L`Oreal Paris, Bambi Eye False Lash (Wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, Bambi Eye False Lash (Wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs)

Zobacz oferty

Bodyland.pl
Średnia ocena: 4.64/5

REKLAMA
Pojemność 8,9 ml

Bambi Eye to najnowszy tusz od L’oreal Paris. Każda z nas marzy o długich i podkręconych rzęsach jak z bajki… teraz jest to możliwe! Postaw na optycznie powiększone oko oraz zalotnie podkręcone rzęsy tego lata.

Nie pokochaliśmy się

Wiem, że jest tu dużo pozytywnych recenzji na temat tej mascary jednak nie przemawia za mną ani szczoteczka ani ilość kosmetyku w pojemniczku. Trzykrotnie dawałam jej szansę i trzykrotnie miałam z nią ten sam problem- tusz kończył się niebywale szybko- miałam wrażenie, że producent oszukuje na ilości. Sama szczoteczka nie zapewniała mi wydłużenia rzęs ani żadnego podkręcenia. Gama kolorystyczna na plus- ciekawy odcień brązowy dla blondynek. Sam design i pomysł produktowy super ale jak za tę cenę która przyprawia o zawrót głowy to serdecznie podziękuję.

Osypywał się

Efekt na rzęsach był fajny, ale tusz dość szybko zaczynał się osypywać lub rozmazywać. Oddałam komuś innemu. Było mi dość przykro, bo widziałam dużo pozytywnych opinii, no ale z tuszami u mnie dość często bywa, że dość szybko robi mi się panda.

Tragiczny

Zacznę od tego , że szczoteczka jest dla mnie niewygodna i za duża. Mam naturalnie długie rzęsy i niestety nie jestem w stanie pomalować się tym tuszem tak, żeby nie odbił mi się na powiekach. Tusz nie nie robi tak naprawdę nic oprócz sklejenia! Wygląda bardzo nieestetycznie. Przy 1 warstwie daje bardzo delikatny efekt tylko baaardzo delikatnego wydłużenia a przy 2 jest już tragiczny efekt sklejenia "pajęczych nóżek". Za każdy razem musiałam rozdzielać rzęsy osobną spiralką do rozdzielania i za wiele to nie pomagało.
Nie podkręca rzęs i nie pogrubia. Po jakimś czasie rzęsy stają się jakby ciężkie i opadnięte. Pierwszy raz spotykam się z takim efektem.
Dodam jeszcze, że mam bardzo wrażliwe oczy i ten tusz podrażnia oczy. Po całym dniu oczy zaczynają mnie szczypać i czuje to podrażnienie jeszcze dzień później. Dawałam temu tuszowi kilka szans (odstawiałam go i wracałam do niego) i mam pewność, że niestety tak działa na moje wrażliwe oczy.
Z ulgą się go pozbyłam i więcej go na pewno nie kupię.

Rozczarowanie jakich mało

Byłam wierną fanką tuszów do rzęs z L'Oreal przez wiele lat, zazwyczaj kupowałam Volume Million Lashes albo Telescopic False Lash, ale lubię próbować nowości, więc gdy zobaczyłam w Rossmannie tusz L'Oreal z wizerunkiem Bambiego skusiłam się. W końcu co miałam do stracenia skoro tusze z L'Oreal są tak dobre? I tu niestety spore rozczarowanie. Uważam, że jest to zdecydowanie najsłabszy tusz jaki L'Oreal kiedykolwiek wypuścił i różni się bardzo od pozostałych wyżej wymienionych.
Szczoteczka ma tak krótkie włoski, że ciężko nią cokolwiek wytuszować, musiałam korzystać ze starej szczoteczki z innej maskary.
Mam naturalnie długie rzęsy, a ta maskara tak jakby je obciążała? Nie wiem nawet jak to nazwać, ale przy jej stosowaniu moje rzęsy wcale nie wyglądały na długie.
Nie podkręca.
Nie dodaje objętości, za to skleja rzęsy, dając efekt kilku owadzich nóżek.
I na pewno nie powiększa optycznie oczu.
Maskara jest mało trwała, kruszy się i rozmazuje.
Nie robi nic pozytywnego.
Poczułam się oszukana i tym o to sposobem zrezygnowałam z tuszów marki L'Oreal.

Fajny

Do zakupu zachęciły mnie ciągłe reklamy w TV. Miałam szczęście bo do drogerii trafiłam akurat kiedy ten tusz był w promocji, kupiłam go za 29.99. Byłam bardzo zadowolona że mogę go przetestować i to w dodatku w promocyjnej cenie :)
Opakowanie tuszu jest piękne, od razu przyciąga wzrok. Duże, srebrne, błyszczące.
W środku skrywa ogromną (ostatnio miałam do czynienia z o wiele mniejszymi) szczoteczke która pokryta jest aksamitnym tuszem, opakowanie dość dobrze ściąga nadmiar kosmetyku ze szczoteczki co jest dodatkowym plusem, bo nie marnujemy produktu i nie brudzimy ani siebie ani niczego dookoła.
Samo działanie tuszu jest dobre, pięknie wydłuża zagęszcza i rozczesuje rzęsy. Nie zdarzyło mi się zeby posklejal lub zrobił grudki na wloskach.
Mimo dużej szczoteczki pracuje się nią bardzo wygodnie i dość precyzyjnie.
Nie kruszy się, nie ma problemu z odbijaniem pod brwiami. Jak nalozymy tak i zmywamy, tusz pozostaje na miejscu cały dzień.
Dla mnie naprawdę super produkt. Na pewno kupię ponownie, może wypróbuję inny wariant bo widziałam że jest kilka.

Sypie się

Tusz na początku wydawał się całkiem spoko, rzęsy były pięknie pomalowane, a oko podkreślone.
Jak tylko zobaczyłam że pojawiły się jakieś ciemne osypy pod okiem stwierdziłam, że może to nowa kredka, albo że źle przygotowałam twarz nic bardziej mylnego, ten tusz się strasznie osypuje. Tak, że szkoda gadać. Każdy Makijaż będzie wyglądał bardzo nieestetycznie, a szkoda.

Genialny

Co tu dużo pisać. Spełnił moje wszystkie oczekiwania. Absolutnie bezkonkurencyjny. Oko po nim "otwiera się", jak po założeniu rzęs. Nie kruszy się. nie tworzy efektu "pajączka", idealnie wydłuża. Zdecydowanie będę do niego wracać.

Ogromne oczyska

Moje rzęsy są gęste i długie ale uwielbiam jak dolne są bardziej podkreślone i "agresywne".
Ta maskara daje niesamowitą objętość rzęs, lekko wydłuża.
Jedna warstwa ładnie rzęsy rozdzieli i pogrubi ale druga i trzecia warstwa już niestety rzęsy skleja.
Jeżeli ktoś lubi eleganckie podkreślenie rzęs (rzeczywiście Bambi eyes) lub grube pajęcze nóżki to bardzo polecam.
Zaczęła mi się kruszyć po około roku używania,
nie odbija się,

Bardzo dobry

Mam długie, ciemne i gęste naturalnie rzęsy, więc odnośnie mascar nie mam zbyt dużych wymagań. Trafiłam na kilka słabych produktów, a także na takie, które sprawiają, że moje oko wygląda jak po przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs. Bambi Eye zdecydowanie znajduje się w tej drugiej kategorii, rzęsy po wytuszowaniu wyglądają przepięknie, są podkręcone jak po użyciu zalotki, a do tego efekt jest bardzo trwały, produkt się nie wykrusza w ciągu dnia, nie skleja włosków.

Daję mu miejsce na podium wśród moich ulubionych tuszy do rzęs

Od lat jestem miłośniczką tuszy do rzęs marki L'Oreal, bo w większości są naprawdę świetne. Przyznam, że choć tusz Bambi Eye jest dostępny od dawien dawna, w moje ręce trafił dopiero teraz. I co tu kryć, spodobał mi się. Będzie jednym z moich ulubieńców.

Niesymetryczne srebrne opakowanie tuszu skrywa plastikową szczoteczkę o różnej długości wypustkach. Używa się jej bardzo wygodnie i łatwo dosięgnąć zarówno tych nieco krótszych, jak i dłuższych rzęs. Tusz ma dobrą pigmentację i równomiernie pokrywa rzęsy, nie sklejając ich. Ja przed wytuszowaniem zawsze dodatkowo podkręcam rzęsy zalotką i efekt jest naprawdę fajny. Tusz nie kruszy się i pozostaje nienaruszony przez wiele godzin (najdłużej był na moich rzęsach od 6 rano do 22 i wytrwał na rzęsach bez uszczerbku). Oczywiście nie jest wodoodporny, ale ja wodoodpornych mascar nie lubię. Dodam, że mam wrażliwe oczy i bywa tak, że po zastosowaniu mascary łzawią i pieką mnie oczy, a z tuszem Bambi Eye nie mam takich doświadczeń. Zmycie produktu na koniec dnia nie było problemem (korzystam z płynu dwufazowego).

Podsumowując, to świetna mascara, która może konkurować z najlepszymi. Stawiam ją na podium moich ulubionych tuszy do rzęs. Szczerze mówiąc to trzecia mascara marki L'Oreal na tym moim podium :-) Jej cena to ok. 25-30 zł w drogeriach intetnetowych. Za te pieniądze to super produkt. Jeśli ktoś szuka dobrego tuszu, który wydłuży i dobrze rozdzieli rzęsy, a do tego nie będzie działał drażniąco na oczy i wytrzyma wiele godzin na rzęsach w nienaruszonym stanie, to będzie to dobry wybór. Polecam.

Sredniak

Tusz bardzo mnie rozczarował. Posiadam naturalnie długie rzęsy, od tuszu oczekiwałam ich podkreślenia. Niestety bardzo mnie rozczarował. Szybko się osypuje o skleja rzęsy, efekt odwrotny od zamierzanego. Opakowanie ok ale co po nim kiedy w środku mega średniak.

Szału nie ma

Tusz Bambi Eye nie do końca sprawdził się w moim przypadku. Jedynie delikatnie podkręca i wydłuża rzesy, ale moim zdaniem daleko mu do efektu rzes w stylu Bambi. Duzo lepszy efekt dają już legendarny Colossal Volume od Maybelline bądź też Catchy Eyes 3 in 1 od marki Gosh.