Stara Mydlarnia, Rokitnik, Krem do twarzy

Stara Mydlarnia, Rokitnik, Krem do twarzy

Olej z rokitnika to naturalne źródło składników aktywnych, takich jak: kwasy omega, witaminy, antyoksydanty i karotenoidy. To fenomen w walce z suchą, starzejącą się czy skłonną do zaczerwienienia cerą. Bogactwo witamin z grupy B, C i E zapewnia wszechstronne działanie na skórę: ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, kompleksowe odżywienie oraz witalność.
Całość uzupełnia dodatek szlachetnych maseł: shea i kakaowego oraz roślinnych ekstraktów z: wiesiołka, hibiskusa i lnu. Krem polecany do codziennego stosowania.

Świetny

Idealny krem na jesień i zimę. Zamknięty w plastikowym opakowaniu. nakrętka jakby aluminiowa.pojemność aż 100ml. Konsystencja bardzo gęsta i tlusta. Zapach delikatny typowo ziołowy, Ja wyczuwam w nim kwiaty polne. Krem bardzo nawilża i odzywia, Moim zdaniem na lato nie koniecznie sie sprawdzi w upalne dni mógłby byc zbyt cieżki,Nie zapchał mnie mimo tej tłustej konsystencji. Pozostawia lepka warstwe i wolno sie wchłania, dlatego ja nie używam go rano, bo nie lubię takich kremów pod makijaż. Za to na noc jest idealny, dostarcza mnóstwo odżywczych składników, skóra jest gładka i miękka jak pupa niemowlaka. Wydajność kremu ogromna. Używam go od 6 tygodni i nie dokopałam sie nawet do połowy opakowania. Na stronie producenta widnieje cena 39 zł wiec jak dla mnie na krem z takim składem i takim przyjemnym działaniem to wart jest zakupu. chętnie poznam bliżej inne produkty marki Stara Mydlarnia.Poleciłabym go osobom zwłaszcza z bardzo suchą skórą, albo takim , które szukają maksymalnie odżywczego kremu