczej nie przedłuża. Raczej przeciwnie.

Polecałabym ją raczej do skóry suchej, bez skłonności do zapychania.

Na uwagę zasługuje bardzo przyjemny zapach.

Mała pojemność i słaba wydajność (wystarczy na 2-3 tygodnie).

Takie produkty to ja lubię ???? ????. Naprawdę daje radę, robiłam test podkładu, na połowę twarzy nałożyłam bazę, po całym dniu różnica była ogromna, dodam że nie oszczędzałam tego makijażu, poradził sobie nawet z wysiłkiem fizycznym. Jak dla mnie super produkt!

bardzo dobra baza

Bardzo dobra baza dla skory suchej. Nadaje fajny “smooth” skorze przez co podklad lepiej sie rozprowadza.
+ trwalosc
+ cena
+dostepnosc
+ bardzo ladne rozswietlenenie( nie ma brokatu w sobie)
+kremowa konsystencja
+ efelt swiezosci

Całkiem dobra

Baza jest bardzo lejąca, przed użyciem należy nią wstrząsnąć. Różowa perłowa płynna konstytencja, ma przyjemny zapach łatwo się rozprowadza i nadaje skórze delikatny blask. Po nałożeniu podkładu skóra faktycznie się się błyszczy bardziej może być to problematyczne dla osób ze skóra tłustą. W ciągu dnia dobrze mi utrzymuje makijaż. Mogę spokojnie polecić. Dostępna w drogeriach Rossmann stacjonarnie jak i przez internet.