Ingrid Cosmetics, Put on CC Cream (Krem CC do twarzy)

Ingrid Cosmetics, Put on CC Cream (Krem CC do twarzy)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Krem CC Ingrid Cosmetics to wielofunkcyjny, skoncentrowany na pielęgnacji kosmetyk upiększający. Lekka formuła łatwo się rozprowadza, dyskretnie poprawia wygląd i koloryt cery. Znajdziesz tu składniki aktywne m.in. zieloną herbatę, Fucogel, kwas hialuronowy oraz witaminę E, które sprawiają, że Twoja skóra pozostanie nawilżona i sprężysta.

Cudowny.

Trafiłam na niego przez przypadek, szukając podkładu z Bell, którego nie znalazłam i stwierdziłam, że zaryzykuję. Był to strzał w 10. Używam koloru 01, jest on idealny dla mojej cery, chyba nie muszę nikomu mówić, jak trudno jest o podkłady i kremy bb, o tak jasnej tonacji, szczególnie jak jest się alergikiem. Na opakowaniu jest napisane, że jest to krem cc, więc powinien mieć stanowczo mocniejsze krycie, dla przykładu krem bb z Golden rose a także z garniera, kryły mocniej niż ten, który rzekomo ma to robić w domyśle, mimo to w żaden sposób nie uważam tego za wadę, ponieważ nie potrzebuje mocnego krycia, ale jednak wolałam to uwzględnić dla innych osób.
Jestem bardzo zadowolona, ten krem spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Mam skórę mieszaną, skłonną do odwodnienia.

Świetny :)

Bardzo dobrze sprawdza się przy suchej cerze. Daje naturalny efekt, a przy tym ładnie zakrywa niedoskonałości. Jego lekka formuła pozostawia uczucie komfortu i nawilżenia.
Polecam :)

Jest moc!

Nie spodziewałam się aż takiego efektu! Dobre krycie, kolor ładnie dostosowuje się do cery. Niestety są tylko 3 warianty i to dość jasne, także nie znajdziemy nic dla bardziej opalonych ;) blade twarze muszą przetestować koniecznie! Krem daje niemal natychmiastowy efekt nawilżenia i odżywienia skóry, który utrzymuje się nawet po demakijażu. Twarz zrobiła się gładka i miękka, bardzo przyjemna w dotyku :) niska cena to dodatkowy +