Merz, Spezial, Cream Mousse Collagen (Kremowy mus w piance)

Merz, Spezial, Cream Mousse Collagen (Kremowy mus w piance)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Merz Spezial Cream Mousse Collagen składa się z unikalnego połączenia kolagenu, witaminy C oraz substancji pobudzających produkcję kolagenu. Daje natychmiastowy efekt liftingu oraz nawilżenia skóry, a także zmniejsza widoczność zmarszczek. Witamina C stymuluje syntezę kolagenu co wpływa na spłycenie zmarszczek i zapewnia optymalną ochronę przed wolnymi rodnikami. Innowacyjna formuła sprawia, że kremowy mus w piance łatwo się wchłania i szybko przenosi w głąb skóry aktywne składniki. Wnika głęboko poprawiając jej strukturę, intensywnie odżywiając i zapewniając regenerację. Skóra szybko odzyskuje swoją elastyczność co wpływa na świeży i promienny wygląd twarzy.

bez parabenów
uniwersalne
Cera
dojrzała

Dla mnie OK

Produkt znajduje się w pojemniczku o pojemności 50 ml, którym przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć. Aplikując piankę należy pamiętać o tym, żeby nie przyciskać zbyt mocno dozownika, bo w przeciwnym wypadku wydobędzie się z niego zbyt dużo kosmetyku. Według informacji na opakowaniu, kosmetyk ma starczyć na 60 zastosowań, jednak ja uważam, że nawet na więcej, gdyż jest on bardzo wydajny i niewielka ilość pianki wystarcza na posmarowanie twarzy, szyi i dekoltu.
Pianka ma biały kolor, a jej konsystencja jest lekka, ale przy tym dość zwarta (jednak nie aż taka jak np. pianki do golenia) co powoduje, że bardzo łatwo i przyjemnie rozsmarowują się na skórze. Szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy.
Ma delikatny, miły zapach, który sprawia, że ich aplikacja jest dodatkowo przyjemna.
Ten kremowy mus używałam podczas wieczornej pielęgnacji. Po kilkutygodniowym, regularnym stosowaniu mogę stwierdzić, że bardzo dobrze nawilża skórę, regeneruje ją, napina, dzięki czemu rano wygląda na świeżą i wypoczętą, a drobne zmarszczki są mniej widoczne.

Ekstra

Ta pianka jest poprostu rewelacyjna .
Super konsystencja , szybko się wchłania .
Stosuję ją niedługo ale skura zdecydowania lepiej wygląda. Na pewno kupię ponownie jak sie skończy.

rozczarowanie

Produkt o konsystencji musu bardzo mnie zaciekawił, niestety spotkało mnie ogromne rozczarowanie. Zamiast wymarzonej lekkiej jak chmurka pianki, otrzymałam piankę, która pozostawia twarz tłustą i obciążoną. Pierwszym zarzutem co do tego musu to fakt, że ciężko dozować odpowiednią ilość produktu. Naciskając pompkę otrzymujemy go zdecydowanie zbyt wiele. Kolejny to zapach, nie umiem go opisać, ale zdecydowanie nie jest dla mnie przyjemny. Konsystencja pianki była obiecująca, niestety .. Produkt obciążą cerę, pozostawia tłusty i lepki film. Pianka roluje się na twarzy. Mocno zapycha cerę tłustą i mieszaną, zwłaszcza w strefie t. Zużyję produkt do końca, ale w inny sposób niż na twarz i na pewno już do niego nie wrócę,.

Ideał

Jak dla mnie to krem idealny. Przy mojej bardzo wrażliwej skórze przez ostatnie miesiące nie mogłam dobrać żadnego kremu. A tu taka niespodzianka, krem cudownie nawilża, ma bardzo delikatny wręcz subtelny zapach. A przede wszystkim nie uczula.
Najlepszy krem pod makijaż jaki mogłam używać. Jestem wizażystka i bez niego nie mogłabym się obejść. Genialnie wzmacnia utrzymywanie sie podkładu i nawilża skórę.

Sama konsystencja również mi sie podoba. Kosmetyk jest bardzo wydajny :)

Nie !

Ten krem piankowy to najgorsze okropieństwo które używałam. Skończyło się na tym , że używałam go na inne części ciała niż twarz. Przede wszystkim zapycha pory, twarz po użyciu się klei a sama pianka nie wchłania tylko roluje na twarzy. Miałam wrażenie ze obsmarowuje swoją twarz jakąś mazią piankową. Nie dla cery normalnej, tłustej, z wypryskami, z zaskórnikami.

Mus w kremowej odsłonie

Krem ma formę delikatnej pianki , którą bardzo łatwo rozprowadzić na twarzy a przy okazji szybko się wchłania. Tego kremu używała moja mama i jest bardzo zadowolona choć w pewnym wieku niektórzy twierdzą że już nic nie pomoże to można zapobiec nowym bądź zadbać o kondycję swojej skóry pod względem zmarszczek. Główną zaleta kremu jest to że wnika głęboko w skórę i poprawia jej strukturę, intensywnie odżywia i zapewnia regenerację skóry. Skóra szybko odzyskuje swoją elastyczność i dzięki temu twarz wygląda świeżo i zdrowo.

Lekka pianka

Produkt zakupiłam wraz z tabletkami na porost włosów tego samego producenta. Na początku w ogóle go nie używałam, ale grzech było mi nie spróbować czegoś nowego. I byłam mega zaskoczona ! Po otworzeniu bardzo łatwo się aplikuje. Mus wyskakuje z dozownika w formie białej pianki. Nakładałam na całą twarz. Daje uczucie lekkości i ukojenia. Po kilku użyciach zauważylam, że skóra jest w lepszej kondycji. Zaczęłam stosować pod makijaż, ponieważ widziałam takie zalecenia producenta i bylam w dużym szoku. Podklad współgra z pianką, a jednocześnie nie tworzy się efekt maski. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością kupię ponownie!

No sztos!

Kocham miłością bezgraniczną! Świetnie nawilża, mam wrażenie że skóra staje się przyjemniejsza w dotyku i jest taka zdrowa. Dodatkowo jego wydajność, uzywam miesiąc i końca nie widać, do tej pory szybko kończyły mi się kremy nawilżające a tu takie miłe zaskoczenie. I kolejny plus jest taki, że super utrzymuje makijaż, stosuję też jako bazę.
Naprawdę polecam :)

Cudny produkt

Uważam ze krem w piance Merz Special to produkt doskonały. Świetnie nawilża
I zapewni ukojenie suchej skórze twarzy mojej twarzy. Dawno nie miałam aż takiego uczucia komfortu cery. Krem przewyższył moje oczekiwania! Brawo! Świetnie dozuje odpowiednia ilość produktu, doskonale się wchłania i pozostawia skórę jędrna i delikatna. Opakowanie zgrabne i poręczne. Dla mnie produkt godny polecenia.

fajne odkrycie :)

Kremowy mus w piance, to dla mnie ogromne odkrycie! Uwielbiam produkty w piance - do mycia twarzy, odżywki do włosów, dlatego wiedziałam, że krem w piance przypadnie mi do gustu. Konsystencja pięknie wchłania się w moją twarz i nie pozostawia tłustej warstwy. Stosowałam mus na noc - rano moja buzia była miękka i nawilżona. Kosmetyk warty tego, aby mieć go w swojej kosmetyczce. Już zakupiłam taki na święta mamie - myślę, że jej również się sprawdzi :)
Jedyny minus - po naciśnięciu wydziela się trochę dużo tej pianki, zdecydowanie za dużo na moją twarz, ale nie stanowi to problemu, ponieważ nadmiar zużywam na szyję :)
Polecam!

skuteczny i przyjemny w uzyciu.

Produkt znajduje sie w buteleczce i jest w postaci pianki. Pierwszy raz uzywam kremu w takiej formie i nieukrywam ze sprawia mi to przyjemnosc i wielka radosc uzywania.
Co wiecej produkt okazal sie skuteczny moja skora przy regularnym stosowaniu stala sie bardziej napieta a drobne zmarszczki mniej widoczne. Piczatkowo uzywalam go tylko rano pod makijaz i obawialam sie jak bedzie sie na nim trzymal makijaz ale tu tez merz spezial okazal sie OK.
Stosowany rowniez wieczorem dawal duza dawke nawilzenia a takze ukojenia skory!
Jezeli sie skonczy skusze sie na kolejny bo lubie takie lekkie formuly lecz to nie predko bo produkt jest niezwykle wydajny.

Polecam kazdemu sprubowac!

Rewelacyjna innowacja

Bardzo szybko się wchłania. Ciekawa konsystencja, co uatrakcyjnia proces aplikacji. W moim przypadku, widzę lekkie rozjaśnienie i spłycenie blizn. Zdecydowanie produkt nawilża i regeneruje naskórek, wydaje mi się, że to za sprawą witaminy C w składzie. Mus jest bardzo wydajny, stosowałam rano i wieczorem jako zamiennik innego kremu żeby faktycznie ocenić działanie. Zapach maturalny moim zdaniem. Mam cerę mieszana, wrażliwa ze skłonnością do przesuszania, także produkt rewelacyjny. Opakowanie jedynie kojarzy się z lekiem, ale co w tym złego.