John Frieda, Frizz Ease Weightless Wonder Shampoo (Szampon do włosów)

Lekka jak piórko formuła szamponu została stworzona aby nadać puszącym się, delikatnym i cienkim włosom gładkość. Oczyszcza i wygładza włosy bez zbędnego obciążania. Formuła wzbogacona o nawilżającą wodę aloesową utrzymuje optymalny poziom nawilżenia włosów.

Nie polecam

Włosy stały się bardzo suche , a do tego szorstkie i straciły blask po dwu miesięcznym stosowaniu. Jestem w szoku, ale niestety bardzo się zawiodłam i nie polecam. Miałam piękne lśniące włosy, a ten szampon to porażka.

miętowa moc

Swoją przygodę z marka John Frieda zaczęłam od szamponu dla brunetek, który bardzo mi służył, w związku z tym postanowiłam przetestować inna wersję.
Jestem zadowolona i będę sięgać po kolejne.
Jedyne na co można narzekać, to cena. Natomiast często można te kosmetyki dostać na promocji lub online wychodzą całkiem całkiem.

-dobrze się pieni
-ładne opakowanie
-wygładza
-nie przesusza
-ułatwia rozczesywanie
-zapach jest przyjemny i delikatny
-wygładza

Lubię szampony, odżywki z firmy John Frieda, więc jak tylko pojawiła się nowa seria to od razu bez namysłu włożyłam do koszyka i kupiłam. Mam włosy cienkie, długie, z tendencją do przetłuszczania się oraz suchości.

Szampon jest konsystencji kremowej, o pięknym, owocowym zapachu. Wystarczy n ie wielka ilość jego, aby szampon zaczął się pienić i dobrze umył włosy. Włosy po nim są gładkie, miękkie w dotyku, dobrze oczyszczone, lekko nawilżone, a przy czym nie obciąża tak bardzo włosów.

John Frieda, Frizz Ease Weightless Wonder Shampoo (Szampon do włosów)

WYJĄTKOWY BARDZO WYDAJNY SZAMPON SPRAWIA ZE WŁOSY NIE ELEKTRYZUJĄ SIĘ NIE PUSZĄ ŁATWO SIĘ UKŁADAJĄ SĄ GŁATKIE PEŁNE BLASKU WITALNOŚCI DELIKATNY PRZYJEMNY ZAPACH SPRAWIA ZE STOSOWANIE SZAMPONU TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

Delikatne oczyszczenie

Bardzo polubiłam się z tym szamponem.
Idealna konsystencja, nie spływa przez palce.
Obłędny zapach.
Delikatne oczyszczenie bez podrażnienia, włosy się po nim nie przetłuszczają tak szybko, są lekkie i delikatne. Nie płacze mi włosów. Ideał ♥️✌️

Jak zawsze najlepszy

Do tej pory używałam produktów tej marki do włosów bląd i byłam zachwycona, teraz też się nie zawiodłam. Łatwe i przyjemne stosowanie, super zapach, lekka formuła nadająca puszystość i sprężystość, poprostu super. Aloes w składzie to dla mnie wielki plus.

Bardzo przyjemny ;)

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, pozostawiając je gładkie i miłe w dotyku. Po umyciu nie miałam problemów z rozczesywaniem. Włosy są idealnie dociążone, lekkie i odbite od nasady. Polecam dla włosów cienkich i normalnych.

Polecanko!

Zacznę od tego, że mam włosy szybko przetłuszczające się, klapnięte, muszę myć co dzień, są cienkie i ogólnie mało ich ????
Szampon przedłuża świeżość moich włosów i fajnie je odbija od skóry głowy, spanie puszy.
Wyglądają dokładnie tak jak powinny wyglądać jak powinny wyglądać zdrowe włosy ❤️ Dawno nie widziałam ich w takim świetnym stanie!
Ładnie pachnie, wygodne opakowanie.
Produkty z tej firmy, ale innej serii już dawno polecała mi koleżanka aczkolwiek niesłusznie ignorowałam.
Jedynym minusem może być cena.

Używa produktu od: próbka

Szampon

Włosy wraz z używaniem odżywki są w lepszym stanie. Szampon jest bardzo dobry do zniszczonych włosów co zauważyłam zawłaszcza u siebie. Bardzo polecam w stosowaniu

Lekki jak piórko

Całkiem ciekawe, dość oryginalne opakowanie. Jak dla mnie bardzo wygodne, bo w tubie, można zużyć do ostatniej kropelki. Zapach przypomina zapach profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, sama szata graficzna również. Całkiem wydajny, dobrze się pieni, fajnie oczyszcza i nie wysusza włosów. Przy zastosowaniu bez odżywki dobrze się sprawdza. Włosy po wysuszeniu się nie puszą! A jak są wysuszone w odpowiedniej pozycji to nie trzeba używać prostownicy. Jest to efekt, którego nigdy wcześniej nie udało mi się uzyskać!

Polecam!

Moje włosy już po pierwszym użyciu były o niebo lepsze, szampon ma piękny zapach, estetycznie wyglądające opakowanie i jest niesamowicie wydajny! Moje włosy nie puszą się, są lekkie i delikatne, a z każdym użyciem efekt jest coraz lepszy i lepszy! Polecam!

Delikatnie oczyszcza

Na pierwszy rzut oka widać bardzo fajną szatę graficzną. Kolory (fiolet,zieleń) raczej mi się nigdy nie kojarzyły z szamponami przez to jeszcze bardziej byłam ciekawa co to za nowość. Piórko zapewne ma nam mówić o lekkości tego szamponu. I myślę, że jest to bardzo dobrze dobrany atrybut.
Opakowanie bardzo poręczne. Na duży plus oceniam umieszczenie wieczka na dole.. Jest to duże ułatwienie gdy produkty się kończą. Nie trzeba w tedy pamiętać aby stawiać butelkę "do góry nogami".
Moje włosy wiecznie oklapnięte przy skórze i napuszone na dole w końcu wyglądają lepiej. Ich długość jest lekko za ramiona co sprawia, że puszą się jeszcze bardziej niż włosy długie. Są dalej puszyste ale nie napuszone. Podoba mi się jak szampon delikatnie myje włosy i skórę głowy. Bez użycia odżywki też się dobrze spisuje - nie wysusza ich. Zapach oceniam rónież na bardzo przyjemny.