L`Oreal Paris, Bambi Eye False Lash (Wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, Bambi Eye False Lash (Wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs)

Bambi Eye to najnowszy tusz od L’oreal Paris. Każda z nas marzy o długich i podkręconych rzęsach jak z bajki… teraz jest to możliwe! Postaw na optycznie powiększone oko oraz zalotnie podkręcone rzęsy tego lata.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua / Water ● Paraffin ● Potassium Cetyl Phosphate ● Acrylates Copolymer ● Cera Alba / Beeswax ● Copernicia Cerifera Cera / Carnauba Wax ● Ethylene/Acrylic Acid Copolymer ● Cetyl Alcohol ● Steareth-2 ● Phenoxyethanol ● Hydroxyethylcellulose ● Acacia Senegal Gum ● Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer ● Synthetic Beeswax ● Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 ● Polybutene ● Ethylenediamine/Stearyl Dimer Dilinoleate Copolymer ● Sodium Dehydroacetate ● Caprylyl Glycol ● Hydrogenated Jojoba Oil ● Hydrogenated Palm Oil ● Steareth-20 ● Glyceryl Dibehenate ● Disodium Edta ● Propylene Glycol ● Pentaerythrityl Tetraisostearate ● Tribehenin ● Glyceryl Behenate ● Sodium Hyaluronate ● 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol ● Rayon ● Panthenol ● Butylene Glycol ● Laureth-21 ● Soluble Collagen ● Sodium Laureth Sulfate ● Silica Dimethyl Silylate [Nano] / Silica Dimethyl Silylate ● Tetrasodium Edta ● Potassium Sorbate ● Trisodium Edta ● Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate ● Sodium Chondroitin Sulfate ● Bht ● Atelocollagen ● Hexylene Glycol ● [+/- May Contain Ci 77499 / Iron Oxides ● ]

Porządny.

Na tusz Bambi Eye False Lash czaiłam się już dłuższy czas, ale jednak cena tego kosmetyku, bez promocji, jest nieco zaporowa. Ale udało mi się po taniości dorwać ostatnią sztukę maskary w likwidowanej drogerii.

I cóż no, polubiłam ten tusz bardzo. Nie jest to jakaś wielka miłość, ale przyjemna znajomość na dłużej na pewno.
Co mnie miło zaskoczyło - tusz od początku ma idealną konsystencję, nie jest ani zbyt mokry, ani zbyt suchy. Szczoteczka nabiera idealną porcję kosmetyku, nie zostawia na rzęsach grudek, nie oblepia włosków grubą, nieestetyczną warstwą. Sama szczoteczka jest bardzo przyjemna - gęste, silikonowe włosie, bardzo miękkie i takie smyrające. Świetnie rozdziela rzęsy, ładnie je unosi i wywija. Nie jest to efekt sztucznych rzęs, ale takie dość zdecydowane codzienne podkreślenie. Trwałość? Całodniowa. Nie osypuje się, nie kruszy, resztki nie migrują do oczu. Kolor? Standardowa czerń, bez jakiejś ogromnej głębi, ale też i nie wyblaknięta czy wpadająca w grafit. Zmywanie? Standardowy płyn micelarny spokojnie daje radę.

Jestem bardzo z tego tuszu zadowolona. Za niecałe trzydzieści złotych dostałam świetną jakość. Ale powtórzę - w regularnej, rossmannowej cenie nigdy bym po ten kosmetyk nie sięgnęła, 60 kilka złotych to zdecydowana przesada.

Nie polubiliśmy się

Dawałam temu tuszowi kilka szans ale za każdym razem mnie zawodził. Od razu po kupieniu go był bardzo mokry, sklejał bardzo rzęsy postanowiłam poczekać aż troszke przyschnie, ale nawet po 2 miesiącach on nadal jest taki jak na początku, dalej skleja a na dodatek kruszy się. Efekt jaki daje jest bardzo naturalny, troche wydłuża jedynie, można go smiało porównać do tuszy eveline za 12zł. Cena jego jest wysoka jak na taką jakość. Ja się go pozbywam i więcej do niego nie wrócę.

Całkiem dobry, ale nie ideał

Od dawna chciałam przetestować tusz Bambi Eye, z racji na liczne rekomendacje tegoż tuszu oraz to, że nadal szukam swojego produktu, który spełni moje oczekiwania i sprawdzi się jako ten do którego wrócę.
Zachęcona opiniami i promocją ( tusz w cenie regularnej jest dość drogi) kupiłam i od razu przeszłam do jego wypróbowania.
Pierwsze wrażenie - nic szczególnego. Jednak po użyciu kilkakrotnie mogę wydać werdykt.
Zacznę od tego, że tusz nieźle pogrubia rzęsy, co do wydłużenia jest ono subtelne aby nie napisać za słabe, przynajmniej dla mnie, a zależy mi na efekcie wydłużenia właśnie.
Tusz coś robi, jakiś efekt jest, ale ideałem nie jest z racji tego iż lubi się obsypywać z oka, praktycznie dwie warstwy przy niewprawnej ręce, mogą sklejać rzęsy i cały efekt pozostawia tandetny skutek, a nie o to chodzi. Trzeba go zatem dozować ostrożnie i oszczędnie oraz precyzyjnie - wtedy jedna warstwa już wystarcza.
Tusz niestety obciąża rzęsy i to czuć na powiece, ciężko się zmywa potrzebny jest dość mocny produkt do demakijażu oczu.
Ogólnie więc efekt końcowy jest subtelny i nie do końca zadowalający, co zważywszy na markę lekko rozczarowywuje.

Wydłużająco-sklejający

Tusz może wydłuża rzęsy, ale bardzo je przy tym skleja. Przy aplikacji musiałam naprawdę uważać, żeby nie nałożyć go za dużo, bo musiałabym malować rzęsy zupełnie od nowa. Nie pozostawia naturalnego i lekkiego efektu.
Możliwe, że jego konsystencja ulegnie jeszcze zmianie i działanie będzie również lepsze. W moim odczuciu- jak na ten moment- jest to po prostu słaby produkt.

Dobry ale nie bardzo dobry

Tusz ma sylikonową szczoteczkę - wolę włosie ale nie napotkałam na trudności w nakładaniu. Już jedna warstwa ładnie czerni rzęsy, natomiast tą pierwszą warstwę trzeba nakładać bardzo delikatnie, gdyż zbyt mocne przyłożenie szczoteczki zaskutkuje posklejaniem rzęs a przecież nie o to chodzi. Kolor konkretnie czarny. Łatwo się zmywa.
Niestety, osypuje się z rzęs w ciągu dnia. IMHO, i to jest jego jedyny minus.
Nie zarejestrowałam ani podkręcenia, ani pogrubienia. Ot, czerni rzęsy.

Wydłużenie, ale bez podkręcenia

Opakowanie jest przyjemne dla oka, opływowe w stalowym kolorze z czarnymi elementami. Napisy ani inne elementy nie wycierają się przy codziennym używaniu, co jest dodatkowym plusem - wiele z nas lubi mieć produkty w ładnych opakowaniach bez śladów użytkowania :)
Szczoteczka jest dość gęsta, lecz nie utrudnia to aplikowania tuszu - nabiera wystarczającą do pokrycia rzęs ilość.

Producent obiecuje nam wydłużenie i podkręcenie rzęs. Czy jest tak w rzeczywistości?
Wydłużenie - jest, bardzo zauważalne. Szczególnie w przypadku rzęs krótkich lub średnich efekt jest bardzo zadowalający.
Tusz Bambi daje naturalny efekt, choć może nieco zbyt naturalny. Rzęsy są rzeczywiście wydłużone, szalonego pogrubienia ten tusz nam nie zapewni - jest ono bardzo subtelne. Obiecanego przez producenta podkręcenia nie da się osiągnąć bez użycia zalotki, aczkolwiek rzęsy podkręcone zalotką trzymają się dość krótko po użyciu tego tuszu.
Sam tusz nie kruszy się, nie skleja rzęs. Mimo tego, że nie jest wodoodporny, nie zmywa się przy deszczu.

Jeśli zależy Wam tylko na wydłużeniu i przyciemnieniu rzęs, ten tusz jest idealnym wyborem. Posiadaczki dość gęstych rzęs o średniej długości z pewnością będą zadowolone z efektu, jaki daje ten tusz :)

zdecydowany ulubieniec

kupiłam właśnie 3 opakowanie ,co rzadko mi się zdarza jeśli chodzi o tusze, zawsze lubię próbować nowe szukać ideałów. Ten skradł moje serce od razu, po pierwszym użyciu już wiedziałam że zostanę z nim na dłużej. Przepięknie wydłuża, pogrubia, podkręca, naprawdę bambi eyes! nie osypuje się i nie rozmazuje ( czasem podczas hiper upałów lekko się maźnie). Cena też ok oczywiście w internecie :) polecam i uwielbiam!

Oczy z efektem WOW!

Tusz Bambi mega podkręca, wydłuża i pogrubia rzęsy. Oko jest wyraźnie podkreślone, optycznie powiększone i zalotne ;) Jest wydajny, nie rozmazuje się i utrzymuje się cały dzień bez pozostawiania śladów pod oczami. Przy delikatnym nałożeniu świetnie nadaje się na co dzień, a przy porządnym wyczesaniu rzęs i nałożeniu większej ilości produktu, daje prawdziwy efekt WOW - idealny na wieczorne wyjścia :)

Doskonaly!

Moje rzesy sa dlugie i naturalnie podkrecone. Nie sa natomiast zbyt geste i maja tak jasny kolor ze prawie ich nie widac. Ten tusz robi z nimi prawdziwe cuda. Kilkakrotnie slyszalam, ze mam ladne rzesy i czego uzywam :)

Rzesy sa ladnie podkreslone, rozdzielone. Tusz sie nie osypuje, nie grudkuje, nie odbija na gornej powiece.

Po 4-miesiecznej przerwie w malowaniu sie spowodowanej covid-owym lockdownem i praca z domu, wrocilam do niego i bylam mile zaskoczona gdy okazalo sie ze nie zasechl i nadal daje sie uzywac bez zadnych zauwazalnych ubytkow w jakosci.

Mieszane uczucia...

Mam mieszane uczucia co do tego tuszu.
Uwielbiam markę L'Oreal właśnie za świetne tusze, ale mam wrażenie, że ma w swojej ofercie ciut lepsze produkty. Mam nadzieję, że zmienię zdanie i ten będzie moim faworytem, nie kupię innego dopóki nie zużyję tego, musimy się w końcu dotrzeć! :)

Sugerując się obietnicą podkręcania i wydłużenia rzęs (a to właśnie tych dwóch cech oczekuję od tuszu) pokładałam w nim wielkie nadzieje. Niestety nie podkręca, nie unosi i nie utrzymuje efektu z zalotki, ponieważ rzęsy się prostują po jego nałożeniu.

Jak wspomniałam, lubię tusze lekko wydłużające i podkręcające, dające naturalny efekt. Nie ma nic gorszego niż posklejane rzęsy i grudki. Jak widzę znaną youtuberkę nakładającą 3 warstwy pogrubiającego tuszu, które dają efekt czterech odnóży pająka a nie wachlarza rzęs... brrr.
Ten tusz zdecydowanie daje naturalny efekt, chyba aż za bardzo :D ładnie podkreśla rzęsy, rozdziela je, ale niestety nie podkręca... są przez to mało widoczne.
Można dołożyć drugą warstwę bez obaw o posklejanie, jednak uzyskamy tym jedynie lekkie pogrubienie. Szczoteczka wydaje się być ok, ponieważ pracuje się nią łatwo i precyzyjnie.

Nie chcę być zbyt krytyczna, ponieważ tusz testuję od niedawna i jest jeszcze świeży i rzadki (jak każdy tusz L'Oreal zresztą) i wierzę, że gdy zmieni się jego konsystencja, efekt też może być nieco inny.

Zdecydowanie na plus jest to, że się nie odbija na dolnej powiece, co zdarza mi się bardzo często, ani nie kruszy czy osypuje. Dzielnie trzyma się rzęs cały dzień mimo
upałów. Co do zmywania chyba niewiele pomogę, ponieważ robię demakijaż metodą OCM a olejom nic się nie oprze, nawet wodoodporne kosmetyki :)

Czekam więc cierpliwie aż "odczeka swoje" i nieco zgęstnieje i chętnie do niego wrócę.

Być jak Bambi

Mega tusz. Pomimo ze nie przepadam za takim typem silikonowej szczoteczki, bo zazwyczaj skleja mi to rzęsy to tutaj się taka rzecz nie zadziała. I podejrzewam ze produkt będzie należał do grona moich ulubionych. Tusz posiada Piękny głęboki, kolorem przypomina Miliion Lashes z serii od Cannes też od Loreala. Czarny jak węgiel i ani grama takiego brzydkiego grafitowego odcienia. Ja z natury mam długie i gęste rzęsy z czasem odrobinę wyblakły i teraz nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez użycia tuszu., Co do jego działa to jest dokładnie takie jak obiecuje producent extremalnie wydłużone i podkręcone .Po jego użyciu mam rzęski aż po samą brew. Do tego nie skleja ich., nie maże się. Tylko szkopuł tkwi w tym ze nie mozna go warstwowo dokładać. Raz i wystarczy. Mi to akurat odpowiada. Cały dzień ciesze się pięknymi długimi rzęskami i to po jednym pociągnięciu szczoteczką. nie zauważyłam też kruszenia się. Jedyny minusik to taki ze zmywa się efektem pandy, ale to przy lorealu norma. Jaki bym tusz z tej firmy nie miała to zawsze musze się na oczyszczać żeby w 100% to z siebie zmyć. Coś za coś! daje mu 5 gwiazdek!

recenzja

Tusz jest bardzo łatwy w aplikowaniu, nie trzeba machać szczoteczką wiele razy, by mieć jego odpowiednią ilość na rzęsach.
Opakowanie bardzo eleganckie, luksusowe, dobrze się trzyma produkt w rękach.
Produkt zgodnie z informacjami od producenta jest wydłużająco - podkręcający.
Ja jednak zauważyłam znaczna pogrubienie rzęs. Nie zauważyłam jednak żadnego wydłużenia, ale moje rzęsy są krótkie. Być może lepiej działa na średnich bądź długich.
Ogromną zaletą jest to, że się w ogóle nie kruszy. jak pomaluje rzęsy rano to wieczorem nie mam efektu pandy, i twarz pod oczami nadal wygląda świeżo.
Wada jak dla mnie jest to, że niestety odbija się pod brwiami. Wygląda to bardzo nieestetycznie i w trakcie dnia muszę go wycierać.
Generalnie tusz jest bardzo dobry, ale za brak wydłużenia oraz odbijanie się muszę odjąć jedną gwiazdkę.