Avon, True, Power Stay 24 Hour Foundation (Podkład do twarzy 24 godziny)

Avon, True, Power Stay 24 Hour Foundation (Podkład do twarzy 24 godziny)

Podkład, który przetrwa od świtu.... do świtu!
Szukasz podkładu, który będzie wyglądał nieskazitelnie od porannych godzin do nocnych szaleństw? I to bez poprawek? Znalazłaś! Nowość AVON True Power Stay to podkład, który wygląda jak świeżo nałożony aż do 24 godzin! Przetrwa upał, wilgoć czy nawet najbardziej szalony dzień. Nie ściera się i nie zostawia śladów – zostaje na twarzy, a nie na ubraniach! Zapewnia krycie od średniego do pełnego, zakrywa przebarwienia, niedoskonałości i cienie pod oczami. Dzięki lekkiej, oddychającej formule, nie czujesz go na skórze, nie warzy się, nie zatyka porów i pozostawia naturalne wykończenie. Bezolejowa formuła jest odpowiednia dla każdego typu skóry, nawet wrażliwej. Podkład jest wodoodporny, świetnie wygląda w każdych warunkach. Przetrwa poranny jogging, popołudniowe spotkanie ze znajomymi i imprezę do białego rana! Pamiętaj tylko, żeby zmyć go na koniec dnia – dzięki niewyczuwalnej formule możesz zapomnieć, że wciąż masz go na twarzy!

fluidy
Krycie
mocne
w buteleczce

Narazie ok

Używam od dosłownie 2 dni. I jeszcze nie wiem jak wpłynie na moją cerę. Narazie mogę podzielić się z Wami swoimi odczuciami:
Plusy to:
+ opakowanie (eleganckie, porządne, ciężkie)
+ zapach ( obojętny w odczuciu )
+ konsystencja (dobrze się rozprowadza)
+trwałość (zawsze przygotowuję cerę)

Minusy:
- utlenianie się delikatne podkładu
- świeci się
Napewno nie dla tłustej cery, chyba, że użyje się odpowiedniej bazy i kremu.

Odczucia mieszane

+ opakowanie
+ zapach ( obojętny w odczuciu )
+ konsystencja

- utrzymywanie
- utlenianie się delikatne podkładu
- wyświecanie się w ciagu dnia

Produkt jest godny uwagi, jednak nie poleciłabym go osobie z tłustą cerą, skłonną do wyświecania, z trądzikiem.

Świetny!

Cudnie, że miałam okazję przetestować ten podkład!

Już sama buteleczka mi się podobała: ciężka, porządna, nietypowy "oszroniony"wygląd. Łatwość w dozowaniu produktu dzięki przyjemnej pompce, chociaż chwilami jakby nie działała płynnie.

Natomiast sam podkład niesamowicie mnie zaskoczył. Proszę wybaczyć szczerość, ale nie spodziewałam się, po firmie Avon, kosmetyku aż tak wysokich lotów. Konsystencja idealna, płynna, idealnie się rozciera na twarzy bez żadnych smug. Niemal natychmiast "zastyga:, wtapia się w skórę i już pozostaje. Na mojej przetłuszczającej się cerze faktycznie trzyma się cały dzień a efekt całkowitego zmatowienia ok. 6 godzin. Mam cerę z wieloma przebarwieniami i niedoskonałościami a podkład bardzo ładnie je pokrywa i ujednolica kolor.
Mam wrażenie jednak, że podkład jest dość ciężki i jakby zapychający. Nawet sam zapach przypomina jakby jakąś emalię. Jak dla mnie nie nadaje się na lato i upały i w tych ciepłych porach roku na pewno nie będę go używać. Jednak na jesień-zimę jak znalazł! :)

Cera wygląda na wypoczętą, zdrową. Nie tworzy efektu maski, bardzo dobrze współgra ze skórą, nie przesusza, nie ściąga. Świetna sprawa!

Naprawdę trwały!

Mam tłustą problematyczna cerę, z rozszerzonymi porami , wiecznie swiecącą się i bardzo trudno dobrać mi podkład który nie " splynie " z twarzy w ciągu całego dnia.
Podkład Avon spełnią moje oczekiwania:
1. Utrzymuje cerę w macie ok .6 godz
1. Nawet gdy teraz zaczyna się świecić to tylko w okolicy strefy T.
3. Wygładza pory i niedoskonałości,krycie jest dobre ale bez przesady
4. Może trochę wysuszyć cerę gdy jest zbyt często stosowany
5. Odcień Natural beige idealny do mojej dość sniadej cery

Nie dla cery mieszanej

Mialam duze oczekiwania w stosunku do podkladu Avon Power Stay. Niestety, nie zostaly one do konca spelnione przez ten kosmetyk.

Opakowanie jest bardzo estetyczne I eleganckie. Podklad zawiera pompke, ktora umozliwa higieniczne korzystanie z kosmetyku. Trzeba dosyc ostroznie sie nia jednak poslugiwac, gdyz przy jednym nacisnieciu wylatuje dosyc sporo kosmetyku. Z uwagi na konsystencje latwiej mi bylo nakladac podklad palcami niz blendowac gabeczka.

Podklad w miare dobrze stapia sie ze skora, daje pol-matowe, troche satynowe wykonczenie. Nie jest bardzo kryjacy, raczej lekko-srednio. Nie do konca dobrze wyglada przy dokladaniu kosmetyku (chyba ze naprawde niewiele I tylko miejscowo). Troche oksyduje, co dobrze jest wziac pod uwage przy wyborze odcienia - polecilabym wybrac jasniejszy niz ciemniejszy.

Jesli chodzi o trwalosc, na mojej skorze nie spelnily sie obietnice producenta. Podklad zaczal sie wazyc w okolicach nosa i ust juz po okolo 5 godzinach. Az starch pomyslec, jak wygladalby po 24h... Jeszcze szybciej podklad zaczal sie dosc intensywnie wyswiecac w stefie T. Z uwagi na zwazenie sie podkladu w niektorych miejscach, ciezko bylo nawet usunac nadmiar sebum bibulka i ponownie przypudrowac - na skorze po prostu robily sie plamy.

Jestem w stanie uwierzyc, ze posiadaczki cery normalnej mogloby byc z niego zadowonone, bo moze kosmetyk inaczej by sie zachowywal. Jezeli macie cere tlusta albo mieszana, polecam sie trzymac z daleka od tego podkladu.

Podklad ma dosc wodnista konsystencje, ale na twarzy przechodzi w bardziej kremowa postac.

Bardzo poprawny podkład

Dostałam produkt w ramach testowania w Klubie Recenzentki :) Po otrzymaniu przesyłki, wydawało mi się, że odcień będzie troszkę za jasny, jednak po nałożeniu podkład delikatnie zmienił kolor na ciemniejszy i ładnie się dopasował, nie tworząc efektu maski. Skóra po nim wydaje się lekka i odżywiona. Mam tendencję to świecenia się ale podkład bardzo dobrze daje sobie z tym radę. Mi osobiście zapach nie podchodzi za bardzo ale kwestia gustu. Jeśli chodzi o trwałość to niestety po 10 godzinach w pracy musiałam poprawić makijaż sypkim pudrem (ale ten czas dla mnie i tak jest dość zadowalający, jednak producent zapewnia trwałość przez 24 godziny). Nie wysusza skóry i jest niewyczuwalny na twarzy. Łatwo się zmywa. Bardzo ładna, elegancka buteleczka.

Avon True Power Stey

Niezwykle trwały i ultra lekki podkład. Dla mnie idealny, dobrze kryje i nie obciąża skóry twarzy. Polecam gorąco szczególnie kobietą, którym zależy na długotrwałym efekcie.

Po prostu dobry podkład

Żaden podkład, którego dotąd używałam tak dobrze nie krył niedoskonałości. Jest bardzo trwały, nie ściera się i świetnie matowi skórę na wiele godzin.

bez szału

Dzięki marce wizaż miałam możliwość przetestowania tego podkładu. Na codzień używam podkładu revlon a na wielkie wyjścia este lauder double wear więc jestem przyzwyczajona do perfekcyjnego wykończenia. Podkład był zapakowany w kartonowe czarne pudełko. Wybrałam kolor natural tan ponieważ jestem mocno opalona jednak okazał się bardzo pomarańczowy.. Butelka jest wykonana z grubego szkła z pompką za co daje dużego plusa. Jeżeli chodzi o potwierdzenie tego co zapewnia nam producent to napewno jest to krycie. Już niewielka ilość podkładu wystarcza aby zakryć niedoskonałości jednakże według mnie jest to jedna i jedyna rzecz którą mogę potwierdzić. Podkład ten nakłada się ciężko a jego współpraca z innymi kosmetykami takimi jak korektor czy bronzer jest straszna.. Kilka godzin po nałożeniu dużej ilości pudru (kocham matowe wykończenie) twarz okropnie się świeci a po dołożeniu pudru roluje się na twarzy i wchodzi w zmarszczki... Jak dla mnie jest on dobry na kilkugodzinne wyjście jednak nie dłuższe niż 5 godzin ponieważ później twarz wygląda jak dyskotekowa kula :/

Jestem zadowolona!

Podkład ma bardzo fajną konsystencję przez co łatwo się nakłada i rozprowadza tworząc naturalny i delikatny efekt. Ładnie wnika w skórę przez co jest aksamitna i wygładzona. Ma bardzo lekką formułę, nie czuć go na buzi i nie zatyka porów. Po nałożeniu buzia się nie świeci, jest delikatnie matowa.

Jeśli chodzi o krycie to jest ono bardzo naturalne, ładnie zakrywa niedoskonałości, ale nie tworzy maski na twarzy. Może 24 godziny to lekka przesada, ale mimo to produkt jest dość trwały.
Testowałam odcień nude, na początku wpada on lekko w pomarańcz czego bardzo nie lubię, ale przy precyzyjnym nałożeniu ten efekt znika.
Buzia wygląda bardzo dziewczęco i naturalnie. Polecam!

Bardzo poprawny podkład

Podkład jest przyjemny, długo utrzymuje się na twarzy, bardzo ładne wygląda oraz nie robi efektu maski. Mam raczej skórę mieszaną z lekko przetłuszczającą się strefą T i nie potrzebuje poprawki wciągu dnia.

Dobry i tani

Dla mojej tłustej cery jedynym wyjściem był Revlon Color Stay.Spróbowałam podjładu z Avon pierwszy raz od niepamietnych czasów i jestem miło zaskoczona kolor creamy natural idealnie się sprawdził choć nieco ciemnieje po nałożeniu . Łatwa apilkacja nie jest oleisty tylko kremowy jedna pompka wysyarcza mi na całą twarz.Trzyma się cały dzień nie ściera się.Nie czuje efektu maski po nałożeniu go .