L`Oreal Paris, Bambi Eye False Lash (Wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, Bambi Eye False Lash (Wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs)

Bambi Eye to najnowszy tusz od L’oreal Paris. Każda z nas marzy o długich i podkręconych rzęsach jak z bajki… teraz jest to możliwe! Postaw na optycznie powiększone oko oraz zalotnie podkręcone rzęsy tego lata.

Podkręcone oko

Faktycznie wydłużył i pogrubił moje rzęsy, a najważniejsze, to rzęsy po użyciu tuszu nie były sklejone, więc zdecydowania jak na razie mój numer 1.

* opinia dodana dnia: 2019-08-19 09:30

Rewelacyjny

Tusz Bambi Eye jest rewelacyjny idealnie pokrywa każdą rzęsę przez co mam wrażenie, że moich rzęs przybyło i są znacznie dłuższe. Super produkt.

* opinia dodana dnia: 2019-08-18 06:53

Świetna jakość i piękny efekt.

Bardzo fajnie podkręca i wydłuża rzęsy, są widocznie pogrubione i pięknie podkreślają oko. Szczoteczka jest dużą ale łatwa w użyciu. Ogólnie super!

* opinia dodana dnia: 2019-08-15 18:05

Bambi Eye

Tusz do rzęs Bambi Eye naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. Widocznie wydłuża rzęsy, podkręca je, ale nie skleja ich. Fajne, wygodne opakowanie, szczoteczka wygodna w użyciu :) Nie osypuje się, można go wielokrotnie nakładać.

Używa produktu od: próbka

precyzja w jedym produkcie

Ten tusz do rzęs jest do zadań specjalnych. Jeden produkt zapewnia nam pogrubienie wydłużeniem i nadaje spojrzeniu głębie niezależnie od koloru oczu. Piękne czarny kolor pokrywa nasze Nawet najdrobniejsze rzęsy. Tusz nie skleja rzęs, szczoteczka jest wyprofilowana. Opakowanie estetyczne i wygodne.

Mój HIT

Najlepszy tusz jaki miałam. Rzęsy po nim są pięknie pokrecone, wydłużone i pogrubione. Kształt szczoteczki sprawia że dociera nawet do najmniejszych rzęs. Jest swietny

NIEZAWODNY!

Tusz doskonale podkręca rzęsy i nie kruszy się - przez co naprawdę jest godny uwagi. Polecam zwłaszcza do nieco słabszych rzęs oraz do rzęs prostych, które nie bardzo chcą się wywinąć w górę :)

L`Oreal Paris, Bambi Eye False Lash

Świetna szczoteczka, tusz przede wszystkim rewelacyjnie otwiera oko. Rzęsy są widocznie pogrubione i wydłużone.
Oceniam go bardzo dobrze, osobiście przypał mi do gustu .
Zalety: Podkręca
Wydłuża
Nie skleja
Głęboki kolor
Trwały

moje rzęsy w końcu wyglądają na powiekszone a nie takie krótkie. Tusz nie rozmazuje się nawet w upalne dni z kontaktem z woda. Jest najlepszy ze wszystkich. Nie rozsypuje się po powiekach

Polecam!

Tusz świetnie podkręca i wydłuża rzęsy, nie skleja ich. Co prawda nie pogrubia ich jakoś bardzo, ale sprawia wizualny efekt powiększenia oczu, a spojrzenie jest zalotne. Świetny, głęboki kolor. Efekt jest naturalny. Nie rozmazuje się, nie osypuje i nie odbija na górnej powiece. Szczoteczka jest wygodna w użyciu, tusz się przyjemnie nakłada.

Zalotne rzęsy tylko z Bambi Eye. :)

Tusz bardzo mi się spodobał. Szczoteczka bardzo precyzyjnie rozdziela i podkręca rzęsy dając efekt gęstych i zachwycających wachlarzy. Jedyne do czego mogę się przyczepić to odcień czerni, który jest dość blady i mógłby być bardziej intensywny. Podsumowując jestem bardzo zadowolona, że mogłam go przetestować.

Tusz warty wypróbowania

Tusz Bambi Eye spełnił wszystkie obietnice producenta. Nakłada się go bardzo przyjemnie - szczoteczka jest dokładna i ma odpowiednią wielkość. Niewątpliwym plusem jest również trwałość tuszu, a także odporność na rozmazywanie - nie jest wodoodporny, ale wytrzymał łzy wzruszenia na ślubie przyjaciółki. Polecam serdecznie :)