Merz, Spezial, Cream Mousse Hyaluron (Kremowy mus w piance)

Merz, Spezial, Cream Mousse Hyaluron (Kremowy mus w piance)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron, kremowy mus w piance składa się z unikalnego połączenia kwasu hialuronowego, soku aloesowego, glukozaminy morskiej i ekstraktu z alg morskich. Innowacyjna formuła sprawia, że kremowy mus w piance łatwo się wchłania i szybko przenosi w głąb skóry aktywne składniki.

Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron to produkt o potrójnym działaniu nawilżającym:

Daje poczucie nawilżonej skóry.
Stymuluje produkcję kwasu hialuronowego.
Odmładza skórę, wzmacnia równowagę wodno– lipidową skóry.

Kremowy mus zawiera kwas hialuronowy, który jest istotnym elementem tkanki łącznej. Utrzymuje on naturalne nawilżenie skóry. Obecny w kremowym musie sok z aloesu pomaga przywrócić optymalny bilans nawilżenia co kojąco wpływa na odwodnioną skórę.

Morska glukozamina oraz ekstrakty z alg morskich wspomagają efekt nawilżenia poprzez stymulację naturalnej produkcji kwasu hialuronowego w komórkach skóry. Wzmacniają naturalną barierę wodno-lipidową oraz zapobiegają zmniejszaniu naturalnych zasobów wilgotności skóry, a także wpływają na jej regenerację.

Efektem stosowania Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron jest redukcja zmarszczek i nawilżenie skóry.

Dla mnie OK

Produkt znajduje się w pojemniczku o pojemności 50 ml, którym przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć. Aplikując piankę należy pamiętać o tym, żeby nie przyciskać zbyt mocno dozownika, bo w przeciwnym wypadku wydobędzie się z niego zbyt dużo kosmetyku. Według informacji na opakowaniu, kosmetyk ma starczyć na 60 zastosowań, jednak ja uważam, że nawet na więcej, gdyż jest on bardzo wydajny i niewielka ilość pianki wystarcza na posmarowanie twarzy, szyi i dekoltu.
Pianka ma biały kolor, a jej konsystencja jest lekka, ale przy tym dość zwarta (jednak nie aż taka jak np. pianki do golenia) co powoduje, że bardzo łatwo i przyjemnie rozsmarowują się na skórze. Szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy.
Ma delikatny, miły zapach, który sprawia, że ich aplikacja jest dodatkowo przyjemna.
Mus stosowałam na dzień i powiem wam, że rewelacyjnie sprawdził się jako kosmetyk pod makijaż. Praktycznie zaraz po jego aplikacji można nakładać podkład, który bardzo dobrze się z nim łączy (nie warzy się, ani nie roluje). Zauważyłam, że po jego zastosowaniu moja skóra jest bardzo dobrze i trwale nawilżona, gładka i miękka oraz stała się bardziej sprężysta.

Love/hate

Pianka fajnie nawilża skórę, jest lekka, o przyjemnej konsystencji. Ma delikatny nie drażniący zapach. Jak dla mnie dobrze sprawdza się pod makijażem, nic z niego nie spływa, nie robią się placki na twarzy lecz gdy nałożę go na twarz i zostawię tak bez nakładania niczego po czasie zaczyna się rolować jakby łuszczyła się skóra. Wiec z jednej strony fajny produkt bo nie obciąża skory, dobrze nawilża i jest super bazą pod makijaż,a znowu z drugiej bez nakładania makijażu roluje się i jest po nim uczucie lepkości na twarzy. I jest to produkt malo wydajny, ciężko wycyrklować odpowiednią ilość pianki. Zawsze nabieram albo zbyt mało albo zbyt duzo produktu.

Bardzo dobry, lekki krem o super formule

Dostałam jako nagrodę w konkursie. Ciekawy produkt. Ma bardzo intrygującą formę pianki- jest lekka i doskonale nawilża. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, by nawilżyć twarz. Przy bardzo podrażnionej twarzy lekko piecze, ale na codzień moja skóra toleruje go bardzo dobrze. Świetny zarówno pod makijaż, jak i na wieczór. Jest super, ale dla mnie trochę za drogi (prawie 50 zł)- dla siebie potrafię znaleźć tańsze, a równie dobre kremy.

Nawilżenie dla skóry wymagającej

Jako posiadaczka cery mieszanej trudno mi znaleźć krem, który z jednej strony będzie nawilżał i nie zapychał porów, a z drugiej nie powodował podrażnień i przesuszał skórę. Znalazłam jednak krem, który bardzo służy mojej skórze - Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron. Kremowa pianka otula skórę i dostarcza jej wszystkich niezbednych składników przez co jest miękka, promienna i nawilżona na takim poziomie na jakim być powinna. Krem jest do tego bardzo wydajny i ma ciekawe opakowanie. Delikatny zapach nie przeszkadza i po nałożeniu innych kosmetyków znika.

Ulubiony krem na ten moment

Przyznam, ze krem ten jest bardzo wydajnym i skutecznym kremem,o przyjemnym i delikatnym zapachem. Zapach nie jest męczący co równiez mi odpowiada bo nie przepadam za mocno perfumowanymi kosmetykami i ich po prostu unikam. Okazał sie bardzo skuteczny jako mega nawilzacz od mojej suchej i odwodnionej skóry. Poza tym nie zapycha, nie wyskakują mi po nim niedoskonałości.
Nie spowodowal zadnego uczulenia, jak to potrafily robic inne kremy nawilzajace, cena moze nie wydawać się taka niska, ale konsystencja sprawia, ze krem jest niesamowicie wprost wydajny. Na pewno kupie nastepne opakowanie!
Polecam z calego serca :)

Naprawdę polecam

Na krem wpadłam w sumie przypadkiem, akurat napotkałam dobrą promocję a potrzebowałam na gwałt kremu nawilżającego ( mam problem z wysuszeniem skóry w jesiennych oraz zimowych miesiącach). I okazalo sie,z e jest to jeden z lepszych kremów nawilżających jakie kiedykolwiek miałam. Nic tak pięknie nie nawilża mojej twarzy jak on fajna konsystencja w formie musu, pierwszy raz w sumie mam taki krem..Nie zapycha i jak używa się go z rana to mozna na spokojnie nałożyc sobie makijaż - podkład nie roluje sie. Mam bardzo problemowa twarz, mam skłonność do wyprysków a awet jeśli położę wieczorem sporą warstwę, to nie tworza mi się po nim nowe pryszcze, dodatkowo daje nawilżenie. Cena na plus bo krem jest wyjatkowo wydajny.

Krem w piance

Interesujące dozowanie, trochę się brudzi opakowanie i łatwo przesadzić z ilością, bo jest naprawdę mega wydajny.
Lekki kremowy musik, ale nie aż tak jakby na to pianka mogła wskazywać, bo jest zaskakująco tłusty, ale w pozytywny sposób, bo szybko i dobrze się wchłania.
Dobrze się wchłania i pozostawia gładką i zdrowo wyglądająca cerę, super zaspokoja potrzeby mojej suchej i wrażliwej cery.
Naprawdę pozytywne zaskoczenie.
Powiedziałabym, że drogi, ale jest tak wydajny, że to nie byłaby prawda.
Polecam, warty wypróbowania.

Nie !

Nie rozumiem zachwytów nad tym produktem. Moja cera go nie akceptuje w ogóle. Nie ma żadnego nawilżenia a tylko pozostawia klejącą maź, która się roluje. Rolowanie jest nawet na policzkach. Zapycha pory, twarz się swieci. To nie jest krem dla cery tłustej z wypryskami, zaskórnikami. Nie ma żadnego pozytywu. Wysmarowalam nim ręce w końcu, bo nie chcialam pogarszać stanu cery tym specyfikiem.

Must have

Ten mus to prawdziwy must have . Utrzymuje naturalne nawilżenie skóry
Pomaga przywrócić optymalny bilans nawilżenia co kojąco wpływa na odwodnioną skórę.
Wzmacnia naturalną barierę wodno - lipidową .
Mus bardzo łatwo i szybko się wchłania przenosząc aktywne składniki w głąb skóry.

Używa produktu od: próbka

Cóż za niespodzianka

Ogromnym zaskoczeniem była konsystencja kremu. Naciskam, a tu magia: wychodzi piana o pięknym zapachu, delikatna i strzelająca. Podczas nakładania na twarz doznaje kolejnego zaskoczenia! Nagle z piany rozprowadzam krem. Produkt po kontakcie ze skórą staje się kremowy.
Mam skórę mieszaną. Muszę przyznać, że suche części twarzy poprawiły się po stosowaniu tej pianki. Nawet skorzystały moje dłonie, które były w fatalnej kondycji...

Godny uwagi dla suchej skóry!

Krem dostała w prezencie. Nie słyszałam dotąd o marce Merz. Pierwszy raz też spotkałam się z kremem w formie pianki. I to było bardzo przyjemne zaskoczenie. Biały mus dobrze się rozprowadza na twarzy. Szybko się wchłania. Czuję, że skóra jest nawilżona. Krem-mus stosuje już ponad miesiąc i mam wrażenie, że moja skóra jest gładsza. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż. Zapach neutralny co jest dla mnie dodatkowym atutem.

super kosmetyk!

używam kremu od kilku tygodni, specjalnie ‚odstawiłam’ inne nawilżacze na dzień, żeby wyłapać zmiany które ew się pojawią.
zauważyłam je dosyć szybko, skóra na twarzy zrobiła się sprężysta, zdecydowanie bardziej miękka i zdrowa. co mnie najbardziej zaskoczyło to ogólna poprawa jej kondycji w cięższych warunkach (!) po imprezie, kilkunastu godzinach w makijażu czy siłowni. Jest zwyczajnie zdrowsza, a nie wygładzona na krótką metę wodnistym kremem. bardzo duże zaskoczenie.

ciekawa konsystencja, na początku dziwne uczucie używania pianki ale jednak się sprawdziła - takie opakowanie jest też bardzo higieniczne

na ogromny plus to, że momentalnie się wchłania i jest idealną bazą. dosłownie kilkadziesiąt sekund wystarczy i można się malować (co rano jest nie do przecenienia)
nienachalny zapach i dobra konsystencja to już tylko dodatki bo koniec końców zaletą nr 1 jest jego działanie, naprawdę warte zakupu:)