Ole Henriksen, Glow2OH Dark Spot Toner (Toner do cery z przebarwieniami)

Ole Henriksen, Glow2OH Dark Spot Toner (Toner do cery z przebarwieniami)

Toner pomaga niwelować przebarwienia, jednocześnie przywracając skórze blask i promienny wygląd. Ponadto wyrównuje koloryt cery, udoskonala teksturę skóry a także niweluje drobne linie i zmarszczki. Dzięki zawartości wysoko skoncentrowanego kwasu glikolowego i mlekowego (AHA) łagodnie złuszcza i redukuje widoczność przebarwień, a oczar wirginijski zwalcza stany zapalne skóry, działa łagodząco i nawilżająco. Natomiast zawartość ekstraktu z cytryny, trzciny cukrowej, lukrecji, rumianku i drzewa sandałowego wzmacnia skórę i równoważy złuszczające działanie kwasu glikolowego i mlekowego
Toner jest idealny do skóry która boryka się przebarwieniami, nierównym kolorytem, drobnymi liniami i zmarszczkami.

tonizowanie twarzy
mieszana, dojrzała, normalna
odświeżające, nawilżające
płyn

Fajnie tonizuje, ale może przesuszać skórę

Produkt jest wydajny, fajnie pachnie, ale niestety może wysuszać cery skłonne do przesuszenia. Fajnie oczyszcza cerę i przygotowuje do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Bardzo dobry tonik, cena jest wysoka ale produkt jest naprawdę bardzo dobry !

Ole Henriksen
Glow2OH Dark Spot Toner
Tonik do cery z przebarwieniami

Słuchajcie to nie jest sztuką zrobić tonik złuszczająco - rozświetlający, sztuką jest zrobić taki produkt który rozjaśni przebarwienia, złuszczy, ograniczy wydzielanie sebum a jednocześnie jest delikatny , i nie zrujnuje Wam cery.
Przy tym produkcie mam mieszane uczucia, ze względu na opinie w internecie,
bo z jednej strony bardzo go lubię i robi wszystko co wyżej wymieniłam , przyjemnie złuszcza, po użyciu skóra jest rozjaśniona, koloryt wyrównany , cera totalnie odświeżona, odtłuszczona, przy regularnym stosowaniu rozjaśnia przebarwienia po trądziku, czy po słoneczne ( tylko kuracja to nie użycie dwa razy a używanie kilkanaście dni ) a z drugiej totalnie nie rozumiem ocen typu
" bubel "
lub
" nic nie robi "
U mnie się sprawdził i to bardzo dobrze, moja zmęczona i szara cera wróciła do promiennego wyglądu, strefa T pięknie ogarnięta, truskawka na nosie nie widoczna, makijaż po regularnym stosowaniu trzyma się dłużej i lepiej, dodatkowo odświeża, doskonale oczyszcza pory, pielęgnacja przenika do kolejnych warstw i widać efekty, dodatkowo spłaszczył mi te delikatne zmarszczki mimiczne, przy kącikach ust lub na nosie. To jest bardzo dobry produkt, wart uwagi i polecenia.
Sprawy techniczne - Wydajność normalna, zapach piękny cytrusowy, opakowanie wizualnie bardzo ładne, dozownik moralny " wylewany ", opakowanie szczelne. Jedyny minus to cena, za tylko 190 ml / 145 zł.

Ogólnie moja ocena to 4,9 / 5 . - minus za cenę.
Kupię ponownie.

REWELACJA

Używam codziennie wieczorem. Produkt wspaniale oczyszcza twarz,daje efekt takiej świeżości. Mam cerę wrażliwą,jednakże nie spowodował u mnie podrażnień. Rozjaśnił mi przebarwienia po opalaniu. W duecie z peelingiem z tej samej serii działa cuda. Polecam serdecznie!

Nie!

Produkt nie jest warty swojej ceny, mimo regularnego używania wraz z innymi produktami marki nie zauważyłam żadnych efektów oprócz pogorszenia się stanu skóry. Najgorszy z tonerów z kwasami jakiego używałam. Producent nawet nie wskazał z jakim stężeniem kwasów mamy do czynienia. Pachnie okrutnie i tak samo okrutnie działa na skórę: piecze i podrażnia. Przez wiele miesięcy dawałam mu szansę z nadzieją na jakiekolwiek efekty, a jedynie co po nim zostało to zirytowana skóra z niedoskonałościami.

Warto kupić.

Toner rzeczywiście rozjaśnia przebarwienia oraz uspokaja cerę. Mam cerę mieszaną z tendencją do zapalnych zaskórników i odkąd używam tego tonera problem zniknął. Oczywiście nie od samego początku. Wymaga dłuższego stosowania. Nie zauważyłam efektu złuszczania ani niwelacji zmarszczek, ale cera wygląda dużo lepiej. Zniknęły widoczne przebarwienia i wygląda zdrowo. Pory są zmniejszone i mniej widoczne. Może powodować lekkie pieczenie, ale uczucie znika po nałożeniu kremu.