Nu Skin, ReNu Hair Mask (Regeneracyjna maska do włosów)

Nu Skin, ReNu Hair Mask (Regeneracyjna maska do włosów)

ReNu Hair Mask (regeneracyjna maska do włosów) wnika do wnętrza włókien i głęboko je nawilża, wzmacniając uszkodzone włosy. Maska zawiera keratynę, która wzmacnia warstwę korową włosa i innowacyjny czynnik CS7, który wygładza, scala i wzmacnia osłonkę włosa. Kosmetyk zapobiega rozdwajaniu się końcówek i zmniejsza łamliwość włosów. Jednocześnie sprawia, że są gładkie, lśniące. Wzmacnia warstwę korową włosów, odbudowuje włókna i chroni ich zewnętrzną osłonkę dzięki czemu stają się silniejsze. Jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów.

MEGA działa

Moje włosy od zawsze źle reagowały na wilgoć i ogólnie były wiecznie w kiepskiej formie. Maska ta zainteresowała mnie przez zdjęcia w mediach społecznościowych. Cudów się nie spodziewałam, ale miałam nadzieję, że choć trochę poprawi się ich kondycja.

Byłam w szoku, że już po pierwszym użyciu maska mega zregenerowala moje włosy. Proste bez prostownicy? No tak!! ???? Do tego ciekawy zapach i mimo małego opakowania jest bardzo wydajna. Wystarczy niewielka ilość i jest super efekt.

Moje włosy przestały się puszyć, nie reagują na wilgoć.

Fantastyczna

Dzięki tej masce nie musiałam ścinać swoich długich włosów. Świetnie się rozczesuja
Stosuhe systematycznie i sumiennie zgodnie z zaleceniami producenta . Na efekty woow trzeba poczekać w zależności od zniszczeń kilka tygodni .
Nie znam lepszego produktu do gruntownej odbudowy struktury włosów
Nawet końcówki scaliła jestem w szoku i bardzo polecam każdemu ????❗❗
Miałam straszne siano i spalone włosy przez prostowanie prostownica a po masce nie muszę już prostować ????
Nie każdemu wyprostuje bo do kręconych też się super nadaje , sprawdzone na koleżance
Że są gładkie i nie spuszone

Rewelacja

Mam i bardzo polecam wlosy sa swietne w dotyku , do tego wyprostowane bez uzycia prostownicy. Bede uzywac jej na pewno caly czas . przyniosla moim wlosym zdecydowane odyzwienie koncowek i calosci.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Maska

Maskę którą otrzymałam do testowania nie przepuszczałam ze jest taka super , po niej włosy są delikatne w dotyku i co najważniejsze nie puszą się . Ta maska bardzo ku się spodobała i napewno nie raz jeszcze ją kupię .
I co najważniejsze bardzo ładnie pachnie .

Najlepsza maska do włosów!

Moja recenzja wideo:

ReNu Har Mask podbiła moje serce. Nie zamienię jej już nigdy na inną maskę
Efekty widać na moich bardzo zniszczonych (do tej pory) włosach.

W ciągu 5 do 10 minut na włosach maska :
❣️nadaje włosom trwały blask przez siedem dni
❣️wnika do wnętrza włókien i gruntownie je nawilża
❣️wzmacniając trzykrotnie uszkodzone włosy
❣️uaktywnia CS7, innowacyjny czynnik, który wygładza, scala i wzmacnia osłonkę włosa
❣️zapobiega rozdwajaniu się końcówek
❣️zmniejsza łamliwość włosów
❣️sprawia, że są gładkie, lśniące i pięknie się układają przez wiele dni
❣️ poprawia wytrzymałość warstwy korowej włosa, dzięki keratynie

Zapraszam na do grupy Fb Kosmetyki VIP, gdzie wydałam pełną recenzję maski.

włosy jak po wyjściu od fryzjera

Najlepsza maska do włosów jakiej używałam. Moje włosy są bardzo wymagające, niesforne i puszące się... a raczej były... Już po pierwszym użyciu maski włosy zrobiły się gładsze, a po miesiącu wyglądały jakbym je układała i używała prostownicy. Maska bardzo dobrze odżywia i wygładza włosy, które stają się miękkie i lśniące. Jest bardzo wydajna mimo niewielkich rozmiarów. Nie jest tania ale warta swojej ceny Efekt utrzymuje się do 7 dni więc wystarczy używać jej 1 raz w tygodniu.
Gorąco ja polecam, mój nr 1 wśród masek jak do tej pory